Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Kristīne R. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Brīvība no kuņģa dedzināšanas un spiešanas.

”Kunģī žnaugšanas sajūtas nav bijušas, zarnas nesāp. Varu ēst ko gribu, kad gribu, uz nakti mierīgi, visi procesi notiks īpaši nemanot un neizjūtot diskomfortu. Nav vairs speciālu diētu, aizliegto ēdienu, ēšanu pēc režīma. Ārsts ieteikums bija neēst 4 h pirms gulētiešanas, sorry, 21 gds nomirt no bada es negribēju :D.
Paldies Tev Iluta!”

LASĪT VAIRĀK
Dace Par kursu Meditācijas veselībai un brīvībai no bailēm

Sveika, Iluta!

Nāku padalīties ar pirmajām sajūtām un rezultātiem pēc baiļu izstrādes un meditācijas!

Baiļu izstrāde nāca tik ļoti ļoti laikā! Jau nepilnu mēnesi staigāju ar spiedošu kamola sajūtu kakla rajonā, kas baiļu mirkļos tik ļoti aktivizējās un bija sajūta, ka to vajag izvemt, izraut laukā! Ļoti labi apzinoties, kas tās par bailēm – tās redzēju, jutu, pierakstīju, daļēji pieņēmu, bet vienai bija drausmīgas bailes laisties dziļāk, lai tās izstrādātu! Bija bail sastapties ar tām sāpēm aci pret aci atkal, atgriezties tur, kur tās radās! Bet Tava unikālā baiļu izstrādes metode bija kā viegli pastiepta roka, pie kuras varēju pieturēties, laižoties arvien dziļāk savu baiļu sakņu izpētē! Trīcēju, drebēju, raudāju, galva griezās, krūtīs dega, bet apziņa, ka neesmu viena, ka varu droši to darīt, Tava mierīgā, bet iedrošinošā pavadošā balss padarīja šo procesu iespējamu! Es nokļuvu gan 4 un 5 gadu vecumā lora krēslā, sasprādzēta, bez iebilšanas iespējām, bez anestēzijas arvien ataugošo polipu operācijās! Nokļuvu nepilna gada vecumā, kad mana nemitīgā raudāšana lika tētim novērsties no manis un mammas, atrodot citu sievieti! Un visubeidzot nokļuvu mammas vēderā, kad nedrīkstēju ne pakustēties, ne paelpot, neko, lai tik nenodarītu mammai pāri un viņai nenāktos mani zaudēt! Viņa visu laiku bija asarās un uz saglabāšanu un es jutos pie tā visa nenormāli vainīga!

Pēc izstrādes sajutos daudz vieglāka, spiedošā kakla sajūta šobrīd ir pazudusi, manas iluzorās bērna bailes ir kļuvušas man vēl saprotamākas, pamainījies apziņas stāvoklis! Ir sajūta, ka atgriezos no šī ceļojuma jau pieaugušāka! Apzinos, ka šīs bailes vēl nav pavisam prom, bet smagais akmens ir iekustināts un tām vairs pār mani nekad vairs nebūs tāda vara kā bija līdz šim! Mazliet nereāla sajūta! Noteikti šo Tavu fantastisko metodi izmantošu arī turpmāk, jo nu ir vēl pacēlušās uz augšu vēl citas bailes, kurām nebiju pievērsusi lielu uzmanību!!!

Un meditācija bija kā dziedinoša komprese pa virsu! Tā ir kolosāla! Tieši tas, kas šobrīd, savas apziņas mainīšanas procesā, ir tik ļoti nepieciešams!!!🙏😊

Iluta, milzum lielais paldies, Tev, par Tavu darbu, par ieguldījumu! Tu maini cilvēku dzīves!

Ar sveicieniem,

Dace

 

 

LASĪT VAIRĀK
Atsauksmes Par kursu Meditācijas veselībai un brīvībai no bailēm

LASĪT VAIRĀK
Santa Atvare Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Gribu Tev pateikt milzīgu Paldies par manas dzīves izmaiņām – par to, ka parādīji un iemācīji savādāk skatīties uz dzīvē notiekošajām situācijām, reaģēt pavisam savādāk nekā līdz šim to mācēju un pieņemt visu ar savādāku attieksmi, kas notiek man apkārt! Tā ir tik burvīga sajūta, ka brīžiem šķiet, lai tik šī jaukā pasaka pēkšņi nebeigtos! Tagad tiešām es to izbaudu no visas sirds un saprotu, ka Tas viss ir Tavu kursu un Tavu individuālo terapiju rezultāts!

Jā, mana dzīve ir apgriezusies kājām gaisā, bet pavisam labā nozīmē! Esmu atradusi darbu uz kuru eju ar smaidu, darba diena paskrien ļoti patīkamā gaisotnē un vakarā pārnāku mājās riktīgi uzlādējusies no padarītā un ar gandarījumu sirdī! Pašai neticās, ka esmu konditora palīgs (esmu jau apmācīta mēneša laikā darīt visu-no A līdz Z, patstāvīgi daru uzdotos darbus)! Un šo darbu atradu gluži nejauši, arī paļaujoties lielā mērā savai burvīgajai intuīcijai, jo atļāvos brīvi uzrunāt jaunatvērtās kūkotavas īpašnieci ar jautājumu, vai gadījumā šeit nevajag kādu palīgu..?

Vēl mana dzīvesprieka un enerģijas uzlādes lieta ir dejošana, no kuras gūstu baudu pat tad, ja dienā esmu bijusi nedaudz sagurusi. Šeit es izpaužos uz pilnu klapi un mans talants arī tiek novērtēts, kas manu labsajūtu tik ceļ uz augšu. Esmu palikusi pašpārliecināta un spēcīga savā viedoklī, ko māku arī aizstāvēt. Māku par sevi un savu meitu pastāvēt. Agrāk dzīvoju ar tādu domu, ka apkārtējie visu zin un māk labāk par mani, bet tagad mans dzīves moto ir – galvenais, lai man ir labi un neko nenožēloju!

Šīs acīmredzamās pārvērtības manī ir notikušas pateicoties Tev un Tavam aizrautīgajam un nesavtīgajam darbam, ko dari ikdienā! Es ar prieku dalos savā pieredzē arī ar citiem, kādam tas ir interesanti, kādam tas liekas uzpūsti.. Bet man šī pieredze ir galvu reibinošs ceļojums uz savu izaugsmi, uz harmoniskām attiecībām pašai ar sevi un līdz ar to arī ar maniem līdzcilvēkiem, esmu atvērta visam jaunajam, kas ar mani notiek – Es esmu dzīva!

Lai Tev viss iecerētais izdodas, jo līdz šim Tavas idejas un darba panākumi ir vainagojušies ar milzīgām dzīves pārmaiņām cilvēkiem! Un tikai drosmīgie ir uz to gatavi!

LASĪT VAIRĀK
Jānis T. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Ligita Laure Par kursu Bērnu Psihosomatika

Esmu pateicīga Visumam, ka viss sakārtojās tā, ka man tika dota iespēja klausīties šo kursu “ Bērnu psihosomātika”. Ne velti saka, viss notiek tad, kad tam ir jānotiek. Sevis Apzināšanas Skolai sekoju jau ļoti sen, bet kaut kā tā visa informācija tika palaista garām. Pašai likās, man taču viss ir labi, visu zinu un visu daru pareizi, nekādu palīdzību vai informāciju jaunu man nevajag.
Mans dēls sāka slimot pagājušo gadu, slimoja nepārtraukti, zāles mainījās, tad tādas, tad tādas.., daudz braucām pie ārstiem,bet nekas īsti nepalīdzēja, pat likās, ka visi simtomi aug lielumā. Apmēram no divu mēnešu vecuma, viņam visu laiku bija ciet deguns, guleja ar muti vala(ārsti teica, tāpēc, ka palielināti adenoīdi). Visa situācija saasinājās nedaudz vairāk ka pirms gada. Iesnas saka palikt glotainas, biezās, kuras nevarēja kārtīgi dabūt ara no deguna, sākas klepus asmatisks ( jau saku pūst inhalatoru viņam), no pagājušā gada februara sākas problēmas ar ausim, bija pat tā, ka viņš labi nedzirdēja.
Noklausījos Ilutas bezmaksas semināru “Mammīt, es vēlos dzīvot”, tas bija spēriens, lai saprastu, ka kaut kas ir jāmaina, ka problēma ir manī. Un tā es pieteicos kursam “Bērnu psihosomātika”.
Kursa laikā man bija smagi, smagi apzināties to, cik daudz ar saviem “tarakāniem”, es biju nodarījusi pāri savam bērnam. Es raudāju, pārmetu sev daudz ko, izjutu ļoti daudz emocijas, dusmas, naidu, iemācījos paskatīties uz visu daudz savādāk un mierīgāk, iemācījos pieņemt lietas tādas, kādas viņas ir, nevis tā kā mani audzināja mani vecāki ar saviem uzskatiem, ar padomju laiku stereotipiem.
Pateicoties šim kursam, es ieraudziju savu bērnu pavisam savādāku, ieraudziju “BRĪVU”, tādu, kāds viņš ir viņš pats, nevis kādu es gribēju redzēt. Tagad es viņu pieņemu, nevis pārveidoju.
Ilutas dotas zināšanas un “zelta instrumenti” ir vērtība visai dzīvei, tie ir “instrumenti, kuri ir jāpielieto un jāizmanto arī turpmāk.
Strādājot ar dotajam zināšanām, dēlam vairs nav astmatiskā klepus. Mans dēls ir atvēries, viņš ir kļuvis drošāks, mēs daudz runājamies, smējamies, dēls man uzticas. No kursa ieguvums- viss ļoti vērtīgs.

Gribēju padalīties! Bijām pie ausu ārsta, ar ausīm viss ir kārtībā, promblēmu vairs nav. Deguns arī ir tīrs, visas ejas redzamas, tas nozīmē to, ka adenoīdi vairs nav palielināti. Bērns ir bez iesnām, bez asmatiska klepus un bez ausu problēmām. Un tas viss tika paveikts, bez ārstu palīdzības. Tas tika paveikts ar Tavu palīdzību, ar Taviem dotajiem instrumentiem un zināšanām.
Tas ir kaut kas fantastisks, Tavs ieguldītais darbs, lai izveidotu Bērnu Psihosomātiku ir kaut kas nenovērtējams un milzīgs. Paldies, Tev par to! Kaut vairāk vecāki aizdomātos par to, ka tomēr vispirms ir jāatrisina savas problēmas un tad arī ar bērnu būs viss kartiba!

Šo kursu es ieteiktu visiem, kam ir bērni gan arī tiem, kam vēl nav. Kurss ir dziedinošs un fantastisks. Esmu pateicīga, ka man bija dota iespēja šo kursu apgūt.
Paldies, Tev Iluta. Tavs darbs ir nenovērtējams un dzīvi mainošs. ❤️
Ligita”

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu