Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Naudas bloku psihosomatika

Šis kurss man bija nopietns ceļojums pa manu iekšējo pasauli. Kursa sākumā es zināju,ka būs spēcīgi un transformējoši,bet nenojautu,ka būs tik spēcīgi. Izgāju cauri ieņemšanas brīdim,piedzimšanas brīdim un atguvu savus pazaudētos resursus. Satikos ar dzimtas programmām un manu vecāku programmàm.
Kursa laikā izgāju cauri dažādām emocijām un ķermeņa sajūtām. Sākumā nemaz nebija tik viegli to izturēt visu,bet es to iemācījos. Iemācījos izturēt dažādus stāvokļus sevī,nevis no tiem kā ierasts bēgt. Bija pat reizes,kad gāju cauri emociju vētrai,kur mani rauj uz pusēm,jo visas izstrādes bija tik spēcīgas,ka cēla uz augšu visu nobloķēto,pārņemto un neizdzīvoto. Manu,manu vecāku un dzimtas neizdzīvotās emocijas un ķermeniskās sajūtas. Nomainot tās uz šodienas apstākļiem,jo laiki sen jau ir mainījušies.
Kursa laikā saņēmu iekšējo mieru,pilnvērtības sajūtu,brīvību,drošības sajūtu un tā varētu uzskaitīt bezgalīgi. Katrā izstrādē atgriezu atpakaļ vairāk un vairāk resursu,kuri man šodienā palīdzēs dzīvot pilnvērtīgāk un virzīties uz priekšu. Bet viss lielākais ieguvums ir iekšējà miera un spēka sajūta.

Šis kurss ir par dzimtas un vecāku ieliktajām programām attiecībā par naudu. Par dažādiem šķēršļiem,kas traucē saņemt naudu pietiekamā daudzumā. To atrast un izstrādāt. Par pārliecībām par naudu. Izstràdes un vizualizàcijas,kuras palīdz pacelt uz augšu to,kas stāv zem naudas,patiesos naudas neesamības iemeslus. Noņemt uzmanību no naudas un novirzīt uz to,ko mēs aizstājam ar naudu,lai atkal nesajustos kā esam jutušies agrāk,kad tas bija sāpīgi un neizturami.

Šis kurss paaugstina izturību,spēju izturēt emocijas,ķermeniskās sajūtas. Palīdz atgriez atpakaļ pazaudētos resursus,kā iekšējo spēku,drošību,brīvības sajūtu,mieru,mīlestību un tā tālāk. Visu to,ko mēs cenšamies aizpildīt ar lietām un dažādàm atkarībām. Palīdz uzzināt tik daudz jauna par sevi un ieraudzīt sevi pavisam savàdàku.

Šis kurss ir visiem,kuri ir gatavi paskatīties tur,kur gadiem nav ieskatījušies. Gatavi ar sevi strādāt. Ieguldot pamatīgu darbu ar sevi,pildot visus uzdevumus,izstrādes un vizualizācijas.

Saņems iekšējo piepildījuma sajūtu,mieru,labsajūtu. To,ko gadiem meklē “ārpusē”. Šo visu un vēl vairāk iegūst katrā nodarbībā. Sajūtot pašam ar sajūtām un emocijām. Šajā kursà nebūs nekā no pozitīvās domāšanas. Sprādziens smadzenēm garantēts.
Paldies Ilutai par ieguldīto laiku,darbu un enerģiju,lai mēs izietu cauri visiem šiem procesiem sevī. Viņa palīdzēja iespīdināt gaismu,kur gadiem neviens nav iespīdinājis un izgaismot mūsu iekšējo pasauli

LASĪT VAIRĀK
Dace Liepiņa Par kursu Naudas bloku psihosomatika

Ja godīgi, nav viegli uzlikt uz papīra atsauksmi par kaut ko tik spēcīgu, unikālu un transformējošu, jo nevar īsti vārdos ietvert to sajūtu un stāvokli kāds ir izveidojies šī kursa laikā…

Šis bija mans pirmais kurss pie Ilutas, ko gāju tiešsaistē. Iepriekš biju klausījusies vebinārus un pirkusi kursus.
Tikko izdzirdēju par šo kursu, devu sev solījumu to iziet, jo apzinājos, ka šī tēma man ļoti aktuāla, bet ļoti atlikta un, zinot to, kā Iluta, izmantojot savus unikālos instrumentus, izstrādes un metodes, dod iespēju rakt ļoooti dziļi, – sapratu, ka tā ir kolosāla iespēja tikt sev klāt, sakontaktēt ar savām atstumtajām daļiņām, beidzot atrast atbildes uz ilgi meklētiem jautājumiem.

Kā Iluta pati vienmēr atgādina – “Es varu jums nodot informāciju un instrumentus, bet es neko nevaru izdarīt jūsu vietā. Jums būs jādara pašiem” – ir 100% patiesība, jo tā jau ir katra paša atbildība, cik dziļi sevī spēsim ieskatīties, cik klausamies sevī un savās ķermeņa sajūtās, cik ļaujamies savai zemapziņai ar mums runāt.

Mans kursa sākuma izvirzītais mērķis ir sasniegts par 100% un vēl vairāk. Es beidzot izpratu un ieraudzīju savas gadu gadiem lolotās, audzētās destruktīvās pārliecības, šķēršļus, blokus, kas man traucēja virzīties, kustēties, būt un dzīvot.

Mani šis kurss satricināja līdz sirds dziļumiem! Pieskāros tiem punktiem, kurus biju gadiem atlikusi un pastūmusi maliņā – nu izdzīvot taču var, nav jau mirstamā kaite! Jā, izdzīvot/eksistēt var, bet, ne dzīvot! Un tieši par to ir šis kurss! Mācīties dzīvot ar pilnu elpu, ļaujot enerģijai plūst caur sevi, neiestrēgstot un nepaturot to sevī, atsķetināt, kur savas, kur svešas pārliecības, kuras ceļ un kuras grauj. Säkumā nebija viegli satikties aci pret aci ar izstumtajām emocijām, situācijām, sajūtām, bet ar Ilutas atbalstu un padomiem kā tam pilnvērtīgi un efektīvi iziet cauri, lai to pārvērstu savā spēkā, izdevās un izdodas arvien labāk.

Es pati sevi pieķeru un jūtu, ka šobrīd,pēc kursa iziešanas, daru, attiecos un pieeje dažādām situācijām no pavisam cita izejas punkta, daru ar lielu iekšēju pārliecību, ar ticību saviem spēkiem un tam, ko daru un saku, ar dziļu un sirsnīgu vērtības sajūtu pret sevi, ir izveidojies pamatīgs iekšējās drošības un stabilitātea fundaments. It kā vienkārši plūstu, laižu enerģiju caur sevi un ļauju, bez lielas prāta lidzdalības, sev izpausties un darīt. Un jūtu, ka tā kā jūtos tagad, tā ir dabīgi, tā ir jābūt.

Ir izmainījusies mana attieksme pret sevi, esmu devusi sev zaļo gaismu “būt”, “būt pašai”! Un tas ir kaut kas fantastisks, man pilnīgi jauns. Tas atbrīvoja milzu jūru enerģijas manī! Un nu man sevi nedaudz pat jābremzē, jo ir tik daudz ideju un domu, ko vēlos realizēt. Lieku uz papīra un maziem soļiem dodos uz priekšu. Un izrādās, ka nemaz neesmu tāda neveikla nepraša, ka man tīri labi daudz kas padodas. Atklāju sevī jaunas talantu un spējas. Un pats galvenais šajā ir tas, ka fona sajūta “ko teiks un kā reaģēs citi” ir praktiski pagaisusi kā nebijusi. Tā ir aizstāta ar vienkāršu, adekvātu un dabīgu sevis pieņemšanu, novērtēšanu un ļaušanu būt dažādai, arī nepareizai un sliktai pa reizei! :)) to nevar vārdos pateikt, tas ir jāsajūt! Novēlu to katram!!!

Un vēl vēlējos piebilst, ka kursa nosaukumā ir vārds “nauda”, bet, manā skatījumā, te nav runa tikai par naudu, ierastajā izpratnē, par to kā pie tās tikt vai kā tikt pie lielas mājas,mašīnas un citām mantiņām! Tas deva pilnīgi citu redzējumu un izpratni par procesiem kā mijiedarbojamies paši ar sevi, ar ārpasauli un tai skaitā arī naudu. Līdz ar to sākumā izvīrzītais mērķis vienā brīdī kļuva mazāk aktuāls, to nācās nedaudz pamainīt.
Iesaku šo kursu no sirds katram/ai, kurš šai dzīvē vēlas savā labā izdarīt kaut ko patiešām vērtīgu, transformējošu! Bet ar nosacījumu, ka ir gatavs arī sevī iedziļināties un “smagi strādāt”, satikties ar saviem tumšumiem, ar savām vissmagākajām emocijām, sajūtām un no tā nenobīties. Un bez rezultātiem neiztikt! Līdz ar pārliecībām, dzīves redzējumu, mainīsies visa dzīve, attiecības ar sevi un mijiedarbība/sadarbība ar ārpasauli! Jebkurā gadījumā, no kursa neviens neiznāks tāds pats kāds tajā iegāja – smadzeņu eksplozija (pozitīvā nozīmē) ir garantēta!
To pat varētu nodefinēt kā pieaugšanas procesu, iespēju uzņemties atbildību par savu dzīvi un tās notikumiem, iemācīties atbildēt jau no apzināta pieauguša cilvēka pozīcijas, nevis reaģēt – kā iemācijos, aizņēmos no dzimtas, ģimenes un turpināju atkārtot gadu pēc gada!
Sisnīgs “Pateicos” Ilutai par viņas apbrīnojamo enerģiju, par fantastisko devumu, par milzu profesionalitāti un augstu atbildību tajā, ko un kā dara, kā arī par atbalstu, kad tas tiešām bija nepieciešams!
Paldies, Tev, Iluta!❤
un paldies arī visiem kursa/ceļa biedriem par vērtīgo kopā būšanu!🙏

 

LASĪT VAIRĀK
Daiga Demitere Par kursu Atbrīvošanās. Otrā grāmata

Esmu izlasījusi abas pirmās grāmatas. Šīs ir grāmatas, kuras nevar lasīt kā romānu. Tās ir grāmatas darbam ar sevi. Lēni, soli pa solim. Pirms tam biju lasījusi dažādas pašpalīdzības grāmatas, bet šīs grāmatas ir bez liekas informācijas, kā man patīk. Tieši viss ir svarīgs. Tās ļauj paskatīties uz savas dzīves iekšējiem un ārējiem procesiem savadākā rakursā. Nevis muļķīgi iedvesmo – domā pozitīvi – bet meklē un risini. Tas mani uzrunā visvairāk. Tehnikas, vingrinājumi…. Un tās nevar izlasīt un nolikt plauktā, pie tām pārējām. Es ļoti rūpīgi izvēlos mājas bibliotēku, tās ir grāmatas, kuras atkal pārlasu, jo saturam ar manu apziņu ir jāsaaug! Paldies par tām!

LASĪT VAIRĀK
Sandra Bumbiere Par kursu Naudas bloku psihosomatika
“Nu re, kurss pabeigts! Sajūta tāda, ka izdzīvots kāds posms, uztaisīts kopsavilkums, pavilkta svītra, un var turpināt tālāk ar stingru pamatu zem kājām.
Par ko man bija šis kurss?
Uzreiz sapratu, ka priekš manis tas nebūs par naudu, bet par enerģiju, par dzīves uztveri (nu, tādā izpratnē, kā antena uztver signālu), par elastību un enerģijas caurplūstamību. Jo nauda jau tikai materializē to enerģiju, ko es spēju izmantot. Ko arī kursa beigās skaidri sev noformulēju – man viss ir, tikai jāatrod pieeja tam visam, kas man ir. Jāatrod savas bailes/robežas, jānofiksē, jānosauc tās un jātiek cauri bailēm.
Pie tam viena laba lieta bija tā, ka varēju iedziļināties savās atmiņās par sevi, savā bērnībā, jo tādā griezumā, kā darījām to vingrinājumos – pati pēc savas iniciatīvas “netērētu tam laiku”, kā visdrīzāk būtu uzskatījusi iepriekš. Vērtīgi. Galvenā atziņa – MAN VISS IR. Un tātad darbiņš, kas jādara – jātiek tam visam klāt 🙂 Aiz baiļu novilktajiem rāmjiem.
Ja citi pajautātu – par ko ir šis kurss? Es atbildētu, ka tas ir par savas enerģijas (vai dzīves) iztīrīšanu un sakārtošanu. Par to, ka izmaiņas apstiprina jau fiziskajā realitātē notiekošas lietas – (ko jau iepriekš rakstīju 6.dienasgrāmatā) konkrēti man – krītās svars un ķermenis paliek elastīgāks, varu salikt sev rokas aizmuguras (“caur” plecu un zem lāpstiņas), ko neesmu varējusi pēdējos 15-20 gadus! Un tas ir bez jebkādiem speciāliem treniņiem 🙂 Esmu nedaudz pārsteigta, bet no sirds apmierināta, ka – redz’, kā – beidzot process notiek !!! :):):)
Par to, ka tas ir kā nepieciešams higiēnas pasākums (nu, kā tehniskā apskate, kas regulāri jāveic), kurš periodiski jāizpilda, lai enerģija (t.i. dzīve) neaizsērē 🙂
Iluta, lieieieiels, liels, liels paldies Tev par Tavu brīnišķīgo darbu! Ka Tu esi atradusi to, kas ir Tavs aicinājums un Tev padodas, un ka Tu to realizē! Vēlreiz paldies! 🙂
LASĪT VAIRĀK
Beāte Freiberga Par kursu Sievietes Psihosomatika

Mani sinonīmi kursam “Sievietes psihosomatika”:
Personīgais seriāls ar 10 sērijām pēc kurām filmēšana turpinās.Ceļojums pa džungļiem ar 10 stacijām 10 dažādos transportlīdzekļos.Dimanta kurss!!!
Lai cik vienkāršoti gribētos aprakstīt šo kursu pēc tā beigām, tas nav iespējams, jo nekā vienkārša jau nebija! Šis bija par sievietēm un tieši tik mudžekļainas mēs esam, cik mans ievads :))
Kurss sākās online tādā laikā, kad es vēlējos strādāt ar savu uzvedības simptomu “agresija un dumas”. Amizanti ir tas, ka kurss uzreiz mani neuzrunāja, lasīju, ka būs par ntajiem ginekoloģiskajiem simptomiem, nū, man jau tjipa tādu nav, ko ta es tur līdīšu, lai jau iet Tās, kurām vajag sakārtot ginekoloģiju. (*runā sieviete, kura 2x padzemdējusi 34tajā nedēļā, jā, ginekoloģija pilnīg noteikti uz mani neattiecas) Nākamajā dienā atkal atveru, lasu, un mani piesaista punkti par dzimtu, par sieviešķību, bet joprojām iekšā tāds, nū, nēz, citām vaijg vairāk gan jau. Trešā diena, atkal mani velk izlasīt kursa aprakstu un es jūtu, ka kurss mani burtiski velk iekšā. Viss, sapratu, ka ir jāņem un jādara.
Kā jau minēju mans mērķis bija noskaidrot savu uzvedības stāvokli. Bezbailīgi doties ceļojumā uz tiem džungļiem, kas ir manī pašā. Galamērķis bija diezgan skaidrs (ka tā būšu Es), jo bija jau pieredze ar Ilutas darbu.
Pirmajā nodarbībā es saku, ka man ir bail no sevis tāda, kāda esmu. Tagad, pēc kursa beigām lasot dienasgrāmatu, es atceros to sajūtu, jā, tāda es biju. Pārbijusies pati no sevis, no savas uzvedības un tikai tāpēc, ka es nesapratu, kas ar mani notiek.
Un tad tas sākās! Seriāls, ceļojums, kas nu kuram! Iluta deva teoriju par dažādām tēmām, deva vingrinājumus, nelielus uzdevumus, iespaidīgus mājasdarbus, meditāciju tādu un meditāciju šādu. Varēju izstrādāties pēc sirds patikas, iečekot, kas ir mans “instruments”, kas par tādu vēl tikai kļūs, kad pieaugšu un apzināšos sevi vēl dziļāk.
Darbs šajā kursā sākas uzreiz – tūlīt, nevis 9 nodarbības vaļā mutēm klausāmies teoriju un 1 nodarbību ejam praksi. Tev ir problēma? Pakojam to vaļā un strādājam, miksējam teoriju ar ļoti daudz praktisku uzdevumu, tas ir veids, kā lobīt vaļā miziņas un iet uz kodola pusi. Pačukstēšu, ka kodolā ir visa informācija par to, kāpēc es un tu esam tik nelaimīgi (slimi).
Ja es gribu būt vesela, man joprojām ir jārēķinās, ka mizu lobīšana ik pa laikam iesāpēsies, būs daudz jādreb, jātrīc, jāraud, varbūt pat jākliedz, jāvicinās ar dūrēm, jābrīnās, jāšokējās, jāsmejās, vēlreiz jābrīnās, jāgroza galva, bet tikai tāpēc, ka lobās nost, tas, kas ir lieks un kas traucē dzīvot.
Ko es nolobīju kursā par savu agresiju un dusmām? Slavenā “krēslu vingrinājuma” laikā uzzināju, ka pirms manas ieņemšanas tētis ar sažmiegtām dūrēm vicinās un ir personīgās dzīves panikā, ka viņš nevēlas vēl vienu bērnu, ka viņš nav realizējis savas vajadzības, jūtas nesaprasts, riktīgi izmisis! To, ka no mammas puses manī ir vesels pušķis pārliecību sākot no tēta vainošanas jebkur, beidzot ar dzīves notikumu nepieņemšanu.
Programmēšanas perioda izzināšana bija pati dziedējošākā un tā, kas izskaidroja manu agresiju. Tiklīdz apzinies, mainās stāvoklis, atkāpās simptoms!!
Vēl es nolobīju nost no sevis terminu “citi”. Šo es gribu patiešām izcelt. Kā mainās dzīves kvalitāte tiklīdz stobru pavērs pret sevi un novērs nost no Tiem Citiem. Fantastika! Situācijas vērtējums izmainās, tiklīdz sev pajautā, kāpēc es uz vīra, bērnu, radu, kolēģu, kaimiņu, draugu, nedraugu uzvedību un vārdiem saasināti reaģēju? Par ko man tas stāsta? Pieeja “es, nevis citi” man tagad ir lielais palīgs laulībā!
Kursa laikā es pieņēmu abu vecāku nāvi. Kā es to notestēju? Man ir miers. Man nav vajadzības skriet uz kapiem, iekrampēties kapu kopā un nelaist to vaļā (kā tas bija līdz šim).
Kursa laikā es sāku lepoties ar savu uzacu dabīgo izliekumu un toni, man sakārojās paskatīties kā izskatās mans dabīgais matu tonis! Kursa laikā es sajutu, cik dzimta ir varena lieta un cik ļoti es mīlu savu vectētiņu, par kuru es zinu tik vārdu un ka es pati arī esmu mīlestības auglītis mazbērna izskatā 🙂 Baigi sāpīgi bija par ģimeni. Ka mēs pieci tādi atstatus un nesavienoti. Viena no mana seriāla turpinājuma tēmām!
Šodien es pazīstu sevi par 10 pieturām labāk, es nebaidos no sevis. Es gribu ceļot tālāk!
Beāte ❤
Vēlreiz no manis dziļš paldies par Dimanta kursu!”

LASĪT VAIRĀK
Lilita Lepa Par kursu Sievietes Psihosomatika

DZIĻi.Ļoti,ļoti dziļi.Gan fiziski,gan psiholoģiski.Es vispār apbrīnoju,kā iespējams kaut ko tādu izveidot.Un runa nav tikai par Sievietes Psihosomatikas kursu,bet gan par visiem Ilutas radītajiem kursiem.Protams,daudz deva tas,ka biju iepriekš Bērnu Psihosomatikas kursā,un pamati jau tika ielikti tur,bet šajā kursā bija daudz jauna.Daudz jaunas informācijas.Es ar kursa instrumentu palīdzību uzzināju daudzus faktus par savu dzimtu,vecvecākiem,vecākiem,ko man neviens nebija stāstījis.
Es ne tikai ieguvu instrumentus,un informāciju ko pielietot darbā ar sevi,bet sāku sevi just un dzirdēt.Es sāku izbaudīt laiku,ko pavadu vienatnē ar sevi.Es sāku mainīt savas reakcijas,un novērot tās.Es sāku sev patikt vizuāli,sāku patiesi sev teikt,ka esmu brīnišķīga tāda,kā esmu.Es jūtu ,ka skatos uz visu savādāk.
Šis kurss arī palīdzēja man vieksmīgi pārdzīvot grūtu brīdi un zaudējumu,kas notika tieši šī kursa laikā.
Ilutas meditācijas vispār ir kaut kas brīnišķīgs un baudāms! Darbs ar sevi protams vēl turpināsies,bet galvenais ir darīt.Visu ko vien var un vēl vairāk! Iesaku šo kursu ikvienam,kas vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti,izprast sevi,savas emocijas.
Kurss palīdzēs saprast kādēļ ar Jums notiek tas,kas notiek! Parādīs to,kā cilvēks var pats sevi izdziedināt.Tas nebūs viegli,bet tas ir tā vērts,ja ir vēlme mainīties.
Šis noteikti nebūs pēdējais Ilutas radītais kurss,kur iešu.Darbs turpināsies! Paldies par iespēju! “

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu