Mājas Course Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

9 praktisku nodarbību kurss onlainā
Sevis Apzināšanās Skola aicina Jūs uz intensīvu un ekskluzīvu tālmācības kursu. Daudzi veido savu ģimenes dzīvi, savas laulāto attiecības pēc tās matricas, kura viņiem ir tikusi no senčiem, no saviem vecākiem. Tad mēdz būt tā, ka ar apziņu tu izvēlies vienu attiecību variantu, bet zemapziņā sāc veidot pilnīgi citas attiecības.Tad, kad jūs savu iešūto matricu sāksiet pārprogrammēt, ļoti daudzas problēmas atrisināsies. Jūs ieraudzīsiet, ka tas vienkārši ir tāds uzvedības modelis, kuram patiesībā ar jums nav pilnīgi nekāda sakara.  Bet tikmēr, kamēr jūsos iekšā viss ir sažņaugts un aizsprostots, jums izveidojas dažāda rakstura programmas, un jūs nespējat izveidot dziļas un harmoniskas attiecības.  

Šis kurss būs noderīgs tiem, kuri:

 • Nav attiecībās, vēlas tikt skaidrībā, kāpēc un izmainīt situāciju.
 • Dzīvo attiecībās, bet nav apmierināti ar to kvalitāti un vēlas labot esošo situāciju.
 • Atrodas šķiršanās procesā un nespēj izveidot sapratni starp abām pusēm.
 • Atrodas labās attiecībās, bet kaisle un romantika ir apdzisusi.

Jūs noteikti esat satikuši izskatīgus vīriešus un sievietes, kuri ir intelektuāli apdāvināti, bet dzīvo nelaimīgu ģimenes dzīvi? Varbūt arī jūs attiecaties pie to cilvēku kategorijas, kuriem ”neveicās mīlestībā”? It kā liekas, ka viss taču ir, bet kaut kā mīlestībā neiet….Harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Un svarīgi vai abi partneri ir gatavi ieguldīt attiecībās un veidot tās. Vai arī izšķiras labāku attiecību meklējumos, cerībā uz to, ka tur viss izdosies un būs daudz labāk, ka tas cits jau mani novērtēs daudz labāk, nekā šitas. Lai notiktu ārējās izmaiņas, ir jāpiekoriģē dažas iekšējās detaļas….Visa kursa laikā jūs sagaida ļoti daudz praktiskā darba, kurš ir balstīts uz savu iekšējo konfliktu apzināšanos.  
Ja jums liekas, ka jums vienkārši neveicās, tad varu pilnīgi droši teikt……Tam nav nekāda sakara ar veiksmi. Viss slēpjas mūsu pārliecībās, pasaules uztverē, attiecībās ar vecākiem un audzināšanas modelī.Ja jums jau ir attiecības, bet jums ir daudz pretenziju vienam pret otru, pastāvīgi emocionālie strīdi, šie vingrinājumi palīdzēs izprast jūsu reakcijas iemeslus, palīdzēs jums noteikt jūsu problēmas sakni un atrast pareizo ceļu, lai to pārvarētu 
Mēs skatāmies seriālus par mīlestību, lasām mīlestības romānus un iztēlojamies šo romantisko stāvokli. Šo lidojuma stāvokli, šo stāvokli, kad emociju ir tik daudz, šī prieka un laimes sajūta… tauriņi vēderā, aizmirstas viss uz pasaule, pat ēst negribas… un mēs vēlamies, lai šī sajūta nekad nebeigtos. Cik ilgi mēs varam noturēties tādā stāvoklī, kad reibstam no laimes? Nedēļu, mēnesi, gadu? Kursā ir savāktas dažādas tēmas un tehnikas, lai jūs izstrādātu uzmācīgos emocionāloss stāvokļus. Jūs saņemsiet instrumentus (tehnikas), lai efektīvi spētu izveidot veselīgas attiecības. Šīs tehnikas ir balstītas uz dziļu sevis izpratni, savu vajadzību un citu cilvēku vajadzību izpratni.

Jūs saņemsiet atbildes uz jautājumiem:

 • Kā attiecības ar vecākiem ietekmē mūsu dzīvi?
 • Kā viss sākās un kāpēc beidzās?
 • Kā audzināšana ietekmē mūsu partnera izvēli?
 • Kā pārstāt cikliski pārdzīvot vienus un tos pašus konfliktus?
 • Uzzināsiet, kādas jūsu nepieņemtās īpašības traucē jums būt laimīgiem attiecībās
 • Kā mūsu smadzenes liek mums darīt ‘’muļķības’’ un kā no tā izbēgt?
 • Kā atbrīvoties no pagātnes traumām un ēnām, kuras indē esošās attiecības?
 • Kāpēc jūs vienmēr pievelkat vienus un tos pašus partnerus?
 • Kā saņemt to, ko vēlies, atdotot to, kas nepieciešams otram cilvēkam?
 • Kā sakārtot ‘’nelīdzsvarotās’’ attiecības ar vīru vai sievu?
 • Meklēt jaunu mīlestību vai atjaunot iepriekšējās attiecības?
 • Sevis jušana un četri balansa punkti.
 • Saiknes atjaunošana ar māti un tēvu
 • Jūs iegūsiet instrukciju, kura soli pa solim aizvedīs jūs pie tām attiecībām, kuras jūs vēlaties.
 • Kāda ir sievietes un vīrieša iekšējā spēka jēga?
 • Kā izpaužas sievišķība un vīrišķība?
 • Kā izdzīvo emocijas vīrietis? Kā izdzīvo emocijas sieviete? 
 • Kā ieslēgt sievišķības un vīrišķības spēku?
 • Attiecību ilūzijas, cerības, realitāte, emocionālie darījumi, diskomforta punkti.  
Šāda veida kursu vajadzētu pasniegt jau pusaudžiem, lai cilvēki saprastu, kā veidot savas attiecības, jo ir ļoti sāpīgi noskatīties, kā cilvēki 30, 40 un 50 gados mēģina risināt visus savus jautājumus ar kaut kādām absolūti savādām metodēm, lai arī ir tehnikas, ar ko to visu var izstrādāt. Ja jūs pildīsiet visus uzdevumus, tad es jums varu garantēt, ka spēsiet no jauna paskatīties uz savām problēmām, uzzināsiet, kā šīs problēmas var atrisināt daudz veselīgākā veidā.   

Atsauksmes

Kitija Alksne Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Vēlējos pateikt lielu paldies Ilutai Repulei par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija. Man šis kurss bija vairāku mēnešu sevis un attiecību izprašanas, analizēšanas un daudz jaunas informācijas iegūšanas ceļojums. Tam pieteicos aiz vēlmes veiksmīgi izveidot attiecības. Kurss ir ļoti interesanti un dinamiski izveidots, katra nodarbība, kas veltīta savai tēmai dod ļoti plašas informācijas apjomu, tādejādi liekot izprast vīrieša un sievietes lomu kā attiecībās, tā dzīvē kopumā.

Teorija un tehnikas nevien palīdz saprast attiecību jautājumus, bet arī attiecības ar vecākiem, dzimtu, naudu un citām tēmām. Iesaku kursu ikvienam, kas vēl nav attiecībās, vai gluži otrādi ir ilgstošās attiecībās, vai laulībā. Domāju, ka iegūtā informācija palīdz no jauna ieraudzīt sevi, savu lomu dzīvē, attiecībās un it visā. Pilnībā nojaucot bērnībā vai dzīves laikā pieņēmtos destruktīvos lēmumus, pārliecības, priekšstatus, aizspriedumus, pilnībā atverot ceļu jaunai dzīvei!

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

To, ko iemāca šajā skolā, jūs nedzirdēsiet nekur citur. Visas tās zināšanas un darbs ar sevi, izmainīs jūsu dzīvi pilnībā. Esmu pateicīga Ilutai, ka viņa ir izveidojusi šo skolu un palīdz paskatīties tur, kur mēs parasti negribam ieskatīties. Kursam “Viņš un Viņa attiecību anatomija” pieteicos, jo vēlējos sakārtot savas attiecības, atrast atbildes uz saviem jautājumiem par attiecībām, kā arī uzzināt, kā veidojas attiecības vienam ar otru, un citiem cilvēkiem. Viss vērtīgākais šajā kursā bija unikālās un apjomīgās zināšanas par attiecībām, kuras pirms tam nekad un nekur nebiju dzirdējusi.Meditācijas, lai sakārtotu attiecības ar vecākiem un nobeigtu iepriekšējās attiecības, kā arī daudz un dažādi praktiskie darbi.

Pēc attiecību sakārtošanas ar vecākiem individuālajās konsultācijās, bija jau manāmas pirmās,krasās izmaiņas manās attiecībās. Rezultāti ir acīm redzami,manas attiecības ir izmainījušās.Esmu pārgājusi jaunā un augstākā līmenī. Izjūtu un izdzīvoju savas attiecības,nevis automātiski reaģēju. Pēdējo pāris mēnešu laikā jūtos un uzvedos kā pa visam cits cilvēks,kurš beidzot ir pieaudzis, nevis kā mazs un kaprīzs bērns.

Šo kursu ieteiktu ikvienam,kurš nejūt piepildījumu no attiecībām un tiem,kuriem neizdodas atrast un izveidot attiecības.Šajā kursā jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem un saņemsiet instrumentus,kā rīkoties,lai iegūtu to,ko vēlaties.(ieguldot regulāru darbu,lai sasniegtu rezultātu). Paldies Ilutai,par ieguldīto darbu un enerģiju!

LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Uz šo kursu pieteicos, jo interesē attiecību tēma. Man ir bijusi 20 gadus ilga laulības pieredze un dažas īslaicīgas, neveiksmīgas attiecības. Pēc tam es sāku domāt, kāpēc tas tā ir? Tā pirms dažiem gadiem sāku pētīt dzimtas koku un atklāju, ka no paaudzes paaudzē ir neveiksmīgas attiecības. Gribēju to mainīt, lai man un maniem bērniem laimīgāka dzīve.

Man patīk mācīties, ja to var darīt sev ērtā laikā un vietā. Vērtīgākais šajā kursā bija tas, ka sakārtoju attiecības ar vecākiem un dzimtu, jo tas ir galvenais, lai būtu veiksmīgas attiecības. Kursa pirmā nodarbība mani iespaidoja tik ļoti, ka izdarīju ko tādu, par ko pirms tam pat iedomāties nevarēju. Ļoti patika dziedinošās meditācijas un tranformējošās tehnikas. 

Vēlējos piebilst par metaforiskajām kārtīm, ar kurām strādā kursa pēdējā nodarbībā, tur par sevi uzzināju lietas, par kurām pirms tam pat nenojautu. Tas ir ļoti vērtīgi sevis izzināšanai! 🙂 Esmu priecīga par zināšanām, kuras ieguvu. Esmu pabeigusi attiecības ar bijušajiem partneriem. Izpratusi attiecību dabu un kā tās veidot. Uzzināju, cik svarīga ir sevis jušana un apzināšanās.

Šo kursu ieteiktu visiem! Lai apzinātos sevi, savu dzimtu un ciešo saikni, kas to vieno! Paldies Ilutai par vērtīgo darbu, ko viņa paveikusi, lai izveidotu tik veiksmīgu un izglītojošu kursu.

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Silava Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Uz kursu VVAA pieteicos gandrīz vienlaicīgi ar kursu MJDz. Izlasot mājas lapā to, ka ir šis kurss, zināju, ka agri vai vēlu tos iziešu, jo man šī tēma ir aktuāla. Šis kurss man patika, jo uzzināju informāciju, kas beidzot manam prātam ir stabila. Pirms tam informācija, kura iegūta gan internetā, gan grāmatās, gan no skolotājiem, dziedniekiem , paziņām utt. manī radīja ļoti lielu apjukumu, pazaudēju sevi (neiepazīstot sevi )un tagad saku lielu paldies, ka esmu Sevis apzināšanās skolā, jo beidzot esmu sapratusi, kam ticēt un uzticēties. Divu mēnešu laikā man pazuduši VD simptomi, esmu apguvusi metodes, kā reağēt uz problēmsituācijām, apguvusi zemapziņas darbības principus, kas pirms tam bija tumša bilde… , pietuvojos savai dzimtai, vecākiem ar Ilutas sniegtajām tehnikām. Kursu ieteiktu visiem, kuri ir vientuļi, gan attiecībās, jo sniegtā informācija noder visiem… runa neiet tikai par pāru attiecībām, bet arī par dzimtas attiecībām, kuras ir svarīgi sakārtot, lai mēs varētu virzīties uz priekšu. Uzskatu, ka neko nevajag kursā mainīt , jo redzu, ka Iluta ir sava darba meistars, katra lekcija ir piepildīta ar vērtīgu informāciju, tehnikām, mums atliek to visu pieņemt, izjust un baudīt rezultātu.

LASĪT VAIRĀK
Laura Grava Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Ir nepieciešams daudz brīva laika, lai iepazītu sevi, apzinātu savu problēmu un risinātu to. Mācību procesam nevar pieiet virspusēji, jo tad arī no gaidītā rezultāta būs tikai virspusējais – teorija. Šobrīd uz lietām, sevi un cilvēkiem skatos citādāk. Viss ko vien esmu dzirdējusi un lasījusi pie Tevis lekcijās man bija kā milzīgs atklājums, ne jaunums, bet pamatota atklāsme, kāpēc notiek tā. Pārsteigums bija zemapziņa un triki, ko tā ar mums izstrādā. Ir jāatrod sakni. Ir problēmas, kuras līdzīgi augiem ir ar seklu sakņu sistēmu, tās viegli atrast un sataustīt, bet lielākās problēmas ir ar mietsakni, kas atrodas dziļi zemē, nepadodas, nolauzīs stumbru, bet sakne paliks savā vietā. Rainis teicis: ” …vējš augstākās priedes nolauza…” Paldies, ka rādi veidu, kā tikt klāt pie šīs mietsaknes. Es turpinu strādāt un meklēt atbildes, saskatīt tās.  

LASĪT VAIRĀK
Evita Ratniece Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Par kursu kopumā – paldies! Bija labi. Es esmu sajūsmā par šī gadsimta mācību iespējām un īpaši par formātu, kas ļauj to visu darīt ērti. Informācija noderīga, bieži izskaidrojoša. Saprotami Manai gaumei pietiekamā apmērā. Shēma, ka izstāsta teoriju un tad ir praktiskie vigrinājumi, metodes kā risinājums – strādā. Es ticu vienkāršām metodēm, šajā kursā tā arī bija. Palīdzēja gan meditācijas, gan citas metodes. Patika tas, ka darot, mainījās skatījums un arī sajūtas, tēli. Man gan visas lekcijas gribējās klausīties vairākas reizes. Atkārtoju arī meditācijas, tālāk devos tikai tad, kad jutu, ka varu. Neatceros, kas tieši mani sākotnēji uzrunāja SAS lapā, bet tas nebija kurss par attiecībām, bet labi, ka pieteicos, trāpija tieši laikā. Tas, kas vairāk palicis atmiņā – dzimtas ietekme, vientulības iemesli, kur ieeja, tur izeja. Tāpat arī par gribasspēku un samocīto gandarījuma sajūtu, jo šo es uz savas ādas daudz esmu izjutusi. Ikdienas lietošanai šobrīd esmu sev paņēmusi – darbu ar pārliecībām, mainu pamatus.

LASĪT VAIRĀK
Inese Rugāja Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Paldies par iespēju paskatīties uz attiecībām no citiem skatu punktiem.Biju jau agrāk aizdomājusies,ka katrai dzimtai ir savs rokraksts,bet par tik dziłu ietekmi nezināju (neizdzīvotās jūtas,emocijas,izslēgtie dzimtas locekłi).  Esmu Tev pateicīga arī par grāmatu par dzimtas lauku,kura man lika par daudz ko aizdomāties.

 Jaukas meditācijas par mammu,tēti,dzimtu,daudz praktisku vingrinājumu un tehniku…Pirmoreiz iepazinos ar metaforiskajām kārtīm,īsti neticēju,  betmanas problēmas man kłuva caurredzamākas. Interesantākās domas,ko pańemśu šobrīd,ka ,nevis mēs dzīvojam dzīvi,bet dzīve dzīvo caur mums undzimta dzīvo caur mums. Man kłuvis saprotamāks,kā mēs patiesībā veidojam attiecības un,galvenais,kā mēs šo procesu varam ietekmēt.Liels Tev paldies par šīm zināšanām!
                      

LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Es jau iekseji kadu laicinu gaidiju, kad sanemsu kaut ko lidzigu par viriesu un sieviesu attiecibam. Uzzinot par so kursu, loti nopriecajos, jo man si tema ir loti aktuala. Jau ieprieks meklēju atbildes uz jautajumu par viriesu un sieviesu attiecibam, bet to, ko sanemu no si kursa , nebija lidzigs nekam no ta, ko biju dzirdejusi ieprieks. Informacijas ir daudz,sakot ar attiecibam ar mati pirmam kartam, svarigi bija uzzinat par dzimtas nozimigumu un pienemsanu, un ka tas ietekme attiecibu veidosanos, sevis pienemsanu, savu ipasibu apzinasanos un partraukt kaut ko no tam apspiest, vai kritizet. Loti noderiga informacija par saistibu – zemapzinai un pratam. Sis kurss man deva ne tikai dazadas noderigas tehnikas, bet vairak viegluma sajutu attiecibas ar mati, ar sevi un pasauli. Tagad uz attiecibu veidosanu es skatos pavisam citadak. Paldies Iluta!

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

9 nodarbības + papildu materiāli
EUR 99 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu