Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Santa Kalēja Par kursu Kā atbrīvoties no panikas lēkmes?

LASĪT VAIRĀK
Samanta Brunsliepa Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Es vēlos uzrakstīt atsauksmi kursam ” Es un mani vecāki, procesi un risinājumi”, jo šī kura ieguvums man ir milzīgs. Ļoti daudz vērtīga informācija, kas noderēs arī tagad man audzinot savu dēlu, jo tagad es esmu mamma. Dzīvot pareizāk, izprast kā viss notiek no maza bērniņa līdz pusaudzim- kur vecāki pieļauj kļūdas bērnu audzināšanā.Kāpēc bērni jau pusaudža vecumā jūtas noguruši no dzīves… 😞 Tā ir mūsdienu realitāte, sāpīga taisnība…. Kursā atbildes ir uz visiem jautājumiem. Ļoti patika nodarbība par manipulācijām. Ļaujam cilvēkiem ar sevi manipulēt, neesam paši. Cik bieži mēs atņemam sev iespējas, tikai tāpēc ka baidāmies no otra reakcijas… Viss ir tik viegli paskaidrots, salidzināts ar piemēriem… Tik daudz pārdomas , jā bet es tā dzīvoju… un protams ATBILDES..- kā to izmainīt. ” Tikai tad kad tu pārstāsi gaidīt kad cilvēks mainīsies, bet mainīsies pats uz savām reakcijām notiks Brīnums!!!” 👌

Dzīves scenārijs- tā bija nodarbība, kura man iedeva atbildes uz visu. Es pati uzrakstīju savu dzīves scenāriju. Visu kāda tā ir… Kāda ir mana dzīve. Tik ļoti aizraujoša, interesanta nodarbība. Tu uzraksti savu dzives scenāriju, lasi un raudi. Tu saproti ,ka tāda tev arī viņa ir.., bet labā ziņa ir tā, ka to scenāriju var izmainīt. Iluta sniedz tik daudz informāciju, Es savu izmainīju. :))
Ļoti daudz info pielietoju ikdienā, tas man ir pierakstos pierakstīts kā LIKUMS! Tā ir strādāšana ar sevi. “Investē naudu sevis attīstīšanai, nevis jaunās botēs. ” Un to es arī turpināšu ar Sevis atpazīšanās skolas palīdzību. :))Milzīgs paldies par šo kursu, esmu sakārtojusi savas attiecības ar vecākiem, ļauju sev dzīvot savu dzīvi, vecākiem savu. Esmu kļuvusi mierīgāka, meditācijas ir vienreizējas.
Paldies Iluta. Paldies Sevis Apzināšanās Skolai.

LASĪT VAIRĀK
Gita Muižniece Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šodien, 21.gadsimtā ir mega daudz piedāvājumu stresa noņemšanai, mazināšanai – gan brīnumtabletītes, gan dažadi jogas, meditāciju, pozitīvas domāšanas piedāvājumi, bet vai mēs patiesībā zinām, kas ir STRESS? Iluta, tu to paskaidroji, izstāstīji un parādīji TIK detalizēti, ka rodas pavisam cita attieksme pret tautā izslavēto biedu STRESU. NOTEIKTI iesaku noklausīties šo vebināru, tas patiešām ir to vērts! Paldies, Iluta!!!

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Sigita pie manis griezās ar bailēm, ka viņai var pacelties asinspiediens un viņa nomirs. Veicām vairākas izstrādes, kurās atradām šo baiļu cēloni. Kā arī atradām un izstrādājām vēl citas bailes – būt transportā, lielveikalā. Ir pagājis mēnesis un uz šodienu Sigitas rezultāti ir šādi:

”Sveika,Iluta….gribu padalìties ar nelielu atsauksmi pèc terapijas.Griezos pèc palìdzìbas spècìgu baiļu dèļ.(Jau no pusaudźu gadiem mana diagnoze ir veģeto distonija…tagad tà ļoti pastiprinàjàs pèc mammas aiziešanas.)Bailes bija milzìgas,dzèru zàles,un nàkošàs zàles ko izrakstìja bija antidepresanti.Asinsspiediens arì lìdz ar to bija paaugstinàts.Zàles padzèru mènesi bet antidepresantu paciņa palika neatvèrta,jo sapratu ,ka man ir vajadzìga Ilutas palìdzìba.No pèdèjàs terapijas ir pagàjis vairàk kà mènesis.Neesmu pieskàrusies nevienàm zàlèm.Assinsspiediens arì normalizèjies.Baiļu nav.”

 

LASĪT VAIRĀK
Dace Liepiņa Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

”Kursu uzsāku šī gada maijā un turpināju līdz šim brīdim, šo to ik pa brīdim atkārtojot, pievēršot uzmanību tam, kas man katrā konkrtētā dzīves brīdī sajūtās cēlās augšā, kas prasījās uz āru, uz pārstrādi.
Ir neiedomājami sakārtojušās manas attiecības ar mammu, kas nebūt nebija tās vieglākās, tajās bija paslēpušās daudz neatrisinātas emocijas, dažādas bailes, sāpes, kauna sajūta, vaina utt. Ar šī kursa palīdzību, ar dotajiem instrumentiem, soli pa solim raisīju visus sastāvējušos kamolus vaļā, lai tos ieraudzītu, sajustu, no jauna izsāpētu, pieņemtu, izstrādātu un veidotu savu, jaunu dzīves redzējumu, jaunu attieksmi, jaunas attiecības. Bet dīvainākais tajā visā bija tas, ka brīžam tik ļoti mainijās attiecības ar mammu, ka es vairs lāgā nesapratu, kurš šo kursu iet, es vai viņa, jo visu, ko pārstrādāju sevī, pārstāju redzēt viņā un tā vietā stājās siltas, sirsnīgas attiecības, kas ir mainījis ne tikai manu dzīvi, bet arī viņas.

Un sakārtojās manas attiecības ar tēti, kuru tā arī apzināti dzīvē neesmu satikusi. Un līdz ar mani arī mamma sakārtoja attiecības ar viņu, kaut viņš jau zem zemītes. Kā rezultātā abas ar mamnu apciemojām viņa kapvietu kopā ar manu vectēvu, tēta tēti (satiku dzīvē pirmo reizi), jo agrāk šai tēmai pat pieskārties nebija ļauts, tēta ģimene mammai attiecībā pret mani bija tabu tēma.
Abas no sirds izraudājāmies, es par savu tēti, viņa par savu vienīgo vīru, savu lielo mīlu un sapratām, ka katra pa savam esam atbrīvojušas viņam vietu savās dzīvēs. Es uz mirkli sajutu šo ģimenes sajūtu, sajūtu mammas dziļās jūtas pret tēti, sajutu tēta skumjas un sajutu mūsu apvienošanos. Man ir ģimene. Man ir gan mamma, gan tētis, lai arī kas viņu starpā būtu noticis. Nekad to nebiju sajutusi. Vienmēr jutos kā pa pusei gaisā karājoties, bez stingras aizmugures, nestabila uz savām kājām. Un tētis ar vecotēva man iedeva pamatīgu pamatu zem kājām, es sajutos stabila un piederīga!!! Es neesmu uz šīs Zemes lieka! :))

Ir sakārtojies ārkārtīgi daudz! Tai skaitā, ik dienas manas attiecības ar vīru mainās, viņa attiecības ar bērniem, bērnu attiecības ar manu mammu utt. Ir sajūta, ka ir noticis vispārējs apvērsums!😊

Iesaku šo kursu no sirds katram, kurš ir gatavs ieskatīties savos tumšajos kambarīšos, savām sāpēm acīs, lai pārtrauktu meklēt atbildīgos par savas dzīves laimi ārpusē, lai pārtrauktu dzīvot ilūzijā par to kādiem mūsu vecākiem būtu bijis jābūt, lai pieaugtu un ieraudzītu sevi un savus vecākus no pavisam cita skatpunkta, bez ilūzijām, bailēm, gaidām utt.
Protams, ka ne viss ir izstrādāts…procesi turpinās un es par to tikai priecājos, jo katra diena nes ko jaunu un vēl neizzinātu. Es sevi arvien iepazīstu, savas sajūtas un emocijas, mācos tās laicīgi atpazīt, lai spētu tās vadīt, nevis ļaut tām valdīt pār mani un manas dzīves notikumiem.
Es pateicos, Tev, Iluta, par darbu, ko veic! Tas ir kas unikāls.
No visas sirds pateicos!!! 😇”

LASĪT VAIRĀK
Krista L. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu