Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

Juris Nīca Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Brīvība no panikas lēkmēm.

Dace Delaney Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Simptoms – Vertigo

Sandra Buša Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Veģetatīva distonija/panikas lēkmes.

Paldies, Iluta, par to spēku un laiku, kuru Tu ieguldi manis labākās versijas atjaunošanā! To pateicību, kuru es izjūtu, nemaz nav iespējams izteikt vārdos.
Gadiem ilgi es mēģināju sadzīvot ar veģetatīvo distoniju, regulārām panikas lēkmēm, kuras var uznākt jebkur un jebkad. Ar sajūtu, ka tu mirsti vairākas reizes dienā, turi nervu zāles pa ķērienam, cerībā, ka paspēs iedarboties. Tāda bija mana ikdiena un likās, ka tā būs visu atlikušo dzīvi. No darba aizgāju, no sabiedriskām vietām vairījos, sēdēju savā kaktā un noskatījos, kā paiet dzīve. Tā bija tikai viena problēma, bet tādu man bija pārpārēm.
FB manu draugu lokā kāda bija padalījusies ar Sevis Apzināšanās Skolas tekstiem, piesekoju lapai, sāku lasīt, pildīt uzdevumus, līdz manī radās cerība, ka Iluta man var palīdzēt. Pārbijusies un pāruztraukusies pieteicos decembrī uz iepazīšanās konsultāciju. Mani pārsteidza, cik ātri Iluta atsaucās un bija ieinteresēta man palīdzēt.
Man viegli nebija un nav arī šobrīd, bet ar mani ir notikušas tādas pārmaiņas- panikas lēkmes pazuda jau pēc otrās konsultācijas, pazuda sirdsklauves, nemirstu vairs ne katru dienu, ne arī pārdienās! Jau janvārī sāku strādāt darbu, kurš man ļoti patīk. Ar prieku dodos uz darbu, ar prieku uz mājām! Dzīvotgriba ir atgriezusies, es arvien labāk jūtos sevī, ir vēlme darboties, pucēties, rotu kastei notraukti putekļi, iegādātas jaunas drēbes.
Tā ir tā redzamā daļa, bet to, kas notiek ar mani konsultācijās, es nemaz izstāstīt nevaru, jo patieso problēmu Iluta ar savu īpašo redzējumu ierauga pati, pat ātrāk par mani, man atliek tikai viņas pavadībā ar to strādāt!
Es ar slapju muguru, asarām acīs, ar dažādām sajūtām ķermenī un pilnīgu svētlaimi beigās, atšķetinu iegūtos scenārijus un traumas Ilutas vadībā.
Es nešaubos, ka Iluta var palīdzēt katram, kurš to vēlas, tikai vajag saņemties un pieteikties uz pirmo konsultāciju! Sevišķi iesaku tiem, kuri cieš no panikas lēkmēm, Iluta palīdzēs, iedrošinās, pamudinās atgūt savus iekšējos resursus, jo to nevar izdarīt pats, arī nevienas zāles un klasiskā psihoterapija, vismaz manā gadījumā, nepalīdzēja!
Paldies, Iluta! Lai Tev pietiek spēka un īpašā redzējuma Tavā tik grūtajā, bet tik svētīgajā darbā!
Patiesā cieņā Sandra..

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

Ligita Laure Par kursu Sievietes Psihosomatika

Ramona Kronberga Par kursu Bērnu Psihosomatika

Esmu no sirds pateicīga, ka mans ceļš ir krustojies ar šo skolu. Tas notika tieši tad, kad biju uz izdegšanas slieksni. Sakumā ar lielu skepsi lasīju un klausījos bezmaksas ierakstus. Līdz sapratu, ka iespējam tas ir tas, kas man ir nepieciešams. Un nekļūdījos.
Iegādājos pirmos kursus Psihosomatiska I un II, kuri ļāva man saprast-kāpēc saslimstam, kāpēc slimo bērni un ļoti daudz ko jaunu par slimībām, bet ne tikai.
Ar kursa dotajām tehnikām spēju palaist gadiem ilgu aizvainojumu pret vecākiem, kam galvenais bija iedzeršana, pret mātes patstāvīgajiem pazemojumiem, pret tēta vienaldzības un sliktās izturēšanās. Visgrūtākā lieta ar ko nespēju tikt galā bija sev pārmešana. Pēc tēva pēkšņās nāves, vainoju sevi, ka esmu slikta, nepateicīga meita, tā jutos jo biju lepna un gadiem nekontaktējos, nepalīdzēju viņam, jo sirds sāpes pret viņu bija lielākas pēc pēdējā lielā pāridarījuma. Cik ļoti kaut kas tāds sāp, to sapratīs tikai tie, kas ko līdzīgu piedzīvojuši. To izstrādājot, protams, caur asarām un vēlreiz asarām palaidu viņu un atbrīvoju sevi.
Beidzot jūtos brīva un jūtu, ka esmu sākusi dzīvot savu dzīvi nevis citu, visas dotās tehnikas, kuras
pielietoju to ir panākušas. Plus vēl citi neizstrādāties dzīves sāpīgie brīži mani jau 28. gados sāka padarīt sirmu, slikts miegs, vienmēr uzvilkta māte, sliktas attiecībās ar mīļoto, vienmēr neapmierināta, bet nu varu teikt, ka tas ir pagātnē.
Nākamais kurs, kur pēc kursa Bērnu psihosomatiskas 3 nodarbības mazajai pārgāja atopiskais dermatīts, kas bija ļoti spēcīgs.
Tās ārstēšanā ko tik nemēģinājām, bet nekas nelīdzēja. Spēju tikai brīnīties, kā problēmu, sāpīgu situācija apzināšanās un izstrāde, var mainīt manu dzīvi.
Iepazīstos Ilutas skolu vienmēr domāju-kaut ātrāk būtu zinājusi visu to, ko zinu tagad par sevi un saistību ar bērnu. Esmu viena no tām māmiņām, kurām ārsts paziņoja, ka bērns piedzims daunis, lai izvēlos paturēt vai nē. To stresu, ko piedzīvoju atlikušo grūtniecības laiku, atstāja uz mazās sekas-slikts miegs, negulēšana, patstāvīgā bļaušana, dermatīts, nieze utt. Jā šo skolu būtu iepazinusi ātrāk, iespējams nekas tāds nebūtu bijis, bet pateicoties kursiem, tas viss ir pagātnē. Bērnam ir ideāla veselība, attīstās kā nākas, jo visus savus pārdzīvojumus pamazām izstrādāju. Dārziņā iet un neslimo, salīdzinot kā dzirdu, ka citiem vecākiem bērns vienā slimošanā.
Arī pati neslimoju. Esmu ļoti pamainījusi savu dzīvi. Veltu laiku sev un atpūtai. Sākusi veselīgi ēst,
sportot, pucētie-pašapziņa ir cēlusies. Ja ir kāda sāpīga situācija-izstrādāju un ir daudz vieglāk iet uz priekšu.
Sirds ar prieku un sajūsmu ir tik pilna, ka vēl ir tik daudz labu vārdu, ko es varētu pateikt, kas ir
izmainījies, kopš iepazinos ar Ilutas skolu, tāpēc noteikti iesaku visiem, kas jūt, ka vairs netiek galā ar sevi. Jūs nespēsies aptvert kā tas izmainīs Jūsu dzīvi.
Paldies.

Uz augšu