Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Dace Liepiņa Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

”Kursu uzsāku šī gada maijā un turpināju līdz šim brīdim, šo to ik pa brīdim atkārtojot, pievēršot uzmanību tam, kas man katrā konkrtētā dzīves brīdī sajūtās cēlās augšā, kas prasījās uz āru, uz pārstrādi.
Ir neiedomājami sakārtojušās manas attiecības ar mammu, kas nebūt nebija tās vieglākās, tajās bija paslēpušās daudz neatrisinātas emocijas, dažādas bailes, sāpes, kauna sajūta, vaina utt. Ar šī kursa palīdzību, ar dotajiem instrumentiem, soli pa solim raisīju visus sastāvējušos kamolus vaļā, lai tos ieraudzītu, sajustu, no jauna izsāpētu, pieņemtu, izstrādātu un veidotu savu, jaunu dzīves redzējumu, jaunu attieksmi, jaunas attiecības. Bet dīvainākais tajā visā bija tas, ka brīžam tik ļoti mainijās attiecības ar mammu, ka es vairs lāgā nesapratu, kurš šo kursu iet, es vai viņa, jo visu, ko pārstrādāju sevī, pārstāju redzēt viņā un tā vietā stājās siltas, sirsnīgas attiecības, kas ir mainījis ne tikai manu dzīvi, bet arī viņas.

Un sakārtojās manas attiecības ar tēti, kuru tā arī apzināti dzīvē neesmu satikusi. Un līdz ar mani arī mamma sakārtoja attiecības ar viņu, kaut viņš jau zem zemītes. Kā rezultātā abas ar mamnu apciemojām viņa kapvietu kopā ar manu vectēvu, tēta tēti (satiku dzīvē pirmo reizi), jo agrāk šai tēmai pat pieskārties nebija ļauts, tēta ģimene mammai attiecībā pret mani bija tabu tēma.
Abas no sirds izraudājāmies, es par savu tēti, viņa par savu vienīgo vīru, savu lielo mīlu un sapratām, ka katra pa savam esam atbrīvojušas viņam vietu savās dzīvēs. Es uz mirkli sajutu šo ģimenes sajūtu, sajūtu mammas dziļās jūtas pret tēti, sajutu tēta skumjas un sajutu mūsu apvienošanos. Man ir ģimene. Man ir gan mamma, gan tētis, lai arī kas viņu starpā būtu noticis. Nekad to nebiju sajutusi. Vienmēr jutos kā pa pusei gaisā karājoties, bez stingras aizmugures, nestabila uz savām kājām. Un tētis ar vecotēva man iedeva pamatīgu pamatu zem kājām, es sajutos stabila un piederīga!!! Es neesmu uz šīs Zemes lieka! :))

Ir sakārtojies ārkārtīgi daudz! Tai skaitā, ik dienas manas attiecības ar vīru mainās, viņa attiecības ar bērniem, bērnu attiecības ar manu mammu utt. Ir sajūta, ka ir noticis vispārējs apvērsums!😊

Iesaku šo kursu no sirds katram, kurš ir gatavs ieskatīties savos tumšajos kambarīšos, savām sāpēm acīs, lai pārtrauktu meklēt atbildīgos par savas dzīves laimi ārpusē, lai pārtrauktu dzīvot ilūzijā par to kādiem mūsu vecākiem būtu bijis jābūt, lai pieaugtu un ieraudzītu sevi un savus vecākus no pavisam cita skatpunkta, bez ilūzijām, bailēm, gaidām utt.
Protams, ka ne viss ir izstrādāts…procesi turpinās un es par to tikai priecājos, jo katra diena nes ko jaunu un vēl neizzinātu. Es sevi arvien iepazīstu, savas sajūtas un emocijas, mācos tās laicīgi atpazīt, lai spētu tās vadīt, nevis ļaut tām valdīt pār mani un manas dzīves notikumiem.
Es pateicos, Tev, Iluta, par darbu, ko veic! Tas ir kas unikāls.
No visas sirds pateicos!!! 😇”

LASĪT VAIRĀK
Krista L. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Santa Ābola Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Pedejais Tavs instruments ko Tu esi atradusi ir TĀDS sasniegums. Ir pagajušas 5 dienas,bet es vēl joprojam domāju par To visu. Paņēmu to lapinu ik pa reize rokas,ka atskatīties atpakaļ uz pagatni, un to,  kā un kapec es dzivoju tadu dzivi, bet tas prieks, ka tagad es varu veidot savu dzivi kā es velos ir tads kaifs. Man nak raudiens ka tikai 33 gados es beidzot varu sakt dzivot tadu dzivi ka es velos. Ir pagajusas tikai 5 dienas,bet jau pec musu terapijas daudz kas saka mainities. Ai,tik tiesam tads Kaifs.Man pat redze uzlabojas.Es tagad redzu visu tik spilgti,ta migla nonemas. Iluta, es tik tiesam baudu tava darba rezultātu.
un bija vel tads momentins, ko es sapratu. Mani nelaida kaut kas klat pie naudas kursa un tagad es sapratu kas,jo tad es nevaretu dzivot to dzives scenariju ko biju nopirkusi no vecakiem. Un vel viens liels pluss,man ir palicis vairak energijas. Es priecajos Tev lidzi ,kad esi atradusi kaut ko tik specigu.Es tiesam jūtos kā no jauna piedzimusi.

LASĪT VAIRĀK
Kristīne B. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

 

LASĪT VAIRĀK
Līga S. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Linda Stalidzāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šo kursu atradu it kā nejauši, laigan tagad saprotu, ka tas bija īstajā momentā. Bija notikušas ļoti daudzas pārmaiņas manā dzīvē, un sajūta bija tāda, itkā “karātos” gaisā – nekādas stabilitates. Viss bija sagrīļojies. Sajūtu līmenī biju iegājusi kaut kadā savādā un neizskaidrojamā stadijā – naktīs mocīja baiļu lēkmes, biju iedzivojusies gastrītā, slikta pašsajūta, galva patstāvīgi reiba, likās, ka dvēsele visu laiku no sāpēm raud. Tas viss notika manī iekseji, bet ārēji es izlikos, ka viss ir labākajā kartibā, un no malas citiem izskatījās, ka esmu vienmēr prieciga, dzivesprieciga un nekad nedusmojos – tikai reizem.

Un tad es nejauši ieraudzīju bezmaksas 2 dienu vebinaru, kas momentāli mani satrieca. Es atklāju, kāpēc es tik loti slikti jutos un no kā man tas viss.

Es nopirku šo kursu un pat vēl nenojautu, ka tā būs mana atdzimšana! Man šis kurss iedeva iespēju piedzimt no jauna. Jūtu, ka esmu sadziedejusi savas vecās bruces. Esmu tik daudz ar sevi pagatnē strādājusi, bet nekas man nav devis TĀDUS rezultātus!

Es atguvu miegu – ar bezmiegu es mocījos 2 gadus; man vairs nav baiļu lēkmes;esmu par sevi parliecinata, attiecības ar mammu ir briniskigas, es varu tagad brīvi izteikt savas domas, ko agrak nevarēju pat iedomaties! Es vairs netereju lieki naudu, lai tikai kaut ko nopirktu un atnestu majas, lai pec tam pec 1 dienas pardzivotu, kapec esmu to izdarijusi. Es izjutu savu kermeni, savas emocijas, man vairs nevajag citu uzslavas. Kritiku pret sevi es uztveru atverti un veseligi, galva ir skaidra.

Ar dēliņu attiecibas ir dziļākas un es izjutu vairak savu mātišķo pusi. Es izjūtu dziļu iekšējo mieru.

Bet!!! Šis process nebija viegls. Man gāja kā pa kalniem un lejām. Vienā momentā es no grupas atpaliku, jo iegūtā informācija bija ļoti spēcīga un mani satricinaja visdziļākajā līmenī. Man ļoti sāpēja. Es daudz raudāju. Man bija slikta dūša, ķermenis reaģēja. Viss nāca ārā no manis. Bet tomer es kursu pabeidzu un atdzimu.

Es šo kursu novēlu iziet visiem, jo tas dod iespēju piedzimt no jauna. Man šis ir tikai sākums, jaunai, skaistai un piepilditai dzīvei”.

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu