Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Ligita Laure Par kursu Bērnu Psihosomatika

Esmu pateicīga Visumam, ka viss sakārtojās tā, ka man tika dota iespēja klausīties šo kursu “ Bērnu psihosomātika”. Ne velti saka, viss notiek tad, kad tam ir jānotiek. Sevis Apzināšanas Skolai sekoju jau ļoti sen, bet kaut kā tā visa informācija tika palaista garām. Pašai likās, man taču viss ir labi, visu zinu un visu daru pareizi, nekādu palīdzību vai informāciju jaunu man nevajag.
Mans dēls sāka slimot pagājušo gadu, slimoja nepārtraukti, zāles mainījās, tad tādas, tad tādas.., daudz braucām pie ārstiem,bet nekas īsti nepalīdzēja, pat likās, ka visi simtomi aug lielumā. Apmēram no divu mēnešu vecuma, viņam visu laiku bija ciet deguns, guleja ar muti vala(ārsti teica, tāpēc, ka palielināti adenoīdi). Visa situācija saasinājās nedaudz vairāk ka pirms gada. Iesnas saka palikt glotainas, biezās, kuras nevarēja kārtīgi dabūt ara no deguna, sākas klepus asmatisks ( jau saku pūst inhalatoru viņam), no pagājušā gada februara sākas problēmas ar ausim, bija pat tā, ka viņš labi nedzirdēja.
Noklausījos Ilutas bezmaksas semināru “Mammīt, es vēlos dzīvot”, tas bija spēriens, lai saprastu, ka kaut kas ir jāmaina, ka problēma ir manī. Un tā es pieteicos kursam “Bērnu psihosomātika”.
Kursa laikā man bija smagi, smagi apzināties to, cik daudz ar saviem “tarakāniem”, es biju nodarījusi pāri savam bērnam. Es raudāju, pārmetu sev daudz ko, izjutu ļoti daudz emocijas, dusmas, naidu, iemācījos paskatīties uz visu daudz savādāk un mierīgāk, iemācījos pieņemt lietas tādas, kādas viņas ir, nevis tā kā mani audzināja mani vecāki ar saviem uzskatiem, ar padomju laiku stereotipiem.
Pateicoties šim kursam, es ieraudziju savu bērnu pavisam savādāku, ieraudziju “BRĪVU”, tādu, kāds viņš ir viņš pats, nevis kādu es gribēju redzēt. Tagad es viņu pieņemu, nevis pārveidoju.
Ilutas dotas zināšanas un “zelta instrumenti” ir vērtība visai dzīvei, tie ir “instrumenti, kuri ir jāpielieto un jāizmanto arī turpmāk.
Strādājot ar dotajam zināšanām, dēlam vairs nav astmatiskā klepus. Mans dēls ir atvēries, viņš ir kļuvis drošāks, mēs daudz runājamies, smējamies, dēls man uzticas. No kursa ieguvums- viss ļoti vērtīgs.

Gribēju padalīties! Bijām pie ausu ārsta, ar ausīm viss ir kārtībā, promblēmu vairs nav. Deguns arī ir tīrs, visas ejas redzamas, tas nozīmē to, ka adenoīdi vairs nav palielināti. Bērns ir bez iesnām, bez asmatiska klepus un bez ausu problēmām. Un tas viss tika paveikts, bez ārstu palīdzības. Tas tika paveikts ar Tavu palīdzību, ar Taviem dotajiem instrumentiem un zināšanām.
Tas ir kaut kas fantastisks, Tavs ieguldītais darbs, lai izveidotu Bērnu Psihosomātiku ir kaut kas nenovērtējams un milzīgs. Paldies, Tev par to! Kaut vairāk vecāki aizdomātos par to, ka tomēr vispirms ir jāatrisina savas problēmas un tad arī ar bērnu būs viss kartiba!

Šo kursu es ieteiktu visiem, kam ir bērni gan arī tiem, kam vēl nav. Kurss ir dziedinošs un fantastisks. Esmu pateicīga, ka man bija dota iespēja šo kursu apgūt.
Paldies, Tev Iluta. Tavs darbs ir nenovērtējams un dzīvi mainošs. ❤️
Ligita”

LASĪT VAIRĀK
Santa Atvare Par kursu Bērnu Psihosomatika

Jau kādu laiciņu man bija interese iegādāties psihosomatikas kursu, lai izprastu slimību cēloņus. Īsti jau nevaru sūdzēties par savu veselību, bet domāju jau, ka visas zināšanas dzīves laikā tāpat noderēs un tad ieraudzīju Bērnu psohosomatikas kursa reklāmu un aši vien izmantoju izdevību tam pieteikties. It sevišķi zinot, ka Ilutas kursi neliek vilties, biju priecīga par savu izvēli tad un sajūsmā esmu tagad. Šajā kursā iegūtā informācija un zināšanas, ko var uzreiz pielietot ikdienā, ir īsts apvērsums līdzšinējos uzskatos par slimību kā tādu.

Man ir 10 gadīga meita. Viņai no 2gadu vecuma bija parādījušās neizprotamas periodiskas asas sāpes vēdera lejasdaļā. Analīžu rezultāti vainu neatklāja, vien ieteica novērot, asu pārtiku nedot (kas nekad arī nebija nemaz dota) un viss. Pēc šī kursa es sapratu īsto cēloni sāpēm, to izstrādāju (vairāk gan ar sevi bija jādarbojas). Rezultāts ir tāds, ka līdz šim brīdim meitai sāpes nav bijušas, par to ir neizsakāms prieks.

Ko man pašai deva šis kurss? Jau individuālās terapijas laikā biju ieguvusi vienreizējus rezultātus veselības stāvokļa uzlabojumos – esmu atbrīvojusies no tik mokošajiem siena drudža simptomiem un pateicoties tam, mana dzīve iegūst pavisam citu kvalitāti.

Apgūstot Ilutas kursus, esmu palikusi pavisam cits cilvēks – ar sevi daudz apmierinātāka, jūtos brīvāka sabiedrībā, nebaidoties varu paust savu viedokli, es mācos pieņemt to, kas dzīvē ir tik mainīgs un neparedzams, jo iepriekš es no tā ļoti cietu, ja nenotika tā, kā biju iecerējusi. Tās ir fantastiskas pārmaiņas man! Jā, tuvākajiem cilvēkiem tas nav visai ērti, jo bija pierasts pie citādākas manas uzvedības, bet līdz ar to, es saprotu, ka ir – ir notikušas pārmaiņas manī un tas mani ļoti priecē!

Šis kurss man deva ļoti milzīgu atspērienu sevis “iepazīšanas un sakārtošanas” procesā un tik noderīgas zināšanas visai dzīvei.

LASĪT VAIRĀK
Dace Pokaine Par kursu Bērnu Psihosomatika

Šis kurss mani ieinteresēja gan sevis, gan bērnu dēļ. Tās atbildes, kuras es meklēju sakarā ar bērna slimības simptomiem, es atradu. Pati galvenā problēma – bērna aizliktais deguns vairāku gadu garumā – ir novērsta! Bērns elpo normāli, deguns ir vaļā, guļ, elpojot ar degunu nevis muti, kā tas bija iepriekš.

Šajā kursā ir ļoti daudz informācijas par to, kur meklēt saknes tam kāpēc bērni slimo un kā attiekties pret slimošanu kā tādu. Tiek dotas konkrētas darbības un algoritmi, kas var palīdzēt to novērst un, protams, ļoti daudz pašas teorijas, kas dod zināšanas, ka paši pirmsākumi ir jāmeklē vecākiem pašiem savā bērnībā. Tieši tāpēc, es ieteiktu šo kursu pilnīgi visiem, pat tiem, kas neplāno bērnus, jo te jūs varat izzināt paši sevi, to kā jūsu psihe formējas jau pirms jūsu ieņemšanas brīža un tālāk dzīves gaitā.

Izejot šo kursu, iekšēji jūtu stipru miera stāvokli, kurš pastiprinās katru dienu. Paldies Ilutai Repulei par ieguldīto darbu, veidojot šādus kursus!

LASĪT VAIRĀK
Elīna Švēde Par kursu Bērnu Psihosomatika

Pati ideja par slimību izcelsmi nav bijusi sevša šķiet tā īsti nekad. Tādēļ slimību cēloņus esmu meklējusi caur šo ceļu.

Kursam bērnu psihosomatika pieteicos, jo pašai ir 3 bērni un arī darbs saistīts ar bērniem. Gribēju saprast labāk, kā tas viss savā starpā saistīts.

Jau kursa pirmajās nodarbībās jutu izmaiņas savos bērnos un arī sevī. Mēs visi kļuvām atvērtāki viens pret otru, protams, nāca arī “eksplozijas”, caur kurām ietaudziju, cik gan daudz bērnā ir resursu, lai glabātu kādu manis pašas neizdzīvotu konfliktu.

Mans vidējais bērns(7.g) ir pārtraucis stāstīt, ka viņam riebjas viņa dzīve, labāk viņš nebūtu. Vairāk nāk un stāsta, dalās ar to, kā viņam. Un konfliktu es atradu…..

Es ieguvu ļoti daudz vērtīgas teorijas un praktiskos vingrinajumus, un sapratu par to kā sevī risināt to, ko man rāda bērns. Es varu teikt, ka esmu ieguvusi vairāk kā vispār atļāvos gaidīt! Nodotās zināšanas ir ļoti vispusīgas un strukturētas, pārējais darbs atkarīgs no sevis ieguldījuma.

Sāku pa jaunam klausīties nodarbības, atklājas kaut kas jauns, saliekas labāk bilde kopā.

Es pilnīgi noteikti iesaku šo kursu visiem jau esošajiem vecākiem un noteikti ari tiem, kas plāno kļūt vecāki. Lai arī kādam pirmajā mirklī šķiet, nu tā jau nevar būt, vai tiešām mans bērns slimo ar, piemēram, gripu, kaut kādu manu sajūtu dēļ? Un atbilde ir Jā. Jo vairāk, es šī kursa zināšanas “izlaižu” caur sevi, jo vairāk es redzu kā pat niansēs notiek izmaiņas manī pašā un arī bērnos… kļūst vieglāk, brīvāk dzīvot.”

LASĪT VAIRĀK
Solvita Kurtisa Par kursu Bērnu Psihosomatika

Saņēmu atbildes uz daudzu simptomu rašanās iemesliem- sapratu iemeslus herpes pumpām, vairogdziedzera mazaktivitātei.
Sarežģīti, bet interesanti par psihes sašķelšanos, bet laba informācija par konfliktiem. Žēl, ka man šādas zināšanas pietrūka, kad man bērns bija mazs un slimoja. Nevarēju iedomāties, ka bērns var slimot arī tāpēc, ka viņam tas ir izdevīgi, ka viņš ar savu simptomu vēlas kaut ko pateikt, kaut ko panākt. Tik daudz informācijas šajā kursā, kas vēl jāmēģina “ sagremot”…

Ar bērnu kursa laikā attiecības ir uzlabojušās, meitai uzlabojies miegs, kļuvusi emocionāli stabilāka.

Man pazudusi niezoša ekzēma!

Viss kurss ir fantastisks materiāls, par kuru var Jūs apbrīnot, Iluta, un priecāties, ka dalāties ar savām zināšanām!
Milzīgs PALDIES par to!!!!

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Bērnu Psihosomatika

Šis kurss man ir kā turpinājums psihosomatikas skolai, kur jau tiku apguvusi kā un kāpēc mēs slimojam. Gribējās vairāk uzzināt iemeslus, trigerus, kas liek bērniem slimot. Šī mūsdienās ir tik aktuāla tēma, ka nevarēju nepiedalīties šajā spēcīgajā kursā.

Esmu apguvusi daudzus Ilutas kursu un šis priekš manis bija viens no grūtākajiem kursiem. Tādā ziņā, ka bija ļoti daudz jautājumu un spēcīgu meditāciju, kuri pacēla uz augšu pagātnes apslēptās atmiņas.

Kursa laikā izmainījos es pati, mana domāšana un reaģēšana uz bērnu slimībām. Viennozīmīgi esmu palikusi mierīgāka un vienaldzīgāka uz sīkumiem. Vairāk nav vēlmes būt “supermammai”. Bērni ir kļuvuši priecīgāki, atvērtāki un drošāki. Mazākajai ir jūtami samazinājušies sarkanie pleķi uz ādas, āda kļuvusi sausāka. Pagājušo nedēļu mazākā man vienā vakarā saka, ka gribot iet gulēt. Pati uzgāja uz otro stāvu, paņēma savu pidžamu, atnesa, lai uzvelku un uzgāja viena uz guļamistabu gulēt. Tā jau vairākus vakarus. Viņa nekad viena negāja gulēt, bieži man aizmiga lejā, ja mēs gājām gulēt vēlāk. Tagad viņa saka, ka ir nogurusi un ka grib gulēt, pat pati var aiziet uz guļamistabu. Atceros, ka viņa bija jaunāka, ilgi pavadīju laiku, kamēr aizmidzinu un varu iet ārā no guļamistabas. Tā pat no rītiem, es kā no istabas ārā, tā viņa uzreiz augšā un vajag mani.  Tagad no rītiem pamostoties vairs neraud, ka viņa ir palikusi viena, bet nāk lejā pie pērējiem. Nakts miegs viņai ir palicis ciešāks.

Visa kursa laikā saņēmām daudz un dažādu vingrinājumu, kā pašiem atrast simptomu rašanās iemeslus, spēcīgas un transformējošas meditācijas kā arī bija iespēja izdzīvot neizdzīvoto grūtniecības laikā un šo periodu pārrakstīt, lai bērns būtu vesels. Zinot to visu, ko zinu par simptoniem un saslimšanām, es vispār neskatos uz medikamentu pusi. Vēl nesen teicu, ka es medicīnai un farmācijai esmu neizdevīgs cilvēks:)

Pēc šī kursa jūtos daudz labāk, dzīvespriecīgāk un izbaudu katru dienu ar smaidu sejā. Ir liels atvieglojums un nav baiļu, ka bērni varētu nopietni saslimt.

No šī kursa es ieguvu daudz vairāk kā biju gaidījusi, jo Iluta visu laiku papildināja ar viss noderīgāko informāciju. Ar informāciju, kas spēj izmainīt dzīvi un katra ikdienu, ja to pielieto.

Visas iegūtās zināšanas, vingrinājumus pielietoju, kad vajadzīgs un turpināšu to darīt arī nākotnē.

Šo kursu es ieteiktu iziet ikvienam, kaut ja nav bērnu. Tas viennozīmīgi spēs izmainīt katra pieaugušā dzīvi un topošo vecāku dzīves. Ie

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu