Mājas Course Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm – 2

Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes - II

13 praktisku nodarbību  kurss 

Sevis Apzināšanās Skola Jūs ielūdz uz otrās plūsmas transformatīvo kursu.
Izej šo transformatīvo kursu, lai atbrīvotos no bailēm, aizvainojuma, dusmām. Saņem pieeju savam Dzīves Spēkam. Sāc jaunu dzīvi jau tieši tagad. Pasaki savai dzīvei ”Jā”.


Šis kurss ir domāts tiem, kuriem nav laika gadiem apmeklēt neskaitāmus pašpilnveidošanās treniņus. Šis kurss ir domāts tiem, kuri 10 nodarbībās vēlas paaugstināt savu pašvērtējumu un atbrīvoties no baiļu cietuma. Šajā kursā būs 20% teorijas, lai dotu ieskatu, kā viss strādā, un 80% praktiskā darba.


Šis kurs ir vajadzīgs tev, ja tev ir sajūta, ka tu dzīvo ne savu dzīvi, un dari ne to, ko tu vēlētos darīt. Ja tev ir pastāvīgas skumjas pēc pagātnes, vientulības sajūta. Problēmas attiecībās, ģimenē, kolektīvā. Jūti sagurumu, neesi pārliecinata par sevi, negribas celties no rītiem, izjūti vājumu, gribas gulēt gultā un neko nedarīt, nav enerğijas un dzīves prieka, bieži sāp galva, muguras sāpes, trausls miegs utt.


Šajā kursā ir savāktas pašas fundamentālākās un efektīvākās tehnikas. Iekšējā diskomforta un baiļu izstrāde atbrīvo enerģiju un potenciālu dzīvei. Atver jūsu apziņas būtību instinktu līmenī un dod iespēju izmainīt visas dzīves sfēras.
Cik bieži Jūs kaut ko neizdarījāt tikai tāpēc, ka baidījāties, kautrējāties, kaunējāties? Nepiegājāt, lai iepazītos? Neuzstājāties publiski? Neatzināties mīlestībā? Nekļuvāt par to, ko vēlējāties?


Varbūt Jūs domājat par sevi, ka esat nevērtīgs, bezpalīdzīgs, muļķis, nevajadzīgs, neveiksminieks, neglīts? Vai arī Jūs jūtaties izmisis, iztukšots, nobijies, vainīgs, kaunieties sevi izpaust, jūtaties vientuļš, Bieži māc skumjas, vai pretēji – dusmas un aizvainojums?
Kursa laikā, izpildot visas tehnikas un transformatīvās meditācijas, kļūsiet par pilnīgi citu – iekšēji brīvu cilvēku. Tikai pāris mēnešu laiku tu spēsi izveidot fundamentu savai dzīvei, uzlabojot uzreiz visas dzīves sfēras. Iepriekšējās plūsmas dalībnieki, izstrādājot pagātnes traumas, rakstīja, ka ir uzlabojusies redze, pārgājusi psoriāze. Atbrīvojušies no bailēm, kuras sekoja līdzi tik daudz gadus.
10 nodarbībās tu izdarīsi to, ko psihoanalitīķis neizdarīs 20 gadu laikā. Tu saņēmsi bāzes zināšanas laimīgai dzīvei. Atjaunosi enerģētisko saikni ar savu mammu, jo tas ir fundaments tavas dzīves labklājībai.


Investē sevī, lai saņemtu to, ko tu meklē jau gadiem. Kurss notiek reizi gadā. Nepiesakoties šoreiz, jāgaida vēl viens gads. Lai pieteiktos uz šo kursu, rakstiet lejā norādītajā lodziņā, un es jums atbildēšu, kad būs nākamā uzņemšana. 

Viss, kas tev ir jāzina par šo kursu 

 

Kursa laikā Jūs :

 • Jūs sapratīsiet savu psiholoģisko problēmu iemeslus;
 • Sakārtosiet attiecības ar vecākiem;
 • Izstrādāsiet dažādus baiļu stāvokļus un ķermeņa sasprindzinājumus;
 • Izstrādāsi bērnības traumas;
 • Saņemsiet atbildes, kāpēc mēs, pieaugušie cilvēki, izdarām tik daudz ‘’bērnišķīgu’’ kļūdu attiecībās ar draugiem, partneri, kolēģiem? (Izraisām strīdus visādu nieku dēļ, apvainojamies, dusmojamies, vēlamies citiem kaut ko pierādīt.);
 • Kāpēc pastāvīgi dzīvojam pārdzīvojumos un saspringumā un kā atbrīvoties no šīm sajūtām?
 •  Kāpēc mūs bērnībā  neiemācīja, kā efektīvi sadarboties ar citiem?;
 • Ņemsim nost iekšējo spriedzi un risināsim iekšējo konfliktu;
 • Atrisināsim attiecības ar mammu;
 • Iziesi cauri 21 dienas dziedinošā virpuļa procesam, kura laikā atjaunosi sava ķermeņa dabīgos resursus.
 • Meditācija ”Plūsmas atjaunošana starp tevi un vecākiem”.

Ja jums ir diskomforta sajūta, kuru jūs negribat just (bailes, aizvainojums, vainas sajūta, kauns utt), bet apzināti ar to neko nevarat izdarīt, un turpināt baidīties, apvainoties, kaunēties, vainot sevi..Tas ir tāpēc, ka jūs paši nevarat ieraudzīt šī diskomforta iemeslu. Ja varētu, tad jau sen ar to būtu tikuši galā. Pajautājiet sev – tad, kad Jūs skatāties uz savu dzīvi, vai tajā viss Jūs apmierina? Vai esat apmierināts ar to, kāda ir jūsu dzīve tieši tagad? Cilvēki bieži dzīvo tādos smagos iekšējos stāvokļos tik ilgi, ka sāk pierast pie tiem un uztver tos kā pašus par sevi saprotamus. Un tad viņi to visu sauc par likteni. Cilvēks neapzinās, kas tie ir par mehānismiem, kuri viņu vada no iekšienes. Kāpēc viņš atkal un atkal iekļūst vienās un tajās pašās situācijās? Vienāda veida attiecībās? Tagad padomājiet – cik daudz iespēju Jūs savā dzīvē palaižat garām? Cik daudz nesasniegtu mērķu, nenopelnītas naudas? Cik daudz labsajūtas jūs esat palaiduši garām tikai tāpēc, ka traucē paša ‘’zemais pašvērtējums’’.
Iespējams, ka jūs esat sajutuši sevī kā tādu ‘’sienu’’ un mēģināt to nojaukt. Jūs jau ne reizi vien esat ņēmuši sevi rokās, lai patstāvīgi atrisinātu savu iekšējo konfliktu un turpinātu cīnīties ar savu iekšējo sāpi, paliekot hroniska stresa stāvoklī. Jūs ‘’cītīgi strādājāt ar sevi”, apgūstot dažādas prakses un tehnikas, bet pēc tam, tajās vīlušies, nolēmāt, ka vienkārši tāpat savu dzīvi nav iespējams izmainīt. Cilvēka zemapziņa glabā sevī pagātnes pēdas: apspiestas vēlmes, nepiepildītus sapņus, pārdzīvojumus, vainas sajūtu, emocionālas un psiholoģiskas traumas. Šis viss, kas mums liekas kā sen aizmirstas atmiņas, bieži vien, mums neapzinoties, valda pār mūsu jūtām un domām, kļūst par neirožu, baiļu, trauksmes un dažādu kompleksu avotu. Sākt atšķetināt šo nospēpumaino problēmu kamolu, lai varētu sevi saprast daudz dziļāk – tas nozīmē jau pa pusei sevi ‘’izārstēt’’.
Ja jūs atvēlēsiet laiku sev un atnāksiet uz šo intensīvo kursu, tad lielāka daļa no jums iegūs ‘’wow!’’ efektu: Jums uzlabosies personīgā dzīve, attiecības, sekss, sāks parādīties vairāk naudas, jūs saņemsiet vairāk labsajūtas no paša dzīves procesa, un atgūsiet savu naktsmieru. Apmēram trīs mēnešus Jums vajadzēs veltīt tam, lai apgūtu kursu “Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes”.

UZZINIET VAIRĀK PAR KURSU

Kursā jūs uzzināsiet

 • Kā atrast pagātnes situācijas, kuras ir saistītas ar Jūsu dzīves lielākajiem pārdzīvojumiem un ļoti spēcīgi ietekmē Jūsu pašreizējo stāvokli.
 • Jūs iemācīsieties apzināties savas iekšējās reakcijas un rīkosieties par labu sev, nevis impulsu vadīti.
 • Jūs pārstāsiet samierināties ar to, kas notiek jūsu dzīvē, un jums uzradīsies ugunīga vēlme visu izmainīt.
 • Jūs uzzināsiet patiesību, kuru baidījāties līdz šim atzīt, un tieši tas pārraus jūsu uzvedības šablonu, un jūs pārstāsiet staigāt pa apli.
 • Kursa laikā jums uzradīsies nepārvarama vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi un būt par iemeslu tam, kas ar jums notiek.
 • Palīdzēs noņemt spriedzi, kuru ir izveidojis iekšējais konflikts.
 • Tehnikas, kuras Jūs iegūsiet – tās ir spēcīgas, strādājošas, būvētas uz cilvēka psihisko procesu izpratni.

Ko Jūs saņemsiet?

 • Izpratni par jūsu uzvedību, jūsu negatīvajām zemapziņas programmām un stereotopiskajām reakcijām – iemesliem, kuri jūs noveda pie esošās situācijas.
 • Spēju pavisam citādāk izdzīvot savu dzīvi, – dzīvi jaunā kvalitātē, jūs sadraudzēsieties ar iekšējo “kritiķi”.
 • Jūs saņemsiet savu iekšējo bildi, tādu, kāds jūs patiesībā esat, un kādu sevi nekad nebijāt redzējis. Šī sajūta kļūs par atsperes punktu, lai virzītos uz priekšu.
 • Mainīsies sevis jušana un pasaules uztvere;
 • Tiks ieslēgts pašregulācijas mehānisms;
 • Iestāsies iekšējais miers;
 • Neatkarību no citu viedokļiem un vērtējumiem;
 • Samazināsiet ikdienas stresa līmeni.
 • Jūs izstrādāsiet negatīvo pagātnes pieredzi, kura atņem Jums spēkus (aizvainojumi, negatīvas attiecības).
 • Jūs iegūsiet rīcības brīvību.
 • Atbrīvosieties no bailēm par nākotni.
 • Jūs pārstāsiet ierobežot sevi, tērēt laiku nožēlām, bailēm un nepārliecībai.
 • Izpratīsiet savas attiecības ar mammu;

Kur ir sākums?

No 3 – 7 gadiem ir tas vecums, kad bērns visu iesūc sevī kā švamme. Parādās dažādas sociālās lomas, uzvedības manieres. Ir svarīgi, lai bērnam būtu autoritāte, kam līdzināties. Taču gala rezultātā sanāk, ka bērnudārzs pārvēršas tādā kā koncentrācijas nometnē, kur bērns pilnībā zaudē savu privāto teritoriju. Ēst, pastaigāties, dzert un spēlēties – to visu var darīt tikai pēc audzinātājas komandas. Un tad bērns sāk iet skolā, kurā viņam  mācības pasniedz skolotāji, kuri paši ir nelaimīgi savā personīgajā dzīvē…

Kam tur līdzināties? Ko viņi var bērnam iemācīt? Tā rezultātā attīstības posms ir pagājis, bet pieaugušais cilvēks tā arī paliek kā iekšēji sasprindzis bērns, un mēģina ar šo iekšējo sasprindzinājumu kaut kā tikt galā. Viņš uzsāk ‘’sevis pilnveidošanās ceļu’’. Maina vienu lomu pret nākamo, tikai lai nepieskartos savai dziļākajai sāpei.

Ko Jūs saņemsiet?

 • Tiešu savu iespēju redzējumu, apzināšanos, cik Jūs esat spēcīgi.
 • Jūs pārstāsiet piesieties pie lietām, notikumiem un rezultātiem.
 • Jūs vairāk neuztrauks citu cilvēku viedoklis par Jums.
 • Jums sāksies īsta attīstība, jaunas intereses, darbības sfēras.
 • Jūs saņemsiet vairāk labsajūtas pats no sevis.
 • Jūs kļūsiet daudz interesantāks un pievilcīgāk spretējam dzimumam.
 • Jūsu komunikācija paliks vieglāka, dzīvāka.
 • Un galvenais: Jūs darīsiet to, ko patiešām vēlaties.

Nodarbības notiek tiešsaitē, vebināru istabā. Svētdienās – 19.00 pēc LV laika. Ja netiec uz tiešraidi, var klausīties ierakstā. Nodarbības materiālus tu saņemsi nākamajā dienā pēc tiešraides nodarbības.

Lai piedalītos šajā kursā, jums ir nepieciešams interneta pieslēgums un dators. Pēc apmaksas jūs tiksiet pievienots slēgtajai grupai, kurā jūs varēsiet komunicēt ar citiem kursa dalībniekiem. Ieraksti būs pieejami 6 mēneši.

Kā bonusu šim kursam es jums vēl pievienošu kursu “Iepazīsti sevi un citus”, kuru jūs saņemsiet video ierakstos. Šī kursa cena ir lētāka par viena I-phona cenu (kurš jūsu dzīvi noteikti neizmainīs), bet šis kurss ar savām spēcīgajām tehnikām var izmainīt jūsu dzīvi uz visiem laikiem!

Nevajag iegādāties šo kursu, ja jums ir kādas psihiskas patoloģijas, ja jūs esat psihiatra uzskaitē. Šis kurss ir domāts cilvēkiem ar ‘’ikdienas’’ bailēm un destruktīvām pārliecībām

Ja jūs sev atkal atteiksiet – palaidīsiet garām iespēju.

Nolemsiet piedalīties – tas būs pats labākais lēmums jūsu dzīvē. 

Nodarbību saturs

Pirmā nodarbība 

 • No kā sastāv cilvēka pašvērtējums?
 • Evolūcijas dzinējspēki – “izdzīvot’’ un “vairoties’’.
 • Zems pašvērtējums, veselīgs pašvērtējums, augsts pašvērtējums.
 • Kas ir laime? No kādiem komponentiem tie sastāv?
 • Kā notiek dabīgā atlase starp cilvēkiem – ‘’veiksmīgais’’ un ‘’neveiksmīgais’’?
 • Transformējošais vingrinājums ‘’Saņemt laimīgu bērnību’’.

Otrā nodarbība 

 • Pašvērtējuma veidošanās etapi.
 • Dzīves scenārija analīze – bērnība, pusaudža gadi, pieaugušais.
 • Transformējošais vingrinājums ‘’Izmainīt negatīvo pašvērtējumu’’.
 • Kompensācijas stratēģijas.
 • Kā ārējie mērķi (pirkt/sasniegt) padara tevi vēl nelaimīgāku?
 • Pašvērtējuma līmeņu anatomija.
 • Transformatīvā meditācija.

Trešā nodarbība 

 • Psihotraumas anatomija.
 • Psihotraumas detalizēta analīze.
 • Prokrastinācijas un pašsabotāžas mehānismi.
 • Transformatīvā tehnika ‘’Brīvība no darbu atlikšanas’’
 • Psiholoģiskās aizsardzības mehānismi.

Ceturtā nodarbība 

 • Mammas attiecības ar bērnu. Pamati un procesi.
 • Problēmas attiecībās starp mātēm un viņu bērniem.
 • ”Kur skatās bērns” un ”Kur skatās mamma”
 • Terapeitiski vingrinājumi.
 • ”Nav spēka bērnam” – ko tas nozīmē un pirmie soļi uz spēka atjaunošanu.
 • Mātes vainas sajūta, nogurums, perfekcionisms.
 • Kā bērns iet tur, kur ir mammas uzmanība?
 • Bērna upurēšanās.
 • Praktisks vingrinājums, lai izietu ārā no problemātiskām attiecībām ar mammu.
 • Savas dzīves pārvaldīšana.

Piektā nodarbība 

 • Psiholoģiskās traumas diagnostika
 • Baiļu otrkārtējā izdevība
 • Traumas izstrādes tehnika
 • Paškontrole – mehānisms kurš uztur ‘’labās meitenes (puika) lomu’’.
 • Kontroles izstrādes tehnika

Sestā nodarbība 

 • Kas ir stress? Skatījums no citas puses.
 • Pareiza attieksme pret stresu
 • Stresa līmeņi
 • Apziņa. Zemapziņa. Instinkti. Refleksi.
 • Emociju klasifikācija •
 • Kas ir patiesībā zem greizsirdības?
 • Lielais trijnieks – bailes, aizvainojums, vainas sajūta
 • Atzinība, kontrole, drošība – pamats stresam
 • Meditācija – Apspiesto emociju atbloķēšana

Septītā nodarbība 

 • Zelta likuma principi
 • Transformatīvā meditācija  ”Iekšējā bērna izdziedināšana”
 • Transformējošais vingrinājums ‘’Dziedinošais enerģijas virpulis’’.

Astotā nodarbība 

 • Tehnika “Izdzēst bailes”
 • Trīs baiļu komponenti un reakcijas
 • Psihokatalīze – lietas ķermenī.
 • Kā atbrīvoties no spriedzes ķermenī – tehnika
 • Ātrās izaugsmes shēma
 • Vingrinājumu kopmlekts, kurš palīdz izmainīt dzīves stilu un attieksmi pret dzīvi

Devītā nodarbība 

 • ”Sāpīgā tēma” – es par to baidos runāt.
 • Galvenā kļūda sevis pilnveidošanās ceļā: skriešana “pēc laimes’’, tā vietā, lai strādātu ar savu negatīvo pašredzējumu.
 • Destruktīvo pārliecību veidošanās mehānisms
 • Pārliecību izstrādes algoritms
 • Destruktīvu pārliecību izstrāde – atbrīvošanās no fiziskās spriedzes.
 • Meli – neirozes pamats. Melu līmeņi.
 • Vingrinājums ‘’Atbrīvoties no tieksmes melot”.
 • Transformatīva meditācija.

Desmitā nodarbība

 • 3 smadzeņu uztveres likumi
 • Dzīve = spēle. Kādi noteikumi?
 • Sevis izpausmes transformācija
 • Sarunas ar dzīvi
 • Meditācija ”Kas es esmu?”

Atsauksmes

Elita Tomele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Kurss "Pašvērtējuma fundamets. Izdzēst bailes - II" man bija likumsakarīgs turpinājums kursam "Nauda un dzīves scenārijs". Liekot sev šī gada mērķus, kā vienu no mērķiem biju ielikusi iziet šo konkrēto kursu, tāpēc tiklīdz tika izsludināta pieteikšanās es nedomājot piekritu. Lai arī, lielos vilcienos, es pati sevi uzskatu par veiksminieci, ka man diezgan viegli padodas daudzas un dažādas lietas, tik un tā ik pa laikam, ieklausoties sevī, pieķēru sevi jūtam iekšēju trauksmi, neapmierinātību, dusmu lēkmes, kas visbiežāk nāca pār manu mīļo galvām. Lai arī šķita, ka ar veselību viss ir labi, tomēr migrēnas lēkmes ik pa laikam lika par sevi manīt, arī zobārts norādīja, ka stresa ietekmē esmu sākusi naktīs griezt zobus. Un visam pāri mani uztrauca mana nespēja izveidot noturīgas partnerattiecības. Un tas viss ārēji smaidīgas, laimīgas un veiksmīgas izkārtnes aizsegā. Kāds ir mans ieguvums no šī kursa? Esmu atbrīvojusies no mastopātijas no kuras cietu vairāku gadu garumā. Nu jau iet trešais cikls, kad vairs nejūtu sāpes. Vai man ir izdevies atbrīvoties no migrēnas lēkmēm vēl nevaru pateikt, bet, mans mazais, sievišķīgais prieciņš - jau nedēļu man ir savas smaržas! :) Tie, kas cieš no migrēnas zin, ko migrēniķim nozīmē smaržas. Risks piedzīvot migrēnas lēkmi vai spēcīgu lēkmes saasinājumu jau ir vien no tā, ja kāds cits lieto smaržas, kur nu vēl pašam sev tās iepūst. Papildus nosauktajam šķiet, ka esmu kļuvusi atvērtāka dažādiem dzīves notikumiem, spēju tos vieglāk "izlaist sev cauri". Ja man ir jānovērtē Ilutas darbs, tad gribas uzrakstīt patiesi, bet tai pat laikā, lai tas neizklausās kā sektas vadītāja slavināšana. Sadarbojoties (šajā un citos kursos) mums ir gājis visādi. Esmu gan aizvainojumā raudājusi, gan esmu bijusi patīkami pārsteigta cik ļoti daudz papildus informācijas, palīdzības un rūpes ir iedots, nežēlojot laiku un resursus, lai man palīdzētu, vai kaut vai apjautātos kā es šodien jūtos? Iluta pat no rakstīta teksta prot uztaustīt, kad ir vajadzīgs atbalsts, bet kad ir ieslēgusies vēlme pēc tā, lai kāds pažēlo, paraud korītī līdzi. Un Iluta to nedara. (Tie, kas ir izgājuši kādu no viņas kursiem noteikti zin, kāpēc nedrīkst nodarboties ar otra žēlošanu.) Šis kurss sevī ietvēra, slēgtā Fecebook grupā, iepazīstināt ar sevi video formātā. Pēc tam vēlāk bija jāievieto vēl viens video uzdevums. Un man bija patiesi liels prieks skatīties cik ļoti bija mainījušies dalībnieku sejas vaibsti salīdzinot ar kursa sākumu. Hei, vai jūs pamanījāt šīs smaidīgās sejas un dzirkstošās acis?!?! Es tik ļoti priecājos par sevi un mums visiem pārējiem, kuri šī kursa laikā kļuva daudz brīvāki, atvērtāki, smaidīgāki, laimīgāki un viedāki! Šis viss nebija viegli, bet šīs asaras bija patiesi dziedinošas!'' LASĪT VAIRĀK Dace Kalniņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Bezmiega dēļ naktī lasīju par emocijām, to ietekmi, iedabu. Tonakt izlēmu izlasīšu visu, ko vien varu atrast. Esmu daudz ar sevi strādājusi, analizējusi, pētījusi, mācījusies, lasījusi grāmatas tonnām :), tomēr nodomāju, ka vienmēr ir kaut kas, ko varu tam visam vēl pievienot. Uzgāju internetā Ilutas aprakstu par psihosomatikas procesiem. Tas bija padsmit lapaspušu garš un neko loģiskāku nebiju lasījusi. Nolēmu izpētīt, kas ir Iluta. Ļoti šaubījos, vai man šajā kursā iet, neiet. Tomēr paklausīju iekšējai sajūtai un pieteicos. Mans mērķis bija kaut kā pārprogrammēt sevi, lai justos pelnījusi labo savā dzīvē un to sev neliegtu. Izprast kā darbojas emocijas un pārliecības, iegūt tehnikas, lai mainītu savas vecās programmas, ieradumus. Tikt galā ar depresīvo nolemtības sajūtu un labāk gulēt. Līdz šim nezināju, ko iesākt ar savām emocijām, kuras bija ieskaitītas nevēlamo emociju sarakstā. Bēdājos par to, ko pati jūtu. Likās, ka apvainošanās, aizvainojums ir slikts, to negribu just, dusmoties nedrīkst – dusmoties un lamāties nav labi. Sajutu savas apspiestās dusmas, kuras nekur nebija palikušas, tikai krājušās. Emociju ietekmi jau ļoti labi apzinājos un teorija skaidra, bet nebija veida, instrumentu kā šīs emocijas atbrīvot, ko ar tām iesākt. Labi zināju kā vēlos justies, kā gribētu, lai būtu. Zināju ar prātu - biju izdomājusi. Tikai viena problēma, ar prātu kaut ko vēlējos just vai nejust, bet vienalga jutu. Piemēram, saniedzu kādus panākumus un it kā būtu jāpriecājas, kaut kāds prieks jau arī ir, bet fonā diskomforts, tāda kā bezjēdzīguma sajūta, kas lūdz man pievērst kaut kam uzmanību. Cik ilgi varēju, tik to visu arī ignorēju :). Bezapziņai pilnīgi vienalga, ko vēlas vai nevēlas prāts. Un ja es sev piespiežu un ieskaidroju kā man jājūtas, tad radu sev tikai spriedzi, kuru pašai sevī vēl nerimstoši jāuztur, lai kaut ko nejustu, justu. Gribu pateikt, ka visas pozitīvās domāšanas, ezotērikas, reliģijas, astroloģijas, sevis rūdīšanas un daudzas citas mācības mani nesaistīja. Uzskatīju un uzskatu, ka vienīgais atbildīgais par savām sajūtām, saviem stāvokļiem ir cilvēks pats, tieši tas, ko izjūt caur sevi pats konkrētais cilvēks. Tātad arī risinājums ir pašā, nevis kaut kur citur ārpusē. Šajā kursā mācījos sevi atkal sajust. Sapratu, ka viss, ko jūtu ir labi, nevis slikti. Sapratu, cik ļoti ietekmē audzināšana. Tas, ka ietekmē ir vispārzināms fakts, bet to, ka šī ietekme - programmas tik iespaidīgas, nebiju līdz galam apzinājusies. Vienkāršoti, piem., vecāki, kuri labāko nodomu vadīti saka: nu neskumsti, neraudi. Saka: nejūti to, ko Tu patiesībā jūti. Bērns pakāpeniski aiziet prom no sevis, savām sajūtām. Tas, ko viņš patiesībā būtu vēlējies, būtu izjust visu, ko jūt, izraudāt un izdzīvot. Tās ir viņa emocijas - labas un vajadzīgas, neskatoties uz to, ka varbūt neērtas vecākiem. Un šī paškontrole - emociju, uzvedības kontrole pavada visu dzīvi, noved pie smaga sasprindzinājuma, robotveidīga, saspiesta stāvokļa, kamēr to vispirms jau neatklāj. Kad tas apzināts, tad ar to var beidzot strādāt un pakāpeniski sevi atlaist, ļaut sev dzīvot. Un man bija jautājums, kā ar sevi strādāt, lai justu rezultātu un tieši ilglaicīgu. Patika vadītās meditācijas, ar kuru palīdzību līdz apziņai nonāca dažādi bezapziņas procesi. Šis kurss ir kā ceļš atpakaļ pie sevis. Ļaut, lai viss iet, ļauties procesam, dzīvei, plūsmai. Vienkārši un dabiski, bez piepūles.Vienkārši just, izdzīvot, pieņemt sajūtas, nepretoties, neizstumt emocijas. Ieteiktu šo kursu ikvienam, kam domas nesakrīt ar sajūtām un ir vēlēšanās notīrīt kādu diskomforta sajūtu, kas fonā. Vienkārši tas nav, bet ir iedarbīgi. Ja tas būtu vienkārši, tad mēs visi to jau sen būtu izdarījuši, iepazinuši, sapratuši sevi un nemeklētu mierinājumu, kur nu kurais. Ilutas ieguldītais darbs, laiks, gadi, izfiltrēšana, pārbaudīšana caur sevi, sasistematizēšana, apkopošana ir milzīgs darbs, ļoti, ļoti to cienu. Un tā atdeve, skaidrošana, aprakstīšana, tiešums, ātrā reaģēšana, visu mūsu pārdomu lasīšana, iesaiste, klātbūtne, vēlme palīdzēt, nodot savas zināšanas, instrumentus, dalīšanās, augstvērtīgas cilvēciskas kvalitātes. Milzīgs paldies, Tev Iluta. Novērtēju un pasakos.'' LASĪT VAIRĀK Ineta Retene Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Uz kursu pieteicos, jo vienmēr likās, ka man ir problēmas ar pašapziņu. Kurss deva ļoti daudz. Tas bija vesels posms manā dzīvē, speciāli plānoju tam laiku, lai izstrādātu tehnikas, rakstītu atsauksmi par katru nedēļu utml., jo man ir mazi bērni un šajā kursā ir reāli ar sevi jāstrādā, tam vajag laiku. Bija daudz labas informācijas, bet mani visvairāk uzrunāja meditācijas, ļoti tās baudīju. Bija ļoti sāpīgi burtiski iegrābties savās sāpīgākajās tēmas, sajūtās, bet tas bija tā vērts, jo tas deva brīvības, atvieglojuma sajūtu. Arī tagad visādas situācijas notiek, bet ar Ilutas dotajiem rīkiem varu ātri ar tām tikt galā un nepakoju tās iekšā sevī, neizliekos, ka to nav. Kurss ir mainījis to, kā jūtos ar sevi, ir daudz tīrāka sajūta, ģērbjos košāk, smejos skaļāk, jūtos brīvāk, dzīvāk. Turpināšu tehnikas arī pēc kursa. Sākumā bija grūti pieņemt, ka Iluta neauklējas un nežēlo, jo bija ļoti sāpīgie iet savās sāpīgākajās situācijās, bet tas beigās izrādījās plus, jo es beidzot iemācījos pati sevi atbalstīt un tā ir laba sajūta. Uzrunāja par traumu- ka pēc traumas izstrādes ir cits dziļums, ir traki sāpīgi tam iet cauri, bet priecājos, ka spēju iziet vairākām ļoti sāpīgām pieredzēm, jo tas ir ļoti mainījis mani, manu skatījumu uz sevi un pasauli. Bija interesanti par meliem, nebiju par šo tēmu lasījusi, ļoti patika tehnika par meliem, beigās bija liela atvieglojuma sajūta. Ar sveicieniem,'' LASĪT VAIRĀK Baiba Vingre Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Es to sauktu par veselu ceļojumu pa sava prāta dziļumiem - pārliecībām, traumatiskiem notikumiem, pārdzīvojumiem, emocijām. Kursa laikā mēs mācījāmies sadraudzēties ar ķermeni, jo tieši ķermenis ir vislabākais skolotājs un instruments, kas palīdz tik klāt un sakārtot mūsu apziņu un emociju pasauli. Mēs sapratām, ka emocijas nav nekas mistisks, kas parādās no zila gaisa un mācījāmies kā vairs nebūt savu destruktīvo pārliecību vergiem, kuru autori, kā izrādās mēs paši nemaz neesam. Kurss veda līdz pat mūsu sajūtu un rīcību fundamentam, notīrīja, sakārtoja tur visu pa plauktiņiem un uz šī pamata mēs tagad katrs varam būvēt savu jauno realitāti. Jā – katrs pats. Patstāvīgais darbs ar sevi noteica pusi no panākumiem, jo Iluta iedeva zināšanas, instrumentus un tālāk no mums katra paša ir atkarīgs, cik un ko no tā visa mēs attīstīsim, izmantosim. Tas, ko saņēmām līdzi ir vienkārši fantastiskas tehnikas, kā rīkoties stresa situācijās, kā tik galā ar bailēm, kā atrast savas ,,problēmas” cēloni un neitralizēt to. Katra tehnika ir tikai aisberga redzamā daļa, kurai apakšā ir tāda zināšanu un informācijas bāze, kuru mēs, ja patstāvīgi meklētu, nesavāktu un sev neatklātu vairāku gadu garumā. Bet te - koncentrētā veidā kā uz paplātes viss tiek perfekti izskaidrots, parādīts, vizualizēts. Tā rezultātā viena pēc otras atklājās kopsakarības, cēloņi, iemesli un tas ļoti atbrīvo, ļauj vieglāk dzīvot. Kāpēc es ieteiktu šo kursu? Mums visiem ir sapņi, mērķi, gribas tik daudz - sienas ir aplīmētas ar iedvesmojošām bildēm, bet viss, kaut kāda neizskaidrojama iemesla dēļ, tā arī paliek miljons gaismas gadu attālumā no reālās dzīves, kur mēs cīnāmies par izdzīvošanu, cīnāmies paši ar sevi, saviem kompleksiem un visiem tiem ļaunajiem, sliktajiem cilvēkiem, kas tik ļoti mums grib nodarīt pāri un kaitēt. Nu tad kursā visu saliek pa vietām- kāpēc ir tā un nekā savādāk. Lai kā mēs censtos, mūsu zemapziņas mehānismus neviens nav atcēlis un neviens iedvesmas koučs tos neapmānīs, neviena pozitīva afirmācija ,kaut vai miljons reižu atkārtota, neizmainīs tās pārliecības, ko mūsos ir ielikuši mūsu vecāki un visas tās situācijas dēļ kurām mēs esam tas, kas mēs esam. Viena pamatīga vērtība no šī kursa bija iespēja izprast attiecību mehānismu ar mammu, kas arī ir viens no galvenajiem pamatiem uz kura tiek būvēta dzīve. Pēc šīs nodarbības noklausīšanās pār mani nāca tādas ,,atklāsmes” līdz kurām es parastos apstākļos nekad mūžā iespējams nebūtu aizrakusies. Zinu, ka daudziem šķiet, ka tas viss nav jākustina ( kā saka – kamēr sūdu čupu nebaksta, tā nesmird) labāk dzīvot kā ir. Bet šeit iemācīja, cik svarīgi ir dabūt visu uz āru, izdzīvot visas pagātnes bailes, pabeigt, izsāpēt, izpaust - nevis apspiest. Ieteikums sev un visiem tiem, kas iegādāsies kādu kursu – ja iet, tad iet uz visu banku. Iluta tik tiešām par katru kursa dalībnieku gadā, rūpējas un viņas iesaistei ir ļoti liela pievienotā vērtībā. Vienvārdsakot – šis bija fantastiski- paldies, paldies, paldies LASĪT VAIRĀK GUNTA ĀBOLA Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Par Tavu skolu biju jau dzirdējusi pasen, bet īpašu uzmanību nepievērsu, likās dāŗgi….FB nebiju, tāpēc informāciju guvu nedaudz. Pirms gandrīz 3 gadiem debesīs devās mans vīrs, un kopš tā brīža sāku meklēt, kā lai tieku ar šo situāciju galā. Pierakstījos FB, un tad jau varēju gūt vairāk info par SAS. Pasūtīju Tavu grāmatu. Mani viņa ļoti uzrunāja, likās ļoti vērtīga, manuprāt, salikti pareizie uzsvari pareizajās vietās. SAS arī uzzināju par šo kursu pēc iepazīšanās vebināra noklausīšanās. Pieteicos uzreiz pēc vebināra noskatīšanās. Sapratu, ka man to vajag!! Un neemu nožēlojusi ne mirkli. Kursā mēs ieguvām milzīgu informācijas daudzumu, ko es neticu, ka kaut kur citur es varētu iegūt. Man ļoti patika, ka viss līdz sīkumam tika teorētiski pamatots, izskaidrots, un tad praktiski izmēģināts. Un pamazām, no paša pamata, solīti pa solītim ar katru nodarbību Tu mūs vedi arvien tuvāk sev, savam kodolam, savai izpratnei un būtībai. Savam patiesumam. Kas man patika ļoti – pats process. Tas, ka pašam dalībniekam ir daudz jāstrādā, jāseko līdzi savām sajūtām, izmaiņām sevī. Kurss man lika man dziļāk un uzmanīgāk ieskatīties sevī. Sapratu, ka daudz lietas es par sevi esmu domājusi citādāk, nekā tas parādījās šajā kursā. Es iepazinu sevi daudz labāk. Man arī ļoti patika, ka Tu mūs motivēji mājās strādāt, pildīt mājas darbus un rakstīt atskaites. Manas supertēmas šajā kursā bija trīs: Mamma un procesi; par stresu un par pārliecībām, no kurām es personīgi guvu visvairāk. Instrumenti man piemērotākie škiet “Diskomforta izstrādāšana”, “Izdzēst bailes”, “Dziedinošais virpulis”, kuru noklausījos 21 reizi un “Vingrinājums par pārliecībām”. Vislielāko ietekmi tieši nodarbības laikā uz mani atstāja meditācija, kas bija nodarbībā Mamma un procesi, meditācija par stresa atlaišanu un meditācija par Visumu. Tās bija super! Pēc Visuma meditācijas vispār bija sajūta, ka negribu no tā stāvokļa aiziet. TĀDS PIEPILDĪTS PLAŠUMS, VARENUMS, KO NEGRIBAS PĀRRAUT! Tēmā Mamma un procesi bija ļoti ļoti vērtīga teorētiskā informācija un ne mazāk praktiskie vingrinājumi, kas mani ļāva nonākt līdz dzimšanas brīdim un saprast, kas man neļāva mammu pieņemt pilnībā un izrādīt savu mīlestību. Un pats galvenais – šī kursa laikā atbrīvojos no tās iekšējās trīcošās sajūtas, it kā “dvēsele karātos tievā diedziņā”. Tas arī bija tas, no kā es ar šī kursa palīdzību klusībā cerēju atbrīvoties. Tas pilnībā izdevās!!! Paldies, Iluta, milzīgs! Tu mācēji kursu novadīt tā, ka katrs Tavs vārds atrada manī īsto vietu un atbalsojās! Tagad jāklausās vēlreiz ar “citām ausīm”, jāpiezīmē sev svarīgākais un jāpielieto, jāpielieto, jāpielieto viss iegūtais ikdienā.'' LASĪT VAIRĀK Aiga Dombure Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kopš 2017.gada, kad dzīve apmeta lielu kūleni, esmu sākusi sevis atrašanas ceļu. Es domāju, ka nu jau katrs zin frāzi: “vēlies dzīvē pārmaiņas, sāc ar sevi”. Esmu izmēģinājusi daudz no tā, ko mūsdienās piedāvā: fiziskā joga, kundalini joga, meditācijas, cigun, garīgās prakses, sevis iemīlēšanas tehnikas, afirmācijas, mandalu zīmēšana/krāsošana u.tml. un tas viss ir forši un no katras lietas, ko daru, kaut ko iegūstu: pieredzi, izpratni.

Noklausoties kursa pirmo nodarbību uzreiz bija skaidrs – šis būs kaut kas pavisam cits, kaut kas dziļš, kas tāds, kas izmainīs daudz. Un šobrīd, pēc kursa noklausīšanās viennozīmīgi varu teikt, - tas ir bijis katra eiro vērts, katras manas dzīves sekundes vērts. Un šis kurss nav teorija, kuru var noklausīties vienu reizi un aizmirst, tas ir ļoti liels darbs ar sevi, kas prasa laiku, motivāciju un enerģiju. Katra diena kā izaicinājums. Izaicinājums izdarīt maksimāli iespējamo, lai pārvērstu savu dzīvi. Jo nu manās rokās ir tehnikas, ar kurām to var izdarīt.

Pēc dabas esmu loģiska būtne, man dzīvē līdz šim viss ir balstījies uz prātu, shēmām, analīzi utt. Pateicoties kursam, esmu iemācījusies just/dzirdēt/ieklausīties savā ķermenī. Ir būtiski mainījusies mana reakcija dažādās situācijās. Es vairs nepanikoju par sīkumiem, mana galva vairs nav piepildīta ar bezgalīgiem izdomātiem dialogiem, mans prāts ir kļuvis skaidrs. Vistiešākajā nozīmē. Jo vēl pirms kursa man bija bieži sajūta, ka galva ir tik pilna, ka tā var eksplodēt jebkurā brīdī, tad tagad ir sajūta, ka esmu atbrīvojusies no visa degradējošā. Man ir kļuvis daudz vieglāk pateikt “Nē” destruktīvām situācijām un attiecībām. Un kas pats svarīgākais – nejusties par to vainīgai.

Es jūtu kā brīnumainā veidā mainās vide un cilvēki man apkārt – rodas jaunas iespējas, uzrodas jauni kontakti, draugi. Notiek lietas, par kurām agrāk pat nevarēju iedomāties. Tas viss brīžiem liek sajusties kā pasaku valstībā.

Un, nē – problēmas nav pazudušas, tās vienkārši uztveru savādāk un risinu daudz vieglāk.

Pēc kursa pilnīgi noteikti pārņem sajūta – gribu darīt vēl un vēl – jo reāli patīk tas, ko var izdarīt ar tiem instrumentiem, kas kursā tiek doti.Iluta, milzīgs paldies! Esmu pateicīga par kopā būšanu, par atbalstu, par bagātīgo informāciju, ko esi devusi, un no savas puses zinu pilnīgi noteikti – turpinu strādāt, lai sevī sajustu arvien jaunus un jaunus “wow””

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Reingolde Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es BAUDU visu to fantastiko rezultātu un esmu pilnīgā labsajūtā, man negribas no tā stavokļa iet arā un kautko kādam pierādīt kā kas strādā. Kurss bija tiešām ļoti ļoti vērtīgs. Gāju lai atrisinātu vienu problēmu, bet atrisinājās vēl daudzas citas. Ieguvu atbildi uz to kas mani nomāca, un mani tas vairs neuztrauc. Es kā ,, latvietis prakstiskais" pārbaudu vēl un vēl kā viss strādā un kādi ir rezultāti, lai nebūtu tikai emocijas, bet arī sajūtas. Tevis dotie instrumenti ar lietošanas instrukciju ir rezultatīvi un strādā ja tos lieto. Meditācija par Visumu šobrīd ir mana mīļākā, jo pēc tās ir tāda enerģija ka gribās iegūt zināšanas, gribas mācīties, gribas pilnveidoties. Piekrītu visiem kursa dalībniekiem kas uzrakstījuši atsauksmes, viss ir taisnība un nav nekādas liekulības.

Saprotu arī kapēc daudzi grib likt anonīmas atsauksmes, jo Latvija ir ļoti maza, šeit visi viens otru pazīst un kāds var arī izmantot to ko teici, ļaunprātīgi, pazoboties, pasmieties, jo citi sēž savās čaulās, un viss viņiem ir slikti.

Šo nedēļu biju uzlikusi sev konkrētu mērķi par naudas nopelnīšanu, ņemot vērā tavus ieteikumus. Man bija mērķis un es to sasniedzu, nopelnīju naudas summu ko sev biju uzstādijusi kā mērķi un man viss izdevās ka plānots. Turpinu iziet kursu par naudu un baudu rezultātus!
Iluta, liels Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
SANTA ATVARE Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Pēc kursa „Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes” noklausīšanās un līdzdarbošanās es sajutos tā, it kā man tiek pavērts priekškars jaunas dzīves sajušanai un uztverei. Milzum daudz jaunas atklāsmes par cilvēka eksistences pamatvērtībām, kā paši sev „zīmogus” liekam jau no bērnības un jūtamies „ka kaut kas nav kārtībā”, jo spēlējam ne sevis izvēlēto spēli dzīvē.

Kursa laikā ieguvu citu skatījumu uz savu dzīvi. Ikdienas situācijās ir mainījusies reakcija uz notiekošo. Man bija izteikta bēgšana no nepatīkamām situācijām, ja mani kāds kritizēja, bet tagad es izturos pavisam savādāk, jo apzinos, ka šīs situācijas neapdraud manu dzīvību un ka cita cilvēka teiktais nav pasaulē vienīgā taisnība.

Manī nav tik izteiktas vainas sajūtas, ja es pastāvu par savām vajadzībām, jo iepriekš tās vispār biju nolikusi „maliņā”. Ir uzlabojušās attiecības ar mammu, jo iepriekš uzvedos un jutos kā mazā meitiņa, kura vainoja mammu, ka esmu ar tādu nevērtības sajūtu izaugusi, bet tagad viņu uztveru pavisam savādāk, ar pateicību, ka deva man dzīvību un pārējais jau ir manā atbildībā. Es vairs negaidu uzslavas no vecākiem, bet mācos pati būt laba mamma un savai meitai dot to, ko es savā bērnībā nesaņēmu.

Kursā saņemtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, kuras jau izmantoju ikdienā un arī pat meitiņai ieteicu pie baiļu sajušanas vienu vingrinājumu, un tas nostrādāja!''

LASĪT VAIRĀK
Sandis K Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes. Mana atsauksme par tavu izcilo produktu: Patiesi gribu padalīties ar saviem ieguvumiem no kursa PF.IB . Nodzīvojot daudzus gadus ar pārliecību, ka ar mani nav kaut kas kārtībā, esmu uztrenējis sevī trakas lietas. ???? Tā es saucu savas nedabiskās reakcijas, bailes. Par kursa pocesu. Ar daudz ko strādājām šī kursas ietvaros. No sākuma zināšanas, lai prātam nav jāmeklē atbildes. Pēc tam izstrāde. No sākuma vienkāršākas izstrādes. Vēlāk jau daudz dziļākas. Katra nodarbība deva daudz. Visu jau nevar izstāstīt, bet spilgtākās lietas - Mamma un procesi, instruments ar domām, attiecības ar stresu, dziedinošais enerģijas virpulis. Izprotu, ka mums ir jāizdziedina savs iekšējais bērns. Mēs kā bērni pieņemam lēmumu, kas jau būdams pieaugušam nav vajadzīgs, bet staigājam visu savu dzīvi ar šo lēmumu. Šiet strādā ar savu iekšējo bērnu. Daudzi dzīvo automātismā un nepadomā kāpēc mēs darām tieši tā. Nedzīvo savu dzīvi. Arī kā citas dalībnieces rakstīja es guvu atbildes uz daudziem jautājumiem. Pilnīgi mainījās visa mana dzīves uztvere. Pēc dažām nodarbībām bija ļoti liels patīkamu sajūtu lādiņš. Tāds, ko es nebiju jutis jau ļoti sen. Viens, ka mēs strādājām nodarbībās. Otrs, ka varēja pārliecināties kā iedotie instrumenti strādā reālajā dzīvē. Tas ir transformējošs kurss, ja aktīvi iesaistās pats. Tie, kuri vēlējās varēja rakstīt dienasgrāmatas. Iluta dod lielu atgriezinisko saiti. Viņa tās lasa un ieraksta, lai rezultāti būtu vēl labāki. Ļoti novērtēju, jo tas ir liels darbs iet caur visām dienasgrāmtām un vēl paspēt izdarīt citas lietas, ko viņa dara. Par rezultātiem. Viss mani mainās katru dienu. Mans atslābums ķermenī ir labākais kāds ir bijis 10 gadu laikā. Agrāk bija lielas problēmas ar spēju uztvert informāciju. Manas spējas uztvert informāciju un glabāt arī paliek labākas. Apzinos, ka tas ir process. Agrāk bija ļoti lieli iekšēji bloki, kad man vajadzēja apgūt kaut ko jaunu. Man likās, ka visi ir pret mani un līdz ar to ar mani nav viss kārtībā. Mans negatīvais paštēls. Es baidījos mācoties saskarties ar šo sajūtu, ka esmu iemācījies tā kā citi nedomā. Pilnīgi viss aiztaisījās ciet. Bija bailes iedziļināties, jo var tā notikt. Arī sabiedrībā atrodos daudz drošāk un pārliecinātāk. Piemērs, man bija macību seminārs, kur zālē ap 80 cilvēku. Es spēju būtu viens no retajiem, kas uzdod sev intresējošu jautājumu. Tas vienkārši izšāvās. ???? Agrāk par tādu pat nespēju iedomāties. Kursa ietvaros atteicos no vienas savas nodarbes, kas man atņēma enerģiju. Atklāju, ka daru dēļ citiem. Pārstāju darīt. Es noteikti ieteiktu iziet kursu arī citiem. Es biju vienīgais vīrietis šajā kursā un redzu, ka tieši vīrieši mazāk uzdrošinās iet šādus pilnveidošanās kursus. Pēc izietā pārliecinoši saku, ja ir vēlme just dzīvē labsajūtu, to nekad nepiepildīs ar ārējiem āpstākļiem- skaistu sievu, daudz naudas, liela māja, dārga mašīna utt. Ja Tu iekšēji sevi nevērtē, tad ar to nestrādājot viss arī tā paliks. Paldies, Iluta par to ko iedevi! Tu dari fantastisku darbu! Un paldies arī visām kursa dalībniecēm ar ko kopā apguvām šo kursu. Kopā darot tiešām lielāks efekts”. LASĪT VAIRĀK Linda Ābele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es tik ļoti vēlējos uzraktīt atsauksmi, bet rakstot sapratu, ka tās visas pozitīvā emocijas, kuras esmu ieguvusi un to atbalstu, kuru esmu saņēmusi no Tevis nemaz nevar ielikt teikumos! Mans ķermenis būtu gatavs Tevi apķert un samīļot aiz prieka :))

Rakstot sanāca šādi, bet tas viss jāreizina vēl ar miljonu :)Par šo kursu uzzināju it kā nejauši FB, lai arī skaidrs, ka nekas nenotiek nejauši un tas bija man vajadzīgs un, protams, ka nāca īstajā laikā. Uzsākot kursu, protams, ka domāju, ka uz mani neattieksies sadaļa par pašvērtējumu, jo, protams, ka man ar to viss bija kārtībā, tāpat kā ar visu citu. Jā, jutu, ka būs jāstrādā dažādām savām bailēm un pārliecībām, bet principā ar mani taču viss bija labi arī bez šī kursa :) Bet interesanti, ka kurss parādīja, ka ar prātu es varu izdomāt kaut ko vienu, bet patiesībā ķermeņa sajūtās tas ir pavisam kas cits un jāstrādā ir ar kaut ko pavisam citu nekā varētu domāt.

Iluta ir izveidojusi brīnumainas mācības, kas kā slānīti pa slānītim noņem sev virsū saklātās sedziņas un parāda īstenību, kāda nu tā ir. Mācības ir pārpilnas reāli, praktiskiem un vienkāršiem instrumentiem, kurus var lietot ikdienā un tas viss strādā, ja tiešām tie tiek lietoti. Tā nebija tikai skaista parunāšanās par tēmu, bet reāls vairāku mēnešu darbs un tas viss strādā.Manī ir lielāks miers, lielāks prieks, vairāk jūtu sevi un savu ķermeni, protu nošķir savus prāta izdomājumus no realitātes un saņēmu simtiem atbildes uz saviem jautājumiem, kāpēc es desmitiem gadu biju jutusies tā un rīkojusies atbiltoši.

Iluta ir savas jomas profesionālis, kas kā īstens virtuozs, esot blakus saviem skolniekiem, parāda virzienu kurā jāskatās un kur jādarbojās, bet neko neuzspiežot un ļaujot pašam visu piedzīvot. Iluta kaut kā jūt to, kas vajadzīgs un sniedz savas zināšanas un padomus ar 100% precizitāti īstajā brīdī un vajadzīgajā daudzumā. Visu kursa laiku man bija sajūta, ka man blakus ir mana vecākā māsa, kas ir gan kā atbalsta plecs, gan skolotājs, gan pasaka rūgto taisnību, bet visu to dara ar vienu sajūtu – lai es justos labāk. Un Ilutas paveiktais manā dzīvē šo mēnešu laikā ir miljonu vērts!

Zinu, ka cilvēki ir diezgan aizspriedumaini pret darbu ar sevi un lielākoties valda uzskats, ka ar pašizziņu nodarbojās tikai tie, kas “nav normāli”. Bet tas ir ārkārtīgi interesanti un to vajag darīt katram. Šis kurss parādīja man to, cik maz par sevi zināju, cik daudz biju spēlējusi neapzinātas spēles, cik daudz biju darījusi lietas, jo citiem tā bija vajadzējis, kāds bija izdomājis, ka tā vajag un es klusējot un skrienot pakaļ cilvēku viedokļiem biju dzīvojusi tā milzum daudz gadus. Pēc kursa es tagad dzirdu pati sevi un man nav bail atteikt, pateikt savas īstās domas un es esmu priecīgāka, enerģiskāka un ar sajūtām, cik ļoti vēlos turpināt sevi iepazīt tālāk un es pat zinu, kurš no Ilutas kursiem būs mans nākošais! Paldies Sevis apzināšanās skolai un Ilutai!

LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ir beidzies ļoti dziļš un transformējošs kurss-PF.IB.Šis nav mans pirmais kurss,tāpēc pieteicos nedomājot,jo sapratu,ka 
tieši tas ir tas,kas man ir vajadzīgs.Patiesībā,grūti izcelt,kādu vienu, no Ilutas izveidotajiem kursiem.Katrs ir vienreizējs un unikāls. Tas ir kā ceļš,kas ved atpakaļ pie sevis.Kurss,kurš apgrieza manu dzīvi kājām gaisā ir-*5 Dzimtas aizliegumi*Tas bija kā Kosmoss,kas atvēra acis un lika paskatīties, un izprast Dzimtas neizdzīvotos konfliktus,jo izdzīvošanas pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē.Kā dzīvoja vecvecāki,tā dzīvoja vecāki un arī es. Tāpēc PF.IB.bija kā punkts uz *i*.

Šeit gājām cauri dziļai sevis analīzei,par negatīvo sevis pašvērtējumu.Ļoti vērtīga un izzinoša nodarbība par attiecībām ar 
vecākiem(sevišķi mātes un meitas attiecības)šāda veida informācija nav pieejama nekur citur. Tiek doti spēcīgas iedarbības instrumenti,dažādas tehnikas- apspiesto emociju atbloķēšanai,destruktīvo pārliecību izstrādei.Dziļi saviļņojošs ir darbs ar savu *Iekšējo bērnu*,kas var aizvest līdz pašai pirmajai sāpei. Šis kurss man bija kā viena vienīga bauda,pateicoties dziļi transformējošām tehnikām.

Mainījusies ir dzīves garša,kļuvis vieglāk dzīvot.Nav vēlēšanās izdabāt,izpatikt,būt labai,kaut ko kādam pierādīt! Mainījušās ir reakcijas uz dažādām dzīves situācijām.
Mainoties pašai,mainās arī līdzcilvēku attieksme un reakcijas.Esmu apzinājusies un pieņēmusi,ka svarīgākais ir dot sev.Nebaidos pateikt-nē tur,kur agrāk to nespēju izdarīt.Pazudusi ir ķermeņa spriedze,kā rezultātā ir uzlabojusies redze,bieži par brillēm vispār aizmirstu.

Tā kā,šis,sevis apzināšanās ceļš ir tikai sācies,tas nekad arī nebeigsies.Lai mums visiem veicās!Paldies Ilutai!”

LASĪT VAIRĀK
Ingrīda Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Vel vasarā es nevarēju iedomāties, ka apmēklēšu kursu pie psihoterapeita.To es nebiju plānojusi un apbrīnoju dzīvi, kādus pāgriezienus viņa sagatavojusi. Atkal sajūta, ka ir Augstākie spēki, kuri mūs vada un sargā. Tas mani nemaz nemulsina un esmu pateicīga Augstākiem spēkiem, ka viņi mani saveda ar Tevi, Iluta un ir likumsakarīgi, ka es piedalijos šajā kursā. Es tik daudz, ko izmeģināju, bet nekas nelīdzēja. Man bija vajadzīgs speciālists, kurš varētu man palīdzēt.Saprotu to, tikai tagad.
Tu iemācīji ieklausīties ķermenī.Man ir pārsteidzoši, ka pirmais, ko gribu aprakstīt ir manas fiziskās sajūtas. Pareizi vai nepareizi, bet tas ir mans skatiens uz to, kas ar mani notika. Lai cik es necentos ar dažādām pozitīvās domāšanas metodēm kaut ko sevī mainī, nekas nesanāca.

Kursā laikā sajūtu, ka atbrīvojās vēdera augšēja daļa, saules pinums un vēlāk arī apakšēja no milzīgā saspringuma. Tikai tagad saprotu, kādā saspringumā dzīvoju.
Dziļa izpratne, baiļu dzēšana sniedza atbrīvojumu. Tavi vārdi apstiprinājās- ķermenim vajag izstrādāt to, kas nav pabeigts. Tavas praktiskās metodes strādā, atgriezties pagātnē, atkal izdzīvot: izraudāt, izdrebēt, izbļaut. Man sanāca. It kā kādu melnu monstru izdzinu, kurš aprija visus spēkus un enerģiju. No sākuma jūtu tukšumu sevī. Dīvaina sajūta, it kā kaut kas pietrūkst, nevarēju pierast pie viegluma. Dažreiz arī tagad ieklausos sevī..nē..viss kārtībā..viss plūst. Iekšējs miers, iekšējs spēks, neatkarība no citiem viedokļiem, dzīvesprieks, atbrīvošanās no stresiem, no panikas, no vainas sajūtam...ieguvumi ir tik lieli, ka nevar visu izteikt vārdos.

Es pati jūtu vairāk savas iekšējās pārmaiņas.Tu un tavs maģisks, tik tiešām maģisks kurss tik īsā laikā man palīdzēja atbrīvoties no ļoti smagām bērnības traumām. Kursa laikā es izstrādāju savas nopietnas bailes, kuras traucēja dzīvot. Mana dzīve izmainījusies.

Žēl, ka vebināra formātā tu neredzi mūsu acis,mūsu asaras, prieku, smaidus.
Paldies par komentāriem dienasgrāmatā; par to, ka man bija iespēja visu izrakstīt. Man tas bija ļoti svarīgi.Kursa laikā man izdevās saredzēt baiļu un arī manu neveiksmju sakni, kura slēpjās manā bērnībā. 3.nodarbība--Mamma un procesi sniedza dziļu izpratni. Par mīlestības plūsmu, es sapratu, kur aiziet mana enerģija. Es pieņēmu lēmumu vairs negaidīt un izslēdzu gaidīšanas režīmu. Tas ir viens no galvenājam lēmumiem manā dzīvē. Dzīve palika saprotamāka un vieglāka.

Kurss bija interesants, aizraujošs, ar daudzveidīgām metodēm. Kursa sākumā jutos, ka bērns, kuram atklāja pasauli un tagad jutos liela.Es daudz, ko zinu,daudz ko saprotu, es atbrīvojos no nevajadzīga. Es esmu cita. Tik daudz pārmaiņu notika manī, tāpēc sajūta, ka sākums bija tik sen...bet patiesībā- viss notika ļoti ātri, pārsteidzoši ātri. Sākumā īpaši negribēja nākt uz šo kursu....paldies, ka paklausīju savai iekšējai balsij un pieteicos, un kādas izmaiņas ir notikušas tikai nepilnu 2 mēnešu laikā. Un kas vēl priekšā sagaida!
Šis rudens bija nozīmīgs manā dzīvē. Iluta, Tu esi profesionāls savā jomā, tu izveidoji kursu, kurš man bija nepieciešams, kurš palīdzēja man, kurš mainīja mani. Es nekad to neaizmirsīšu. Paldies. Lai viss izdodās

LASĪT VAIRĀK
Inita Bērziņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Tajā septembra dienā, kad likteņa sakritības dēļ, pie manis nonāca informācija par Tevi, Iluta. Es, kā tagad saprotu, biju nonākusi līdz tai robežai, vai klints malai, kad ir priekšā dziļa aiza, bezdibenis, tālāk nav kur iet---ir nepieciešama palīdzība pašai sev., bet vajadzīgs kāds, kas pienāk blakām, uzrunā, paņem aiz rokas, paaicina, laipni piedāvā palīdzēt un galvenais-zina, kā palīdzēt. piedāvā to, ko es izmisīgi meklēju vistuvākajos sev apkārt. Taču viņi neprot to, neprot man palīdzēt, jo vispār nepieļauj domu, ka varētu uzklausīt manas sāpes, nepieļauj domu, ka tas, ko es stāstītu, vispār drīkstētu būt, “klapes uz ausīm un mēs to negribam dzirdēt”, jo visam jābūt taču pareizi un visam jābūt kārtībā, otrs nedrīkst “izkāpt no pieņemto pārliecību kastītes”. Tā nu es buju viena ar savām sajūtām, kas jau sākušas pārvērsties slimībās-ķermenis sākumā pīkstē’ja, tad vaidēja, kliedza un parādījās fiziskas sāpes un slimības.

Tajā mirklī es sapratu, ka man “jāpieķeras” šim pasniegtajam salmiņam un jāļauj sev palīdzēt sev pašai caur Tevis piedāvātajiem instrumentiem. Vispirms bezmaksas kurss, tad lasīju daudz informācijas SAS un, kas dīvaini, viss, ko lasu, viss par mani, par mani, izskaidrojums ik uz vārda, katrā rakstā.

Tā es sajutu, ka man jāpiesakās šajā kursā, kurš izrādījās starts sevis glābšanai. Baigi skaļi teikts, bet tajā nav melu. Katrs mans vārds šeit ir patiesība. Un kā jau pēdējā nodarbībā vingrinājāmies-es atļaujos šeit izstāstīt pilnīgi svešam cilvēkam tik daudz par sevi, savām slēptām lietām, par ko kautrējos kādam vispār teikt, un man nav bail, man pat ir vieglāk, ka es to izsaku. Es vispirms---pārstāju melot pati sev, caur šo es izstāstu sev-kā ir patiesībā un nu “maisam gals ir vaļā”. Ar kursa piedavātajiem instrumentiem strādājot, regulāri darot, tās lietas tiek vilktas laukā un izstrādātas bailes, nepareizās pārliecības, stresa un aizvainojuma stāvokļi. Esmu saņēmusi labus palīdzības paņēmienus spontānām, negaidītām dzīves situācijām, brīžiem, kad “sirds skrien” un krūtīs savelkas saspringums, kad ķermenis kliedz, “dari kautko, neliec man šādi justies, tas mani nospiež”.

Paldies, Iluta, par “sevis maksimālu izlikšanu”, stāstot mums, daloties ar savu bagātību, zināšanām, izcilo lietu skaidrošanu, izdzēšot mūsos bailes! Galvenais-mēs zinām, kas ar mums notiek.
Katrā kursa nodarbībā es sajutos, ka “esmu izvilkta, izvērsta uz āru…, kā jaka uz kreiso pusi, lai redzama un izpētāma mana oderīte, cik saburzīta, sarāvusies, pa vīlēm saplīsusi, izirusi…saviļāta” un nu es to oderīti-savu iekšējo pasauli sagatavoju, pētu, “veru vaļā, lai lāpītu, gludinātu, atjaunotu krāsu, spīdumu un kvalitāti, lai harmonē..”
Visi dotie instrumenti ir mega spēcīgi. Es šajos mēnešos esmu mācījusies atgūt enerģiju dzīvot savu dzīvi, justies tajā labi. Mani galvenie rezultāti no šī kursa: Man ir drosme pateikt, ko vēlos.
Man ir drosme nedarīt, ko nevēlos. Precīzāk-drosme atteikties, no tā, lai tikai citiem ir labāk, ko citi vēlas, bet es ne.
Es protu sevi iedvesmot sevi uz mieru, veselīgu miegu, noliekot malā savas likstas vai pēkšņas problēmas.
Izprotu daudz ko, kas mani gadiem ir nospiedis.
Sakārtots iekšējais konflikts ar mammu.
Drošāk eju iekšā probrēmās un stresa situācijās un ātrāk no tām izkļūstu, jo ir paņēmieni , kā rīkoties.

LASĪT VAIRĀK
Vera Fuch Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kad es noklausījos Ilutas bezmaksas semināru, kas iepazīstināja mūs ar jauno kursu “Pašvērtējuma fundaments” un Iluta prasīja, vai gribam izmainīt mūsu iekšējo sajūtu, mūsu iekšējo stāvokli, tad lai piedalamies šajā kursā, bet es toreiz pat iedomāties nevarēju, ko pa īstam nozīmēja šie vārdi. Es zināju vienkārši, ka Ilutai ir vienmēr lieliska informācija, kas pamatīgi izmaina dzīvi un tāpēc ļāvos šim piedzīvojumam jaunajā kursā. Es tiešām negaidīju, ka mana dzīve, mans iekšējais stāvoklis tik ļoti stipri mainīsies. Ar katru nodarbību mana dzīve vairāk un vairāk apgriezās ar kājām gaisā, pozitīvajā nozīmē. Esmu “šokā” par tik ātrām un kolosālām izmaiņām. Pirms kursa es biju galīgi neapmierināta, visu laiku spriedzē un stressā, neapmierināta ar visu pasauli, sevi. Šī kursa laikā man stress un spriedze ir noņēmušies un arī mani apkārtējie ir kļuvuši laimīgāki, ka apkārt neskraida tāds adatains kaktuss kā es agrāk. Man meitiņa noteica, zini, mamm, kopš Tu esi pie Ilutas kursos, Tu esi manāmi un pozitīvi izmainījusies. Redz kā!!!

Es varu baudīt dzīvi, tās kvalitāte ir ļoti augstu pacēlusies. Tas atbalsojās pat uz veselību: kad spriedze pazuda, es ar pārsteigumu pamanīju, ka arī spriedze uz acīm ir mazinājusies un es varu daudz ko jau redzēt bez briļļu palīdzības. Es noteiktu ieteiktu visiem šo kursu, patiesībā visi kursi ir ārkārtīgi vērtīgi. Tas viss ir neticams atradums, dārgums, kas spēcīgi izmaina dzīves kvalitāti! Tik tiešām, paldies Dievam vai Visumam, ka esmu iepazinusi Ilutu.

LASĪT VAIRĀK
Iluta Sena Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Mana dziļākā sāpe bija ''ko par mani padomās''. Man bija svarīgi, lai tikai nepadomā par mani kāds kaut ko sliktu. Bija ļoti grūti atteikt. Darīju pret savu gribu. Kursa laikā šīs bailes izstrādāju un jau pārbaudīju praksē. Tas ir liels ieguvums no šī kursa, ka varu izteikt savu gribu. Vēl liels ieguvums ir mana atbrīvotība, neesmu vairs tāda sasaistīta, neesmu sapīta. Ir iekšējs prieks, tāds apmierinājums ar dzīvi.

Liels paldies par to, ka man ir sākusies jauna dzīve, jaunas iespējas, par ko pat nebiju sapņojusi. Esmu atbrīvojusies no veciem ieradumiem, kas aizpildīja manu ikdienu, DATORSPĒLES, tām vairs nav laika, ir citas jaunas, interesantākas nodarbes ar pievienoto vērtību.
Liels paldies!'

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ar Ilutu jau esmu pazīstama ilgāku laiku, gan no viņas piedāvātajiem kursiem , gan arī no privatām nodarbībām. Rezultāti, kurus esmu saņēmusi no kursiem ir – ‘’dzīve apgriežas kājām gaisā”.
Tāpēc arī pieteicos uz šo kursu, jo zināju, ka rezultāti būs, un arī biju gatava strādāt ar visiem piedāvātajiem instrumentiem. Mani piesaitīja kursa nosaukums, jo tas ietvēra vārdu - bailes. Bailes mani pavadīja visu laiku, visur, neatkāpjas ne dienu, ne nakti...ne minūti. Nu cik tad var baidīties no tā, kas notiks, kas varētu būt, cik var sevi dzīt nemitīgā stresā no tā, ka bail ko pazaudeet, nedabūt, neiegūt, nesasniegt !!??

Tāpēc arī pieteicos šiim kursam, lai saprastu no kurienes šīs bailes nāk un kā to visu pārvērst enerģijā darboties, nevis par visu baidīties?
Vai man izdevās atbrīvoties no visām bailēm? Vai es sasniedzu to, ko vēlējos caur šo kursu? Lai sasniegtu pilnīgi visu, ir pagājis pāris maz laika, bet bija vingrinājumi, kuru efektu varēju pārbaudīt jau pēc pāris dienām. Un tie tiešām strādāja! Mana vislielākā baile bija, ka gan mājās, gan ārpus mājas, man var kuru katru mirkli palikt slikti ar sirdi. Pēc pāris “ Izdzeest bailes “ vingrinājumiem šīs bailes pazuda! Baiļu, ka paliks slikti vairāk nav. Es no sākuma nespēju noticēt, kā, man nav bail? Tādēļ viens no visspēcīgākajiem instrumentiem man bija tiešii “ Izdzeest bailes”.Ļoti, ļoti nozīmīga, izzinoša un vērtīga bija nodarbība par mātes un meitas attiecībām. Tā uz mani atstāja ļoti lielu iespaidu. Es atguvu atpakaļ to enerģiju, kura līdz šim bija veltīta tikai, lai pievērstu mammas uzmanību. Es pat iedomāties nevarēju, cik stipras saites mūs saista ar mammām, cik daudz enerģijas mēs iztērējam, lai izpatiktu, izdabātu, pievērstu sev uzmanību. Tā ir super sajūta, ka ir atgūta atpakaļ enerģija un vēlme darboties un radīt vairāk, un priecāties par to, ko esi radījis.

Kurss ir ļoti dzilš, pakāpenisks, izskaidrojošs, ar dažādiem vingrinājumiem, uzdevumiem, piemēriem un meditācijām. Viss lēnām saliekas pa plauktiņiem. Informācija ir ļoti vērtīga, jo tāda informācija un pasniegšana nekur citur nav pieejama.
Vai ieteiktu kursu citiem? Protams! Gan šo, gan citus skolas kursus, un individuālās terapijas. Ieteiktu cilvēkiem KAS TIEŠĀM GRIB MAINĪT DZĪVI. Lai būtu rezultāti, tas ir jāgrib. Tam ir jāatrod laiks, nauda un jādara. Tiem kuri izvēlēsies šo , vai kādu citu skolas kursu, novēlu spēku un izturību sasniegt sev vēlamos rezultātus, izprast sevi un darboties.

LASĪT VAIRĀK
Liene Ābele – Bernāte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es pieteicos kursam Pašvērtējuma fundaments ar mērķi iegūt lielāku iekšēju spēku, justies pārliecinātākai par sevi, nebūt atkarīgai no citu domām un vārdiem par mani. Pats vērtīgākais kursā bija iemācīties paskatīties nevis virzienā no sevis, bet uz sevi. Iepazīt sevi, saprast, ko es vēlos, no kā bēgu, ko dzīvē gribu just, redzēt un saņemt. Iepazīt savu ķermeni, kas visu laiku jau pasaka priekšā, ka kaut kas ir jādara, ko ķermenis signalizē.Ļoti vērtīgs kurss ar daudz materiāliem, vingrinājumiem un meditācijām.

Galvenā atziņa ir dzīvot dēļ sevis, pilnveidoties sevis dēļ, izpausties sevis dēļ, vienkārši BŪT. Tas ir, ka visu, ko es daru, es daru sevis dēļ. Radīt tādu dzīvi kā es vēlos, nevis to, ko no manis sagaida citi.

Pabeidzot kursu sajūtu sevi daudz brīvāku, pārliecinātāku, esmu atbrīvojusi sevi no daudz vecām pārliecībām, jūtu vairāk enerģijas darīt un priecāties par dzīvi. Sāku ieraudzīt jaunas iespējas, atveras jauna informācija. 
Man ir vairāk enerģijas un gribas darīt to, kam agrāk nepietika spēka. Lielāka iekšējā brīvība, mazāk uztraucos situācijās, kuras es nevaru ietekmēt. Līdz ar to neatdodu savu enerģiju tam, ko nevaru izmainīt.

Kursu iesaku visiem, kam ir svarīgi iepazīt tieši sevi, savu iekšējo pasauli, kuri vēlas strādāt ar sevi. Jo lai izmainītu savu dzīvi ir vajadzīgs gan laiks, gan jāiegulda pamatīgs darbs, lai sāktu ieraudzīt izmaiņas. Tas ir tikai sākums, pagrieziena punkts ceļā uz sevi, ceļš visas dzīves garumā, lai radītu tādu dzīvi kādu vēlamies, justies laimīgiem un atverot savu potenciālu, piedzīvotu savas dzīves laimīgākos brīžus. Paldies, Iluta par kursu. Lai visiem veicas

LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es uzsāku šo kursu tadel, ka man nebija parliecibas par sevi. Zinot, ka kurss bus par pasvertejumu tas mani aizkera, jo tas man liekas pats svarigakais iegut veseligu pasvertejumu, jo lidz ar to atkrit daudz destruktivu parliecibu. Izejot kursu ieguvu MEGA vērtīgas informacijas. Iluta ieguldijusi daudz savu speku, informaciju, ka so dazu nodarbibu lpietiks visam muzam. Šī informācija ir vajadzīga dzīvei.

Ieguvu ieksejo mieru, just savu kermeni un milet sevi vairak, cienit sevi, nevis izdabat citiem. Es kluvu mierigaka un ieksejais speks pieauga, pieauga energija. Enerģija darīt un rīkoties. Es par daudzam lietam vairs ta nesatraucos, ka satraucos pirms tam. Pats svarigakais ko es domaju par sevi , ka esmu tada kada esmu, kā daba mani radijusi. Kursa ir daudz meditaciju, tehnikas, instrumenti, pielietojot tos mainas iekseja pasaule un uztvere. Tas ir to verts ! Paldies Ilutai! Tu spej izskaidrot cilvekiem skaidri un ar sirdi.''

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

13 nodarbības + papildu materiāli
EUR 289 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu