Mājas Course Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Praktiskais kurss ''Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?''

Intensīvs trīs nodarbību kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Sevis Apzināšanās Skola ielūdz Jūs uz praktisko, trīs nodarbību kursu  ‘‘Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”  Šis praktiskais kurss ir domāts tiem, kuri vēlās atkal priecāties par dzīvi, tāpāt, kā bērnībā un atgūt dzīves enerģiju.  

Man bieži pienāk vēstules, kurās jūs jautājat: “Kā tikt galā ar ikdienas stresu?” Tādēļ esmu izveidojusi vebināru speciāli šai tēmai. Tajā jūs saņemsiet vērtīgus instrumentus, kuri palīdzēs jums atgūt dzīves enerģiju un samazināt stresa līmeni.  Ik uz soļa tiek skandināts, ka stress vājina imunitāti, ka no stresa vajag atbrīvoties, un vispār labāk  ir pēc iespējas mazāk “stresot”.
Vai tā tiešām ir patiesība, vai mīts – ka stress tiešām ir tik kaitīgs? Bet, ja nu par stresu vēl kaitīgāks ir pavisam kaut kas cits?

Kursa informācija

Katru nakti mēs ejam gulēt, lai uzņemtu enerģiju nākamajai dienai. Un, ja bērnībā mēs varējām agri celties, varējām būt modri un skraidīt no rīta līdz vēlam vakaram, tad, gadiem ejot, dažiem nepietiek enerģijas pat līdz pusdienlaikam. Bet citi vispār pieceļas jau no rīta noguruši, bez spēka, un mēģina atmosties ar kafijas palīdzību, bet vakarā, lai aizmigtu, lieto miega zāles.

Daudzi domā, ka tas ir saistīts ar vecuma tuvošanos, ka tur neko nevar darīt… Lai gan  apkārt var redzēt arī daudz cilvēku gados, kuri ir aktīvi un moži, nodarbojas ar biznesu un pārvalda valsti… vai vienkārši pilnvērtīgi dzīvo.

 • Vai jūs jūtat, ka stress atņem jums daudz enerģijas un pietrūkst spēka dzīvei?
 • Sajūta, ka esi pazaudējis dzīves garšu?
 • Vai jums bieži rodas uzmācīgas domas?
 • Nespējat tikt galā ar diskomfortu ķermenī?
 • Vai cīnāties ar bailēm, dusmām, vainas sajūtu, kaunu?
 • Nespējat kontrolēt situāciju?
 • Vēlaties atbrīvoties no bailēm?
 • Noguruma dēļ daudz ko nespējāt izdarīt?

Un tā vietā:

 • Vēlaties iegūt prasmes, lai ātri savestu sevi labā kārtībā un spētu tikt galā ar jebkuru stresa situāciju?
 • Atgūt dzīves garšu?
 • Spēt sevi izpaust, parādīt un sadzirdēt?
 • Vēlaties kaifot no dzīves?
 • Sajusties brīvāk un vieglāk?

Tad šis praktiskais vebinārs būs noderīgs tieši jums. Es nolēmu padalīties ar tiem instrumentiem, kuri jau ir jūsos, bet jūs tos nezināt un tāpēc neizmantojat.  Ir nepieciešams atrast, kur aiziet jūsu enerģija. Kur jūs to tērējat?

Pirmā nodabība

 • Kas ir stress? Skatījums no citas puses.
 • Pareiza attieksme pret stresu
 • Stresa līmeņi
 • Apziņa. Zemapziņa. Instinkti. Refleksi.
 • Praktiski vingrinājumi enerģijas atjaunošanai.
 • Meditācija iestrēgušo reakciju atbrīvošanai.

Otrā nodarbība

 • Emociju klasifikācija
 • Lielais trijnieks – bailes, aizvainojums, vainas sajūta
 • Tieksme pēc atzinības, kontroles, drošības – pamats stresam un bailēm.
 • Meditācija “Kas es esmu?”

Trešā nodarbība

 • Instruments ”Izdzēst bailes”
 • Teorija un praktiskais darbs.
 • Meditācija ”Ceļojums savos dziļumos”

Kursa mērķis: paaugstināt jūsu enerģijas līmeni un palīdzēt saprast, kur pazūd jūsu enerģija, un vairāk nekad to nepazaudēt.

No šī vebināra jūs iegūsiet:

Ko mēs darīsim?

 • Izstrādāsim: kontroles un paškontroles, drošības, atzinības, brīvības stāvokļus.
 • Enerģijas balanss: Saņemam. Tērējam. Piepildām.
 • Stresa uzkrāšanās un atbrīvošanās mehānisms.
 • Grupas vingrinājums: Uzlādējamies ar enerģiju.
 • Kopā iesim maģiskā meditācijā, kura palīdzēs jums savienoties ar Visumu un sajust sevi kā centru tajā.

Ko Jūs saņemsiet?

 • Iegūsiet instrumentus, kā pašiem strādāt ar domām, emocijām un instinktiem;
 • Saņemsiet unikālus ieteikumus, kā strādāt ar stresa sajūtu.
 • Instrumentu, kā izdzēst bailes.
 • Jūs stabilizēsiet savu emocionālo stāvokli un iemācīsieties tikt galā ar ‘’sliktajām’’ emocijām.
 • Jūs iegūsiet ‘’darbību kopumu’’, kurš palīdzēs jums atgriezties resursu stāvoklī,  un  jūs vairāk nekad nejutīsieties bezpalīdzīgs.
 • Iegūsiet vienkāršus noteikumus, kā rīkoties, saskaroties ar stresa situācijām.
 • Iegūsiet spēju saglabāt “vēsu prātu”, kontroli visās situācijās.
 • Jūs saņemsiet tehnikas, kuras palīdzēs jums izmainīt dzīves stilu un attieksmi pret dzīvi.

Rezultātā jūs iegūsiet vairāk enerģijas, vairāk aktīvas darbības, paaugstināsies izmaiņu ātrums.

Jums patiks dzīvot savu dzīvi, jo būsiet atguvuši enerģiju, kuru iztērējāt cīņai ar stresu. 

Uzdāviniet sev dāvanu – izveidojiet sev iekšējo pamatu harmoniskai un brīvai dzīvei. Pasakiet sev un savai dzīvei ”Jā”. Piedalieties vebinārā. 

Vienas nodarbības ilgums – 2 stundas. 

Svarīgi! Šis kurss nav domāts cilvēkiem ar psihiatriskām problēmām. Šis kurss ir domāts cilvēkiem ar ikdienišķām problēmām. 

Atsauksmes

Signe Kukle Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Šoreiz Tev saku paldies kā draugam un domu biedram! Pēc nodarbībām, Meditācijas gribas par sevi smaidīt un teikt : kāda es gan biju muļķe, ka cerot saņemt citu uzslavas, nīdēju visu, ko Radītājs dabiski ielicis. Ar gadiem samierinājos neizpausties, nepriecāties, nevēlēties. Un tagad Tu pasaki – emocijas ir …..! Tieši emocijas ezoterika uzskata par lielāko naidnieku! Mani audzināja ezoterikas fanāts – man žēl šā cilvēka.

Kā ir tagad? Tagad ir vairāk enerģijas, ir prieks izdzīvot dienu, ir vēlmes un cerības. Ir stipri mazāks iekšējais konflikts. Tagad apzināti sāku pieņemt realitāti. Un arī vīra attieksme jau ir mainījusies pozitīvi! Nešaustu sevi, ka neesmu pietiekami tāda vai šāda, gribas jokot un būt bezbēdīgai. Negribas glābt visu pasauli, negribas citus pamācīt un mazāk gribas būt upurim. Lai citi dara un domā pa savam, es spēju to pieņemt, taču neļaušu kāpt sev uz galvas!

Izglītojoši bija par zemapziņu. Ir frāzes, kas iespiedušās apziņā : ar mani viss ir kārtībā ; reptiļa smadzenes(smaidu par sevi un citiem, kas reizēm tēlo baigi viedos).Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
Ieva Sirmā Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Es gribu padalīties ar savām sajūtām un emocijām par vakardienas vebināru. Es atradu atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem,piemēram, kā man raudzīties uz savu stresu, tie cilvēciņi ko tu mums nodemonstrēji bija kā punkts uz i, tagad viss liekas saprotamāks un skaidrāks. Bija situācijas kas atbilda man, konkrēti par to suni, jo mani mazu sakoda suns un man vēl joprojām ir bail no suniem. Zelta likums “aizķēräs”. Un protams situācijas, kuras izdzīvoju, tas viss nāk tikai par labu, ar katru izdzīvotu situāciju tas man palidz, tas mani tikai uzlādē aizvien vairāk un vairāk 🙂

Es noteikti ieteiktu to visiem, kuri saskarās ar stresu un panikas lekmem, tas ir vienreizeji ko Tu, Iluta, mums pasniedz lai mes varetu izdzivot sis emocijas. Katram kurs saubas, nesaubaties, jus to nenozelosat, tas ir tas kas ir vajadzigs, lai atgrieztos miers, dzivesprieks. Ieguvu jaunus panemienus ka veel un veel ar sevi stradat:)Nav vārdos izsakâms tas, cik daudz tu man palīdzi. Iluta, Tu esi zelts!

LASĪT VAIRĀK
Ineta Kauzena Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Šodienas nodarbība par stresu bija man BOMBA.. Bija vairāki atklājumi kas satricināja ar savām atbildēm.. Personīgi man kā tieku galā ar spriedzi- izsaucot uguni uz sevi.. Tas tik ļoti dod atbildi! Tik ļoti! 
Meditācija vispār kosmoss! To nevar aprakstīt, tas jājūt! Iluta dod to ko citur nevar dabūt- noticiet man..!! Esmu bijusi visur, kur vien cilvēks var meklēt kā sevi saremontēt.. Šeit tas beidzot notiek.. Tas ir process un burvju nūjiņa ir šoreiz manās rokās..’

LASĪT VAIRĀK
Linda Sirmele Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Pieteicos uz šo kursu ,jo tēma Stress priekš manis nu jau varu rakstīt pagātnes formā bija Bubulis! pēc vebināra tiešam ieguvu to iekšējo mieru un sapratu ka uz stresu ir japaskatās kā uz savu …….! un viss ir tikai atkarīgs uz to ka es pati pieņemšu šo stresu! Zelta likums – tas ir fantastisks instruments! to iemacīties pielietot dzīvē mes tiešam savu energīju neizterēsim tur kur mēs to tērējam vis vairak .
Es jau atkartošos vairakas reizes, to esmu teikusi ,ka Iluta to ko tu dari ,kadus fantastiskus instrumentus tu iedod, tas nav novertējams ne ar kadu naudu! Paldies tev Iluta par šo fantastisko kursu – bet tādi ir visi viņi kurus esmu iegadājusies un procesā vēl apgūstu! Tu esi priekš manis Zelts ,kuru es esmu ieguvusi ,kuram vertība ir nenosakāma, jo ar maziem solīšiem viss saliekas ka puzzle un pamazām sāktu saprast kā ir dzīvot brīvāk un justies brīvi…tas ir kā tu iznāci no tāda sava ieksējā cietuma ,un tur kur tu neko nejuti ,tu beidzot sāc just! 

LASĪT VAIRĀK
Gita Muižniece Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Šodien, 21.gadsimtā ir mega daudz piedāvājumu stresa noņemšanai, mazināšanai – gan brīnumtabletītes, gan dažadi jogas, meditāciju, pozitīvas domāšanas piedāvājumi, bet vai mēs patiesībā zinām, kas ir STRESS? Iluta, tu to paskaidroji, izstāstīji un parādīji TIK detalizēti, ka rodas pavisam cita attieksme pret tautā izslavēto biedu STRESU. NOTEIKTI iesaku noklausīties šo vebināru, tas patiešām ir to vērts! Paldies, Iluta!!!

LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Pārdomas pēc vakardienas vebināra par stresu….Cik daudz meistarklases apmeklētas, kur māca cīnīties (tieši cīnīties) ar stresu – māca elpot, sasprindzināt un atslābināt ķermeni, fokusēties utt. Tas viss ir labi. Lai uzietu uz skatuves tas palīdz. Bet nākamreiz viss tieši tāpat..un aiznākamreiz..un tā visu mūžu – elpo, sasprindzinies, kamēr vienreiz apnīk un sāc dusmoties uz sevi un izvairīties no visa, kas varētu sagādāt stresu. Tas ir kā dzert Ibumetinu ar iekaisušu zobu- uz brīdi pāriet, bet zobs ir slims un drīz atkal sāks sāpēt. Šajā vebinārā tiek sadakterēts cēlonis, nevis apārstēts simtoms. Un mums ir ļoti paveicies, ka esam satikuši īsto ,,dakteri”, kas nevis uzliek ceļmallapu uz rētas, bet gan atver, iztīra un palīdz sadziedēt. Tā ir milzīga dāvana, ko Iluta mums pasniedz- spēja saprast un pieņemt sevi un jā – arī savu stresu ar visiem tā cēloņiem.

LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Nodarbība “Stress” iedarbojās kā smagsvara artilērija uz senāk rūpīgi sargātajām, apčubinātajām savām diskomforta emocijām, ka tik nepasprūk vaļā. Izrādās, ka šodien atsienam maisam galu vaļā, izberam un ļaujam tām ieraudzīt gaismu un elpot, būt. Tās pabirst riņķī visapkārt, tādas – “ne-parādes”, bet visām ir vieta būt, savs uzdevums. Kāds? Ko ar tām darīt? Es atbildi saņēmu, paldies par tik spēcīgi iedarbīgu un reizē vienkāršu informāciju!”

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Reingolde Par kursu Praktiskais kurss ”Kā atbrīvoties no noguruma un iegūt vairāk enerģijas?”

Vebinārs par stresa tēmu ir tik piepildīts ar informāciju, viss ir tik saprotams un viegli uztverams, ka atbildes nāca pašas par sevi. Man noklausoties jautājumu nebija, jo visi instrumenti tika iedoti ar kuriem strādāt, un tas viss patiešām darbojas un ir rezultāti. Superīgi, ka es beidzot esmu atradusi cilvēku, kas tiešām māk darīt un parāda arī citiem kas ir darāms. Te nav tukša runāšana par elpošanu, mīlestību un meditēšanu. Te ir reāls darbs ar sevi, ar pareizo pieeju un reāliem rezultātiem dzīvē. Paldies Ilutai!

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Trīs video ieraksti
EUR 79 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu