Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Lilita Lepa Par kursu Sievietes Psihosomatika

DZIĻi.Ļoti,ļoti dziļi.Gan fiziski,gan psiholoģiski.Es vispār apbrīnoju,kā iespējams kaut ko tādu izveidot.Un runa nav tikai par Sievietes Psihosomatikas kursu,bet gan par visiem Ilutas radītajiem kursiem.Protams,daudz deva tas,ka biju iepriekš Bērnu Psihosomatikas kursā,un pamati jau tika ielikti tur,bet šajā kursā bija daudz jauna.Daudz jaunas informācijas.Es ar kursa instrumentu palīdzību uzzināju daudzus faktus par savu dzimtu,vecvecākiem,vecākiem,ko man neviens nebija stāstījis.
Es ne tikai ieguvu instrumentus,un informāciju ko pielietot darbā ar sevi,bet sāku sevi just un dzirdēt.Es sāku izbaudīt laiku,ko pavadu vienatnē ar sevi.Es sāku mainīt savas reakcijas,un novērot tās.Es sāku sev patikt vizuāli,sāku patiesi sev teikt,ka esmu brīnišķīga tāda,kā esmu.Es jūtu ,ka skatos uz visu savādāk.
Šis kurss arī palīdzēja man vieksmīgi pārdzīvot grūtu brīdi un zaudējumu,kas notika tieši šī kursa laikā.
Ilutas meditācijas vispār ir kaut kas brīnišķīgs un baudāms! Darbs ar sevi protams vēl turpināsies,bet galvenais ir darīt.Visu ko vien var un vēl vairāk! Iesaku šo kursu ikvienam,kas vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti,izprast sevi,savas emocijas.
Kurss palīdzēs saprast kādēļ ar Jums notiek tas,kas notiek! Parādīs to,kā cilvēks var pats sevi izdziedināt.Tas nebūs viegli,bet tas ir tā vērts,ja ir vēlme mainīties.
Šis noteikti nebūs pēdējais Ilutas radītais kurss,kur iešu.Darbs turpināsies! Paldies par iespēju! “

LASĪT VAIRĀK
Sintija Rakule Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Kursa un arī individuālo terapiju laikā man nāca ļoti daudz jaunu atklājumu par sevi un saviem ieradumiem. Likās, ka man ir tikai viena vai divas problēmas ar ko strādāt, bet kursa laikā es sapratu, ka man ir tik daudz ar ko strādāt un augt.
Esmu ļoti pateiciga par to, ka man vairāk nav naktīs panikas lēkmes, es tik nezinu vai tas beidzās ar individuālajām terapijām vai pēc kursa, jo tas bija uzreiz viens pēc otra.
Kursa laikā sāku rakstīt pasaku grāmatu, kuru es joprojām turpinu. Tas arī bija interesants moments, jo es nekad neesmu bijusi uz rakstīšanu. Man tiešām kaut kas “atnāca vaļā” un es rakstīju un nebaidos, ka kāds to kādreiz lasīs un mani vērtēs.
Pēc PF.AB. kursa es manāmi kļuvu mierīgāka. Beidzās briesmīgā pakaļdzīšanās modes un luksus brendu lietām. Vienā no nodarbību teorijām tas tik ļoti smuki tika izskaidrots un es sajutu, ka es to daru nepareizo iemeslu dēļ.
Vēl svarīgi ir pieminēt, ka es vienmēr esmu baidījusies no vientulības un nāves. Un ļoti bieži pieņēmu nepareizos lēmumus, lai tikai nebūtu vientuļa un viena. Tagad es pieņemu to, ka es varu būt viena un vienai ir būt forši, tā ir pieškirta brīvība! brīvība izvēlē un savas dzīves veidošanā, ko es pati beidzot sev esmu piešķīrusi! ieprieks citi veidoja manu dzīvi, jo es tikai baidījos.
Pieņemot nāvi esmu kļuvusi mierīgāka un vairs nekrītu tik lielās panikās, tas ir ļoti interesanti, ka es to pieņemu kā tādu apli, kas sākas un noslēdzas. bet godīgi, man te vēl būs jāpiestrādā.
Pašā nobeiguma gribētu pateikt, ka PF.AB. kursā tika iekļauts tik daudz un viss bija tik ļoti noderīgs. Man tas tiešām daudz palīdzēja, jo liekas, ka bez tā kursa es joprojām butu bijusi “iesprūdusi” tajā vietā, kur es īpaši laimīga nebiju.
Paldies tev Iluta.”

LASĪT VAIRĀK
Kitija Alksne Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Brīvība no migrēnas “Pie Ilutas griezos, lai atbrīvotos no migrēnas ar kuru esmu slimojusi jau no padsmit gadiem. Katra terapija priekš manis ir bijusi kā dziļš pārdzīvojums, kur ienirstot savas zemapziņas dzīlēs nācās saskarties arvien jauniem bērnībā pārprastiem notikumiem, vārdiem, situācijām.
Ikreiz tika izstrādāta konkrēta problēma vedot tuvāk pie pašas migrēnas dziļākā cēloņa. Uz šodienu esmu atbrīvojusies no migrēnas lēkmēm!
Esmu iemācījusies vairāk saprast/izprast sevi. Katra terapija priekš manis bija patiesi pārsteidzoša un katru no tām gaidīju ar nepacietību. Saku sirsnīgu paldies Ilutai par patiesu un no sirds darītu darbu. Viņas rūpes izjutu ikvienā terapijā un e-pastā. Pateicos! Kitija Alksne”

No photo description available.

LASĪT VAIRĀK
Monta Ekšteina Par kursu Bērnu Psihosomatika

Pirms es uzsāku šo kursu, es neticēju,ka tas spēs izmainīt manu domāšanu,manu uztveri un manas rīcības. Ka tas spēs mani tā aizraut rakties,izzināt,meklēt,jautāt,likt kopā. Es dzīvoju ar domu,ka es daru visu tā,kā man liekas,kā ir jādara,bet ar prātu,ne ar sajūtām. Es klausījos citos,jautāju citiem pēc padoma,kā rīkoties,kā būtu labāk man un manam bērnam. Es vadījos pēc kaut kādiem standartiem,pēc tā,ka visam jābūt labi,ka visam jāizdodas,ka man japarāda viss tas labākais ko es varu savam bērnam iedot,ka es nevaur kļūdīties,ka es nevaru bērnam ļaut izteikties un pieņemt to,kā viedokli. Es biju ļoti nospiesta savā domāšanā uz uzskatos un nebiju pārliecināta savās darbībās.

Kas izmainījās jau kursa laikā? Es pārstāju klausīt citus un domāt,kopar mani padomās,ko teiks. Es sāku klausīt savu intuīciju. Es paliku mierīgāka,nebļauju vairāk,necepos par dzīves niekiem,par netīrām drēbēm,par izgāstu ūdens glāzi. Es neklausos savā mamma,ka viņa saka,nedari tā,bērns saslims,liec cepuri,velc cimdus. Es neizdabāju vairāk vīra mātei.
Mans bērns beidzot var aiziet uz tualeti pakakāt,viņa vairāk nesaka,ka viņai ir bail no tumsas,viņa vairāk nesaka,ka viņai riebjas braukt ar mašīnu.

Ar ko šis kurss izrādījās jums noderīgs? Ar pilnīgi visu. Man viss ir pierakstīts,visi skaidrojumi,piemēri,situācijas. Šis kurs bija kā spēriens man,lai saprastu,ka ir jāklausa sev,ir sevī jāspēj sajust,ir jāmāk lietas izrunāt,izraudāt,lai paliktu vieglāk,nevis aizmirst un cerēt,ka tas nekad vairāk neuzpeldēs.

Kā jūs jūtaties pēc šī kursa iziešanas? Noteikti daudz vieglāk,daudaudz brīvāk,pašpārliecinātāka,laimīgāka,gudrāka, spēcīgāka,mierīgāka. Es jūtos tiešām daudz,daudz mierīgāka. Es nesatraucos,manī nav domas,ka man ir bail.
Vai jūs ieguvāt to, ko gaidījāt no šī kursa? Es ieguvu daudz vairāk. Es nebiju gadījusi,ka lietas sakārtosies un ieies savā dabīgajā ritmā. Ka situāciju,kuria man likās,ka nav variantu,atrisināsies.

Vai jūs ieteiktu šo kurus citiem? Noteikti. Sākumā ir neticība,bailes,bet tad,kad es atradu atrisinājumu kādai situācijai,es sapratu,ka tas ir tas,ko vajag katram. Ticība sev,pacietība un gribasspēks. ”

LASĪT VAIRĀK
Gita Tamule Par kursu Sievietes Psihosomatika

Pats vērtīgākais ko saņēmu- vingrinājumi un meditācijas. Tās mani ietekmēja visspēcīgāk.
Šis kurss mani sākotnēji piesaistīja ar to, ka apzinājos jau ilgus gadus, ka mana sievišķība ir ievainota, un , ka es esmu meklējusi un meklēju kā to dziedināt. Tādēļ pieteicos šim kursam.
Viens no pašai pamanāmiem rezultātiem ir tas, ka mierīgāk uztveru savu māti. Varu viņu labāk pieņemt ar visām viņas izpausmēm. Domāju, ka turpinājums sekos, jo daudz kas no šī visa ir kā process, nevis notikums.
Otrs rezultāts- sāku prasīt palīdzību tur, kur agrāk man pat prātā nenāktu to darīt. Darītu pati, zobus sakodusi un vēl lepotos, ka varu! Vēl esmu apzinājusies un izstrādājusi daudzus bērnu dienu un skolas laika un laulības dzīvē uzkrātos ievainojumus.
Kurss efektīvs, nenoliedzami. Tas gan ir noteikti saistīts ar to cik es pati daudz ko darīju vai nedarīju.
Tehikas ļoti efektīvas, jo tika klāt daudziem maniem aklajiem punktiem, ne jau tikai kādam vienam. Varu teikt, ka esmu pamanījusi izmaiņas, kas mani pašu iepriecina. Esmu apmierināta ar to kas ir noticis ar mani šī kursa laikā.
Pats vērtīgākais notikums- dziedinātas tās manas ievainotās sievišķības daļas, par kurām es pat nenojautu- ka tēvs mani gribēja kā dēlu, un, ka māte mani negribēja nemaz.
Paldies Tev, Iluta par ieguldīto darbu un pacietību ar mums visām! “

LASĪT VAIRĀK
Daiga Demitere Par kursu Bērnu Psihosomatika

Kurss “Bērnu psihosomatika” bija mans paralēlais darbs individuālai terapijai. Iekšēji bija sajūta, ka tam IR JĀBŪT kaut kam ārkārtīgi, ārkārtīgi vērtīgam. Tagad, kad esmu noklausījusies visu kursu, un tūkstošiem reižu pateiksu paldies vispirms sev, ka kārtējo reizi nenobijos izmēģināt kaut ko jaunu un desmitiem tūkstošu reižu Tev, ka šo kursu izveidoji, es redzu sevi uz ceļa. Tas ir grants ceļš. Ceļa malā aug kazenes. Lēkā sienāži un spīd saule! Un es sākšu iet! Apkārt ir miers! Iekšējas vētras lēnām pierimst. Un sāksies mans dvēseles ceļš.

Katru lekciju es sajutu, cik ļoti daudz ilūziju, gļuku un hologrammu, cik daudz halicionācijas ir bijušas manā dzīves ceļā. Un pirms šīs, Tavas, skolas atrašanas, es taču kūlos kā pele pa krējumu. Līdz krējums sāka putoties un es pavisam drīz varēšu izrāpties no tās krējuma ķērnes, kurā esmu iekritusi!

Kursā iedotie instrumenti jaudīgi rauj nost visas tās melnās, tizlās, nepareizās kārtas, kuras esam uzkrāmējuši savai apziņai! Jautājumi, uzdevumi, vingrinājumi, meditācijas, teorija ir perfekts un unikāls materiāls, kurš liek sev pacelt savu pakaļu, beigt žēloties, beigt vaimanāt pa stūriem, un beidz smacēt bērnu! Viss, savs laiks žēlošanai beidzies! Pareizi pateici, ka puse dalībnieku nenoklausās kursu – jo smadzeņu daļa vēlas palikt ierastajā stāvoklī! Šie cilvēki nezina, ko pazaudē! Katra minūte, kuru mācījos pie Tevis bija vērtīga! Es kļūstu par kvalitatīvāku un veselīgāku cilvēki – fiziski, garīgi un attieksmes ziņā! Caur mani un tikai mani – mainās mans bērns! Nevis bērns jāved pie ārsta, bet vecākiem jāizdzen visi parazīti no galvām, kuri atrāpo pat no 3.paaudzes un vēl tālāk.

Bet bez Tava kursa to taču pat iedomāties nevarētu. Es esmu sevī atradusi entās lietas, kuras mani padarīja par foršu mammu un sievu, bet arī entās lietas, kuras ir totāla miskaste man pašai un maniem mîļajiem! Bet labā ziņa, ka tas ir maināms!!! Var sevi vainot, bet to nevajag! Es atzīstu, ka tā bija un mans nodoms ir dzīvot brīvai no pagātnes konfliktiem! Pārtraukt kontrolēt savējos, atdot viņiem viņu atbildības, mīlēt un būt mīlētai vienkārši tāpat! Mans dēls ir mans dižākais skolotājs! Bet es nemācēju saskatīt viņa mācības bez Iluta, Tava, kursa!!! Paldies, ka Visums Tevi apveltīja ar šo spēju – mācīt un atvērt acis cilvēkiem! Ka esi tieši tāda, kāda esi!

Pats lielākais sasniegums – mans dēls joprojām prot saglabāt savas robežas, ir tāds, kāds vēlas būt, mīl mani un nebaidās mesties avantūrās, mīl dzīvi un dara lietas, kas viņu piepilda un aizrauj, guļ veselīgu miegu un neslimo dārziņa periodā! Es zinu, kā ir, kad tā nav! Tādēļ mums tas ir kolosāls starta posms uz grants ceļa, kur turpmākā ceļā būs oļi, kazenes un ceļa vārdi no Tevis!!! Mēs tikai tagad sāksim pa īstam! Paldies!

Iesaku šo kursu katram vecākam, katram kurš tāds plāno būt, katram, kuram gribas aizrakties līdz savam iekšējam bērnam – tas ir vērtīgāk kā nopirkt kārtējo nevajadzīgo lietu mājās! Šis ir visai dzīvei!

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu