Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Līga S. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Juris Nīca Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Brīvība no panikas lēkmēm.

LASĪT VAIRĀK
Inga T. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

LASĪT VAIRĀK
Dace Delaney Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Simptoms – Vertigo

LASĪT VAIRĀK
Sandra Buša Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Veģetatīva distonija/panikas lēkmes.

Paldies, Iluta, par to spēku un laiku, kuru Tu ieguldi manis labākās versijas atjaunošanā! To pateicību, kuru es izjūtu, nemaz nav iespējams izteikt vārdos.
Gadiem ilgi es mēģināju sadzīvot ar veģetatīvo distoniju, regulārām panikas lēkmēm, kuras var uznākt jebkur un jebkad. Ar sajūtu, ka tu mirsti vairākas reizes dienā, turi nervu zāles pa ķērienam, cerībā, ka paspēs iedarboties. Tāda bija mana ikdiena un likās, ka tā būs visu atlikušo dzīvi. No darba aizgāju, no sabiedriskām vietām vairījos, sēdēju savā kaktā un noskatījos, kā paiet dzīve. Tā bija tikai viena problēma, bet tādu man bija pārpārēm.
FB manu draugu lokā kāda bija padalījusies ar Sevis Apzināšanās Skolas tekstiem, piesekoju lapai, sāku lasīt, pildīt uzdevumus, līdz manī radās cerība, ka Iluta man var palīdzēt. Pārbijusies un pāruztraukusies pieteicos decembrī uz iepazīšanās konsultāciju. Mani pārsteidza, cik ātri Iluta atsaucās un bija ieinteresēta man palīdzēt.
Man viegli nebija un nav arī šobrīd, bet ar mani ir notikušas tādas pārmaiņas- panikas lēkmes pazuda jau pēc otrās konsultācijas, pazuda sirdsklauves, nemirstu vairs ne katru dienu, ne arī pārdienās! Jau janvārī sāku strādāt darbu, kurš man ļoti patīk. Ar prieku dodos uz darbu, ar prieku uz mājām! Dzīvotgriba ir atgriezusies, es arvien labāk jūtos sevī, ir vēlme darboties, pucēties, rotu kastei notraukti putekļi, iegādātas jaunas drēbes.
Tā ir tā redzamā daļa, bet to, kas notiek ar mani konsultācijās, es nemaz izstāstīt nevaru, jo patieso problēmu Iluta ar savu īpašo redzējumu ierauga pati, pat ātrāk par mani, man atliek tikai viņas pavadībā ar to strādāt!
Es ar slapju muguru, asarām acīs, ar dažādām sajūtām ķermenī un pilnīgu svētlaimi beigās, atšķetinu iegūtos scenārijus un traumas Ilutas vadībā.
Es nešaubos, ka Iluta var palīdzēt katram, kurš to vēlas, tikai vajag saņemties un pieteikties uz pirmo konsultāciju! Sevišķi iesaku tiem, kuri cieš no panikas lēkmēm, Iluta palīdzēs, iedrošinās, pamudinās atgūt savus iekšējos resursus, jo to nevar izdarīt pats, arī nevienas zāles un klasiskā psihoterapija, vismaz manā gadījumā, nepalīdzēja!
Paldies, Iluta! Lai Tev pietiek spēka un īpašā redzējuma Tavā tik grūtajā, bet tik svētīgajā darbā!
Patiesā cieņā Sandra..

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu