Mājas Course Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

SIEVIETE UN VĪRIETIS. ATTIECĪBU PROBLĒMU IEMESLS

Vebinārs par attiecībām.
Daudzi veido savu ģimenes dzīvi, savas laulāto attiecības pēc tās matricas, kura viņiem ir tikusi no senčiem, no saviem vecākiem. Tad mēdz būt tā, ka ar apziņu it kā izvēlies vienu attiecību variantu, bet zemapziņā sāc veidot pilnīgi citu variantu. Protams, mūsu attiecībās “nāk ārā” dažādas prāta iešuves no bērnības, automātiska uzvedība, dažādas iekšējās bailes un šaubas. Šis Divu stundu vebinārs, kurš ir veltīts, lai parādītu pašus attiecību veidošanu pamatus. Vebinārā jūs saņemsiet praktiskas rekomendācijas, kā uzlabot vai izveidot siltas un mīļas attiecības vienam ar otru.

Vebināra tēmas:

  • Kā mēs pievelkam viens otru.
  • Dzimtas scenārijs.
  • Upuris un Agresors.
  • Kādi ir 5 soļi, lai attiecības sāktu mainīties, un daudz kas cits interesants.
  • Praktiskais darbs ar metaforiskajām kārtīm.
  • Meditācija ”Piedzimt no jauna”.

Attiecībās “vīrietis – sieviete”: visu problēmu pamats – pašapmāns…
Parasti sieviete apprecas ar TĒLU (modeli), nevis ar konkrētu vīrieti. Tālāk- mēģinot šo vīrieti izveidot tuvāku savam iedomātajām modelim, viņa sāk viņu “zāģēt”.  Rezultātā – abi nelaimīgi. Vīrietis nejūt, ka viņu mīl tādus, kāds viņš ir. Ir sievietes, kuras apprecas nevis ar to, kuru mīl, bet ar to, kurš pirmais paņems..
Ja sieviete nemelo pati sev – tad viņa ietaupa sev milzīgu daudzumu enerģijas, lai veidotu pašas harmoniskākās attiecības. Iekšējā brīvība atnāk caur – Patiesumu un Atbildību par savu rīcību. Jebkurā situācijā, ja jūs jutāt sāpes – tas nozīme, ka jums tas ir izdevīgi……Iemācieties sevi sajust par savu problēmu pirmavotu..
Mums bērnībā neviens neiedeva tehniku, kā strādāt ar savām emocijām un domām, un tāpēc mēs, iekļūstot konfliktos, kur divi cilvēki veido attiecības un abi uzskata sevi par cietējiem, abi ciešam, abi mokāmies un neko nevaram ar to padarīt.  Ciešanas pieaug. Pat tad, ja cilvēks iekrīt kādā apātijā un pārstāj mocīties, tas vienalga nav atrisinājums, jo mums taču gribas mīlestību un tuvību.

Uz ko ir balstīts vebinārs?

Kārlim Jungam ir tāds populārs teiciens – tas, ko mēs neiznesam uz apziņas līmeni, atgriežas pie mums likteņa veidā. Liekas, ka it kā visu dzīvi, zinot savas mammas un tēta likteni, centies visu darīt pretēji, nevēlies to visu atkārtot, mēģini izdarīt kaut kā citādi, bet nav to bāzes zināšanu, nav saprotams, pie kā pieķerties, no kā sākt. Pēc tam kaut kādā momentā tu saproti, ka centies darīt visu pretēji, nekā tavā ģimenē, bet viss iznāca tieši tāpat.
Un tu domā: “Nu, vai tad tiešām es sevi tik slikti apzinos, ka pats nesaprotu, kā iekrītu tādās pat situācijās, kā maniem vecākiem, bet ko ar to darīt, nezinu.”Kāds ir šī vebināra uzdevums?
Visi mani vebināri ir izveidoti tāpēc, lai aizpildītu šo lielo caurumu. Saistībā ar attiecībām lielais caurums ir tajā, ka nav tāda avota, kurš ļautu cilvēkam pašam kaut kā patstāvīgi, mierīgi, savā režīmā strādāt ar attiecībām. Pat ja tās ir attiecības, kurās piedalās divi cilvēki, darbs vienalga ir jāsāk katram no sevis, no saviem iekšējiem pārdzīvojumiem un sliktumiem.  .
Šī vebināta mērķis ir sniegt jums pamata informāciju, kā veidot un uzturēt attiecības.
Atsauksmes no dažiem tiešraides dalībniekiem:
Sigita

Super vebinaars. Cik liela noziime ir dzimtai… ljoti patika kaartis, lika aizdomaaties. Paldies.
Inese
Es sajutu , ka vēlos vairāk uzzināt par savu dzimtu , lai atrisinātu savas problēmas
Līga Ābele
Ļoti patika! Ieguvu pārliecību par savām spējām. Paldies!
Ligita Aizazara
Paldies, Iluta ! Radās vēlme sakārtot savu emocionālo pasauli, pieņemt lēmumu to darīt !
Baiba
loti patika ? . jastraada ar sevi .. Paldies
asaras meditacija ari bija man .
Zane
Paldies, Iluta! Spēks, iedvesma, atvēršanās. Galvenās atziņas, domugraudi – vajag izplest spārnus, ir ļoti daudz resursu un no sāpīgākā var iegūt tik ļoti daudz. Jāturpina iet.
Santa Atvare
Pēc meditācijas vieglums un pacilāta sajūta, spēku pieplūdums
Jānis V.
Paldies! ? Jāturpina darbs gan ar sevi, gan dzimtu.
Ilva
meditacija bira asaras, bet dzive likas tik skaista, lai kada ari, lepnums. Vebinars- man patika apzinja, kas mani jau kadu laiku pavada, ka tikai es sevi varu manit. neskita vairs tik nesaprotami, kapec dzimtas laukam tik liela noziime, saaku pienjemt

Atsauksmes

Zanda Meija Par kursu Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

Sveika Iluta! Gribu padalīties ar pārdomām un acīmredzamajiem rezultātiem,ko esmu ieguvusi tikai 9 nodarbību laikā. Ir uzlabojusies mana pašsajūta un atgriezies dzīvesprieks.Uzlabojušās attiecības ģimenē,vairāk prieka un krietni mazāk manas apvainošanās.Esmu sākusi pieņemt sevi,samazinājusies ir neapmierinātība pret sevi.Galvenās izmaiņas sajutu,kad bija jāgatavojas iet uz kāzām.Pēdējās dienās pirms kāzām visu laiku viss negāja,ka bija izplānots.Tad nu ķēros klāt zelta likumam.Rezultātā viss ļoti labi atrisinājās un pat labāk kā plānots.Pati apmierināta, bērni priecīgi un dzīves biedrs laimīgs .Zinot to,ka kāzās būs jāsatiek cilvēki,kuri man agrāk izsauca manī dusmas,kā es uzturēšu viņu klātbūtni.Sākumā bija iekšējs uztraukums,tad palīgā tika ņemts zelta likums,biju ļoti priecīga,ka neizjūtu vairs iekšējas dusmas un sasprindzinājumu.Varēju kā agrāk runāties,kopīgi smieties.Ik pa laikam tādās situācijās automātiski ieslēdzas frāzes no jaunajām pagātnes pārliecībām.Tagad es pret tiem cilvēkiem izjūtu patiesu pateicību un zinu,ka arī nākotnē mūsu ceļi vēl krustosies. Paldies,Tev,par šo transformējošo kursu.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

Ko es ievēroju pirmajās dienās bija tas, ka apkārt viss bija kļuvis tik gaišs un acis žilba no tā košuma. Atrodoties ārā es bieži taustīju puķes, koku lapas, jo viss izskatījās tik košās krāsās it kā es skatītos mākslīgi veidota košuma. Domājot, kas tieši ir izmainījies, ka redzu visu tik košu, atnāca atbilde, ka man no sejas ir nokritis tumši pelēks plīvurs, kurš neļāva saskatīt patiesās krāsas. Sajūta, ka pat seja ir palikusi košāka:). Pat viss pelēkāko dienu redzu košākās krāsās. Tas pelēkais man ir patīkams,nav ierastā drūmuma.

Vēl pirmajās dienās ievēroju, ka ir pazudusi iekšējā spriedzes sajūta, ka man viss ir jāpaspēj, jādara viss ātri. Rīti iesākas daudz mierīgāk, bez tādas steigas un brīžiem haotiskuma. Ir sajūta, ka nekur nav jāsteidzas, lai paspētu laikā. Pat uz skolu esmu iesākusi iziet nedaudz vēlāk un paspēt laikā bez skriešanas. Man ikdienā nav vairs jāsaka sev stop, lai piebremzētu sevi. Man vairs negribas skriet un steigties. Tikai piefiksēju, ka pati varu apstāties, kad tas ir vajadzīgs un tas notiek bez piepūles. Vairāk paliek enerģijas:
Liels paldies Tev par šo informāciju un meditāciju, kuru nodevi caur šo nodarbību:) Pēc noklausīšanās es pavisam savādāk skatos uz vīriešiem. Kā arī iepraktizēju sev, ļaut vīrietim pašam savākties un lieki neuzbāzties,kad tas nav vajadzīgs.

Paldies par šīm dziļajām frāzēm un visu to informāciju, ko nodevi ar šiem ierakstiem. Vēl joprojām ir WOW efekts noklausoties katru tavu ierakstu. 
Šo ierakstus ieteiktu noklausīties ik vienam, jo šeit ir tik smalki un vienkārši izskaidroti visi neapzinātie zemapziņas procesi, kā pamats visai savai dzīvei. Jo vairāk cilvēku to apgūs un sajutīs uz sevi visu, jo stabilāki pamati ielikti sev un saviem pēcnācējiem.

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

VEBINĀRA VIDEO IERAKSTS

Divu stundu vebināra ieraksts
14.99 EUR Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu