Mājas Course Psihosomatikas Skola – I

Psihosomatikas Skola – I

14 nodarbību kurss
Visas medicīniskās teorijas ir balstītas uz slimības izpratni kā organisma disfunkciju, dabas kļūdu vai ķīmisko procesu traucējumu. Psihosomatiskais piegājiens palīdz paskatīties uz slimību no citas puses: dabā nav nekā ”nepareiza” vai ”slima”, bet ir ķermeņa reakcija, kura ir virzīta, lai aizsargātu cilvēku caur viena vai otra orgāna funkcijas pastiprināšanos. Pateicoties psihosomatikai izdodas aizvākt organisma nepieciešamību ”aizstāvēties” un ieslēgt somatiskas reakcijas.

ŠIS KURSS IR
DOMĀTS JUMS, JA:

 • Jūs vēlaties izprast savu ķermeni un tā saistību ar apziņu;
 • Jūs vēlaties iegūt vairāk enerģijas un prieka no dzīves;
 • Jūs vēlaties izprast savas iekšējās spriedzes patiesos iemeslus un atbrīvoties no tās;
 • Jūs vēlaties saņemt efektīvas tehnikas, kuras pielietojot;
 • Jūsu veselības stāvoklis sāks uzlaboties;
 • Jūs vēlaties apzināties sava bieži mainīgā garastāvokļa iemeslu, emocionālās traumas;
 • Jūs slikti guļat, un Jūs neatstāj uzmācīgas domas;
 • Jūs uztrauc Jūsu bērnu veselība;

Jūs esat gatavi saņemt atslēgu, lai valdītu pār savu veselību un savu dzīvi? Visas slimības sākas no nerviem – tas ir jau sen zināms teiciens. Slimība – tas nav ienaidnieks, bet instruments, lai atrisinātu ķermenī sakrājušos konfliktus un stresus. Cīņa ar slimībām būs mūžīga, ja neieraudzīsiet slimību jēgu un neapzināsieties to iemeslus. Tikko jūsu dzīvē notiek kādi smagi pārdzīvojumi – ķermenis uzreiz dod signālus! Reti kurš aizdomājas, ka ķermeņa simptomi – tie ir rādītāji, kādās dzīves sfērās cilvēkam ir problēmas. Ir daudz vieglāk saklausīt ķermeņa signālus un izmainīt situāciju jau pašā saknē.
Nodarbībās Jūs iegūsiet zelta vērtas zināšanas par mūsu psihisko un fizisko veselību, kuras iemācīs jūs necīnīties pret savu dabu, bet dzīvot saskaņā ar to. Katra nodarbība soli pa solim pietuvinās Jūs fiziskās un emocionālās veselības uzlabojumiem. Šis kurss jums palīdzēs iemācīties strādāt ar savām emocijām un ar atbilstošām sajūtām savā ķermenī.
Vai tā būtu mūsu karjera, personīgā dzīve, jebkuras attiecības – mēs visā pieturamies pie viena noteikta uzvedības modeļa, kurš savukārt pievelk noteiktus cilvēkus un situācijas, kuri atbilst šai programmai. Apzinoties un nomainot šīs programmas – pirmais solis uz jaunu dzīvi, kurā mēs esam spējīgi realizēt savu potenciālu pašā augstākajā līmenī.

Kursā jūs uzzināsiet: 

 • Kāda ir ”neārstējamo” slimību sakne;
 • Divas slimības fāzes – kā mēs saslimstam un kā mēs izveseļojamies;
 • No kurienes rodas iekšējā spriedze (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvie simptomi);
  Izdzīvošanas programmas;
 • Bioloģiskie konflikti, kuri izsauc slimības;
 • Vai slimības un traumas ir ”nejaušības”?
 • Psiholoģiskās programmas un to darbošanās mehānismi;
 • Dzīves ciklu ietekme uz likteni;
 • Kā bērna simptoms signalizē par problēmām ģimenē?
 • Izveseļošanās noteikumi;
   

Ko Jūs saņemsiet:

 • Jūs iepazīsieties ar pamata emocionālajiem konfliktiem, kuri ir izveidojuši ķermeņa problēmu. Bez šīm zināšanām nav iespējams izstrādāt slimības stāvokli.
 • Jūs uzzināsiet, kā veidojas psihosomatiskās slimības, un kā mēs paši varam sevi izdziedināt.
 • Instrumentus darbam ar sāpīgiem emocionāliem stāvokļiem.
 • Apzināties savus domāšanas āķīšus, kas provocē slimības. 
 • Jūs iemācīsieties atvērt un sabalansēt savas apspiestās emocijas, kā rezultātā iegūsiet iekšējo miera sajūtu.

Lasīt kursa saturu

UZ KO IR BALSTĪTS KURSS?

Šī pieeja ir balstīta bioloģiskajos dabas likumos un kontakta metodē ar cilvēka iekšējo pasauli. Visam, kas ar mums notiek, ir sava bioloģiskā jēga.
Raiks Hamers (Dr. Hamer) ”Vācu Jaunā Medicīna”, Žilberts Reno (Gilbert Renaud) ”Izdziedināties caur atmiņu”, Kristians Flešs (Christian Fleche) ”Slimību biodekodēšana”, Tehnika ”Procesings”, dažādas emocionālās brīvības tehnikas, darbs ar pagātnes pieredzi, sistēmiskā domāšana un citi efektīvi un spēcigi instrumenti, darbam ar sevi. B.Hēlingera metode. Es esmu izveidojusi programmu, ar kuras palīdzību Jūs paši varat “ieslēgt” savu izveseļošanās programmu. Jūs uzzināsiet, ar kādu neatrisinātu psiholoģisko problēmu ir saistīts katrs Jūsu fiziskais simptoms.
Rezultāti, kurus iegūst cilvēki, kuri pielieto praksē visas kursā iegūtās zināšanās:
– Fiziskās un garīgās veselības uzlabojumi,
– Būtiska trauksmes, baiļu un hroniskas spriedzes līmeņa samazināšanās,
– Cilvēka psihes, smadzeņu un ķermeņa saistības mehānisma izpratne,
– Kontakta atjaunošana ar tuviem cilvēkiem, destruktīvu attiecību izdziedināšana,
– Izpratne par liekā svara izveidošanās mehānismu,
– Dzīves izjūtas atgriešana, vēlmi dzīvot, atjaunotas spējas  pašam veidot savu dzīvi.

Atsauksmes

Dina Redviņa Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Esmu apguvusi kursu Psihosomātikas skola – I 
Kad iepazinos ar Sevis Apzināšanas skolas kursu piedāvājumiem, tad nodomāju, ka man šo kursu par veselību nevajag, jo kopumā mana veselība ir laba, vienīgi dažas nelielas kaites un vairāki liekie kilogrami. Pēc sarakstes ar Ilutu, kur atklāju, ka manam dēlam ir veselības problēmas, viņa ieteica šo kursu. Par to esmu pateicīga, jo kurss ir ļoti vērtīgs un aizraujošs.

Man ļoti patika, jo ieguvu informāciju par kuru agrāk nekur nebiju dzirdējusi. Kursā uzzināju, kas ir slimība un kā tā rodas, ka zem katras slimības ir bioloģisks konflikts. Kad konflikts tiek apzināts un izstrādāts notiek izdziedināšanās.
Cik svarīgi ir būt saskaņotiem prātiem, lai nav cīņas savā starpā. Jo vairāk kaut ko nepieņemam dzīvē, jo vairāk tas uztrauc.

Kursā ir daudz dažādu instrumentu, lai ieskatītos dziļāk zemapziņas procesos. No laika pirms bērna ieņemšanas līdz bērna gada vecumam ir programmēšanas fāze, kad vecāki programmē savus bērnus. Tāpēc svarīgi
savākt informāciju par šo periodu. Vecākiem noņemt programmu no saviem bērniem,jo vecāku psiholoģiskie konflikti kļūst par bērnu bioloģiskajiem konfliktiem. Arī šajā kursā ir par dzimtu un ļoti aizkustinoša meditācija.
Viena nodarbība šajā kursā ir par lieko svaru. Par konfliktiem, kas ir liekā svara pamatā. Šīs zināšanas palīdzēs pārstāt cīnīties pašai ar sevi.

Kā vienmēr Ilutas nodarbībās ir spēcīgas tehnikas, kuras strādā, ja vien pielieto. Piemēram, tehnika Zaudējuma izdzīvošana ir par to kā atlaist cilvēkus, kurus nekādi neizdodas atlaist. Arī manā dzīvē bija šādi cilvēki,
pēc šīs tehnikas pielietošanas pat nometu dažus kg no sava svara. Pateicoties kādai tehnikai esmu izstrādājusi vairākas situācijas savā dzīvē, kuras pirms tam mani satrauca, bet tagad mana attieksme ir kļuvusi neitrāla.

Šo kursu ieteiktu visiem cilvēkiem, it īpaši tiem, kuriem ir veselības problēmas, liekais svars un vecākiem, neatkarīgi no bērna vecuma.

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Pieteicos uz kursu ”Psihosomatikas Skola”, jo īsti nesapratu, kas ar mani notiek,bija dažādas veselības problēmas,kad aizeju pie dakteriem parbaudīties,tad neko nevar atrast Arī psiholoģiski daudz vairāk uztvēru visu negatīvi. Kursā uzzināju daudz dažādas lietas par savu ķermeni,prātu,emocijām utt.Iluta kursā māca un skaidro ļoti daudz interesantas lietas par ķermeni,kuras agrāk bija pilnīgi neizprotamas,sniedz daudz instrumentus-tehnikas,meditācijas,praktiskus vingrinājumus,lai varetu izstrādāt un atbrīvoties no dažādiem konfliktiem, saspringumiem mūsu ķermeņī,kuri mūsos sēž jau no bērnības,patiesībā pat agrāk,jau pirms dzimšanas. Vēl par vecumu, tā ka esmu gados,no sākuma domāju vai man vajag ņemties ar visu šo, bet jutu ka vajag,tapēc varu teikt vecumam nav nozīmes tāpēc sākt mainīties, jo ātrāk ,jo labāk! Strādājot ar šīm tehnikām un Ilutas dotajām zināšanām esmu atbrīvojusies no dažādiem ‘’tarakāniem’’, kas man traucējuši dzīvot. Šīs tehnikas iedarbojas ļoti efektīvi uz domāšanu, mainās dzīves uztvere . Es iesaku izmantot šo unikālo iespēju,ko māca un pasniedz Iluta savā SAS skolā. Šī ir vienreizēja iespēja sevis atklāsmei un atbrīvoties no psiholoģiskām traumām. Ar Ilutas dotajiem Instrumentiem-tehnikām var veikt brīnumus, tikai ar vienu noteikumu, ar tiem jāstrādā pašiem,Iluta,visu paskaidro un stāsta nodarbībās,kurās ,ja kaut kas ir nesaprotams j var klausīties atkal un atkal. Jau pēc kaut viena tehnikas pamēģināšanas,es jūtu ,ka esmu atbrīvojusies no kāda konflikta,kurš ir nomācis ilgāku laiku,jo cilvēks jau visu laiku par kaut ko uztraucas,pārdzīvo,kreņķējās,dusmojas, baidās tā to visu krājot sevī. Izvēloties un izmantojot šīs kursa vērtīgās zināšanas jūs uzlabosiet savu pašsajūtu,jo tā ir katra cilvēka vēlme. Iluta,paldies par ieguldīto darbu šajā jomā, tu esi pirmā kas cenšas iedot tik daudz vērtīgas,noderīgas,pareizas,vajadzīgas zināšanas!

LASĪT VAIRĀK
Anete Barbara Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Es pieteicos uz šo kursu, jo man šķita, ka tas ir labs turpinājums pēc iepriekšējā kursa “Mana jaunā dzīve” un uzzināt vairāk par savu ķermeni, veselību, apzināties sevi labāk caur ķermeni. Tā kā man bija arī veselības problēmas, kas neatrisinājās vairāku gadu garumā, biju priecīga, ka turpinu izglītoties ar to pašu skolotāju, kuru pazīstu.. Man bija svarīgi jautājumi un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šis kurss der jebkura vecuma cilvēkam. Ja vēlies uzlabot dzīves kvalitāti, veselību, apzināties sevi vai vienkārši uzzināt kaut ko jaunu, interesantu, ko tiešām Latvijā neatradīsi- tad šis kurss ir domāts tieši tev! Iesaku to jebkuram, jo izaugsme un izmaiņās tavā dzīvē ir garantētās! Man patika Ilutas enerģija un 100 % atdeve klausītājiem. Viss bija vienmēr sagatavots un varēja just ar kādu azartu un interesi, emocijām tika nodota mums informācija. Citreiz klausoties lekciju, bija brīži, kad informācija bija kā svaigs elpas vilciens sasmakušajā gaisā. Duļķaini ūdeņi sakustējās.

Protams, visvairāk patika meditācijas un vingrinājumi, jaunas tehnikas. Priekš manis pats vērtīgākais bija būt klātienē un izpildīt vingrinājumus, jo es redzēju un jūtu, kā tas darbojas manā dzīvē. Tas ir pats galvenais, ka redzi kā notiek izmaiņas, kaut vai lēnām, bet pozitīvā virzienā un ka tehnikas strādā. Iepriekšējā kursa zināšanas un šī kursa zināšanas man palīdz ne tikai saprast sevi, bet arī savu ģimeni un draugus, viņu domas, pārliecības, uzvedību un reakcijas dažādās situācijās. Tas savukārt man palīdz pieņemt viņus, sevi, nevis cīnīties par savu “vienīgo” taisnību vai pazūst pašas prāta tīkos un neredzēt kas notiek šeit un tagad. Visa informācija saliekas kopā. Esmu priecīga un pateicīga Ilutai par Sevis apzināšanās skolu. Es ieguvu jaunas zināšanas un tehnikas, kas palīdz gan manam prātam, emocijām un ķermenim. Izmantojot šīs tehnikas, pirmkārt mainījās dzīves fokuss. Mana uztvere mainījās. Man bija vissliktākais fokuss dzīvē – negatīvais, visur viss bija slikts Es apzinos, ka tikai es nosaku savu dzīvi. Es vēl labāk sāku apzināties savu ķermeni, iepazīt to, pieņemt un iemīlos no jauna sevī. Es saprotu, ka iepazīt sevi, tas ir kā atklāt jaunu planētu. Un tas ir tik skaisti, interesanti – būt pašai, es ceļoju pati pa saviem plašumiem. Mans ieguvums ir tāds, ka vienalga, ko es domāju, jūtu vai daru – tā esmu es! Un es varu būt es pati -drīkstu būt un man vajag būt tikai man pašai! Bez maskām, bez drāmas, bez upures lomas šajā dzīves teātrī. Manī pašā ir skaista pasaule, kas dod visu nepieciešamo, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselu dzīvi. Visas atbildes ir manī iekšā – pajautā sev, ieklausies, apzinies un mīli sevi! Vislielākais ieguvums no kursa “AV” ir veselības uzlabošanas, sevis labāka apzināšanās.Viss ir ļoti labi! Paldies, ka devi iespēju redzēt savu jauno, skaisto, veselo un galvenais apzināto dzīvi! Liels paldies! Ar cieņu Anete
LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Sveika, Iluta. Vebinārs “Dzīves pārmaiņu meistarklase” ir ļoooti interesants, kas liek domāt un domāt. Katru reizi, kad klausos vai lasu, atrodu kaut ko jaunu, ko iepriekšējā reizē palaidu garām vai nesapratu, vai neuztvēru. Mans līmenis vēl nav tik augsts. Vēl augt un augt. Bet ir tas sajūsmas un pārsteiguma ,,ahhh, tas ir tieši priekš manis”. Domāju man vēl pāris reizes jānoklausās, lai būtu apguvusi. Es esmu pateicīga Tev par šiem materiāliem. Man tie ir ļoti vērtīgi.  Varētu uzskaitīt visas labās zināšanas, ko esmu ieguvusi, ko mēģinu pielietot un mainīt sevi; kas man palīdz dzīvot un justies laimīgai. Esmu savai zemapziņai teikusi, ka esmu šeit un tagad drošībā, ka man nav vajadzīga vecā izdzīvošanas programma. Bet viņa uzskata savādāk un fiziskais simptoms nekur nepazūd. Tā es turpinu sevi novērot, jo ir kaut kādi neapzināti iemesli, ko es nezinu. Un, klausoties Tavus ierakstus, ceru ka vairāk sapratīšu sevi, pasauli. Man ļoti patika izskaidrojums par šaubām: ka jādara-otrreiz tas netiks piedāvāts, ka nav jābaidās par kļūdām, bet jāpieņem šī pieredze smiley.  Un interesantākais ir tas, ka jūtu, ka tieku novērtēta, esmu labsajūtā pēc padarītā. Paldies Tev, Iluta, ka palīdzi saprast, ka dzīve ir brīnišķīga ar visiem plusiem un mīnusiem.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Pieteicos uz šo kursu,jo vēlējos turpināt iesākto – sevis pilnveidošanu un atrast atbildes uz daudzajiem jautājumiem. Šis kurss man ir turpinājums kursam “Mana Jaunā Dzīve”.Vēlējos pati pārliecināties, ka bez šī kursa nav iespējams dzīvot pilnīgā saskaņā ar sevi. Ieguvu tam 100% apstiprinājumu. Iluta ir ielikusi daudz šajā kursā,lai viss būtu viegli saprotams un uztverams.Ļoti daudz jautājumi,kas palīdzēja ieskatīties sevī dziļāk un uzzināt daudz jaunas informācijas,kas noslēptas viss dziļākajā zemapziņas stūrī. Katra nodarbība bija kā iztrūkstošais puzles gabaliņš no lielās kopbildes. Ieguvu zelta vērtas zināšanas kā un kādēļ mēs saslimstam.Kas ir slimība un kā mēs paši varam izdziedināties. Ieguvu pa visam citādu skatījumu kā un kāpēc rodas liekais svars. Man pilnībā ir izmainījies redzējums par slimību un saslimšanu. Uzsākot sakārtot sevi ir izmainījusies vide man apkārt, kļuvusi piepildītāka,vairāk pozitīva. Liels paldies par šo lielisko ceļojumu sevis izzināšanā un pilnveidošanā.Šie mēneši ir bijuši interesanti – piedzīvota dažāda emociju gamma,iekustināts tas,kas gadiem bija noglabāts ar uzrakstu-neredzēt,nedzirdēt,nejust. No šī kursa ieguvu zelta vērtas zināšanas par slimībām un dažādiem diskomforta stāvokļiem.Lielu instrumentu kasti,kas paliek pie manis,lai sāktu “salabot”savu dzīvi.Manis mīļākās tehnikas no šīs instrumentu kastes ir RPT un Procesings.Pilnībā ir izmainījušās domas un reakcija par slimībām un diskomforta stāvokļiem.Tas,kas agrāk likās biedējošs,tad uztveru daudz mierīgāk un zinu,kur sākt meklēt atbildes,lai izdziedinātos.Ieguvu shēmu kā strādā mūsu prāts. Es ieteiktu iegādāties ikvienam šo kursu,kurš ir pietiekami drosmīgs,lai strādātu ar sevi.Izejot šo kursu jūs sāksiet dzīvot citādāk – veselīgāk,vieglāk un apzinātāk.Viss šajā kursā ieliktais dod fantastiskus rezultātus,ja mēs tos pielietojam:) Liels paldies Tev par šo iespēju doties šajā transformējošajā ceļojumā.Novēlu daudz jaunu,drosmīgu ceļot gribētāju.Jo vairāk mainīsimies mēs,jo vairāk mainīsies pasaule mums apkārt.

LASĪT VAIRĀK
Inga S Par kursu Psihosomatikas Skola – I

”Es nezinu kā jūtas citi ejot cauri šiem dažādiem nodarbību cikliem. Un īsti tam jau nav nozīmes..Bet es esmu pateicīga vēljoprojām savai dzīvei un savam iekšējam ES, ka viņš ļāva man aizdzīvoties līdz šodienai, kura man deva jau pirmos augļus par maniem iekšējiem konfliktiem. Paldies manai dzīvei, kura mani iepazīstināja ar Tevi viedais cilvēk. Ja kādā brīdī domāju jautājot dažādus jaut;ajumus tev par šo un to…tad tas tikai tāpēc ka manas reptiļa smadzenes bija neziņā kas te notiks, taču prāts un emocijas jau sen meklēja ko šādu. Esmu jau teikusi šais meklējumos esmu jau sen un vienmēr ir bijusi sajūta nē šis nav tas ko meklēju. Esmu lasījusi, bijusi dažādās grupās. Taču nekur tālāk par informācijas uzņemšanu neesmu tikusi. Šobrīd tā nav, un tas nav tāpēc ka liekuļoju jo gribu būt laba un izpatikt.NĒ. tā es patiešām jūtos. Un šobrīd rakstot jutu ka visas manas smadzeņu daļas ir saistītas un harmoniskas. Galvenā atziņa pēc šīs nodarbības ir tā, ka tagad es zinu kā strādā amnas draudzenes smadzenes, protu tās saprast, sajust, ja pacenšos varu pat nosaukt un saprast kādās dzīves situācijās kuras dominē. Paldies vēlreiz par šo nodarbību. Ejam uz priekšu esmu gatava. Vēl nekad nebiju tik ļoti sajutusi sevi. Domāju ka izpratne par smadzeņu darbība dara savu…”

LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Pēc ilgstoša stresu perioda, kas bija saistīts ar tuva cilvēka slimību, arī pati biju zaudējusi dzīvesprieku. Arī ikdienas darbs tad prasīja lielas pūles. Rezultāts bija pilnīgs spēku izsīkums un iestrēgšana; ne depresija, bet tāds apātisks lāča ziemas miegs. Tādā brīdī man skatiens aizķērās aiz virsraksta “Psihosomatikas skola”, un ieslēdzās interese. Sapratu, ka varētu atrast izskaidrojumu saviem stāvokļiem : tramīgumam, iekšējam nemieram, aizmāršībai negaidītu stresa situāciju rezultātā. Diagnozi VD sev nekad “nepiemērīju”, jo tā likās neko neizsakoša. Tomēr simptomi darīja mani uzmanīgu. Šīs skolas informācija varētu iedot man atbildes, kā tikt ar sevi skaidrībā. Iegādājos kursu. Un tad tikai sākās! Biju paredzējusi aisberga redzamo daļu. Zināšanas. To, ka būs tik daudz jāstrādā pašai, ka nepietiks ar izlasīšanu, būs nopietni jāatceras un jāanalizē savas dzīves notikumi, un visgrūtākais – jāapraksta, nekad negaidīju. Bet tas arī “ievilka”, un visā šajā izrādījās pats intriģējošākais. Pēc pabeigta un aizsūtīta mājasdarba ikreiz iestājās tāda transformējoša pašapliecināšanās sajūta. Jutu enerģijas pieplūdumu. Kaut gan domās un sajūtās bija daudz haosa, aprakstot, tās procesa gaitā pamazām sakārtojās.”Kājām gaisā” apgriezās mana pasaules uztvere. Ka visu dzīves notikumu cēloņi ir manī pašā, nevis apkārtējos cilvēkos. Ka tā filma ir manas zemapziņas pasūtīta, un baidīties no ļaunākā nozīmē to pasūtīt – lai vairāk nebūtu jābaidās. Kursa tēmas uztvēru ļoti personīgi, īpaši darbu ar dzimtu. Mājasdarbs izvērtās par pētījumu. Rezultātā atvērās emocijas, pieņemšana, piederības un spēka sajūta. Sakārtojās tagadējās attiecības ar tuviniekiem. Otra ļoti iedarbīga bija lekcija par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs “norauties” ar pieēšanos, bet viss notika… pats no sevis. Vēl – klausoties ierakstus, burtiski “izlec” atziņas, vienkāršas, bet kā ģeniāli atklājumi. Algoritmi, ko pārbaudīt darbojoties. Pateicoties Ilutas dotajām zināšanām, man sakārtojās pasaules redzējums: nu monētai ir gan averss, gan reverss. Tiem, kam nepieciešams atmosties no “ziemas guļas” un izberzēt acis, lai ar jaunu skatienu un sajūtām izbaudītu dāvanu, ko sauc par lielo dzīvi – vērsieties pie Ilutas! Ar viņas zināšanām un paša lielu darbu rezultāti būs!    

LASĪT VAIRĀK
Judīte Galkinte Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Vispirms gribu pateikt lielu paldies par šo lielo darbu,par lielo mīlestību,ko esi ielikusi šajā darbā! Man šajā kursā patika viss. Šis kurss palīdz saprast, kur meklējamas visas mūsu problēmu saknes un kā ar tām strādāt. Man vērtīgākais bija tas,ka tagad saprotu,kā notiek  izdziedināšanās un protams arī praktiskie darbi. Patiesībā šis tiešām ir labs un ļoti spēcīgs kurss,jo šeit ir,salīdzinoši, daudz jaunas un svarīgas informācijas. Šo lekciju kursu es ieteiktu iegādāties visiem,kam rūp sava un arī tuvinieku veselība,dzīves kvalitāte un bez šaubām ari savstarpējās attiecības. Diemžēl,katra mācība vai garīgā prakse atnāk tad, kad cilvēks tai ir gatavs,tā vienmēr būs pareizā laikā un vietā.
Kāpēc es pieteicos? Es vienkārši to jutu,ka tas man ir vajadzīgs.Darba zaudējums,stress-rezultātā jauna informācija kā ar to tikt galā! .Patiesībā šis kurss ir jauns ceļa posms,kas liek paskatīties uz dzīvi pavisam no citas puses.Palīdz izprast visu problēmu un slimību cēloņus,kas līdz šim ir bijusi mana galvenā interese. Gribu pateikt lielu paldies par tavu projektu. Saprotu,ka šīs,tevis dotās tehnikas,brīnišķīgi strādā. Lai  pietiek spēka,enerģijas un mīlestības tev šai darbā un arī veidojot jaunus projektus un lai vairāk būtu cilvēku,kam ir vajadzīgas šī svētīgā darba zināšanas! Ar patiesu cieņu un sirsnību –  Judīte

LASĪT VAIRĀK
Sarmīte Kozure Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Es jau vismaz pusgadu pirms kursiem sāku meklēt šādas nodarbības, bet pēc draudzenes ieteikuma apstājos pie šīm. Ļoti patika, kā tika pasniegta informācija, kā ar to strādāt, patika tas, ka bija tik daudz dažādas tehnikas un tas, ka viss tika iziets pamatīgi- protams, ka pašam ir jāstrādā un jāiekļaujas tajā visā darbībā, jo citādi jau nekas nenotiks un nemainīsies. Un ja tika solīta „viena grāmata”- tad Jūs saņemsiet vismaz „piecas”-tik liela ir atdeve no Ilutas puses. Kursus vai lekcijas pie Ilutas ieteiktu visiem, kas ir kādreiz meklējuši atbalstu, visi, kas nav sapratuši„kāpēc?” notika tā vai nenotika šitā, visiem, kam ir kāds uztraukums par neatrisinātam lietām, darbībām, jūs esat šķīries, vai nesaprotat kāpēc jūs kaut ko nevarat izlemt, vai kāda slimība, vai vēl jo vairāk, ja Jūs esat ļoti slims, vai ari domājat, ka esat zaudējis jau pēdējo cerību,,,,,
Es esmu pateicīga, ka esmu šeit šajā kursā un kopā ar jums, pateicīga par to, ka jūs esat. Es sapratu, ka būs izmaiņas manā dzīvē un bez šīs ‘’rakšanās’ sevī, izmaiņas nevarētu notikt. Pateicoties šim kursam esmu guvusi daudzas atbildes uz sev nesaprotamiem un atliktiem jautajumiem, piedevusi savam tēvam,kurš mūs pametis,izpratusi kāpēc esmu iedzīvojusies dažās diagnozēs un galvenais izpratusi sevi vairāk. Tāpēc vēlreiz Jums lielais Paldies par to!!!! Ja Jūs tagad lasāt šīs atsauksmes, tad Jums to vajag, un Jūs esat īstajā vietā! Sarmīte Kozure Medicīnas māsa 

LASĪT VAIRĀK
Signe Lāce Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Atsauksme par kursu “Psihosomatikas Skola” Uz šo kursu pieteicos tāpēc, ka jutu, ka beidzot esmu nopietni nobriedusi sākt kaut ko darīt sevis veselības labā. Visi līdzšinējie mēģinājumi sevi labot šķita neveiksmīgi. Kursa laikā sapratu, ka radikāli jāmaina attieksme pret visu. Bagātīgā informācija pavēra jaunu skatījumu uz sevi, uz citiem un dzīvi kopumā. Zināšanu apjoms ir milzīgs. Praktiskie vingrinājumi , meditācijas ,kā arī dažādās tehnikas ir iedarbīgas, bet tās ir noteikti jāpilda, ja grib rezultātu. Un rezultāti jau ir – mana apziņa ir paplašinājusies, tas savukārt ļoti atbrīvo, noņem blokus, kuri traucējuši. Jūtos kā cilvēks,kas ilgu laiku tupējis sprostā, bet tagad sāk līst ārā no sava iekšējā cietuma, sāku ieelpot svaigu, tīru gaisu…! Tas patiešām ir ceļš uz izdziedināšanos.

Šo kursu es ieteiktu visiem tiem, kas šai pasaulē nejūtas īsti laimīgi, kas cieš no dažādām slimībām un diskomforta stāvokļiem. Viss ir mūsu galvās. Mūsu aprobežotais skatījums un attieksme ir tā, kas dara mūs nelaimīgus un slimus. Mainīt savu apziņu nav viegli, bet svētīgi un aizraujoši, jo mēs tuvojamies mūsu patiesajam ES. Milzīgs paldies Ilutai par filigrāni izstrādāto programmu!!!  Kursā ir ielikts ļoti daudz darba, kurss ir  ļoti smalks, smalki un pedantiski izstrādāts, lai būtu saprotams! Zināšanas un prakse mūs atbrīvo! Signe (Māksliniece, gleznotāja) 

LASĪT VAIRĀK
Elīna Vansoviča Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Šis kurss man bija kā turpinājums kursam “Mana jaunā dzīve”. Jau gandrīz gadu es mācos “Sevis apzināšanās skolā”, lai atrisinātu savus iekšējos konfliktus un dzīvotu tādu dzīvi, kā es vēlos.Kurss “Apzinātā veselība” ir pilnībā izmainījis manas domas par to, kas ir slimība un kā to ārstēt. Ja kādreiz pirmais, ko darīju, bija iet pie ārsta vai uz aptieku, tad tagad vispirms uzdodu sev jautājumu “Kas varēja šo slimību izraisīt?”. Jo tagad zinu, ka zem katras slimības ir kāds neatrisināts konflikts, un slimība ir jāuztver nevis kā ienaidnieks, bet kā draugs, kurš pasaka priekšā, ka manī ir kāda neatrisināta problēma. Kursā uzzināju arī to, cik svarīgi ir pārzināt savas dzimtas vēsturi, jo problēmas sakne var būt ne tikai mūsos, bet arī mūsu senčos. Protams, neiztikt arī bez praktiskiem vingrinājumiem, jo lai kaut kas mainītos, ar zināšanām vien nepietiek, ir arī šīs zināšanas praktiski jāpielieto. Tika doti gan jautājumi, lai labāk iepazītu sevi, gan dažādas tehnikas konfliktu atrisināšanai.

Un es jūtu, ka iegūtās zināšanas un prasmes ved mani pareizajā virzienā, maina manu domāšanu, sevis uztveri, pasaules uztveri un uzlabo manas dzīves kvalitāti. Es esmu pateicīga Tev, Iluta, par ieguldīto darbu un enerģiju, lai pēc iespējas vairāk cilvēku spētu dzīvot laimīgi! Elīna Vansoviča  (Bankas darbiniece)
LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

14 video ieraksti + darba materiāli, anketas, faili
EUR 99 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu