Mājas Course Psihosomatikas Skola – II

Psihosomatikas Skola – II

14 nodarbību kurss 
Šis kurss ir turpinājums kursam ”Psihosomatika -I”. Pateicoties šīm zināšanām, Jūs saņemsiet piekļuvi efektīviem instrumentiem sevis transformācijai, labāk izprotot savu ķermeni.Jebkura slimība – tā ir bioloģiska programma. Lai apstādinātu programmu, mums ir jāatrod tā sevis daļiņa, kura ir ieslēgusi šo programmu. Katrs orgāns un katra ķermeņa daļina runā pati par sevi. Mūsu smadzenes uztver visu un reaģē uz visu.  Neatrisinātie konflikti var iesēsties mūsu ķermenī uz ilgiem laikiem un ik pa kādam dzīves ciklam izpaust sevi uz āru slimību veidā. Ir ļoti svarīgi apzināties savu emociju saistību ar fiziskiem simptomiem, jo tas ir ceļš uz atveseļošanos.

Kursa mērķis:

 • Atvērt klausītājiem slimību konfliktus,
 • Atvērt apspiesto emociju nozīmi,
 • Parādīt, kā tieši ieslēdzas konkrēta slimība,
 • Iemācīt klausītājus sekmīgi integrēt iegūtās zināšanas savā dzīvē.

Kas stāv aiz tik populāra vārda ”psihosomatika”? Psyche – psihe, soma – ķermenis. Jebkura psihosomatiska izpausme cilvēka organismā, ir kā vienas sistēmas īpašība. Tad, kad mēs sākam novērot un saprast šo saikni, mēs varam efektīvi iedarboties uz šo sistēmu.  
Katrs no mums ir unikāls un katru situāciju uztver pilnīgi dažādies. Nav nozīmes, ”kas notika”, bet ir nozīmē ”kā tu to uztvēri”, kā tu šo situāciju izjuti sevī. Katram cilvēkam ir savi uztveres filtri. Vienādā situācijā cilvēkiem nostrādās dažādi uztveres filtri, kas atbilstoši izsauks dažādas emocijas. Caur uztveres filtriem mēs vērtējam cita cilvēka vārdus un uzvedību. 
Jebkurai slimībai ir savs sākums un savs iemesls. Mūsu organisms neko tāpat vien nedara. Visam ir sava jēga un ja to saprast, tad stāvokli var atvieglot vai arī pilnībā izārstēties. Ir grūti izārstēt slimību, nenovācot problēmas sakni. Organisms ieslēgs atkal no jauna slimības mehānismus vai arī mēģinās noturēt esošo stāvokli. Lai izārstētos, nevajag cīnīties ar sevi, bet atrast konfliktu, kurš ir ieslēdzis noteiktu simptomu. 

Jūs iegūsiet zināšanas par:

 • Slimības veidošanās mehānismu,
 • Atradīsiet konfliktus zemapziņā, kuri ir noveduši pie slimības,
 • Kā izmantot dažādas stratēģijas, maksimālai slimības iemesla atrašanai,
 • Algoritms – kā meklēt slimības emocionālo šablonu,
 • Apgūsiet jebkuras slimības bāzes diagnosticēšanu,
 • Saņemsiet slimības izdevīguma meklēšanas algoritmu,
 • Speciālus jautājumus emocionālas spriedzes iemesla meklēšanai.

Ko jūs iemācīsieties

 • Ātrāk atrast simptomu un slimību iemeslus.
 • Zināt alerģijas fenomenu no A līdz Z.
 • Redzēt konfliktus zem dažādiem vēžu tipiem.

Man ir svarīgi, lai katrs, kurš vēlas, spēj apzināties to, ka mūsu ķermenī nekas nenotiek vienkārši tāpat. Jebkurš mūsu simptoms – tā ir bioloģiska programma, kura pakļaujas noteiktiem likumiem un noris saskaņā ar stingriem noteikumiem. Tas nozīmē, ka ķermenis zina, ko tas dara.Izprotot lietu būtību, kā bioloģijas likumi valda pār mums, mūsu dzīvi, mūsu iekšējo stāvokli – tas dod iespēju izmainīt savu dzīves scenāriju.  Ir pienācis laiks pārstāt meklēt iemeslus ārpusē, bet apsēsties un tikt skaidrībā ar sevi un savu dzīvi.

Atsauksmes

Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – II

Izgāju Psihosomatikas Skola pirmo līmeni. Un drīz pēc tam pamanīju piedāvājumu piedalīties otrajā līmenī un apgūt zināšanas,kas ir zem katras konkrētās slimības. Lai vieglāk izprastu,kas ir zem katra simptoma, Iluta dod daudz un dažādus konkrētus piemērus no dzīves. Reālus piemērus,kas ņemti no citu cilvēku dzīves. Iluta ar lielu rūpību stāsta katru izvēlēto piemēru,lai mums būtu vieglāk saprast un izprast. Šajā kursā ir daudz stāstīts par dažādiem vēžu veidie un to iespējamajiem konfliktiem.

No šī kursa pa 100% ir izmainījusies mana domāšana par slimībām un simptomiem it īpaši par vēzi.Agrāk tā likās nežēlīga slimība,tad tagad es uz to skatos pavisam savādāk un vairs tā neliekas.Jau pirmajā līmenī apguvu,kā mēs saslimstam un kāpēc,šajā līmenī saņēmu konkrētus pierādījumus. Man pat pašai izdevās pārbaudīt,kā tas strādā. Pirmais jau pēc individuālajām konsultācijām pazuda dažādi simptomi no mana ķermeņa. Otrais es pati pārbaudīju. Man meitai parādījās vējbakas. Tai vietai,lai skrietu pie ārsta,nervozētu un meklētu smēres, es uzrakstīju Ilutai un pajautāju,kāds konflikts ir zem vējbakām. Viņa man izstāstīja konfliktus,kas ir zem vējbakām un kas ir jādara. Es uzreiz sapratu,kurš konflikts meitai izraisīja vējbakas. Kad viņa gulēja es viņai izstāstīju,kāpēc ir bijis tāds konflikts. Pēc izstāstīšanas pumpas apstājās,jo es biju atradusi īsto konfliktu un mēs tikām cauri vien ar dažām nelielām pumpām,kuras jau trešajā dienā bija pazudušas. Es ārstus apmeklēju ļoti reti,tikai lai uzzinātu,kas tas par simptomu.

Šo kursu es ieteiktu iegādāties ikvienam. Gan tiem,kuriem jau ir kādas saslimšanas,gan tiem,kuriem vēl nav,lai nākotnē nevajadzētu slimot. Es ieteiktu it īpaši tiem,kuri ir saskārušies ar vēzi,jo uzzinot informāciju no šī kursa,jums vairs negribēsies sevi indēt un ļaut kaut ko nogriezt vai izgriezt no sava ķermeņa un dzīvot patstāvīgās bailēs.

Liels paldies Ilutai par šīm zelta vērtajām zināšanām un lielo ieguldījumu mūsu labklājībā

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

14 lekcijas + papildu materiāli
EUR 179 Pirkt

Uz pagaidu laiku

Cena uz nenoteiktu laiku
EUR129 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu