Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Daiga Demitere Par kursu Bērnu Psihosomatika

Kurss “Bērnu psihosomatika” bija mans paralēlais darbs individuālai terapijai. Iekšēji bija sajūta, ka tam IR JĀBŪT kaut kam ārkārtīgi, ārkārtīgi vērtīgam. Tagad, kad esmu noklausījusies visu kursu, un tūkstošiem reižu pateiksu paldies vispirms sev, ka kārtējo reizi nenobijos izmēģināt kaut ko jaunu un desmitiem tūkstošu reižu Tev, ka šo kursu izveidoji, es redzu sevi uz ceļa. Tas ir grants ceļš. Ceļa malā aug kazenes. Lēkā sienāži un spīd saule! Un es sākšu iet! Apkārt ir miers! Iekšējas vētras lēnām pierimst. Un sāksies mans dvēseles ceļš.

Katru lekciju es sajutu, cik ļoti daudz ilūziju, gļuku un hologrammu, cik daudz halicionācijas ir bijušas manā dzīves ceļā. Un pirms šīs, Tavas, skolas atrašanas, es taču kūlos kā pele pa krējumu. Līdz krējums sāka putoties un es pavisam drīz varēšu izrāpties no tās krējuma ķērnes, kurā esmu iekritusi!

Kursā iedotie instrumenti jaudīgi rauj nost visas tās melnās, tizlās, nepareizās kārtas, kuras esam uzkrāmējuši savai apziņai! Jautājumi, uzdevumi, vingrinājumi, meditācijas, teorija ir perfekts un unikāls materiāls, kurš liek sev pacelt savu pakaļu, beigt žēloties, beigt vaimanāt pa stūriem, un beidz smacēt bērnu! Viss, savs laiks žēlošanai beidzies! Pareizi pateici, ka puse dalībnieku nenoklausās kursu – jo smadzeņu daļa vēlas palikt ierastajā stāvoklī! Šie cilvēki nezina, ko pazaudē! Katra minūte, kuru mācījos pie Tevis bija vērtīga! Es kļūstu par kvalitatīvāku un veselīgāku cilvēki – fiziski, garīgi un attieksmes ziņā! Caur mani un tikai mani – mainās mans bērns! Nevis bērns jāved pie ārsta, bet vecākiem jāizdzen visi parazīti no galvām, kuri atrāpo pat no 3.paaudzes un vēl tālāk.

Bet bez Tava kursa to taču pat iedomāties nevarētu. Es esmu sevī atradusi entās lietas, kuras mani padarīja par foršu mammu un sievu, bet arī entās lietas, kuras ir totāla miskaste man pašai un maniem mîļajiem! Bet labā ziņa, ka tas ir maināms!!! Var sevi vainot, bet to nevajag! Es atzīstu, ka tā bija un mans nodoms ir dzīvot brīvai no pagātnes konfliktiem! Pārtraukt kontrolēt savējos, atdot viņiem viņu atbildības, mīlēt un būt mīlētai vienkārši tāpat! Mans dēls ir mans dižākais skolotājs! Bet es nemācēju saskatīt viņa mācības bez Iluta, Tava, kursa!!! Paldies, ka Visums Tevi apveltīja ar šo spēju – mācīt un atvērt acis cilvēkiem! Ka esi tieši tāda, kāda esi!

Pats lielākais sasniegums – mans dēls joprojām prot saglabāt savas robežas, ir tāds, kāds vēlas būt, mīl mani un nebaidās mesties avantūrās, mīl dzīvi un dara lietas, kas viņu piepilda un aizrauj, guļ veselīgu miegu un neslimo dārziņa periodā! Es zinu, kā ir, kad tā nav! Tādēļ mums tas ir kolosāls starta posms uz grants ceļa, kur turpmākā ceļā būs oļi, kazenes un ceļa vārdi no Tevis!!! Mēs tikai tagad sāksim pa īstam! Paldies!

Iesaku šo kursu katram vecākam, katram kurš tāds plāno būt, katram, kuram gribas aizrakties līdz savam iekšējam bērnam – tas ir vērtīgāk kā nopirkt kārtējo nevajadzīgo lietu mājās! Šis ir visai dzīvei!

LASĪT VAIRĀK
Anete Frienberga Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Paldies tev Iluta par šo fantastisko kursu. Par tevi es uzzināju no atsauksmēm sociālajos tīklos. Lasīju daudz pozitīvas atsauksmes par tavām abām grāmatām ,, Atbrīvošanās’’un ,,Atbrīvošanās. Otrā grāmata’’. Abas grāmatas nopirku pagājušā gada beigās, kā dāvanu meitai Ziemassvētkos. Līdz Ziemassvētkiem es biju paspējusi jau izlasīt abas grāmatas. Šis pirkums bija nozīmīgs man, kas izmainīja manu dzīvi.

Tad es sapratu, ka vēlos piedalīties tevis vadītā vebinārā. Un tieši pirms Jaunā gada tu devi iespēju bez maksas piedalīties vebinārā ,,Laime. Cik man to vajag un kāds ir manas dzīves ceļš’’. Pēc šī vebināra es biju pārliecināta, ka noteikti piedalīšos kursā ,,Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes-3’’.

Mans mērķis uzsākot kursu bija atbrīvoties no trauksmes, rast iekšējo mieru un izveidot noturīgas partnerattiecības.

Un tā sākās mans pārmaiņu ceļš. Kursa laikā es iemācījos strādāt ar savām emocijām, reakcijām.
Superīgs bija darbs ar dzimtu. Vingrinājums ,,Savienoties ar dzimtu’’ bija ļoti spēcīgs. Mainījās mana attieksme pret vecākiem.

Visspēcīgākā gan emocionāli, gan fiziski man bija 7. nodarbības diskomforta situāciju izstrāde. Pēc šīs izstrādes manī iestājās iekšējais miers, pazuda trauksmainās sajūtas.
Visas meditācijas un vingrinājumi bija spēcīgi.

Manā dzīvē jau kursa laikā sākās superīgas izmaiņas. Esmu atguvusi iekšējo mieru, sevis pieņemšanu. Esmu atgriezusies darbā. Jau 2 mēnešus man ir attiecības. Jūtos laimīga, priecīga, baudu un izdzīvoju katru dienu. Manī ir atgriezies radošums. Savu uzstādīto mērķi esmu sasniegusi par visiem 100%.
Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
Indra Klova Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ir pagājuši teju 4 mēneši intensīva ceļojuma sevī. Varu teikt, ka kaut ko tik jaudīgu un intensīvu es pat nevarēju nojaust. Kurss “Pašvērtējuma fundaments” mani uzrunāja jau iepriekšējā gadā, bet es vēl tam nebiju gatava, bet tajā laikā izvēlējos “Psihosomatika” un “Mana jaunā dzīve”, kas bija lieliski iesildīšanās kursi.

Savukārt šis bija fantastiskākais un pārsteidzošākais ceļojums kāds vien ir iespējams, tas ir ceļojums uz vispārsteidzošāko pasaules vietu un ieguvumi un vērtības nav aprakstāmi vienā vārdā.

Mainījies ir pilnīgi viss. Un mainās vēl joprojām. Pamazām pamanu, ka atkal kaut kas pamainījies…

Neskatoties uz to, ka man licies, ka dzīvoju ļoti krāsaini, mana dzīve ieguva dziļu un piesātinātu toni, tik dziļu, kā vēl vienu dimensiju.

Neskatoties uz to, ka es zināju daudz iedvesmojošu citātu par dzīvi šeit un tagad un mirkļa novērtēšanu, es to sajutu – to šeit un tagad un mirkļa burvību. Tik dziļi, ka man šķita es pat sajutu, ka laiks rit lēnāk… sajutu cik laiks ir ietilpīgs!

Es iepazinu savas emocijas vienu pa vienai un sāku atpazīt. Sajutu cik krāsainas tās ir. Sajutu to kā ir just emocijas, kā ir ļaut tās just. Man likās, ka esmu ļoti emocionāla, bet tagad izrādījās, ka es vairāk esmu vai nu “iekritusi” vienā emocijā vai arī visiem spēkiem apspiedusi citas.

Es beidzot sajutu sevi kā personību, es sajutu to ko es tik ilgi meklēju – sajusties vērtīga, vienkārši es to sajutu un varēju to noraksturot kā.

Vispār kurss apgrieza visu ar kājām gaisā un ieviesa pilnīgi citu redzējumu, tā kā es pasauli būtu skatījusi caur brillēm un iedomu vērtējumiem.

Kursa laikā notiek ne tikai darbs ar sevi, bet daudz dziļākā līmenī – ar vecākiem un dzimtu. Šis darbs ir patiesi vērtīgs un pārsteigumu pilns.

Katru nodarbību tiek dota teorija un daudz praktiski vingrinājumi un meditācijas. Katrs vingrinājums un meditācija ir patiesi spēcīgi un tie kļūst par lieliskiem instrumentiem ikdienas dzīvē. Daži no tiem ir apbrīnojami vienkārši vingrinājumi, bet to efekts tiešām ir pārsteidzošs.

Esmu kļuvusi mierīgāka un un man ir uzlabojušās attiecības ar mammu un šķiet esmu tuvāk iepazinusi savu dzimtu, kas arī ir nenovērtējams ieguvums.

Man kā dejotājai, kurai svarīgs ir katrs mēģinājums, nevis tikai koncerts, tieši tāds pats process bija kursa apguvē…man svarīga bija katra nodarbība, virzoties uz mērķi, process…ne tikai mērķa sasniegšana un varu teikt, ka savu mērķi piepildīju par vismaz 60%, bet klāt jārēķina daudzi citi ieguvumi, kas izmainījās teju nemanot un bija milzīgs prieks to ieraudzīt un apjaust. Katrā ziņā es sajutu reāli dzīvē to uz ko tiecos; ja februārī es rakstīju, ka es vēlos tā justies, tad šodien es jau varu apstiprināt, ka lielā mērā tas arī tā ir. Šis kurss nebeidzas ar pēdējo nodarbību, tāpēc varu apgalvot, ka viss turpinās.

Kursu ieteiktu katram, kas vēlas strādāt ar sevi un ir gatavs nopietnam darbam un pārsteidzošiem atklājumiem un protams vēlmi transformēt savu dzīvi.”

LASĪT VAIRĀK
Līga Logina Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kurss ļoti plaša apjoma un spēcīgs. Ļoti efektīvi vingrinājumi un pats galvenais komentārs – pilnīgi jebkurš kā minimums sapratīs par ko ir runa. Vai tie ielaiž, cik ielaiž tas cits stāsts ! Kad sākām strādāt es biju “pilnīgā purvā un pat nevēlos atvcerēties cik smagi bija un , galvenais , bezcerīgi jo daudzie gadi , staigāšana un maksāšana , diemžēl noveda pie šī …neko negribu kritizēt bet rezultāts bija baiss. Cerību nav jo viss izstaigāts. Man visspēcīgāk nostrādāja vingrinājumi par vecākiem un attieksmi pret viņiem . Būtība visi bija pilnīgi uztveri mainoši un “daleca “beidzot kas gadiem nebija izprotams ….

Kas mainījās pilnībā kursu laikā – pats galvenais – sapratne par tēti, mammu un viņu lomu dzīvē . Man šķiet tas ir vislielākais sasniegums jo nudien pretenziju vairs nav , aizvainojumu nav. Jā , man ir žēl par visu nodzīvoto laiku kur bija tik daudz emociju + enerģijas patērēts bez jēgas jeb iztērēts lieki …- pilnībā aptvēru , ka esam vecāku dzimtas “gala produkts . Un pieņēmu to kā savas eksistences sākumu .

Lai arī nebiju “vakarējā kursu uzsākot, tomēr tieši šis kurss deva pilnīgu sapratni par bērnu vecāku attiecībām un to lomu vispār .Es iemācījos just un sajust sevi , emocijas, ķermeni un pieņemt .Pārāk neanalizēt. Jūtos drošāka par saviem lēmumiem , nedaru ķekša pēc vai cita iegribas pēc ! Pilnīgi mainās mans pašvērtējums kopumā . Ja bija apmēram 30 % tad tagad ir vismaz 80 % !

Pilnīgi 100% esmu godīga pret sevi ! Te ir daudz kas apakšā bet īsumā redzu kā ir nevis gribu redzēt, saku kā ir , mīlu tāpat no sirds, kad mīlu bet bez lieka fanātisma ! Tā lai es justos ērti un atpakaļ neko negaidu tad! Radi saka esmu maigāka , patiesi mīlošāka un nudien tāda ar ko ir vēlme aprunāties.

Šajā kursā es atguvu dzīves garšu.
Šis kurss būtu noderīgs tiem, kas visu ir izstaigājuši vai ir ļoti liela vēlme atrisināt kādu problēmu. Te tomēr ir disciplīna , tu esi stingra skolotāja. Varu pateikt droši te iet cilvēki “uz visu banku “un kuriem vienalga detaļas , ir apnicis dzīvot kā “ubagam “ un lūgt želabas …mīliet mani mīliet mani ;( .

KO lai saka, esmupateicīga liktenim, ka te nokļuvu. Izcils darbs ar milzums lielu info daudzumu, ka pat 1 nenosaukšu kā galveno. Katra lekcija un vingrinājums bija svarīgi ! BRAVO !

LASĪT VAIRĀK
Ieva Sokirka Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šim kursam es pieteicos, jo es gribēju atrast atpakaļ ceļu pie sevis, kā arī man bija diskomforts no citu cilvēku kritikas, man bija ļoti grūti pieņemt kritiku Kursa laikā bija ļoti daudz materiāla ko Iluta sniedza gan meditācijas, gan uzdevumi, superīgas tehnikas.

Ļoti daudz tika strādāts ar emocijām un sajūtām- vērtīgākais ko es ieguvu kursa laikā bija darbs ar vecākiem un iekšējo bērnu. Pie cilvēku kritikas es īpaši vairs nereaģēju, man pat ir vienalga ko viņi tur saka, es jūtos mierīga.

Kursa laikā es sapratu to, cik patiesībā pateicīga es esmu saviem vecākiem par to, ka man bija tieši tāda bērnība kāda viņa bija un ne savādāka. Iemācījos to, ka visu vajag darīt priekš sevis un negaidīt uzslavas no citiem cilvēkiem. Es jūtu savu iekšējo spēku un varu paļauties pati uz sevi, man vairs nav jāmeklē atbildes pie citiem cilvēkiem, es atbildes māku atrast sevī.

Iluta sniedz jaudīgas un efektīvas metodes kā tikt galā diskomforta situācijās. Protams, darbs nav viegls, bet atskatoties atpakaļ kā bija pirms PF3, es jūtu sevi mierīgāku, dzīvāku, enerģiskāku. Pa mazam solītim es ņemu nost blokus, kurus biju sev uzlikusi, ja kādreiz es nevarēju atbrīvoties un būdama mājās viena dejot pie spoguļa, tad tagad es to daru brīvi un tas ir kaifīgi.

Es iesaku šo kursu ik vienam, kuram ir grūti tik galā ar savām emocijām, kuram ir kādas bailes vai nepārliecība par sevi! Šī ir fantastiska izaugsme ceļā pie sevis!”

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Es un Tu. Attiecību Anatomija

Izlasot grāmatu pārgāja jeb kāda interese uz “ romantiskajām filmām”, tas kā Tu paskaidroji attiecības un mīlestību partneratiecībās noņēma man rozā brilles uz attiecibām starp sievieti un vīrieti. Es sapratu cik patiesībā viss ir vienkārši, bet tai pat laikā, cik viss ir sarežģīti ja cilvēkam nav nekādu zināšanu par sevi, dzimtu,emocijām un smadzeņu reakcijām. Paskatijos uz savām attiecībām ar pieauguša cilvēka acīm, un pilnibā apzinājos ka pilnīgi viss kas ir man apkārt, viss kas ar mani notiek ir mana izvēle. Grāmata bija kā kulaks uz galda bez puķītēm, rozītēm un taurentiņiem, tik pat tieša kā Tu.

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu