Mājas ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

LASĪT VAIRĀK
Ligita Laure Par kursu Sievietes Psihosomatika

LASĪT VAIRĀK
Ramona Kronberga Par kursu Bērnu Psihosomatika

Esmu no sirds pateicīga, ka mans ceļš ir krustojies ar šo skolu. Tas notika tieši tad, kad biju uz izdegšanas slieksni. Sakumā ar lielu skepsi lasīju un klausījos bezmaksas ierakstus. Līdz sapratu, ka iespējam tas ir tas, kas man ir nepieciešams. Un nekļūdījos.
Iegādājos pirmos kursus Psihosomatiska I un II, kuri ļāva man saprast-kāpēc saslimstam, kāpēc slimo bērni un ļoti daudz ko jaunu par slimībām, bet ne tikai.
Ar kursa dotajām tehnikām spēju palaist gadiem ilgu aizvainojumu pret vecākiem, kam galvenais bija iedzeršana, pret mātes patstāvīgajiem pazemojumiem, pret tēta vienaldzības un sliktās izturēšanās. Visgrūtākā lieta ar ko nespēju tikt galā bija sev pārmešana. Pēc tēva pēkšņās nāves, vainoju sevi, ka esmu slikta, nepateicīga meita, tā jutos jo biju lepna un gadiem nekontaktējos, nepalīdzēju viņam, jo sirds sāpes pret viņu bija lielākas pēc pēdējā lielā pāridarījuma. Cik ļoti kaut kas tāds sāp, to sapratīs tikai tie, kas ko līdzīgu piedzīvojuši. To izstrādājot, protams, caur asarām un vēlreiz asarām palaidu viņu un atbrīvoju sevi.
Beidzot jūtos brīva un jūtu, ka esmu sākusi dzīvot savu dzīvi nevis citu, visas dotās tehnikas, kuras
pielietoju to ir panākušas. Plus vēl citi neizstrādāties dzīves sāpīgie brīži mani jau 28. gados sāka padarīt sirmu, slikts miegs, vienmēr uzvilkta māte, sliktas attiecībās ar mīļoto, vienmēr neapmierināta, bet nu varu teikt, ka tas ir pagātnē.
Nākamais kurs, kur pēc kursa Bērnu psihosomatiskas 3 nodarbības mazajai pārgāja atopiskais dermatīts, kas bija ļoti spēcīgs.
Tās ārstēšanā ko tik nemēģinājām, bet nekas nelīdzēja. Spēju tikai brīnīties, kā problēmu, sāpīgu situācija apzināšanās un izstrāde, var mainīt manu dzīvi.
Iepazīstos Ilutas skolu vienmēr domāju-kaut ātrāk būtu zinājusi visu to, ko zinu tagad par sevi un saistību ar bērnu. Esmu viena no tām māmiņām, kurām ārsts paziņoja, ka bērns piedzims daunis, lai izvēlos paturēt vai nē. To stresu, ko piedzīvoju atlikušo grūtniecības laiku, atstāja uz mazās sekas-slikts miegs, negulēšana, patstāvīgā bļaušana, dermatīts, nieze utt. Jā šo skolu būtu iepazinusi ātrāk, iespējams nekas tāds nebūtu bijis, bet pateicoties kursiem, tas viss ir pagātnē. Bērnam ir ideāla veselība, attīstās kā nākas, jo visus savus pārdzīvojumus pamazām izstrādāju. Dārziņā iet un neslimo, salīdzinot kā dzirdu, ka citiem vecākiem bērns vienā slimošanā.
Arī pati neslimoju. Esmu ļoti pamainījusi savu dzīvi. Veltu laiku sev un atpūtai. Sākusi veselīgi ēst,
sportot, pucētie-pašapziņa ir cēlusies. Ja ir kāda sāpīga situācija-izstrādāju un ir daudz vieglāk iet uz priekšu.
Sirds ar prieku un sajūsmu ir tik pilna, ka vēl ir tik daudz labu vārdu, ko es varētu pateikt, kas ir
izmainījies, kopš iepazinos ar Ilutas skolu, tāpēc noteikti iesaku visiem, kas jūt, ka vairs netiek galā ar sevi. Jūs nespēsies aptvert kā tas izmainīs Jūsu dzīvi.
Paldies.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Naudas bloku psihosomatika

Šis kurss man bija nopietns ceļojums pa manu iekšējo pasauli. Kursa sākumā es zināju,ka būs spēcīgi un transformējoši,bet nenojautu,ka būs tik spēcīgi. Izgāju cauri ieņemšanas brīdim,piedzimšanas brīdim un atguvu savus pazaudētos resursus. Satikos ar dzimtas programmām un manu vecāku programmàm.
Kursa laikā izgāju cauri dažādām emocijām un ķermeņa sajūtām. Sākumā nemaz nebija tik viegli to izturēt visu,bet es to iemācījos. Iemācījos izturēt dažādus stāvokļus sevī,nevis no tiem kā ierasts bēgt. Bija pat reizes,kad gāju cauri emociju vētrai,kur mani rauj uz pusēm,jo visas izstrādes bija tik spēcīgas,ka cēla uz augšu visu nobloķēto,pārņemto un neizdzīvoto. Manu,manu vecāku un dzimtas neizdzīvotās emocijas un ķermeniskās sajūtas. Nomainot tās uz šodienas apstākļiem,jo laiki sen jau ir mainījušies.
Kursa laikā saņēmu iekšējo mieru,pilnvērtības sajūtu,brīvību,drošības sajūtu un tā varētu uzskaitīt bezgalīgi. Katrā izstrādē atgriezu atpakaļ vairāk un vairāk resursu,kuri man šodienā palīdzēs dzīvot pilnvērtīgāk un virzīties uz priekšu. Bet viss lielākais ieguvums ir iekšējà miera un spēka sajūta.

Šis kurss ir par dzimtas un vecāku ieliktajām programām attiecībā par naudu. Par dažādiem šķēršļiem,kas traucē saņemt naudu pietiekamā daudzumā. To atrast un izstrādāt. Par pārliecībām par naudu. Izstràdes un vizualizàcijas,kuras palīdz pacelt uz augšu to,kas stāv zem naudas,patiesos naudas neesamības iemeslus. Noņemt uzmanību no naudas un novirzīt uz to,ko mēs aizstājam ar naudu,lai atkal nesajustos kā esam jutušies agrāk,kad tas bija sāpīgi un neizturami.

Šis kurss paaugstina izturību,spēju izturēt emocijas,ķermeniskās sajūtas. Palīdz atgriez atpakaļ pazaudētos resursus,kā iekšējo spēku,drošību,brīvības sajūtu,mieru,mīlestību un tā tālāk. Visu to,ko mēs cenšamies aizpildīt ar lietām un dažādàm atkarībām. Palīdz uzzināt tik daudz jauna par sevi un ieraudzīt sevi pavisam savàdàku.

Šis kurss ir visiem,kuri ir gatavi paskatīties tur,kur gadiem nav ieskatījušies. Gatavi ar sevi strādāt. Ieguldot pamatīgu darbu ar sevi,pildot visus uzdevumus,izstrādes un vizualizācijas.

Saņems iekšējo piepildījuma sajūtu,mieru,labsajūtu. To,ko gadiem meklē “ārpusē”. Šo visu un vēl vairāk iegūst katrā nodarbībā. Sajūtot pašam ar sajūtām un emocijām. Šajā kursà nebūs nekā no pozitīvās domāšanas. Sprādziens smadzenēm garantēts.
Paldies Ilutai par ieguldīto laiku,darbu un enerģiju,lai mēs izietu cauri visiem šiem procesiem sevī. Viņa palīdzēja iespīdināt gaismu,kur gadiem neviens nav iespīdinājis un izgaismot mūsu iekšējo pasauli

LASĪT VAIRĀK
Dace Liepiņa Par kursu Naudas bloku psihosomatika

Ja godīgi, nav viegli uzlikt uz papīra atsauksmi par kaut ko tik spēcīgu, unikālu un transformējošu, jo nevar īsti vārdos ietvert to sajūtu un stāvokli kāds ir izveidojies šī kursa laikā…

Šis bija mans pirmais kurss pie Ilutas, ko gāju tiešsaistē. Iepriekš biju klausījusies vebinārus un pirkusi kursus.
Tikko izdzirdēju par šo kursu, devu sev solījumu to iziet, jo apzinājos, ka šī tēma man ļoti aktuāla, bet ļoti atlikta un, zinot to, kā Iluta, izmantojot savus unikālos instrumentus, izstrādes un metodes, dod iespēju rakt ļoooti dziļi, – sapratu, ka tā ir kolosāla iespēja tikt sev klāt, sakontaktēt ar savām atstumtajām daļiņām, beidzot atrast atbildes uz ilgi meklētiem jautājumiem.

Kā Iluta pati vienmēr atgādina – “Es varu jums nodot informāciju un instrumentus, bet es neko nevaru izdarīt jūsu vietā. Jums būs jādara pašiem” – ir 100% patiesība, jo tā jau ir katra paša atbildība, cik dziļi sevī spēsim ieskatīties, cik klausamies sevī un savās ķermeņa sajūtās, cik ļaujamies savai zemapziņai ar mums runāt.

Mans kursa sākuma izvirzītais mērķis ir sasniegts par 100% un vēl vairāk. Es beidzot izpratu un ieraudzīju savas gadu gadiem lolotās, audzētās destruktīvās pārliecības, šķēršļus, blokus, kas man traucēja virzīties, kustēties, būt un dzīvot.

Mani šis kurss satricināja līdz sirds dziļumiem! Pieskāros tiem punktiem, kurus biju gadiem atlikusi un pastūmusi maliņā – nu izdzīvot taču var, nav jau mirstamā kaite! Jā, izdzīvot/eksistēt var, bet, ne dzīvot! Un tieši par to ir šis kurss! Mācīties dzīvot ar pilnu elpu, ļaujot enerģijai plūst caur sevi, neiestrēgstot un nepaturot to sevī, atsķetināt, kur savas, kur svešas pārliecības, kuras ceļ un kuras grauj. Säkumā nebija viegli satikties aci pret aci ar izstumtajām emocijām, situācijām, sajūtām, bet ar Ilutas atbalstu un padomiem kā tam pilnvērtīgi un efektīvi iziet cauri, lai to pārvērstu savā spēkā, izdevās un izdodas arvien labāk.

Es pati sevi pieķeru un jūtu, ka šobrīd,pēc kursa iziešanas, daru, attiecos un pieeje dažādām situācijām no pavisam cita izejas punkta, daru ar lielu iekšēju pārliecību, ar ticību saviem spēkiem un tam, ko daru un saku, ar dziļu un sirsnīgu vērtības sajūtu pret sevi, ir izveidojies pamatīgs iekšējās drošības un stabilitātea fundaments. It kā vienkārši plūstu, laižu enerģiju caur sevi un ļauju, bez lielas prāta lidzdalības, sev izpausties un darīt. Un jūtu, ka tā kā jūtos tagad, tā ir dabīgi, tā ir jābūt.

Ir izmainījusies mana attieksme pret sevi, esmu devusi sev zaļo gaismu “būt”, “būt pašai”! Un tas ir kaut kas fantastisks, man pilnīgi jauns. Tas atbrīvoja milzu jūru enerģijas manī! Un nu man sevi nedaudz pat jābremzē, jo ir tik daudz ideju un domu, ko vēlos realizēt. Lieku uz papīra un maziem soļiem dodos uz priekšu. Un izrādās, ka nemaz neesmu tāda neveikla nepraša, ka man tīri labi daudz kas padodas. Atklāju sevī jaunas talantu un spējas. Un pats galvenais šajā ir tas, ka fona sajūta “ko teiks un kā reaģēs citi” ir praktiski pagaisusi kā nebijusi. Tā ir aizstāta ar vienkāršu, adekvātu un dabīgu sevis pieņemšanu, novērtēšanu un ļaušanu būt dažādai, arī nepareizai un sliktai pa reizei! :)) to nevar vārdos pateikt, tas ir jāsajūt! Novēlu to katram!!!

Un vēl vēlējos piebilst, ka kursa nosaukumā ir vārds “nauda”, bet, manā skatījumā, te nav runa tikai par naudu, ierastajā izpratnē, par to kā pie tās tikt vai kā tikt pie lielas mājas,mašīnas un citām mantiņām! Tas deva pilnīgi citu redzējumu un izpratni par procesiem kā mijiedarbojamies paši ar sevi, ar ārpasauli un tai skaitā arī naudu. Līdz ar to sākumā izvīrzītais mērķis vienā brīdī kļuva mazāk aktuāls, to nācās nedaudz pamainīt.
Iesaku šo kursu no sirds katram/ai, kurš šai dzīvē vēlas savā labā izdarīt kaut ko patiešām vērtīgu, transformējošu! Bet ar nosacījumu, ka ir gatavs arī sevī iedziļināties un “smagi strādāt”, satikties ar saviem tumšumiem, ar savām vissmagākajām emocijām, sajūtām un no tā nenobīties. Un bez rezultātiem neiztikt! Līdz ar pārliecībām, dzīves redzējumu, mainīsies visa dzīve, attiecības ar sevi un mijiedarbība/sadarbība ar ārpasauli! Jebkurā gadījumā, no kursa neviens neiznāks tāds pats kāds tajā iegāja – smadzeņu eksplozija (pozitīvā nozīmē) ir garantēta!
To pat varētu nodefinēt kā pieaugšanas procesu, iespēju uzņemties atbildību par savu dzīvi un tās notikumiem, iemācīties atbildēt jau no apzināta pieauguša cilvēka pozīcijas, nevis reaģēt – kā iemācijos, aizņēmos no dzimtas, ģimenes un turpināju atkārtot gadu pēc gada!
Sisnīgs “Pateicos” Ilutai par viņas apbrīnojamo enerģiju, par fantastisko devumu, par milzu profesionalitāti un augstu atbildību tajā, ko un kā dara, kā arī par atbalstu, kad tas tiešām bija nepieciešams!
Paldies, Tev, Iluta!❤
un paldies arī visiem kursa/ceļa biedriem par vērtīgo kopā būšanu!🙏

 

LASĪT VAIRĀK
Daiga Demitere Par kursu Atbrīvošanās. Otrā grāmata

Esmu izlasījusi abas pirmās grāmatas. Šīs ir grāmatas, kuras nevar lasīt kā romānu. Tās ir grāmatas darbam ar sevi. Lēni, soli pa solim. Pirms tam biju lasījusi dažādas pašpalīdzības grāmatas, bet šīs grāmatas ir bez liekas informācijas, kā man patīk. Tieši viss ir svarīgs. Tās ļauj paskatīties uz savas dzīves iekšējiem un ārējiem procesiem savadākā rakursā. Nevis muļķīgi iedvesmo – domā pozitīvi – bet meklē un risini. Tas mani uzrunā visvairāk. Tehnikas, vingrinājumi…. Un tās nevar izlasīt un nolikt plauktā, pie tām pārējām. Es ļoti rūpīgi izvēlos mājas bibliotēku, tās ir grāmatas, kuras atkal pārlasu, jo saturam ar manu apziņu ir jāsaaug! Paldies par tām!

LASĪT VAIRĀK
Uz augšu