Mājas Course Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm.

Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm

15 praktisku nodarbību  kurss 

Pašvērtējums nosaka Jūsu likteni, jūsu dzīvi, no tā ir atkarīgs, kā Jūs dzīvosiet. Pašvērtējums nosaka to, kādu partneri Jūs izvēlēsieties, kurā jūs iemīlēsieties. Pašvērtējums nosaka cik Jūs pelnīsiet un kādā darbā Jūs strādāsiet. Pašvērtējums nosaka kāds būs Jūsu veselības stāvoklis. Visu šo noteiks jūsu PAŠVĒRTĒJUMS.

◊Kurss Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm ir tiem, kuri ir gatavi ieraudzīt, kā jūsu ķermenis un psihe nes sevī senču inerci un beidzot aizvākt no savas dzīves to, kas jums nekad nav piederējis, un realizēt savu unikālu dzīvi un veselību. Jūs saņemsiet instrumentus, kuri izvedīs jūs no ilūzijas, un palīdzēs atrisināt jūsu patiesos simptoma un dzīves neveiksmju iemeslus. Viss kurss ir iekārtots tā, ka jūs sāksiet atvērt savu dzīvi no jauna, pat tikai noklausoties teoriju, bet pati prakse iedarbinās jūsos dzīves izmaiņas.

◊Šis kurs ir vajadzīgs tev, ja tev ir sajūta, ka tu dzīvo ne savu dzīvi, un dari ne to, ko tu vēlētos darīt. Ja tev ir pastāvīgas skumjas pēc pagātnes, vientulības sajūta. Problēmas attiecībās, ģimenē, kolektīvā. Jūti sagurumu, neesi pārliecinata par sevi, negribas celties no rītiem, izjūti vājumu, gribas gulēt gultā un neko nedarīt, nav enerğijas un dzīves prieka, bieži sāp galva, muguras sāpes, trausls miegs utt.

◊Mēs nedzīvojam ar vienu dienu. Mūsu ķermenis, apziņa un zemapziņa – tas nav mūsu nopelns, tas ir to rezultāts, kuri vēl ilgi līdz mums pieņēma dzīvei svarīgus lēmumus, un šie lēmumi ir iezīmogoti mūsu šūniņu atmiņā, kurus mēs automātā atkārtojam. Pats interesantākais ir tas, ka šis viss notiek, ar tādu pārliecību, ka ES PATS RADU SAVU DZĪVI. Pietiek dzīvot ilūzijās un atkārtojumos. Vairākums simptomu, slimību, dzīves mērķu ir ieprogrammēti vēl līdz jūsu uzrašanās vai pirmajos mēnešos.

◊Kāpēc cilvēks strādā un strādā ar sevi, un liekas, ka kaut kas mainās, bet pēc kāda laika atkal atgriežās atpakaļ turpat, kur bija? Tāpēc, ka mūsu dzimtas scenārijs mūs nelaidīs ārā no tā pierastā šablona, kurš ir uzturēts 100tiem gadu. Tad, kad mēs izstrādājam savu dzimtas scenāriju, izejam no tā, nomainām pilnīgi jaunu informāciju, dzīve sāk mainīties. Kā to izdarīt? Ir konkrēti instrumenti, ar kuriem tad es arī dalīšos šajā kursā.  Šis darbs nav – čiks un gatavs, ir jāiziet cauri dažiem līmeņiem, bet tad, kad tas ir izdarīts. WOW! Pilnīgi jauna dzīves programma.

◊Šis kurss ir domāts tiem, kuriem nav laika gadiem apmeklēt neskaitāmus pašpilnveidošanās treniņus. Šis kurss ir domāts tiem, kuri 15 nodarbībās vēlas paaugstināt savu pašvērtējumu un atbrīvoties no baiļu cietuma. Šajā kursā būs 20% teorijas, lai dotu ieskatu, kā viss strādā, un 80% praktiskā darba.  Kursa laikā, izpildot visas tehnikas un transformatīvās meditācijas, kļūsiet par pilnīgi citu – iekšēji brīvu cilvēku. Tikai dažu mēnešu laiku tu spēsi izveidot fundamentu savai dzīvei, uzlabojot uzreiz visas dzīves sfēras. Iepriekšējās plūsmas dalībnieki, izstrādājot pagātnes traumas, rakstīja, ka ir uzlabojusies redze, pārgājusi psoriāze, sieviete atbrīvojās no mastopātijas, no kuras cieta gadiem.  Atbrīvojušies no bailēm, kuras sekoja līdzi tik daudz gadus.

Jūs uzzināsiet:

 • Vai brīvības izvēle vispār pastāv? Pilnīgu sapratni par to, kā ir iekārtoti scenāriji.
 • Kā atrast savus ierobežojumus, kuri ir saistīti ar scenārijiem un dzimtas aizliegumiem, veidojot jūsu ierobežojošo dzīves atkārtojuma tuneli.

◊Šis kurss tev palīdzēs atbrīvoties no bailēm sevi izpaust un pacels tavu pašvērtējumu, lai uzvestos tā, kā tu iekšēji vēlies to darīt. Apgūsti šo transformatīvo kursu, lai atbrīvotos no bailēm, aizvainojuma, dusmām, skumjām, vientulības un nevajadzības sajūtas.Uzsāc savas dzīves transformāciju,  pasakot savai dzīvei ”Jā”. 15 nodarbībās tu izdarīsi to, ko psihoanalitīķis neizdarīs 20 gadu laikā. Tu saņēmsi bāzes zināšanas laimīgai dzīvei. Atjaunosi enerģētisko saikni ar savu mammu un tēti, jo tas ir fundaments tavas dzīves labklājībai.

 

 

Viss, kas tev ir jāzina par šo kursu 

 

Kursa laikā Jūs :

 • Jūs sapratīsiet savu psiholoģisko problēmu iemeslus;
 • Sakārtosiet attiecības ar vecākiem;
 • Izstrādāsiet dažādus baiļu stāvokļus un ķermeņa sasprindzinājumus;
 • Uzzināsiet par pašvērtējuma ietekmi uz veselību;
 • Izstrādāsi bērnības traumas;
 • Saņemsiet atbildes, kāpēc mēs, pieaugušie cilvēki, izdarām tik daudz ‘’bērnišķīgu’’ kļūdu attiecībās ar draugiem, partneri, kolēģiem? (Izraisām strīdus visādu nieku dēļ, apvainojamies, dusmojamies, vēlamies citiem kaut ko pierādīt.);
 • Kāpēc pastāvīgi dzīvojam pārdzīvojumos un saspringumā un kā atbrīvoties no šīm sajūtām?
 •  Kāpēc mūs bērnībā  neiemācīja, kā efektīvi sadarboties ar citiem?;
 • Ņemsim nost iekšējo spriedzi un risināsim iekšējo konfliktu;
 • Iziesi cauri 21 dienas dziedinošā virpuļa procesam, kura laikā atjaunosi sava ķermeņa dabīgos resursus.
 • Meditācija ”Plūsmas atjaunošana starp tevi un vecākiem”.

Ja jums ir diskomforta sajūta, kuru jūs negribat just (bailes, aizvainojums, vainas sajūta, kauns utt), bet apzināti ar to neko nevarat izdarīt, un turpināt baidīties, apvainoties, kaunēties, vainot sevi..Tas ir tāpēc, ka jūs paši nevarat ieraudzīt šī diskomforta iemeslu. Ja varētu, tad jau sen ar to būtu tikuši galā. Pajautājiet sev – tad, kad Jūs skatāties uz savu dzīvi, vai tajā viss Jūs apmierina? Vai esat apmierināts ar to, kāda ir jūsu dzīve tieši tagad? Cilvēki bieži dzīvo tādos smagos iekšējos stāvokļos tik ilgi, ka sāk pierast pie tiem un uztver tos kā pašus par sevi saprotamus. Un tad viņi to visu sauc par likteni. Cilvēks neapzinās, kas tie ir par mehānismiem, kuri viņu vada no iekšienes. Kāpēc viņš atkal un atkal iekļūst vienās un tajās pašās situācijās? Vienāda veida attiecībās? Tagad padomājiet – cik daudz iespēju Jūs savā dzīvē palaižat garām? Cik daudz nesasniegtu mērķu, nenopelnītas naudas? Cik daudz labsajūtas jūs esat palaiduši garām tikai tāpēc, ka traucē paša ‘’zemais pašvērtējums’’.
Iespējams, ka jūs esat sajutuši sevī kā tādu ‘’sienu’’ un mēģināt to nojaukt. Jūs jau ne reizi vien esat ņēmuši sevi rokās, lai patstāvīgi atrisinātu savu iekšējo konfliktu un turpinātu cīnīties ar savu iekšējo sāpi, paliekot hroniska stresa stāvoklī. Jūs ‘’cītīgi strādājāt ar sevi”, apgūstot dažādas prakses un tehnikas, bet pēc tam, tajās vīlušies, nolēmāt, ka vienkārši tāpat savu dzīvi nav iespējams izmainīt. Cilvēka zemapziņa glabā sevī pagātnes pēdas: apspiestas vēlmes, nepiepildītus sapņus, pārdzīvojumus, vainas sajūtu, emocionālas un psiholoģiskas traumas. Šis viss, kas mums liekas kā sen aizmirstas atmiņas, bieži vien, mums neapzinoties, valda pār mūsu jūtām un domām, kļūst par neirožu, baiļu, trauksmes un dažādu kompleksu avotu. Sākt atšķetināt šo nospēpumaino problēmu kamolu, lai varētu sevi saprast daudz dziļāk – tas nozīmē jau pa pusei sevi ‘’izārstēt’’.

Šajā kursā ir savāktas pašas fundamentālākās un efektīvākās tehnikas. Iekšējā diskomforta un baiļu izstrāde atbrīvo enerģiju un potenciālu dzīvei. Atver jūsu apziņas būtību instinktu līmenī un dod iespēju izmainīt visas dzīves sfēras.
Cik bieži Jūs kaut ko neizdarījāt tikai tāpēc, ka baidījāties, kautrējāties, kaunējāties? Nepiegājāt, lai iepazītos? Neuzstājāties publiski? Neatzināties mīlestībā? Nekļuvāt par to, ko vēlējāties?
Varbūt Jūs domājat par sevi, ka esat nevērtīgs, bezpalīdzīgs, muļķis, nevajadzīgs, neveiksminieks, neglīts? Vai arī Jūs jūtaties izmisis, iztukšots, nobijies, vainīgs, kaunieties sevi izpaust, jūtaties vientuļš, Bieži māc skumjas, vai pretēji – dusmas un aizvainojums?

Ja jūs atvēlēsiet laiku sev un atnāksiet uz šo intensīvo kursu, tad lielāka daļa no jums iegūs ‘’wow!’’ efektu: Jums uzlabosies personīgā dzīve, attiecības, sekss, sāks parādīties vairāk naudas, jūs saņemsiet vairāk labsajūtas no paša dzīves procesa, un atgūsiet savu naktsmieru. Apmēram trīs mēnešus Jums vajadzēs veltīt tam, lai apgūtu kursu “Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes”.

UZZINIET VAIRĀK PAR KURSU

Kursā jūs uzzināsiet

 • Kā atrast pagātnes situācijas, kuras ir saistītas ar Jūsu dzīves lielākajiem pārdzīvojumiem un ļoti spēcīgi ietekmē Jūsu pašreizējo stāvokli.
 • Jūs iemācīsieties apzināties savas iekšējās reakcijas un rīkosieties par labu sev, nevis impulsu vadīti.
 • Jūs pārstāsiet samierināties ar to, kas notiek jūsu dzīvē, un jums uzradīsies ugunīga vēlme visu izmainīt.
 • Jūs uzzināsiet patiesību, kuru baidījāties līdz šim atzīt, un tieši tas pārraus jūsu uzvedības šablonu, un jūs pārstāsiet staigāt pa apli.
 • Kursa laikā jums uzradīsies nepārvarama vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi un būt par iemeslu tam, kas ar jums notiek.
 • Palīdzēs noņemt spriedzi, kuru ir izveidojis iekšējais konflikts.
 • Tehnikas, kuras Jūs iegūsiet – tās ir spēcīgas, strādājošas, būvētas uz cilvēka psihisko procesu izpratni.

Ko Jūs saņemsiet?

 • Izpratni par jūsu uzvedību, jūsu negatīvajām zemapziņas programmām un stereotopiskajām reakcijām – iemesliem, kuri jūs noveda pie esošās situācijas.
 • Spēju pavisam citādāk izdzīvot savu dzīvi, – dzīvi jaunā kvalitātē, jūs sadraudzēsieties ar iekšējo “kritiķi”.
 • Jūs saņemsiet savu iekšējo bildi, tādu, kāds jūs patiesībā esat, un kādu sevi nekad nebijāt redzējis. Šī sajūta kļūs par atsperes punktu, lai virzītos uz priekšu.
 • Mainīsies sevis jušana un pasaules uztvere;
 • Tiks ieslēgts pašregulācijas mehānisms;
 • Iestāsies iekšējais miers;
 • Neatkarību no citu viedokļiem un vērtējumiem;
 • Sajutīsiet vairāk spēka un enerģijas dzīvei;
 • Jūs izstrādāsiet negatīvo pagātnes pieredzi, kura atņem Jums spēkus (aizvainojumi, negatīvas attiecības).
 • Jūs iegūsiet rīcības brīvību.
 • Atbrīvosieties no bailēm par nākotni.
 • Jūs pārstāsiet ierobežot sevi, tērēt laiku nožēlām, bailēm un nepārliecībai.
 • Izpratīsiet savas attiecības ar mammu, kuras ir jūsu pārdzīvojumu pamats;

Kur ir sākums?

No 3 – 7 gadiem ir tas vecums, kad bērns visu iesūc sevī kā švamme. Parādās dažādas sociālās lomas, uzvedības manieres. Ir svarīgi, lai bērnam būtu autoritāte, kam līdzināties. Taču gala rezultātā sanāk, ka bērnudārzs pārvēršas tādā kā koncentrācijas nometnē, kur bērns pilnībā zaudē savu privāto teritoriju. Ēst, pastaigāties, dzert un spēlēties – to visu var darīt tikai pēc audzinātājas komandas. Un tad bērns sāk iet skolā, kurā viņam  mācības pasniedz skolotāji, kuri paši ir nelaimīgi savā personīgajā dzīvē…

Kam tur līdzināties? Ko viņi var bērnam iemācīt? Tā rezultātā attīstības posms ir pagājis, bet pieaugušais cilvēks tā arī paliek kā iekšēji sasprindzis bērns, un mēģina ar šo iekšējo sasprindzinājumu kaut kā tikt galā. Viņš uzsāk ‘’sevis pilnveidošanās ceļu’’. Maina vienu lomu pret nākamo, tikai lai nepieskartos savai dziļākajai sāpei.

Ko Jūs saņemsiet?

 • Tiešu savu iespēju redzējumu, apzināšanos, cik Jūs esat spēcīgi.
 • Jūs pārstāsiet piesieties pie lietām, notikumiem un rezultātiem.
 • Jūs vairāk neuztrauks citu cilvēku viedoklis par Jums.
 • Jums sāksies īsta attīstība, jaunas intereses, darbības sfēras.
 • Jūs saņemsiet vairāk labsajūtas pats no sevis.
 • Jūsu komunikācija paliks vieglāka, dzīvāka.
 • Un galvenais: Jūs darīsiet to, ko patiešām vēlaties.

 

Lai piedalītos šajā kursā, jums ir nepieciešams interneta pieslēgums un dators. Pēc apmaksas jūs tiksiet pievienots slēgtajai grupai, kurā jūs varēsiet komunicēt ar citiem kursa dalībniekiem. Ieraksti būs pieejami 6 mēneši.

Nevajag iegādāties šo kursu, ja jums ir kādas psihiskās patoloģijas, ja jūs esat psihiatra uzskaitē. Šis kurss ir domāts cilvēkiem ar ‘’ikdienas’’ bailēm un destruktīvām pārliecībām

Nodarbību saturs

Pirmā nodarbība 

 • Pašvērtējuma bioloģija. Kā pašvērtējums izpaužās dabā?
 • Vingrinājums.
 • Kas ir pašvērtējums?
 • Evolūcijas dzinējspēki – “izdzīvot’’ un “vairoties’’.
 • Nosakām atbildības līmeni par visām dzīves jomām.
 • Pašvērtējuma etapi.
 • Kas ir laime? No kādiem komponentiem tie sastāv?
 • Kā notiek dabīgā atlase starp cilvēkiem – ‘’veiksmīgais’’ un ‘’neveiksmīgais’’?
 • Transformējošais vingrinājums ”Resursu skala’’.

Otrā nodarbība 

 • Pretestība izmaiņām un sekundārie izdevīgumi.
 • Kāpēc pretestība pārmaiņām ir svarīgs un neizbēgams process darbā ar sevi?
 • Trīs prātu teorija.
 • Vingrinājumi.
 • Psiholoģiskās aizsardzības mehānismi.
 • Meditācija “Sekundārais izdevīgums”.

Trešā nodarbība 

 • Mīlestības un uzmanības kompensācijas stratēģijas.
 • Četri reaģēšanas veidi uz diskomforta situācijām.
 • Vingrinājumi.
 • Pašvērtējuma līmeņi.
 • Transformatīvā meditācija ”Negatīvais pašvērtējums” .

Ceturtā nodarbība 

 • Kas ir stress? Tā skatījums no citas puses.
 • Pareiza attieksme pret stresu.
 • Zelta likums visu problēmu atrisnāšanā
 • Stresa līmeņi
 • Apziņa. Zemapziņa. Instinkti. Refleksi.
 • Vingrinājumi un meditācijas.
 • Tehnika “Izdzēst bailes”
 • Trīs baiļu komponenti un reakcijas
 • Meditācija

Piektā nodarbība 

 • Smadzeņu darbības likumi.
 • Diagnostika – ar kādu vielmaiņu jūs ejat uz savu finansiālo mērķi.
 • Kā ķermeņa līmenī iezīmogojās paterni, kuri nosaka attieksmi pret naudu.
 • Finansiālo panākumu filozofija caur neiropsiholoģiju un apziņas īpatnībām.
 • Vingrinājums – smadzeņu apmāns vai ‘’izmaini ierobežojošo Es’’
 • Meditācija – bāzes stāvoklis pie jebkura finansiālā lēmuma pieņemšanas.

Sestā nodarbība 

 • Emociju anatomija
 • Greizsirdības interpretācija.
 • Lielais trijnieks – bailes, aizvainojums, vainas sajūta
 • Vēlme pēc atzinības, kontroles un drošības – pamats stresam
 • Meditācija – Apspiesto emociju atbloķēšana un izdzīvošana
 • Vingrinājums “Dziļākā simptoma vērtība”

Septītā nodarbība 

 • Visu problēmu sakne – neizdzīvotā reakcija
 • Diskomforta sajūtas diagnostika
 • Diskomforta situācijas izstrāde
 • Kas ir psiho trauma?
 • Kā tā veidojas?
 • Diskomforta sajūtas diagnostika.
 • Negatīvā pašvērtējuma terapeitiskā izstrāde.

Astotā nodarbība 

 • Dzimtas scenārija nodošanas mehānisms un kā tas tiek saglabāts un uzturēts.
 • Instrukcija, kā iznākt no šī scenārija tuneļa.
 • Viss par cikliem un atkārtojošiem atslēgas punktiem.
 • Tehnika scenārija meklēšanai.
 • Kādu scenāriju Tu spēlē ar savu partneri?
 • Kā slimības parāda scenāriju?
 • Vingrinājumi un meditācijas

Devītā nodarbība 

 • Scenāriji, kurus saņemam pie piedzimšanas
 • Praktiskais darbs “Uzzīmē savu iekšējo pasauli”
 • Praktiskais vingrinājums “Programmas no ģimenes sistēmas”
 • Meditatīvais vingrinājums “Ieņemšanas brīža izdziedināšana”.Dzimtas lauka likumiem:
 • ”Ņemt un dot” likums
 • Hierarhijas likums
 • Piederības likums
 • Vingrinājums ”Savienošanās ar senčiem”

Desmitā nodarbība

 • Bāzes uzticība pasaulei
 • Vecāku – bērnu 6 attīstības fāzes
 • Ieaudzinātā bezpalīdzība
 • Mammas attiecības ar bērnu. Pamati un procesi.
 • Problēmas attiecībās starp mātēm un viņu bērniem.
 • ”Kur skatās bērns” un ”Kur skatās mamma”
 • Terapeitiski vingrinājumi.
 • ”Nav spēka bērnam” – ko tas nozīmē un pirmie soļi uz spēka atjaunošanu.
 • Mātes vainas sajūta, nogurums, perfekcionisms.
 • Kā bērns iet tur, kur ir mammas uzmanība?
 • Pārdzimšanas meditācija.

Vienpadsmitā nodarbība 

 • Kā tētis kļūst par ”slikto”?
 • Kā pārstāt skraidīt pakaļ tētim?
 • Kāpēc tētis tā dara (pamet, sit, pazemo)
 • Praktiskais darbs ”Separācija no vecākiem”

Divpadsmitā nodarbība 

 • 12 Vecāku vēstījumi un to ietekme uz cilvēka dzīvi
 • Kāpēc bērns tos pieņem?
 • Meditācija “Iekšējā bērna izdziedināšana”.
 • Paškontrole – mehānisms kurš uztur ‘’labās meitenes (puika) lomu’’.
 • Kontroles izstrādes tehnika – brīvība sevis izpausmei.

Trīspadsmitā nodarbība 

 • Kā vienreiz un pavisam reizēm piedot saviem vecākiem?
 • Pārrakstīt bērnību
 • Meditācija ”Darbs ar žēlumu”

Četrpadsmitā nodarbība 

 • Kas ir prokrastinācija?
 • Prokrastinācijas un pašsabotāžas mehānismi.
 • Transformatīvā tehnika ‘’Brīvība no prokrastinācijas’’
 • Meli – neirozes pamats. Melu līmeņi.
 • Vingrinājums ‘’Atbrīvoties no tieksmes melot”.

Piecpadsmitā nodarbība 

 • Dzīve = spēle. Kādi noteikumi?
 • Sevis izpausmes transformācija.
 • Sarunas ar dzīvi – transformējošs vingrinājums.
 • Meditācija un vingrinājumi.

Atsauksmes

Anete Frienberga Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Paldies tev Iluta par šo fantastisko kursu. Par tevi es uzzināju no atsauksmēm sociālajos tīklos. Lasīju daudz pozitīvas atsauksmes par tavām abām grāmatām ,, Atbrīvošanās’’un ,,Atbrīvošanās. Otrā grāmata’’. Abas grāmatas nopirku pagājušā gada beigās, kā dāvanu meitai Ziemassvētkos. Līdz Ziemassvētkiem es biju paspējusi jau izlasīt abas grāmatas. Šis pirkums bija nozīmīgs man, kas izmainīja manu dzīvi.

Tad es sapratu, ka vēlos piedalīties tevis vadītā vebinārā. Un tieši pirms Jaunā gada tu devi iespēju bez maksas piedalīties vebinārā ,,Laime. Cik man to vajag un kāds ir manas dzīves ceļš’’. Pēc šī vebināra es biju pārliecināta, ka noteikti piedalīšos kursā ,,Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes-3’’.

Mans mērķis uzsākot kursu bija atbrīvoties no trauksmes, rast iekšējo mieru un izveidot noturīgas partnerattiecības.

Un tā sākās mans pārmaiņu ceļš. Kursa laikā es iemācījos strādāt ar savām emocijām, reakcijām.
Superīgs bija darbs ar dzimtu. Vingrinājums ,,Savienoties ar dzimtu’’ bija ļoti spēcīgs. Mainījās mana attieksme pret vecākiem.

Visspēcīgākā gan emocionāli, gan fiziski man bija 7. nodarbības diskomforta situāciju izstrāde. Pēc šīs izstrādes manī iestājās iekšējais miers, pazuda trauksmainās sajūtas.
Visas meditācijas un vingrinājumi bija spēcīgi.

Manā dzīvē jau kursa laikā sākās superīgas izmaiņas. Esmu atguvusi iekšējo mieru, sevis pieņemšanu. Esmu atgriezusies darbā. Jau 2 mēnešus man ir attiecības. Jūtos laimīga, priecīga, baudu un izdzīvoju katru dienu. Manī ir atgriezies radošums. Savu uzstādīto mērķi esmu sasniegusi par visiem 100%.
Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
Indra Klova Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ir pagājuši teju 4 mēneši intensīva ceļojuma sevī. Varu teikt, ka kaut ko tik jaudīgu un intensīvu es pat nevarēju nojaust. Kurss “Pašvērtējuma fundaments” mani uzrunāja jau iepriekšējā gadā, bet es vēl tam nebiju gatava, bet tajā laikā izvēlējos “Psihosomatika” un “Mana jaunā dzīve”, kas bija lieliski iesildīšanās kursi.

Savukārt šis bija fantastiskākais un pārsteidzošākais ceļojums kāds vien ir iespējams, tas ir ceļojums uz vispārsteidzošāko pasaules vietu un ieguvumi un vērtības nav aprakstāmi vienā vārdā.

Mainījies ir pilnīgi viss. Un mainās vēl joprojām. Pamazām pamanu, ka atkal kaut kas pamainījies…

Neskatoties uz to, ka man licies, ka dzīvoju ļoti krāsaini, mana dzīve ieguva dziļu un piesātinātu toni, tik dziļu, kā vēl vienu dimensiju.

Neskatoties uz to, ka es zināju daudz iedvesmojošu citātu par dzīvi šeit un tagad un mirkļa novērtēšanu, es to sajutu – to šeit un tagad un mirkļa burvību. Tik dziļi, ka man šķita es pat sajutu, ka laiks rit lēnāk… sajutu cik laiks ir ietilpīgs!

Es iepazinu savas emocijas vienu pa vienai un sāku atpazīt. Sajutu cik krāsainas tās ir. Sajutu to kā ir just emocijas, kā ir ļaut tās just. Man likās, ka esmu ļoti emocionāla, bet tagad izrādījās, ka es vairāk esmu vai nu “iekritusi” vienā emocijā vai arī visiem spēkiem apspiedusi citas.

Es beidzot sajutu sevi kā personību, es sajutu to ko es tik ilgi meklēju – sajusties vērtīga, vienkārši es to sajutu un varēju to noraksturot kā.

Vispār kurss apgrieza visu ar kājām gaisā un ieviesa pilnīgi citu redzējumu, tā kā es pasauli būtu skatījusi caur brillēm un iedomu vērtējumiem.

Kursa laikā notiek ne tikai darbs ar sevi, bet daudz dziļākā līmenī – ar vecākiem un dzimtu. Šis darbs ir patiesi vērtīgs un pārsteigumu pilns.

Katru nodarbību tiek dota teorija un daudz praktiski vingrinājumi un meditācijas. Katrs vingrinājums un meditācija ir patiesi spēcīgi un tie kļūst par lieliskiem instrumentiem ikdienas dzīvē. Daži no tiem ir apbrīnojami vienkārši vingrinājumi, bet to efekts tiešām ir pārsteidzošs.

Esmu kļuvusi mierīgāka un un man ir uzlabojušās attiecības ar mammu un šķiet esmu tuvāk iepazinusi savu dzimtu, kas arī ir nenovērtējams ieguvums.

Man kā dejotājai, kurai svarīgs ir katrs mēģinājums, nevis tikai koncerts, tieši tāds pats process bija kursa apguvē…man svarīga bija katra nodarbība, virzoties uz mērķi, process…ne tikai mērķa sasniegšana un varu teikt, ka savu mērķi piepildīju par vismaz 60%, bet klāt jārēķina daudzi citi ieguvumi, kas izmainījās teju nemanot un bija milzīgs prieks to ieraudzīt un apjaust. Katrā ziņā es sajutu reāli dzīvē to uz ko tiecos; ja februārī es rakstīju, ka es vēlos tā justies, tad šodien es jau varu apstiprināt, ka lielā mērā tas arī tā ir. Šis kurss nebeidzas ar pēdējo nodarbību, tāpēc varu apgalvot, ka viss turpinās.

Kursu ieteiktu katram, kas vēlas strādāt ar sevi un ir gatavs nopietnam darbam un pārsteidzošiem atklājumiem un protams vēlmi transformēt savu dzīvi.”

LASĪT VAIRĀK
Līga Logina Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kurss ļoti plaša apjoma un spēcīgs. Ļoti efektīvi vingrinājumi un pats galvenais komentārs – pilnīgi jebkurš kā minimums sapratīs par ko ir runa. Vai tie ielaiž, cik ielaiž tas cits stāsts ! Kad sākām strādāt es biju “pilnīgā purvā un pat nevēlos atvcerēties cik smagi bija un , galvenais , bezcerīgi jo daudzie gadi , staigāšana un maksāšana , diemžēl noveda pie šī …neko negribu kritizēt bet rezultāts bija baiss. Cerību nav jo viss izstaigāts. Man visspēcīgāk nostrādāja vingrinājumi par vecākiem un attieksmi pret viņiem . Būtība visi bija pilnīgi uztveri mainoši un “daleca “beidzot kas gadiem nebija izprotams ….

Kas mainījās pilnībā kursu laikā – pats galvenais – sapratne par tēti, mammu un viņu lomu dzīvē . Man šķiet tas ir vislielākais sasniegums jo nudien pretenziju vairs nav , aizvainojumu nav. Jā , man ir žēl par visu nodzīvoto laiku kur bija tik daudz emociju + enerģijas patērēts bez jēgas jeb iztērēts lieki …- pilnībā aptvēru , ka esam vecāku dzimtas “gala produkts . Un pieņēmu to kā savas eksistences sākumu .

Lai arī nebiju “vakarējā kursu uzsākot, tomēr tieši šis kurss deva pilnīgu sapratni par bērnu vecāku attiecībām un to lomu vispār .Es iemācījos just un sajust sevi , emocijas, ķermeni un pieņemt .Pārāk neanalizēt. Jūtos drošāka par saviem lēmumiem , nedaru ķekša pēc vai cita iegribas pēc ! Pilnīgi mainās mans pašvērtējums kopumā . Ja bija apmēram 30 % tad tagad ir vismaz 80 % !

Pilnīgi 100% esmu godīga pret sevi ! Te ir daudz kas apakšā bet īsumā redzu kā ir nevis gribu redzēt, saku kā ir , mīlu tāpat no sirds, kad mīlu bet bez lieka fanātisma ! Tā lai es justos ērti un atpakaļ neko negaidu tad! Radi saka esmu maigāka , patiesi mīlošāka un nudien tāda ar ko ir vēlme aprunāties.

Šajā kursā es atguvu dzīves garšu.
Šis kurss būtu noderīgs tiem, kas visu ir izstaigājuši vai ir ļoti liela vēlme atrisināt kādu problēmu. Te tomēr ir disciplīna , tu esi stingra skolotāja. Varu pateikt droši te iet cilvēki “uz visu banku “un kuriem vienalga detaļas , ir apnicis dzīvot kā “ubagam “ un lūgt želabas …mīliet mani mīliet mani ;( .

KO lai saka, esmupateicīga liktenim, ka te nokļuvu. Izcils darbs ar milzums lielu info daudzumu, ka pat 1 nenosaukšu kā galveno. Katra lekcija un vingrinājums bija svarīgi ! BRAVO !

LASĪT VAIRĀK
Ieva Sokirka Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šim kursam es pieteicos, jo es gribēju atrast atpakaļ ceļu pie sevis, kā arī man bija diskomforts no citu cilvēku kritikas, man bija ļoti grūti pieņemt kritiku Kursa laikā bija ļoti daudz materiāla ko Iluta sniedza gan meditācijas, gan uzdevumi, superīgas tehnikas.

Ļoti daudz tika strādāts ar emocijām un sajūtām- vērtīgākais ko es ieguvu kursa laikā bija darbs ar vecākiem un iekšējo bērnu. Pie cilvēku kritikas es īpaši vairs nereaģēju, man pat ir vienalga ko viņi tur saka, es jūtos mierīga.

Kursa laikā es sapratu to, cik patiesībā pateicīga es esmu saviem vecākiem par to, ka man bija tieši tāda bērnība kāda viņa bija un ne savādāka. Iemācījos to, ka visu vajag darīt priekš sevis un negaidīt uzslavas no citiem cilvēkiem. Es jūtu savu iekšējo spēku un varu paļauties pati uz sevi, man vairs nav jāmeklē atbildes pie citiem cilvēkiem, es atbildes māku atrast sevī.

Iluta sniedz jaudīgas un efektīvas metodes kā tikt galā diskomforta situācijās. Protams, darbs nav viegls, bet atskatoties atpakaļ kā bija pirms PF3, es jūtu sevi mierīgāku, dzīvāku, enerģiskāku. Pa mazam solītim es ņemu nost blokus, kurus biju sev uzlikusi, ja kādreiz es nevarēju atbrīvoties un būdama mājās viena dejot pie spoguļa, tad tagad es to daru brīvi un tas ir kaifīgi.

Es iesaku šo kursu ik vienam, kuram ir grūti tik galā ar savām emocijām, kuram ir kādas bailes vai nepārliecība par sevi! Šī ir fantastiska izaugsme ceļā pie sevis!”

LASĪT VAIRĀK
Linda Stalidzāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šo kursu atradu it kā nejauši, laigan tagad saprotu, ka tas bija īstajā momentā. Bija notikušas ļoti daudzas pārmaiņas manā dzīvē, un sajūta bija tāda, itkā “karātos” gaisā – nekādas stabilitates. Viss bija sagrīļojies. Sajūtu līmenī biju iegājusi kaut kadā savādā un neizskaidrojamā stadijā – naktīs mocīja baiļu lēkmes, biju iedzivojusies gastrītā, slikta pašsajūta, galva patstāvīgi reiba, likās, ka dvēsele visu laiku no sāpēm raud. Tas viss notika manī iekseji, bet ārēji es izlikos, ka viss ir labākajā kartibā, un no malas citiem izskatījās, ka esmu vienmēr prieciga, dzivesprieciga un nekad nedusmojos – tikai reizem.

Un tad es nejauši ieraudzīju bezmaksas 2 dienu vebinaru, kas momentāli mani satrieca. Es atklāju, kāpēc es tik loti slikti jutos un no kā man tas viss.

Es nopirku šo kursu un pat vēl nenojautu, ka tā būs mana atdzimšana! Man šis kurss iedeva iespēju piedzimt no jauna. Jūtu, ka esmu sadziedejusi savas vecās bruces. Esmu tik daudz ar sevi pagatnē strādājusi, bet nekas man nav devis TĀDUS rezultātus!

Es atguvu miegu – ar bezmiegu es mocījos 2 gadus; man vairs nav baiļu lēkmes;esmu par sevi parliecinata, attiecības ar mammu ir briniskigas, es varu tagad brīvi izteikt savas domas, ko agrak nevarēju pat iedomaties! Es vairs netereju lieki naudu, lai tikai kaut ko nopirktu un atnestu majas, lai pec tam pec 1 dienas pardzivotu, kapec esmu to izdarijusi. Es izjutu savu kermeni, savas emocijas, man vairs nevajag citu uzslavas. Kritiku pret sevi es uztveru atverti un veseligi, galva ir skaidra.

Ar dēliņu attiecibas ir dziļākas un es izjutu vairak savu mātišķo pusi. Es izjūtu dziļu iekšējo mieru.

Bet!!! Šis process nebija viegls. Man gāja kā pa kalniem un lejām. Vienā momentā es no grupas atpaliku, jo iegūtā informācija bija ļoti spēcīga un mani satricinaja visdziļākajā līmenī. Man ļoti sāpēja. Es daudz raudāju. Man bija slikta dūša, ķermenis reaģēja. Viss nāca ārā no manis. Bet tomer es kursu pabeidzu un atdzimu.

Es šo kursu novēlu iziet visiem, jo tas dod iespēju piedzimt no jauna. Man šis ir tikai sākums, jaunai, skaistai un piepilditai dzīvei”.

LASĪT VAIRĀK
Samanta Brunsliepa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Par Ilutu Repuli uzzināju nejauši,atradu viņas facebook. Reizē, kad savā dzīvē meklēju pārmaiņas atradu viņas. Savā dzīves laikā esmu izmēģinājusi, izgājusi cauri visādiem kursiem, vebināriem, grāmatas, psihologi, medikamenti, pozitīvās domāšanas, piedalījos projektos… Bet… Tas viss atgriezās atpakaļ, īsāku laika periodu, garāku. Visas sajūtas, trauksmes, nemiers, negatīvas domas viss atpakaļ. Bet es ļoti, ļoti vēlējos saprast kas notiek? Tajā brīdī vienu lietu zināju “Tā nav dzīve” ” Tā vienkārši nedrīkst būt” Vai tāpēc es piedzimu, lai tā justos?” – NĒ. Bet kas ir jādara??? Un tad arī uzzināju par Ilutu. Tieši tajā momentā, viņai bija bezmaksas vebinārs ” No kurienes aug kājas, mūsu bailēm un problēmām” ( iesaku noskatīties ikvienam, You Tube var atrast. ) Tajās 2vās dienās es jau atradu 2vas atbildes, ko meklēju gadiem. Problēmu- cēloni. Nedomājot pieteicos kursam ” Izdzēst bailes II”

Protams, šaubas nedaudz bija, jo pēdējos 3gadus tā vien to darīju, kā maksāju, tērēju naudu uz visām pusēm, bet rezūltātu nekādu. Bet es sev teicu tā. Es iešu uz 100,uz šo kursu, ja nebūs, tad šis arī būs pēdējais kurā vispār vēl atdodu savu naudu. Es jau esmu pasūtījusi 2tro :)) Kursam ejot, tas bija kur pusē, pasūtīju ” Es un mani vecāki” Sākšu to tik tagad, jo “Izdzēst bailes II,” ir beidzies, materiāli bija tik daudz, ka vienkārši nebūtu varējusi abus iziet reizē.

Man lielākais mērķis pirms kursa bija sajust, atrast sevi. Kas es esmu? BŪT! Nedzīvot citiem, nemitīga nepatika pret sevi, nepārliecība, manī bija kā tāda trauksme, ik pa laikam tā uznāca un es vienkārši nesapratu Kāpēc? Ko darīt?

Iluta mums mācīja ” Pats superīgākais stāvoklis – Iekšējais spēka stāvoklis, kad neesat noguruši no dzīves” :)) tādam ir jābūt tam iekšējam stāvoklim. Līdz tam ir jāiet garšs ceļš, pat sāpīgs. Man kursa laikā arī bija asaras, dziļas sāpes, pārdzīvojumi. .. Iluta arī bija ļoti prasīga, mājas darbi jāpilda, bez tā nemaz netikām tālāk. Paldies viņai par to, tāpēc man arī viņa patīk – tieša, prasīga. Ja viņa mums tikai glaudītu galvu un teiktu viss būs labi,- te ir lūdzu! rezūltāta nebūtu. Mēs paši ļoti strādājām ar sevi, viņa bija mums skolotāja . Paldies.

Tam sāpīgam, asaru ceļam,tam visam bija jābūt, lai es justos tā, kā es jūtos šobrīd. Mainījies ir ļoti daudz, vēl ir ejams ceļš,es turpinu iet, bet pats labākais ir tas, ka man līdzās ir tik daudz instrumentu, informācijas. Jebkurā brīdī, kad kas notiek es tos pielietoju, Šī ir DZīVE. un Dzīve tāda arī ir te augšā, te lejā. Bet atšķirība ir tajà kā Tu uz to skaties, kā Tu reaģē. ” Katru neizdevušos situāciju uztvert kā pieredzi un treniņu”

Man ir TIK daudz instrumentu!- tā ir bagātība!
Lielākais ieguvums kursā, sajust sevi. Es to burtiski mācījos, ejot uz darbu, strādājot, klausoties meditācijas. Sajust savu ķermeni! Sajust, sajust sajūtas, apkārtējos vienkārši JUST. Vēl varu pateikt, esmu palikusi mierīgāka, uz situācijàm reaģēju savādāk. Un vēl mans ieguvums- Beidzot es sapratu, ka es nemaz nedzīvoju savu dzīvi. Tāpēc jau tajā gāja viss uz riņķi, nekas nemainījās. Esmu sapratusi Kāpēc? Un esmu to izmainījusi jau uz 180 grādiem. Tagad varu teikt, Mana dzīve tik sākas tagad. MANA. :)) Tā pat arī apkārtējie. Darbā viens kolēģis man teica tā: Samanta kopš tevi zinu, Tu esi tā mainījusies,. Es viņam prasīju :” Vai uz labu? ” :)) viņš smaidīja un teica uz labu, ļoti uz labu. Super! ne tikai sevī jūtu, bet apkārtējie. Ar manu dēlu, attiecības! Tas ir vēl viens Liels ieguvums. 🙂

Tehnikas, meditācijas ir superīgas. Man ļoti patīk Ilutas meditācijas, dziļas, tīras es vēljoprojām tās klausos katru dienu. Esmu nopirkusi arī viņas abas grāmatas un zinu, ka turpināšu visu. Šis ir tikai sākums. Godīgi sakot negaidīju pat tik lieliskus rezūltātus, pēc kursa.

Šo kursu es iesaku ikvienam, kurš ir sevis meklējumos, grib mainīt savu dzīvi, gatavs iekatīties acīs visam, Satikt sevi, BŪT pašam. :)) DZĪVOT SAVU DZĪVI! Paldies Iluta, PALDIES, Paldies TEV. Tiešām LIELS PALDIES TEV. Tu mums iedevi tik daudz, un vēl vairāk. Paldies par STARTU jaunai dzīvei. 🌺”

LASĪT VAIRĀK
Ieva Teilāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Jau vairākus gadus dzīvoju ar iekšēju diskomfortu, ko nepratu nodefinēt, bet vienkārši nejutos laimīga. Esmu bijusi pie astrologiem, kas man stāsta, cik Tev reti labs horoskops. Bet kāpēc es jūtos NELAIMĪGA? Neviens astrologs man nav atbildējis. Apmeklēju dažādus kursus un seminārus, kas garantē laimīgu dzīvi, tagad man tas viss šķiet milzīga naudas kāšanas iespēja no nelaimīgiem cilvēkiem, jo rezultāta nav.
Cilvēkiem tikai uzspiež dažādas pārliecības, kas pēc laiciņa pagaist, un cilvēks atkal ir nelaimīgs. Jā, arī es centos domāt pozitīvi, par jebkuru nepatīkamu situāciju paraudzīties no dažādām pusēm, tā ir vieglāk uz brīdi, bet tikai uz brīdi.
Patiesībā vienmēr, lai kas notiktu, jutos vainīga, biju pārliecināta, ka itin visā man jāmeklē vaina sevī. Biju kā saka, zemāka par zāli. Jutos nevērtīga un kompleksu pilna. Man bija bail izteikt savu viedokli, precīzāk, man likās, ka man nav sava viedokļa.
Ja kāds pajautāja manu viedokli īpaši darba sapulcēs, manī pēkšņi bija siena, domas pazuda, stostījos, nezināju, ko teikt, vai arī sarunāju tukšas muļķības. Pēc tam mierā un klusumā domas atnāca, sakārtojās un es tad dusmojos uz sevi, jo vajadzēja pateikt to un to, un to.
Darbā jutos nenovērēta, pārstrādājusies. Slēpos aiz vārdiem, ka man taču jānodoršina bērni, bet patiesībā darbā pavadīju vakarus, brīvdienas, bērni parasti redzēja mani pie datora. Un man par to vairāk nemaksāja.

Kopumā ļoti pārdzīvoju par to, ko citi par mani padomās, centos izdabāt itin visur, gan privātjā dzīvē, gan darbā.
Sevis apzināšanās skolu pamanīju FB, sāku sekot, tad noklausījos dažus bezmaksas vebinārus, sapratu, ka tas ir mans. Palasīju atsauksmes un atziņas, kuras Iluta regulāri ieliek. Ļoti uzrunāja.

Ņemot vērā visu savu iekšējo stāvokli, kurss Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes šķita tikai pašsaprotami un mana lielā iespēja kaut ko mainīt savā dzīvē.

Ieguvums kursā ir nenovērtējams! Man ļoti patīk Ilutas darba stils, kas nežēlo un neauklējas. Un tas, ka tiek uzdoti mājasdarbi, bez kuru izpildes netiec pie nākamās nodarbības. Tas ļoti perfekti disciplinē. Un nav jau liela jēga tikai noklausīties teoriju, ja pats nepraktizē iedotos instrumentus.

Esmu šī kursa laikā izdzīvojusi tik daudz emociju, šo trīs mēnešu laikā esmu izraudājusi tik daudz piemirstu un apslēptu sāpju. Esmu atguvusi spēju JUST sevi. Pēdējā laikā šķita, ka nejūtu neko, visas emocijas bija tādas apātiskas, vienaldzīgas.
Iluta iedevusi tik daudz kolosālu instrumentu, ar kuru palīdzību iespējams sevi atklāt no jauna, uzzināt par sevi tik daudz interesanta, atcerēties to, kas šķiet neiespējams.

Visvairāk man patika dziedinošās meditācijas, katru nodarbību tas bija kā saldais ēdiens, kuru gaidi ar nepacietību kā mazs bērns.
Pārskatot sevi, savas sajūtas un emocijas šo trīs mēnešu laikā, esmu sapratusi, ka nebaidos vairs runāt ar cilvēkiem, ar darba devēju, varu vieglāk pateikt, ko domāju. Jo vadītāji arī tādi paši cilvēki kā es tikai citā amatā, nodarbojas ar ko citu.Vairs tik ļoti nepārdzīvoju, ko par mani padomās. Neskrienu pakaļ katram iespējamam darba pienākumam, lai tikai justos vajadzīga. Domāju par sevi, par savām vēlmēm.
Man ļoti patika Ilutas frāze – Likt sevi pirmajā vietā – tas nav egoisms. Tā ir prasme parūpēties par sevi!
Bet vislielākais ieguvums, manuprāt, ir sajūta un apziņa, ka – AR MANI VIENMĒR VISS IR BIJIS KĀRTĪBĀ. Es esmu pašpietiekama.
Tiešām šī frāze jāliek redzamā vietā, ja nu kādā brīdī piemirstas.

Esmu atbrīvojusies no stresa izraisītā saspringuma vēderā, būtībā visu laiku esmu bijusi saspringusi, tagad esmu vairāk atbrīvota. Ir sajūta, ka esmu tāda, kāda esmu patiesībā, bez maskas, un galvenais, nekaunos par to.
Pirms šī kursa es zināju, ka kaut kas mainīsies manā dzīvē, bet nespēju pat iedomāties, ka šīs sajūtas būs tādas, kļūst vieglāk elpot un dzīvot!

Kursa laikā radās jautājumi, uz kuriem atbildes noderētu manai draudzenei. Iegādājos pat atsevišķi ierakstu. Bet noklausoties to vairākas reizes, saprotu, cik ļoti tas noder man pašai. Draudzenei biju sūtījusi linkus uz bezmaksas vebināriem, tā arī neatrada laiku tos noklausīties.

Tāpēc domāju, cilvēkam pašam ir jānonāk pie tā, kas viņam vajadzīgs. Un es nonācu šeit, šajā skolā, šajā kursā (:
Es ieteiktu šo kursu (visus skolas kursus) ikvienam, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti. Ļoti daudz cilvēku tikai sūdzas un zēlojas par savām likstām, bet reāli neko nedara, lai tas mainītos, tātad vēl negrib un nav pienācis viņu laiks.
Paldies Tev, Iluta, par to, ko esi paveikusi un turpini to darīt ! Šis kurss nu būs pabeigts, varu sākt nākamo – Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

LASĪT VAIRĀK
Daina Laura Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ilutu atradu nejauši iekš fb. Ļoti uzrunāja viņas teksts par savu dzīves gājumu, ka arī viņa tāpat kā es – bija izmēģinājusi visas šīs pasaules tehnikas, lai iegūtu iekšējo mieru un nekas neapmierināja beigu beigās, jo iekšējais diskomforts nekur netaisījās pazust.
Izvēlējos šo kursu, jo iekšēji jutu, ka vajag.Tas bija tāds kā klikšķis, kad tu vnk zini, jā – man vajag un es to gribu!!!

Esmu pēdējos trīs gadus pavadījusi ļoti daudz meditējot,ejot uz visādiem sevis garīgi attistīstošiem kursiem, retritiem. Esmu izmēģinājusi visas iespējamās metodes un, protams, kaudze naudas arī izdota.

Bija iekšēja krīze, kuru man bija jāatrisina par katru cenu. Viss, kā viens nomierināja ārīgi, bet iekšējā spriedze nekur nepazuda. Nesaku, ka meditēšana ir slikta, tā ir pat ļoti laba lieta, pie noteikuma, ja iekšējā pasaule ir sakārtota. Un šo iekšējo pasauli var sakārtot caur Ilutas skolu. Tie visi instrumenti, kā tikt klāt savam mazam, aizvainotam iekšējam bērnam ir satriecoši.

Tehnikas, kas apvienotas meditācijās, tiek līdz dziļākiem apziņas stūrīšiem un dziedē tādas bērnības traumas, kas sen prātam noraktas un paslēptas. Ir tik fantastiska sajūta, man pašam kā pieaugušam vērot sevi, kā bērna līmeņa uzskati caur kuriem ir izveidota pasaules uztvere nomainās uz pieaugušu, spēcīgu dzīves redzējumu.

Procesos, strādājot ar sevi, nav viegli, ir tik daudz izraudāts, izsāpēts un tas viss dēļ šīs transformācijas, kurā tu kā cilvēks beidzot izaudz!! Rezultāts ir pilnīgi cits redzējums uz apkārtējiem cilvēkiem. Mani vairs nesatrauc citu viedoklis, mana pašapziņa ir izaugusi kā stiprs koks.

Pats galvenais no kā esmu tikusi vaļā ir tā nemitīgā trauksmes sajūta, ka esot vienalga kur un ar vienalga ko, – man likās es te neiederos.. Tagad ieejot pilnīgi jaunā telpā vai tiekoties ar svešiem cilvēkiem es visu un visus jūtu, cik katrs ir interesants cilvēks, katram savas šķautnes un savi fantastiski redzējumi un es to visu pieņemu un plūstu kā zivs pa ūdeni jebkurā sabiedrībā. Tagad katrs pasākums ir izdevies, katra komunikācija ir interesanta, jo manī ir absolūta pieņemšana, katrs drīkst būt tāds kāds viņš ir un man tas vispār netraucē un es neveidoju absolūti nekādus stereotipus. Man ir palicis tik viegli būt šajā pasaulē! Iekšējā trauksme ir prom.

Manas cerības uz šo kursu ir ne tikai attaisnojušās, bet pārspējušas pašas sevi! Šis kurss iedeva tik daudz vairāk, ka reizēm pat grūti bija visu jauno informāciju sagremot 😀

Iesaku šo kursu, visiem tiem, kas jūtas it kā būtu nonākuši dzīves strupceļā. It kā viss ir labi, bet tai pat laikā – nu nē, kaut kaut kas nav tomēr. Tā ir tā aizberga virspusite, kas klauvējas pie apziņas, bet daudzi tik meistarīgi pretojas ar atrunām, ka gan jau ar laiku sakārtoties, pazudīs utt. Pats no sevis nekas nesakārtoties un nepazudīs, to visu var tikai transformēt. Tu nevari izmainīt visus citus un tas nemaz nav vajadzīgs, bet tu vari izmainīt savu attieksmi kā tu citus redzi un iegūt beidzot mieru un harmoniju sevī. Ir tikai jānotic pašam sev, ka visas atslēgas ir jau tevī nevis citos un Ilutas skola kļūs par pašu vērtīgāko skolu Jūsu dzīvē.🦋

LASĪT VAIRĀK
Aija Pakalne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Tas bija garš ceļojums 3 mēnešu garumā. Ne pats vieglākais, bet ļoti vajadzīgs.
Par kursu uzzināju Facebook un noklausījos pirmo bezmaksas vebināru. Tad arī sapratu, ka man ir vajadzīga palīdzība no malas, vai arī nokļūšu psihenē. Biju iestigusi trīs gadu ilgā depresijā un jau dzīvoju kaut kur citā melnā pasaulē.

Kursa sākumā bija liela pretestība pret visu- nevarēju pieslēgties vebināram, tad nebija skaņas, tad bildes, tad nevaru izveidot dienasgrāmatu u.t.t.
Nevarēju arī atvērties vebināra laikā, negribējās piedalīties diskusijās, jo manu komentāru taču tāpat neņems vērā un neatbildēs. Vārdu sakot pretestība pret visu, bet neskatoties uz to, cītīgi pildīju mājas darbus un turpināju klausīties katru nodarbību.

Tagad kursa beigās daudz ko saprotu kur bija sakne visām manām pretestībām. No bērnības vienmēr tiku kritizēta un neko nevarēju izdarīt mammai pa prātam un diemžēl to turpināju darīt manā iepriekšējā darbā pati pret kolēģiem un pret partneri ģimenes dzīvē.

Visvairāk patika kursa dziļums, jo lika disciplinēt sevi, atausa daudzas nepatīkamas atmiņas, kuras bija jāizstrādā, nācās atcerēties daudzus notikumus, cilvēkus, kuri pilnīgi bija izdzēsti no apziņas.

Mani visspēcīgāk iespaidoja Dziedinošas meditācijas Virpulis. Pieņemu, ka veicot visas meditācijas un vingrinājumus viss, kas bija sakrājies nāca uz āru.

Šis kurss bija ļoti smags priekš manis, bet varu teikt, ka esmu no daudz kā atbrīvojusies, sāku klausīties radio, sarunāties ar cilvēkiem, iet garās pastaigās, galva vairs nav kā spainis, bez dusmām varu domāt par mammu un tēti.

Īpaši negribu izcelt kādu tehniku vai meditāciju. Visas ļoti iedarbīgas un dziļas, kaut gan priekšroku dodu meditācijām.
Paldies par visiem papildus materiāliem un domāju jau kuru nākošo kursu būtu derīgi iziet.
Lai veicas arī turpmāk, Iluta!
Ar cieņu

LASĪT VAIRĀK
Madara Edgell Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šo kursu es izvēlējos, jo mans vērtējums par sevi bija pats zemākais manā dzīvē, un nevēlējos turpināt tāda veidā eksistēt, un rādīt piemēru savam bērnam.

Iekšēji šaubīju vai tas ir iespējams, ka es varēšu manīties, jo līdz šim biju izlasījusi daudzas pašpalīdzības grāmatas, bet tas atviegloja, bet ne pārveidoja manu iekšējo trauksmi un neapmierinatību ar sevi un savu dzīvi.

Ar šī kursa palīdzību esmu sajutusi savu ķermeni, ko līdz šim nejutu, jo nemaz nezinaju, ka dzīvoju savās pagātnes sāpēs, un neatrisinātos iekšējos konfliktos, jo neapzināti glābu savus vecākus, un visus kas man bija apkārt.

Iemāc’ijos sajust sevi. Tik daudz ir atrisināts, ka no meitenes, kas gaidīja brīnumus, es sāku nobriest un apzinaties, kas ir pieaugšana un ka man nav jauzņemas citu cilvēku emocijas vai pat jameiģina pielagoties, lai tikai citiem būtu labi.

Esmu pārvarējusi bailes būt redzamai un dzirdamai, spēju izteikt savu viedokli un nebaidos prasīt palīdzību jo zinu ,ka pati netieku galā. Jūtu iekšējo mieru, ko nebiju jutusi savas dzīves laikā, un esmu iemācījusies tik daudz labu instrumentu kā sev palīdzet, kad uzrodas discomforts, lai to veiksmīgi risinatu nevis muktu prom ar patstavīgu skriešanu, tīrīšanu, alkoholu, iepirkšanos un citiem veidiem, ko biju piekopusi savas dzīves laikā, lai nejustu savas emocijas, kas galu galā pārvērtās pa panikas lēkmēm.

Tagad varu drosi teikt esmu brīva, protams. Es nevaru ar vārdiem izteikt cik pateicīga es esmu Ilutai, ka man ir atgriezta dzīve un vēlēšanas būt vienkarsi man 🙂

Es iesaku visiem saviem draugiem šo kursu, lai atvērtu acis un spētu ieraudzīt citu veidu kā dzīvot neierobežojot sevi. Kursa instrumenti ir tik effectīvi, ka man pat psihoterapija gadiem nedeva rezūltātus kā šis kurss.

Manas cerības bija beidzot pieņemt sevi un sākt dzīvot ar vieglumu sirdī ir viennozīmīgi attaisnotas. Paldies Iluta ,tu esi dzīves skolotaja, kuru es nekad neaizmirsīšu un vienmer būsu pateicīga.“

LASĪT VAIRĀK
Dace Poikāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Šis kurss man bija nepieciešams kā gaiss, ko elpot. Es smaku nost no savām destruktīvām pārliecībām, no tā, ka vienmēr visur sevi vainoju un vispār vienmēr jutos nepareiza. Nē, es nebiju klusa maliņā sēdētāja, kas nevar par sevi pastāvēt, ārēji bija maska, bet iekšēji vienmēr esmu jutusies kā nepasargāts bērns. Cik daudz laika un enerģijas es esmu atdevusi veltīgi, lai izdabātu citiem, sevi liekot otrajā un pat tālākā vietā. Non stopā es uztraucos, ko par mani padomāja. Itkā vienalga, bet patiesībā iekšā viss vārās. Es varēju, piemēram, nepamanīt uz ielas meitas skolotāju un ieraudzīt viņu, kad jau aizgājusi un pēc tam divas dienas cepties, ko par mani padomāja.

Šodienas reakcija – skolotāja pagāja garām, neredzēju viņu.. nu gan būtu bijis labi viņu pasveicināt.. bet labi, man nav acu pakaļpuse, es viņu neredzēju un pēc 5 minūtēm aizmirsu par situāciju. Šādas sīkas situācijas un manas jaunās reakcijas ir miljons. Es speciāli sekoju sev, un godīgi sev uz visu atbildu, lai zinātu, ar ko vēl ir jāstrādā.

Pie pirmās nodarbības bija uzdevums noteikt mērķi, man bija rakstīts par to, ka sabiedriskā vietā jūtu diskomfortu, kad kāds dzird mani runājam savā valodā, tas nebija tā vienmēr, nezinu no kurienes tas uzpeldēja. Tātad mērķis bija justies brīvi un droši runājām savā valodā cilvēkos.

Tas ir piepildīts apmēram par 90% un būs visi 100%, tas ir noteikti. Kursā dotai informācijai un instrumentiem ir neizsakama vērtība, pilnīgi visiem cilvēkiem to ieteiktu, tas nav nekādas naudas vērts, tagad liekas, ka tās bija kapeikas, ko es atdevu par kursu. To, ko es ieguvu nav izmērāms naudā.

Man nevarēja ienākt prātā, ka piemēram es neļauju sev just, neļauju sev būt! Par plūsmu ar vecākiem, ar mammu, kas tagad sāk atjaunoties lēnu garu, tas viss man bija kā akmens uz sirds. Smagums par to, ka mamma nav tāda kā es vienmēr gribēju, sāk pazust, tāpat kā tieksme viņu glābt. Esmu uzzinājusi par sevi ļoti daudz jauna, paliek arvien vieglāk un vieglāk.

Biju ieteikusi draudzenei iepazīties ar pieejamiem materiāliem Facebook, kā arī YouTube, bija – jā, jā paskatījos, un turpināja man stāstīt savas problēmas. Tad es sapratu, ka cilvēkam pašam jāgrib kaut ko mainīt un apzināties. Man ir neizsakams prieks, ka man ir šī vēlme uzlabot savu dzīvi, savas pārliecības! Tagad es skatos uz visu citādāk, ir palicis vieglāk elpot…

LASĪT VAIRĀK
Iveta Semjonova Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Viss sākās ar bezmaksas ” Vebināru “NO KURIENES “AUG KĀJAS” VISĀM MŪSU BAILĒM UN PROBLĒMĀM?”
Es jau kādu laiku meklēju internetā informāciju, kā izārstēt migrēnu.Un sāku ticēt, ka var palīdzēt tikai psihosomātika. Man migrēna jau ir 30 gadus un pēdejie 6.gadi katru dienu sāp, bez zalēm no mājām āra neeju. Ko es tik neizmēģināju, garšš stāsts, bet visam īslaicīgi tas darbojās,vai arī citreiz pat zāles nepalīdz.

Nolēmu izmēģināt šo kursu. Līdz atnākšanai uz šo kursu sekoju Ilutai, lasīju informaciju, izlasīju Ilutas pirmo grāmatu un gaidīju, kad beidzot pienāks tas laiks ,ka es ekonomiski varēšu atļauties aiziet uz Ilutas Repules kursu, un te pēkšņi, vēl tāda atlaide,un pateicu sev no zemes izrakšu to naudu , bet uz kursu aiziešu.

Nolēmu piedalīties šai kursā,lai izmainītu atieksmi pret sevi,pret dzīvi,un cilvēkiem kas man bija apkārt…un visslielāka vēlme bija atbrīvoties no migrēnas. Zināju, ka kurss veselībai, kurš ir veltīts veselībai ir pavisam cits, bet nolēmu palīdzēt sev ar kursa PF.IB palīdzību.

Ko es ieguvu no šī kursa? Šajā kursā es uzlaboju savu pašvērtējumu, nebaidos teikt cilvēkiem, ko agrāk varbūt apspiedu. Sāku labāk saprast apkartējos. Iemācījos kā jāstrāda ar emocijam,stressiem.

Šīs visas texnikas ir ļoti efektīvas, meditācijas mani tik dziļi ieveda. Bija asaras,viss bija jāizdzivo,tas bija to vērts,pēc tam tāds atvieglojums ,tas bija super.

Migrēnas man uzlabojās, vairs nav tik spēcīgi, bet vēl ir jāstradā, es ticu, ka būs vēl labāk.

Es uzskatu šis kurss ir visiem vērtigs kas vēlas uzlabot pašvertējumu, necīnīties ar stressu ,bet trenēt to, kā arī darbs ar emocijām ar savu dzimtu, māti , tēvu, kā arī ar dažādiem simptomiem ,tik daudz dažādas izstrades,praktiskie vingrinajumi un meditacijas.

Liels paldies Ilutai, par viņas darbu, viņa palīdzēja visu saprast,un pareizi izteikties kursā,viņa mums bija blakām ar savu sirdi un dvēseli, lai visiem viss izdotos. Protams ja nepilda kāds mājas darbus,tā ir tikai mūsu vaina. Katram sava dzīve savās rokās, ja strādas būs rezultāti!!!
Veiksmi visiem,lai visiem viss izdodās!!!”

LASĪT VAIRĀK
Solvita Klintāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Jau iepriekš biju iepazinusies ar SAS kursiem un noklausījusies vairākus Ilutas bezmaksas vebinārus. Tie visi bija tik aizraujoši, vērtīgi un likās, ka katrs vārds un teikums ir tik pareizs un trāpīgs, ka labāk pateikt nemaz nevarētu. Tik ļoti daudz ko no tā varēju attiecināt uz sevi.
Ziemā pienāca tas brīdis, kad nolēmu, ka beidzot ir jāsāk ar sevis sakārtošanu, jo sēžot un gaidot, ka palīdzēs kaut kas vai kāds no malas, nekas nenotiks.

Apmēram pirms 9 gadiem pirmo reizi iepazinos ar veģetatīvo distoniju. Tie bija dažādi fiziski simptomi, sāpes. Tikai pēc ilgāka laika sapratu, ka tā ir mana psihe un nervu sistēma, kura likusi par sevi manīt. Ar VD cīnījos dažādi, izmēģināju gandrīz visu iespējamo, ieskaitot vieglu antidepresantu lietošanu. Jā, kamēr tos lietoju, jutos labāk, tomēr nevēlējos visu dzīvi savas emocijas nomākt, dzerot tabletes.

Uzsākot šo kursu biju nolēmusi, ka beidzot pēc 2 gadu ilgas antidepresantu lietošanas, mēģināšu tos pamazām atmest. Šo 3 mēnešu laikā, kurā notiek kursi, tas arī ir izdevies. Jau tā dēļ vien bija vērts piedalīties un strādāt ar sevi.
Jāatzīst, ka viegli nebija, tomēr tas viss ir tā vērts. Pirmās pozitīvās izmaiņas sajutu jau pēc apmēram pirmajām 3 nodarbībām. Bija vairāk enerģijas, uzlabojās garastāvoklis, jutos mierīgāka.

Saprotu, ka acīmredzami un jūtami rezultāti nevar būt tūlīt un tagad, jo viss ir krājies vairākus gadu desmitus, tomēr par visām pozitīvajām izmaiņām, kuras jūtu, esmu ļoti priecīga.

Pašlaik varu teikt, ka esmu mierīgāka un enerģiskāka. Vēlos iet un darīt, darboties. Tagad jūtos vērtīga tāda, kāda esmu, un vairāk nav vēlēšanās visiem izpatikt, jo saprotu, ka katrs cilvēks var domāt, ko viņš vēlas. Arī kritiku uztveru mierīgi, nebaidoties par to, ka mani kāds varētu kritizēt. Tāpat arī vairāk nav tik lielas bailes kļūdīties, bet visu, kas ar mani notiek, mēģinu uztvert kā pieredzi.

Manas cerības, kuras gaidīju no kursa, ir attaisnojušās par visiem 100% un vēl vairāk. Jo es uzsāku to, ar domu mēģināt atrisināt vismaz vienu savu problēmu, bet, jāatzīst, ka atrisināju stipri vairāk.

Jau kursa laikā uzdrošinājos nosūtīt savu CV darba devējiem, jo tagad nav bailes no atraidījuma, no tā, ka man neatbildēs, ka neaicinās uz interviju. Es saprotu un pieņemu, ka tā var būt un tāpēc es neesmu ne slikta, ne stulba, ne nevērtīga.

Protams, lai būtu rezultāti, nevar tikai noklausīties vebinārus, ir sevi jādisciplinē, jāatrod laiks un jāstrādā, gan veicot izstrādes, gan klausoties meditācijas, jo tas viss “strādā” komplektā.

Noteikti iesaku piedalīties šajā kursā visiem, kuri jūtas slikti emocionāli vai fiziski, kuriem ir negatīvas pārliecības, bailes vai problēmas ar pašvērtējumu, kuri nezina, ko viņi vēlas vai kuriem nav mērķu. Manuprāt, kurss ir tik daudzveidīgs, ka var palīdzēt ikvienam atrisināt viņa problēmas, protams, ja ir vēlēšanās ar sevi strādāt un izmantot piedāvātās tehnikas.

Milzīgs paldies, Iluta, par to, ko tu dari un palīdzi ikvienam, kurš to vēlas un ir gatavs ņemt un izmantot to, ko tu piedāvā!”

LASĪT VAIRĀK
Elita Tomele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kurss “Pašvērtējuma fundamets. Izdzēst bailes – II” man bija likumsakarīgs turpinājums kursam “Nauda un dzīves scenārijs”. Liekot sev šī gada mērķus, kā vienu no mērķiem biju ielikusi iziet šo konkrēto kursu, tāpēc tiklīdz tika izsludināta pieteikšanās es nedomājot piekritu. Lai arī, lielos vilcienos, es pati sevi uzskatu par veiksminieci, ka man diezgan viegli padodas daudzas un dažādas lietas, tik un tā ik pa laikam, ieklausoties sevī, pieķēru sevi jūtam iekšēju trauksmi, neapmierinātību, dusmu lēkmes, kas visbiežāk nāca pār manu mīļo galvām. Lai arī šķita, ka ar veselību viss ir labi, tomēr migrēnas lēkmes ik pa laikam lika par sevi manīt, arī zobārts norādīja, ka stresa ietekmē esmu sākusi naktīs griezt zobus. Un visam pāri mani uztrauca mana nespēja izveidot noturīgas partnerattiecības. Un tas viss ārēji smaidīgas, laimīgas un veiksmīgas izkārtnes aizsegā.

Kāds ir mans ieguvums no šī kursa? Esmu atbrīvojusies no mastopātijas no kuras cietu vairāku gadu garumā. Nu jau iet trešais cikls, kad vairs nejūtu sāpes. Vai man ir izdevies atbrīvoties no migrēnas lēkmēm vēl nevaru pateikt, bet, mans mazais, sievišķīgais prieciņš – jau nedēļu man ir savas smaržas! 🙂 Tie, kas cieš no migrēnas zin, ko migrēniķim nozīmē smaržas. Risks piedzīvot migrēnas lēkmi vai spēcīgu lēkmes saasinājumu jau ir vien no tā, ja kāds cits lieto smaržas, kur nu vēl pašam sev tās iepūst. Papildus nosauktajam šķiet, ka esmu kļuvusi atvērtāka dažādiem dzīves notikumiem, spēju tos vieglāk “izlaist sev cauri”.

Ja man ir jānovērtē Ilutas darbs, tad gribas uzrakstīt patiesi, bet tai pat laikā, lai tas neizklausās kā sektas vadītāja slavināšana. Sadarbojoties (šajā un citos kursos) mums ir gājis visādi. Esmu gan aizvainojumā raudājusi, gan esmu bijusi patīkami pārsteigta cik ļoti daudz papildus informācijas, palīdzības un rūpes ir iedots, nežēlojot laiku un resursus, lai man palīdzētu, vai kaut vai apjautātos kā es šodien jūtos? Iluta pat no rakstīta teksta prot uztaustīt, kad ir vajadzīgs atbalsts, bet kad ir ieslēgusies vēlme pēc tā, lai kāds pažēlo, paraud korītī līdzi. Un Iluta to nedara. (Tie, kas ir izgājuši kādu no viņas kursiem noteikti zin, kāpēc nedrīkst nodarboties ar otra žēlošanu.)

Šis kurss sevī ietvēra, slēgtā Fecebook grupā, iepazīstināt ar sevi video formātā. Pēc tam vēlāk bija jāievieto vēl viens video uzdevums. Un man bija patiesi liels prieks skatīties cik ļoti bija mainījušies dalībnieku sejas vaibsti salīdzinot ar kursa sākumu.

Hei, vai jūs pamanījāt šīs smaidīgās sejas un dzirkstošās acis?!?! Es tik ļoti priecājos par sevi un mums visiem pārējiem, kuri šī kursa laikā kļuva daudz brīvāki, atvērtāki, smaidīgāki, laimīgāki un viedāki! Šis viss nebija viegli, bet šīs asaras bija patiesi dziedinošas!”

LASĪT VAIRĀK
Dace Kalniņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Bezmiega dēļ naktī lasīju par emocijām, to ietekmi, iedabu. Tonakt izlēmu izlasīšu visu, ko vien varu atrast. Esmu daudz ar sevi strādājusi, analizējusi, pētījusi, mācījusies, lasījusi grāmatas tonnām :), tomēr nodomāju, ka vienmēr ir kaut kas, ko varu tam visam vēl pievienot. Uzgāju internetā Ilutas aprakstu par psihosomatikas procesiem. Tas bija padsmit lapaspušu garš un neko loģiskāku nebiju lasījusi. Nolēmu izpētīt, kas ir Iluta. Ļoti šaubījos, vai man šajā kursā iet, neiet. Tomēr paklausīju iekšējai sajūtai un pieteicos.

Mans mērķis bija kaut kā pārprogrammēt sevi, lai justos pelnījusi labo savā dzīvē un to sev neliegtu. Izprast kā darbojas emocijas un pārliecības, iegūt tehnikas, lai mainītu savas vecās programmas, ieradumus. Tikt galā ar depresīvo nolemtības sajūtu un labāk gulēt.

Līdz šim nezināju, ko iesākt ar savām emocijām, kuras bija ieskaitītas nevēlamo emociju sarakstā. Bēdājos par to, ko pati jūtu. Likās, ka apvainošanās, aizvainojums ir slikts, to negribu just, dusmoties nedrīkst – dusmoties un lamāties nav labi. Sajutu savas apspiestās dusmas, kuras nekur nebija palikušas, tikai krājušās.

Emociju ietekmi jau ļoti labi apzinājos un teorija skaidra, bet nebija veida, instrumentu kā šīs emocijas atbrīvot, ko ar tām iesākt. Labi zināju kā vēlos justies, kā gribētu, lai būtu. Zināju ar prātu – biju izdomājusi.
Tikai viena problēma, ar prātu kaut ko vēlējos just vai nejust, bet vienalga jutu. Piemēram, saniedzu kādus panākumus un it kā būtu jāpriecājas, kaut kāds prieks jau arī ir, bet fonā diskomforts, tāda kā bezjēdzīguma sajūta, kas lūdz man pievērst kaut kam uzmanību. Cik ilgi varēju, tik to visu arī ignorēju :). Bezapziņai pilnīgi vienalga, ko vēlas vai nevēlas prāts. Un ja es sev piespiežu un ieskaidroju kā man jājūtas, tad radu sev tikai spriedzi, kuru pašai sevī vēl nerimstoši jāuztur, lai kaut ko nejustu, justu.

Gribu pateikt, ka visas pozitīvās domāšanas, ezotērikas, reliģijas, astroloģijas, sevis rūdīšanas un daudzas citas mācības mani nesaistīja. Uzskatīju un uzskatu, ka vienīgais atbildīgais par savām sajūtām, saviem stāvokļiem ir cilvēks pats, tieši tas, ko izjūt caur sevi pats konkrētais cilvēks. Tātad arī risinājums ir pašā, nevis kaut kur citur ārpusē.

Šajā kursā mācījos sevi atkal sajust. Sapratu, ka viss, ko jūtu ir labi, nevis slikti. Sapratu, cik ļoti ietekmē audzināšana. Tas, ka ietekmē ir vispārzināms fakts, bet to, ka šī ietekme – programmas tik iespaidīgas, nebiju līdz galam apzinājusies.

Vienkāršoti, piem., vecāki, kuri labāko nodomu vadīti saka: nu neskumsti, neraudi. Saka: nejūti to, ko Tu patiesībā jūti. Bērns pakāpeniski aiziet prom no sevis, savām sajūtām. Tas, ko viņš patiesībā būtu vēlējies, būtu izjust visu, ko jūt, izraudāt un izdzīvot. Tās ir viņa emocijas – labas un vajadzīgas, neskatoties uz to, ka varbūt neērtas vecākiem. Un šī paškontrole – emociju, uzvedības kontrole pavada visu dzīvi, noved pie smaga sasprindzinājuma, robotveidīga, saspiesta stāvokļa, kamēr to vispirms jau neatklāj. Kad tas apzināts, tad ar to var beidzot strādāt un pakāpeniski sevi atlaist, ļaut sev dzīvot. Un man bija jautājums, kā ar sevi strādāt, lai justu rezultātu un tieši ilglaicīgu.

Patika vadītās meditācijas, ar kuru palīdzību līdz apziņai nonāca dažādi bezapziņas procesi. Šis kurss ir kā ceļš atpakaļ pie sevis. Ļaut, lai viss iet, ļauties procesam, dzīvei, plūsmai. Vienkārši un dabiski, bez piepūles.Vienkārši just, izdzīvot, pieņemt sajūtas, nepretoties, neizstumt emocijas.

Ieteiktu šo kursu ikvienam, kam domas nesakrīt ar sajūtām un ir vēlēšanās notīrīt kādu diskomforta sajūtu, kas fonā. Vienkārši tas nav, bet ir iedarbīgi. Ja tas būtu vienkārši, tad mēs visi to jau sen būtu izdarījuši, iepazinuši, sapratuši sevi un nemeklētu mierinājumu, kur nu kurais.

Ilutas ieguldītais darbs, laiks, gadi, izfiltrēšana, pārbaudīšana caur sevi, sasistematizēšana, apkopošana ir milzīgs darbs, ļoti, ļoti to cienu. Un tā atdeve, skaidrošana, aprakstīšana, tiešums, ātrā reaģēšana, visu mūsu pārdomu lasīšana, iesaiste, klātbūtne, vēlme palīdzēt, nodot savas zināšanas, instrumentus, dalīšanās, augstvērtīgas cilvēciskas kvalitātes. Milzīgs paldies, Tev Iluta. Novērtēju un pasakos.”

LASĪT VAIRĀK
Ineta Retene Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Uz kursu pieteicos, jo vienmēr likās, ka man ir problēmas ar pašapziņu. Kurss deva ļoti daudz. Tas bija vesels posms manā dzīvē, speciāli plānoju tam laiku, lai izstrādātu tehnikas, rakstītu atsauksmi par katru nedēļu utml., jo man ir mazi bērni un šajā kursā ir reāli ar sevi jāstrādā, tam vajag laiku. Bija daudz labas informācijas, bet mani visvairāk uzrunāja meditācijas, ļoti tās baudīju.

Bija ļoti sāpīgi burtiski iegrābties savās sāpīgākajās tēmas, sajūtās, bet tas bija tā vērts, jo tas deva brīvības, atvieglojuma sajūtu. Arī tagad visādas situācijas notiek, bet ar Ilutas dotajiem rīkiem varu ātri ar tām tikt galā un nepakoju tās iekšā sevī, neizliekos, ka to nav.

Kurss ir mainījis to, kā jūtos ar sevi, ir daudz tīrāka sajūta, ģērbjos košāk, smejos skaļāk, jūtos brīvāk, dzīvāk. Turpināšu tehnikas arī pēc kursa.
Sākumā bija grūti pieņemt, ka Iluta neauklējas un nežēlo, jo bija ļoti sāpīgie iet savās sāpīgākajās situācijās, bet tas beigās izrādījās plus, jo es beidzot iemācījos pati sevi atbalstīt un tā ir laba sajūta.

Uzrunāja par traumu- ka pēc traumas izstrādes ir cits dziļums, ir traki sāpīgi tam iet cauri, bet priecājos, ka spēju iziet vairākām ļoti sāpīgām pieredzēm, jo tas ir ļoti mainījis mani, manu skatījumu uz sevi un pasauli.

Bija interesanti par meliem, nebiju par šo tēmu lasījusi, ļoti patika tehnika par meliem, beigās bija liela atvieglojuma sajūta. Ar sveicieniem,”

LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es to sauktu par veselu ceļojumu pa sava prāta dziļumiem – pārliecībām, traumatiskiem notikumiem, pārdzīvojumiem, emocijām. Kursa laikā mēs mācījāmies sadraudzēties ar ķermeni, jo tieši ķermenis ir vislabākais skolotājs un instruments, kas palīdz tik klāt un sakārtot mūsu apziņu un emociju pasauli. Mēs sapratām, ka emocijas nav nekas mistisks, kas parādās no zila gaisa un mācījāmies kā vairs nebūt savu destruktīvo pārliecību vergiem, kuru autori, kā izrādās mēs paši nemaz neesam.

Kurss veda līdz pat mūsu sajūtu un rīcību fundamentam, notīrīja, sakārtoja tur visu pa plauktiņiem un uz šī pamata mēs tagad katrs varam būvēt savu jauno realitāti. Jā – katrs pats. Patstāvīgais darbs ar sevi noteica pusi no panākumiem, jo Iluta iedeva zināšanas, instrumentus un tālāk no mums katra paša ir atkarīgs, cik un ko no tā visa mēs attīstīsim, izmantosim. Tas, ko saņēmām līdzi ir vienkārši fantastiskas tehnikas, kā rīkoties stresa situācijās, kā tik galā ar bailēm, kā atrast savas ,,problēmas” cēloni un neitralizēt to.

Katra tehnika ir tikai aisberga redzamā daļa, kurai apakšā ir tāda zināšanu un informācijas bāze, kuru mēs, ja patstāvīgi meklētu, nesavāktu un sev neatklātu vairāku gadu garumā. Bet te – koncentrētā veidā kā uz paplātes viss tiek perfekti izskaidrots, parādīts, vizualizēts. Tā rezultātā viena pēc otras atklājās kopsakarības, cēloņi, iemesli un tas ļoti atbrīvo, ļauj vieglāk dzīvot.

Kāpēc es ieteiktu šo kursu? Mums visiem ir sapņi, mērķi, gribas tik daudz – sienas ir aplīmētas ar iedvesmojošām bildēm, bet viss, kaut kāda neizskaidrojama iemesla dēļ, tā arī paliek miljons gaismas gadu attālumā no reālās dzīves, kur mēs cīnāmies par izdzīvošanu, cīnāmies paši ar sevi, saviem kompleksiem un visiem tiem ļaunajiem, sliktajiem cilvēkiem, kas tik ļoti mums grib nodarīt pāri un kaitēt. Nu tad kursā visu saliek pa vietām- kāpēc ir tā un nekā savādāk. Lai kā mēs censtos, mūsu zemapziņas mehānismus neviens nav atcēlis un neviens iedvesmas koučs tos neapmānīs, neviena pozitīva afirmācija ,kaut vai miljons reižu atkārtota, neizmainīs tās pārliecības, ko mūsos ir ielikuši mūsu vecāki un visas tās situācijas dēļ kurām mēs esam tas, kas mēs esam.

Viena pamatīga vērtība no šī kursa bija iespēja izprast attiecību mehānismu ar mammu, kas arī ir viens no galvenajiem pamatiem uz kura tiek būvēta dzīve. Pēc šīs nodarbības noklausīšanās pār mani nāca tādas ,,atklāsmes” līdz kurām es parastos apstākļos nekad mūžā iespējams nebūtu aizrakusies. Zinu, ka daudziem šķiet, ka tas viss nav jākustina ( kā saka – kamēr sūdu čupu nebaksta, tā nesmird) labāk dzīvot kā ir. Bet šeit iemācīja, cik svarīgi ir dabūt visu uz āru, izdzīvot visas pagātnes bailes, pabeigt, izsāpēt, izpaust – nevis apspiest.
Ieteikums sev un visiem tiem, kas iegādāsies kādu kursu – ja iet, tad iet uz visu banku.

Iluta tik tiešām par katru kursa dalībnieku gadā, rūpējas un viņas iesaistei ir ļoti liela pievienotā vērtībā.
Vienvārdsakot – šis bija fantastiski- paldies, paldies, paldies

LASĪT VAIRĀK
GUNTA ĀBOLA Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Par Tavu skolu biju jau dzirdējusi pasen, bet īpašu uzmanību nepievērsu, likās dāŗgi….FB nebiju, tāpēc informāciju guvu nedaudz. Pirms gandrīz 3 gadiem debesīs devās mans vīrs, un kopš tā brīža sāku meklēt, kā lai tieku ar šo situāciju galā. Pierakstījos FB, un tad jau varēju gūt vairāk info par SAS. Pasūtīju Tavu grāmatu. Mani viņa ļoti uzrunāja, likās ļoti vērtīga, manuprāt, salikti pareizie uzsvari pareizajās vietās. SAS arī uzzināju par šo kursu pēc iepazīšanās vebināra noklausīšanās. Pieteicos uzreiz pēc vebināra noskatīšanās. Sapratu, ka man to vajag!! Un neemu nožēlojusi ne mirkli.

Kursā mēs ieguvām milzīgu informācijas daudzumu, ko es neticu, ka kaut kur citur es varētu iegūt. Man ļoti patika, ka viss līdz sīkumam tika teorētiski pamatots, izskaidrots, un tad praktiski izmēģināts. Un pamazām, no paša pamata, solīti pa solītim ar katru nodarbību Tu mūs vedi arvien tuvāk sev, savam kodolam, savai izpratnei un būtībai. Savam patiesumam.

Kas man patika ļoti – pats process. Tas, ka pašam dalībniekam ir daudz jāstrādā, jāseko līdzi savām sajūtām, izmaiņām sevī. Kurss man lika man dziļāk un uzmanīgāk ieskatīties sevī. Sapratu, ka daudz lietas es par sevi esmu domājusi citādāk, nekā tas parādījās šajā kursā. Es iepazinu sevi daudz labāk. Man arī ļoti patika, ka Tu mūs motivēji mājās strādāt, pildīt mājas darbus un rakstīt atskaites.

Manas supertēmas šajā kursā bija trīs: Mamma un procesi; par stresu un par pārliecībām, no kurām es personīgi guvu visvairāk. Instrumenti man piemērotākie škiet “Diskomforta izstrādāšana”, “Izdzēst bailes”, “Dziedinošais virpulis”, kuru noklausījos 21 reizi un “Vingrinājums par pārliecībām”. Vislielāko ietekmi tieši nodarbības laikā uz mani atstāja meditācija, kas bija nodarbībā Mamma un procesi, meditācija par stresa atlaišanu un meditācija par Visumu. Tās bija super! Pēc Visuma meditācijas vispār bija sajūta, ka negribu no tā stāvokļa aiziet. TĀDS PIEPILDĪTS PLAŠUMS, VARENUMS, KO NEGRIBAS PĀRRAUT!

Tēmā Mamma un procesi bija ļoti ļoti vērtīga teorētiskā informācija un ne mazāk praktiskie vingrinājumi, kas mani ļāva nonākt līdz dzimšanas brīdim un saprast, kas man neļāva mammu pieņemt pilnībā un izrādīt savu mīlestību.

Un pats galvenais – šī kursa laikā atbrīvojos no tās iekšējās trīcošās sajūtas, it kā “dvēsele karātos tievā diedziņā”. Tas arī bija tas, no kā es ar šī kursa palīdzību klusībā cerēju atbrīvoties. Tas pilnībā izdevās!!!

Paldies, Iluta, milzīgs! Tu mācēji kursu novadīt tā, ka katrs Tavs vārds atrada manī īsto vietu un atbalsojās! Tagad jāklausās vēlreiz ar “citām ausīm”, jāpiezīmē sev svarīgākais un jāpielieto, jāpielieto, jāpielieto viss iegūtais ikdienā.”

LASĪT VAIRĀK
Aiga Dombure Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kopš 2017.gada, kad dzīve apmeta lielu kūleni, esmu sākusi sevis atrašanas ceļu. Es domāju, ka nu jau katrs zin frāzi: “vēlies dzīvē pārmaiņas, sāc ar sevi”. Esmu izmēģinājusi daudz no tā, ko mūsdienās piedāvā: fiziskā joga, kundalini joga, meditācijas, cigun, garīgās prakses, sevis iemīlēšanas tehnikas, afirmācijas, mandalu zīmēšana/krāsošana u.tml. un tas viss ir forši un no katras lietas, ko daru, kaut ko iegūstu: pieredzi, izpratni.

Noklausoties kursa pirmo nodarbību uzreiz bija skaidrs – šis būs kaut kas pavisam cits, kaut kas dziļš, kas tāds, kas izmainīs daudz. Un šobrīd, pēc kursa noklausīšanās viennozīmīgi varu teikt, – tas ir bijis katra eiro vērts, katras manas dzīves sekundes vērts. Un šis kurss nav teorija, kuru var noklausīties vienu reizi un aizmirst, tas ir ļoti liels darbs ar sevi, kas prasa laiku, motivāciju un enerģiju. Katra diena kā izaicinājums. Izaicinājums izdarīt maksimāli iespējamo, lai pārvērstu savu dzīvi. Jo nu manās rokās ir tehnikas, ar kurām to var izdarīt.

Pēc dabas esmu loģiska būtne, man dzīvē līdz šim viss ir balstījies uz prātu, shēmām, analīzi utt. Pateicoties kursam, esmu iemācījusies just/dzirdēt/ieklausīties savā ķermenī. Ir būtiski mainījusies mana reakcija dažādās situācijās. Es vairs nepanikoju par sīkumiem, mana galva vairs nav piepildīta ar bezgalīgiem izdomātiem dialogiem, mans prāts ir kļuvis skaidrs. Vistiešākajā nozīmē. Jo vēl pirms kursa man bija bieži sajūta, ka galva ir tik pilna, ka tā var eksplodēt jebkurā brīdī, tad tagad ir sajūta, ka esmu atbrīvojusies no visa degradējošā. Man ir kļuvis daudz vieglāk pateikt “Nē” destruktīvām situācijām un attiecībām. Un kas pats svarīgākais – nejusties par to vainīgai.

Es jūtu kā brīnumainā veidā mainās vide un cilvēki man apkārt – rodas jaunas iespējas, uzrodas jauni kontakti, draugi. Notiek lietas, par kurām agrāk pat nevarēju iedomāties. Tas viss brīžiem liek sajusties kā pasaku valstībā.

Un, nē – problēmas nav pazudušas, tās vienkārši uztveru savādāk un risinu daudz vieglāk.

Pēc kursa pilnīgi noteikti pārņem sajūta – gribu darīt vēl un vēl – jo reāli patīk tas, ko var izdarīt ar tiem instrumentiem, kas kursā tiek doti.Iluta, milzīgs paldies! Esmu pateicīga par kopā būšanu, par atbalstu, par bagātīgo informāciju, ko esi devusi, un no savas puses zinu pilnīgi noteikti – turpinu strādāt, lai sevī sajustu arvien jaunus un jaunus “wow””

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Reingolde Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es BAUDU visu to fantastiko rezultātu un esmu pilnīgā labsajūtā, man negribas no tā stavokļa iet arā un kautko kādam pierādīt kā kas strādā. Kurss bija tiešām ļoti ļoti vērtīgs. Gāju lai atrisinātu vienu problēmu, bet atrisinājās vēl daudzas citas. Ieguvu atbildi uz to kas mani nomāca, un mani tas vairs neuztrauc. Es kā ,, latvietis prakstiskais” pārbaudu vēl un vēl kā viss strādā un kādi ir rezultāti, lai nebūtu tikai emocijas, bet arī sajūtas. Tevis dotie instrumenti ar lietošanas instrukciju ir rezultatīvi un strādā ja tos lieto. Meditācija par Visumu šobrīd ir mana mīļākā, jo pēc tās ir tāda enerģija ka gribās iegūt zināšanas, gribas mācīties, gribas pilnveidoties. Piekrītu visiem kursa dalībniekiem kas uzrakstījuši atsauksmes, viss ir taisnība un nav nekādas liekulības.

Saprotu arī kapēc daudzi grib likt anonīmas atsauksmes, jo Latvija ir ļoti maza, šeit visi viens otru pazīst un kāds var arī izmantot to ko teici, ļaunprātīgi, pazoboties, pasmieties, jo citi sēž savās čaulās, un viss viņiem ir slikti.

Šo nedēļu biju uzlikusi sev konkrētu mērķi par naudas nopelnīšanu, ņemot vērā tavus ieteikumus. Man bija mērķis un es to sasniedzu, nopelnīju naudas summu ko sev biju uzstādijusi kā mērķi un man viss izdevās ka plānots. Turpinu iziet kursu par naudu un baudu rezultātus!
Iluta, liels Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
SANTA ATVARE Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Pēc kursa „Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes” noklausīšanās un līdzdarbošanās es sajutos tā, it kā man tiek pavērts priekškars jaunas dzīves sajušanai un uztverei. Milzum daudz jaunas atklāsmes par cilvēka eksistences pamatvērtībām, kā paši sev „zīmogus” liekam jau no bērnības un jūtamies „ka kaut kas nav kārtībā”, jo spēlējam ne sevis izvēlēto spēli dzīvē.

Kursa laikā ieguvu citu skatījumu uz savu dzīvi. Ikdienas situācijās ir mainījusies reakcija uz notiekošo. Man bija izteikta bēgšana no nepatīkamām situācijām, ja mani kāds kritizēja, bet tagad es izturos pavisam savādāk, jo apzinos, ka šīs situācijas neapdraud manu dzīvību un ka cita cilvēka teiktais nav pasaulē vienīgā taisnība.

Manī nav tik izteiktas vainas sajūtas, ja es pastāvu par savām vajadzībām, jo iepriekš tās vispār biju nolikusi „maliņā”. Ir uzlabojušās attiecības ar mammu, jo iepriekš uzvedos un jutos kā mazā meitiņa, kura vainoja mammu, ka esmu ar tādu nevērtības sajūtu izaugusi, bet tagad viņu uztveru pavisam savādāk, ar pateicību, ka deva man dzīvību un pārējais jau ir manā atbildībā. Es vairs negaidu uzslavas no vecākiem, bet mācos pati būt laba mamma un savai meitai dot to, ko es savā bērnībā nesaņēmu.

Kursā saņemtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, kuras jau izmantoju ikdienā un arī pat meitiņai ieteicu pie baiļu sajušanas vienu vingrinājumu, un tas nostrādāja!”

LASĪT VAIRĀK
Sandis K Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Mana atsauksme par tavu izcilo produktu:
Patiesi gribu padalīties ar saviem ieguvumiem no kursa PF.IB . Nodzīvojot daudzus gadus ar pārliecību, ka ar mani nav kaut kas kārtībā, esmu uztrenējis sevī trakas lietas. ???? Tā es saucu savas nedabiskās reakcijas, bailes.

Par kursa pocesu. Ar daudz ko strādājām šī kursas ietvaros. No sākuma zināšanas, lai prātam nav jāmeklē atbildes. Pēc tam izstrāde. No sākuma vienkāršākas izstrādes. Vēlāk jau daudz dziļākas. Katra nodarbība deva daudz. Visu jau nevar izstāstīt, bet spilgtākās lietas – Mamma un procesi, instruments ar domām, attiecības ar stresu, dziedinošais enerģijas virpulis. Izprotu, ka mums ir jāizdziedina savs iekšējais bērns. Mēs kā bērni pieņemam lēmumu, kas jau būdams pieaugušam nav vajadzīgs, bet staigājam visu savu dzīvi ar šo lēmumu. Šiet strādā ar savu iekšējo bērnu. Daudzi dzīvo automātismā un nepadomā kāpēc mēs darām tieši tā. Nedzīvo savu dzīvi.

Arī kā citas dalībnieces rakstīja es guvu atbildes uz daudziem jautājumiem. Pilnīgi mainījās visa mana dzīves uztvere. Pēc dažām nodarbībām bija ļoti liels patīkamu sajūtu lādiņš. Tāds, ko es nebiju jutis jau ļoti sen. Viens, ka mēs strādājām nodarbībās. Otrs, ka varēja pārliecināties kā iedotie instrumenti strādā reālajā dzīvē. Tas ir transformējošs kurss, ja aktīvi iesaistās pats. Tie, kuri vēlējās varēja rakstīt dienasgrāmatas. Iluta dod lielu atgriezinisko saiti. Viņa tās lasa un ieraksta, lai rezultāti būtu vēl labāki. Ļoti novērtēju, jo tas ir liels darbs iet caur visām dienasgrāmtām un vēl paspēt izdarīt citas lietas, ko viņa dara.

Par rezultātiem. Viss mani mainās katru dienu. Mans atslābums ķermenī ir labākais kāds ir bijis 10 gadu laikā. Agrāk bija lielas problēmas ar spēju uztvert informāciju. Manas spējas uztvert informāciju un glabāt arī paliek labākas. Apzinos, ka tas ir process. Agrāk bija ļoti lieli iekšēji bloki, kad man vajadzēja apgūt kaut ko jaunu. Man likās, ka visi ir pret mani un līdz ar to ar mani nav viss kārtībā. Mans negatīvais paštēls. Es baidījos mācoties saskarties ar šo sajūtu, ka esmu iemācījies tā kā citi nedomā. Pilnīgi viss aiztaisījās ciet. Bija bailes iedziļināties, jo var tā notikt.

Arī sabiedrībā atrodos daudz drošāk un pārliecinātāk. Piemērs, man bija macību seminārs, kur zālē ap 80 cilvēku. Es spēju būtu viens no retajiem, kas uzdod sev intresējošu jautājumu. Tas vienkārši izšāvās. ???? Agrāk par tādu pat nespēju iedomāties. Kursa ietvaros atteicos no vienas savas nodarbes, kas man atņēma enerģiju. Atklāju, ka daru dēļ citiem. Pārstāju darīt.

Es noteikti ieteiktu iziet kursu arī citiem. Es biju vienīgais vīrietis šajā kursā un redzu, ka tieši vīrieši mazāk uzdrošinās iet šādus pilnveidošanās kursus. Pēc izietā pārliecinoši saku, ja ir vēlme just dzīvē labsajūtu, to nekad nepiepildīs ar ārējiem āpstākļiem- skaistu sievu, daudz naudas, liela māja, dārga mašīna utt. Ja Tu iekšēji sevi nevērtē, tad ar to nestrādājot viss arī tā paliks.

Paldies, Iluta par to ko iedevi! Tu dari fantastisku darbu! Un paldies arī visām kursa dalībniecēm ar ko kopā apguvām šo kursu. Kopā darot tiešām lielāks efekts”.

LASĪT VAIRĀK
Linda Ābele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es tik ļoti vēlējos uzraktīt atsauksmi, bet rakstot sapratu, ka tās visas pozitīvā emocijas, kuras esmu ieguvusi un to atbalstu, kuru esmu saņēmusi no Tevis nemaz nevar ielikt teikumos! Mans ķermenis būtu gatavs Tevi apķert un samīļot aiz prieka :))

Rakstot sanāca šādi, bet tas viss jāreizina vēl ar miljonu :)Par šo kursu uzzināju it kā nejauši FB, lai arī skaidrs, ka nekas nenotiek nejauši un tas bija man vajadzīgs un, protams, ka nāca īstajā laikā. Uzsākot kursu, protams, ka domāju, ka uz mani neattieksies sadaļa par pašvērtējumu, jo, protams, ka man ar to viss bija kārtībā, tāpat kā ar visu citu. Jā, jutu, ka būs jāstrādā dažādām savām bailēm un pārliecībām, bet principā ar mani taču viss bija labi arī bez šī kursa 🙂 Bet interesanti, ka kurss parādīja, ka ar prātu es varu izdomāt kaut ko vienu, bet patiesībā ķermeņa sajūtās tas ir pavisam kas cits un jāstrādā ir ar kaut ko pavisam citu nekā varētu domāt.

Iluta ir izveidojusi brīnumainas mācības, kas kā slānīti pa slānītim noņem sev virsū saklātās sedziņas un parāda īstenību, kāda nu tā ir. Mācības ir pārpilnas reāli, praktiskiem un vienkāršiem instrumentiem, kurus var lietot ikdienā un tas viss strādā, ja tiešām tie tiek lietoti. Tā nebija tikai skaista parunāšanās par tēmu, bet reāls vairāku mēnešu darbs un tas viss strādā.Manī ir lielāks miers, lielāks prieks, vairāk jūtu sevi un savu ķermeni, protu nošķir savus prāta izdomājumus no realitātes un saņēmu simtiem atbildes uz saviem jautājumiem, kāpēc es desmitiem gadu biju jutusies tā un rīkojusies atbiltoši.

Iluta ir savas jomas profesionālis, kas kā īstens virtuozs, esot blakus saviem skolniekiem, parāda virzienu kurā jāskatās un kur jādarbojās, bet neko neuzspiežot un ļaujot pašam visu piedzīvot. Iluta kaut kā jūt to, kas vajadzīgs un sniedz savas zināšanas un padomus ar 100% precizitāti īstajā brīdī un vajadzīgajā daudzumā. Visu kursa laiku man bija sajūta, ka man blakus ir mana vecākā māsa, kas ir gan kā atbalsta plecs, gan skolotājs, gan pasaka rūgto taisnību, bet visu to dara ar vienu sajūtu – lai es justos labāk. Un Ilutas paveiktais manā dzīvē šo mēnešu laikā ir miljonu vērts!

Zinu, ka cilvēki ir diezgan aizspriedumaini pret darbu ar sevi un lielākoties valda uzskats, ka ar pašizziņu nodarbojās tikai tie, kas “nav normāli”. Bet tas ir ārkārtīgi interesanti un to vajag darīt katram. Šis kurss parādīja man to, cik maz par sevi zināju, cik daudz biju spēlējusi neapzinātas spēles, cik daudz biju darījusi lietas, jo citiem tā bija vajadzējis, kāds bija izdomājis, ka tā vajag un es klusējot un skrienot pakaļ cilvēku viedokļiem biju dzīvojusi tā milzum daudz gadus. Pēc kursa es tagad dzirdu pati sevi un man nav bail atteikt, pateikt savas īstās domas un es esmu priecīgāka, enerģiskāka un ar sajūtām, cik ļoti vēlos turpināt sevi iepazīt tālāk un es pat zinu, kurš no Ilutas kursiem būs mans nākošais! Paldies Sevis apzināšanās skolai un Ilutai!

LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ir beidzies ļoti dziļš un transformējošs kurss-PF.IB.Šis nav mans pirmais kurss,tāpēc pieteicos nedomājot,jo sapratu,ka 
tieši tas ir tas,kas man ir vajadzīgs.Patiesībā,grūti izcelt,kādu vienu, no Ilutas izveidotajiem kursiem.Katrs ir vienreizējs un unikāls. Tas ir kā ceļš,kas ved atpakaļ pie sevis.Kurss,kurš apgrieza manu dzīvi kājām gaisā ir-*5 Dzimtas aizliegumi*Tas bija kā Kosmoss,kas atvēra acis un lika paskatīties, un izprast Dzimtas neizdzīvotos konfliktus,jo izdzīvošanas pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē.Kā dzīvoja vecvecāki,tā dzīvoja vecāki un arī es. Tāpēc PF.IB.bija kā punkts uz *i*.

Šeit gājām cauri dziļai sevis analīzei,par negatīvo sevis pašvērtējumu.Ļoti vērtīga un izzinoša nodarbība par attiecībām ar 
vecākiem(sevišķi mātes un meitas attiecības)šāda veida informācija nav pieejama nekur citur. Tiek doti spēcīgas iedarbības instrumenti,dažādas tehnikas- apspiesto emociju atbloķēšanai,destruktīvo pārliecību izstrādei.Dziļi saviļņojošs ir darbs ar savu *Iekšējo bērnu*,kas var aizvest līdz pašai pirmajai sāpei. Šis kurss man bija kā viena vienīga bauda,pateicoties dziļi transformējošām tehnikām.

Mainījusies ir dzīves garša,kļuvis vieglāk dzīvot.Nav vēlēšanās izdabāt,izpatikt,būt labai,kaut ko kādam pierādīt! Mainījušās ir reakcijas uz dažādām dzīves situācijām.
Mainoties pašai,mainās arī līdzcilvēku attieksme un reakcijas.Esmu apzinājusies un pieņēmusi,ka svarīgākais ir dot sev.Nebaidos pateikt-nē tur,kur agrāk to nespēju izdarīt.Pazudusi ir ķermeņa spriedze,kā rezultātā ir uzlabojusies redze,bieži par brillēm vispār aizmirstu.

Tā kā,šis,sevis apzināšanās ceļš ir tikai sācies,tas nekad arī nebeigsies.Lai mums visiem veicās!Paldies Ilutai!”

LASĪT VAIRĀK
Ingrīda Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Vel vasarā es nevarēju iedomāties, ka apmēklēšu kursu pie psihoterapeita.To es nebiju plānojusi un apbrīnoju dzīvi, kādus pāgriezienus viņa sagatavojusi. Atkal sajūta, ka ir Augstākie spēki, kuri mūs vada un sargā. Tas mani nemaz nemulsina un esmu pateicīga Augstākiem spēkiem, ka viņi mani saveda ar Tevi, Iluta un ir likumsakarīgi, ka es piedalijos šajā kursā. Es tik daudz, ko izmeģināju, bet nekas nelīdzēja. Man bija vajadzīgs speciālists, kurš varētu man palīdzēt.Saprotu to, tikai tagad.
Tu iemācīji ieklausīties ķermenī.Man ir pārsteidzoši, ka pirmais, ko gribu aprakstīt ir manas fiziskās sajūtas. Pareizi vai nepareizi, bet tas ir mans skatiens uz to, kas ar mani notika. Lai cik es necentos ar dažādām pozitīvās domāšanas metodēm kaut ko sevī mainī, nekas nesanāca.

Kursā laikā sajūtu, ka atbrīvojās vēdera augšēja daļa, saules pinums un vēlāk arī apakšēja no milzīgā saspringuma. Tikai tagad saprotu, kādā saspringumā dzīvoju.
Dziļa izpratne, baiļu dzēšana sniedza atbrīvojumu. Tavi vārdi apstiprinājās- ķermenim vajag izstrādāt to, kas nav pabeigts. Tavas praktiskās metodes strādā, atgriezties pagātnē, atkal izdzīvot: izraudāt, izdrebēt, izbļaut. Man sanāca. It kā kādu melnu monstru izdzinu, kurš aprija visus spēkus un enerģiju. No sākuma jūtu tukšumu sevī. Dīvaina sajūta, it kā kaut kas pietrūkst, nevarēju pierast pie viegluma. Dažreiz arī tagad ieklausos sevī..nē..viss kārtībā..viss plūst. Iekšējs miers, iekšējs spēks, neatkarība no citiem viedokļiem, dzīvesprieks, atbrīvošanās no stresiem, no panikas, no vainas sajūtam…ieguvumi ir tik lieli, ka nevar visu izteikt vārdos.

Es pati jūtu vairāk savas iekšējās pārmaiņas.Tu un tavs maģisks, tik tiešām maģisks kurss tik īsā laikā man palīdzēja atbrīvoties no ļoti smagām bērnības traumām. Kursa laikā es izstrādāju savas nopietnas bailes, kuras traucēja dzīvot. Mana dzīve izmainījusies.

Žēl, ka vebināra formātā tu neredzi mūsu acis,mūsu asaras, prieku, smaidus.
Paldies par komentāriem dienasgrāmatā; par to, ka man bija iespēja visu izrakstīt. Man tas bija ļoti svarīgi.Kursa laikā man izdevās saredzēt baiļu un arī manu neveiksmju sakni, kura slēpjās manā bērnībā. 3.nodarbība–Mamma un procesi sniedza dziļu izpratni. Par mīlestības plūsmu, es sapratu, kur aiziet mana enerģija. Es pieņēmu lēmumu vairs negaidīt un izslēdzu gaidīšanas režīmu. Tas ir viens no galvenājam lēmumiem manā dzīvē. Dzīve palika saprotamāka un vieglāka.

Kurss bija interesants, aizraujošs, ar daudzveidīgām metodēm. Kursa sākumā jutos, ka bērns, kuram atklāja pasauli un tagad jutos liela.Es daudz, ko zinu,daudz ko saprotu, es atbrīvojos no nevajadzīga. Es esmu cita. Tik daudz pārmaiņu notika manī, tāpēc sajūta, ka sākums bija tik sen…bet patiesībā- viss notika ļoti ātri, pārsteidzoši ātri. Sākumā īpaši negribēja nākt uz šo kursu….paldies, ka paklausīju savai iekšējai balsij un pieteicos, un kādas izmaiņas ir notikušas tikai nepilnu 2 mēnešu laikā. Un kas vēl priekšā sagaida!
Šis rudens bija nozīmīgs manā dzīvē. Iluta, Tu esi profesionāls savā jomā, tu izveidoji kursu, kurš man bija nepieciešams, kurš palīdzēja man, kurš mainīja mani. Es nekad to neaizmirsīšu. Paldies. Lai viss izdodās

LASĪT VAIRĀK
Inita Bērziņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Tajā septembra dienā, kad likteņa sakritības dēļ, pie manis nonāca informācija par Tevi, Iluta. Es, kā tagad saprotu, biju nonākusi līdz tai robežai, vai klints malai, kad ir priekšā dziļa aiza, bezdibenis, tālāk nav kur iet—ir nepieciešama palīdzība pašai sev., bet vajadzīgs kāds, kas pienāk blakām, uzrunā, paņem aiz rokas, paaicina, laipni piedāvā palīdzēt un galvenais-zina, kā palīdzēt. piedāvā to, ko es izmisīgi meklēju vistuvākajos sev apkārt. Taču viņi neprot to, neprot man palīdzēt, jo vispār nepieļauj domu, ka varētu uzklausīt manas sāpes, nepieļauj domu, ka tas, ko es stāstītu, vispār drīkstētu būt, “klapes uz ausīm un mēs to negribam dzirdēt”, jo visam jābūt taču pareizi un visam jābūt kārtībā, otrs nedrīkst “izkāpt no pieņemto pārliecību kastītes”. Tā nu es buju viena ar savām sajūtām, kas jau sākušas pārvērsties slimībās-ķermenis sākumā pīkstē’ja, tad vaidēja, kliedza un parādījās fiziskas sāpes un slimības.

Tajā mirklī es sapratu, ka man “jāpieķeras” šim pasniegtajam salmiņam un jāļauj sev palīdzēt sev pašai caur Tevis piedāvātajiem instrumentiem. Vispirms bezmaksas kurss, tad lasīju daudz informācijas SAS un, kas dīvaini, viss, ko lasu, viss par mani, par mani, izskaidrojums ik uz vārda, katrā rakstā.

Tā es sajutu, ka man jāpiesakās šajā kursā, kurš izrādījās starts sevis glābšanai. Baigi skaļi teikts, bet tajā nav melu. Katrs mans vārds šeit ir patiesība. Un kā jau pēdējā nodarbībā vingrinājāmies-es atļaujos šeit izstāstīt pilnīgi svešam cilvēkam tik daudz par sevi, savām slēptām lietām, par ko kautrējos kādam vispār teikt, un man nav bail, man pat ir vieglāk, ka es to izsaku. Es vispirms—pārstāju melot pati sev, caur šo es izstāstu sev-kā ir patiesībā un nu “maisam gals ir vaļā”. Ar kursa piedavātajiem instrumentiem strādājot, regulāri darot, tās lietas tiek vilktas laukā un izstrādātas bailes, nepareizās pārliecības, stresa un aizvainojuma stāvokļi. Esmu saņēmusi labus palīdzības paņēmienus spontānām, negaidītām dzīves situācijām, brīžiem, kad “sirds skrien” un krūtīs savelkas saspringums, kad ķermenis kliedz, “dari kautko, neliec man šādi justies, tas mani nospiež”.

Paldies, Iluta, par “sevis maksimālu izlikšanu”, stāstot mums, daloties ar savu bagātību, zināšanām, izcilo lietu skaidrošanu, izdzēšot mūsos bailes! Galvenais-mēs zinām, kas ar mums notiek.
Katrā kursa nodarbībā es sajutos, ka “esmu izvilkta, izvērsta uz āru…, kā jaka uz kreiso pusi, lai redzama un izpētāma mana oderīte, cik saburzīta, sarāvusies, pa vīlēm saplīsusi, izirusi…saviļāta” un nu es to oderīti-savu iekšējo pasauli sagatavoju, pētu, “veru vaļā, lai lāpītu, gludinātu, atjaunotu krāsu, spīdumu un kvalitāti, lai harmonē..”
Visi dotie instrumenti ir mega spēcīgi. Es šajos mēnešos esmu mācījusies atgūt enerģiju dzīvot savu dzīvi, justies tajā labi. Mani galvenie rezultāti no šī kursa: Man ir drosme pateikt, ko vēlos.
Man ir drosme nedarīt, ko nevēlos. Precīzāk-drosme atteikties, no tā, lai tikai citiem ir labāk, ko citi vēlas, bet es ne.
Es protu sevi iedvesmot sevi uz mieru, veselīgu miegu, noliekot malā savas likstas vai pēkšņas problēmas.
Izprotu daudz ko, kas mani gadiem ir nospiedis.
Sakārtots iekšējais konflikts ar mammu.
Drošāk eju iekšā probrēmās un stresa situācijās un ātrāk no tām izkļūstu, jo ir paņēmieni , kā rīkoties.

LASĪT VAIRĀK
Vera Fuch Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Kad es noklausījos Ilutas bezmaksas semināru, kas iepazīstināja mūs ar jauno kursu “Pašvērtējuma fundaments” un Iluta prasīja, vai gribam izmainīt mūsu iekšējo sajūtu, mūsu iekšējo stāvokli, tad lai piedalamies šajā kursā, bet es toreiz pat iedomāties nevarēju, ko pa īstam nozīmēja šie vārdi. Es zināju vienkārši, ka Ilutai ir vienmēr lieliska informācija, kas pamatīgi izmaina dzīvi un tāpēc ļāvos šim piedzīvojumam jaunajā kursā. Es tiešām negaidīju, ka mana dzīve, mans iekšējais stāvoklis tik ļoti stipri mainīsies. Ar katru nodarbību mana dzīve vairāk un vairāk apgriezās ar kājām gaisā, pozitīvajā nozīmē. Esmu “šokā” par tik ātrām un kolosālām izmaiņām. Pirms kursa es biju galīgi neapmierināta, visu laiku spriedzē un stressā, neapmierināta ar visu pasauli, sevi. Šī kursa laikā man stress un spriedze ir noņēmušies un arī mani apkārtējie ir kļuvuši laimīgāki, ka apkārt neskraida tāds adatains kaktuss kā es agrāk. Man meitiņa noteica, zini, mamm, kopš Tu esi pie Ilutas kursos, Tu esi manāmi un pozitīvi izmainījusies. Redz kā!!!

Es varu baudīt dzīvi, tās kvalitāte ir ļoti augstu pacēlusies. Tas atbalsojās pat uz veselību: kad spriedze pazuda, es ar pārsteigumu pamanīju, ka arī spriedze uz acīm ir mazinājusies un es varu daudz ko jau redzēt bez briļļu palīdzības. Es noteiktu ieteiktu visiem šo kursu, patiesībā visi kursi ir ārkārtīgi vērtīgi. Tas viss ir neticams atradums, dārgums, kas spēcīgi izmaina dzīves kvalitāti! Tik tiešām, paldies Dievam vai Visumam, ka esmu iepazinusi Ilutu.

LASĪT VAIRĀK
Iluta Sena Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Mana dziļākā sāpe bija ”ko par mani padomās”. Man bija svarīgi, lai tikai nepadomā par mani kāds kaut ko sliktu. Bija ļoti grūti atteikt. Darīju pret savu gribu. Kursa laikā šīs bailes izstrādāju un jau pārbaudīju praksē. Tas ir liels ieguvums no šī kursa, ka varu izteikt savu gribu. Vēl liels ieguvums ir mana atbrīvotība, neesmu vairs tāda sasaistīta, neesmu sapīta. Ir iekšējs prieks, tāds apmierinājums ar dzīvi.

Liels paldies par to, ka man ir sākusies jauna dzīve, jaunas iespējas, par ko pat nebiju sapņojusi. Esmu atbrīvojusies no veciem ieradumiem, kas aizpildīja manu ikdienu, DATORSPĒLES, tām vairs nav laika, ir citas jaunas, interesantākas nodarbes ar pievienoto vērtību.
Liels paldies!’

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ar Ilutu jau esmu pazīstama ilgāku laiku, gan no viņas piedāvātajiem kursiem , gan arī no privatām nodarbībām. Rezultāti, kurus esmu saņēmusi no kursiem ir – ‘’dzīve apgriežas kājām gaisā”.
Tāpēc arī pieteicos uz šo kursu, jo zināju, ka rezultāti būs, un arī biju gatava strādāt ar visiem piedāvātajiem instrumentiem. Mani piesaitīja kursa nosaukums, jo tas ietvēra vārdu – bailes. Bailes mani pavadīja visu laiku, visur, neatkāpjas ne dienu, ne nakti…ne minūti. Nu cik tad var baidīties no tā, kas notiks, kas varētu būt, cik var sevi dzīt nemitīgā stresā no tā, ka bail ko pazaudeet, nedabūt, neiegūt, nesasniegt !!??

Tāpēc arī pieteicos šiim kursam, lai saprastu no kurienes šīs bailes nāk un kā to visu pārvērst enerģijā darboties, nevis par visu baidīties?
Vai man izdevās atbrīvoties no visām bailēm? Vai es sasniedzu to, ko vēlējos caur šo kursu? Lai sasniegtu pilnīgi visu, ir pagājis pāris maz laika, bet bija vingrinājumi, kuru efektu varēju pārbaudīt jau pēc pāris dienām. Un tie tiešām strādāja! Mana vislielākā baile bija, ka gan mājās, gan ārpus mājas, man var kuru katru mirkli palikt slikti ar sirdi. Pēc pāris “ Izdzeest bailes “ vingrinājumiem šīs bailes pazuda! Baiļu, ka paliks slikti vairāk nav. Es no sākuma nespēju noticēt, kā, man nav bail? Tādēļ viens no visspēcīgākajiem instrumentiem man bija tiešii “ Izdzeest bailes”.Ļoti, ļoti nozīmīga, izzinoša un vērtīga bija nodarbība par mātes un meitas attiecībām. Tā uz mani atstāja ļoti lielu iespaidu. Es atguvu atpakaļ to enerģiju, kura līdz šim bija veltīta tikai, lai pievērstu mammas uzmanību. Es pat iedomāties nevarēju, cik stipras saites mūs saista ar mammām, cik daudz enerģijas mēs iztērējam, lai izpatiktu, izdabātu, pievērstu sev uzmanību. Tā ir super sajūta, ka ir atgūta atpakaļ enerģija un vēlme darboties un radīt vairāk, un priecāties par to, ko esi radījis.

Kurss ir ļoti dzilš, pakāpenisks, izskaidrojošs, ar dažādiem vingrinājumiem, uzdevumiem, piemēriem un meditācijām. Viss lēnām saliekas pa plauktiņiem. Informācija ir ļoti vērtīga, jo tāda informācija un pasniegšana nekur citur nav pieejama.
Vai ieteiktu kursu citiem? Protams! Gan šo, gan citus skolas kursus, un individuālās terapijas. Ieteiktu cilvēkiem KAS TIEŠĀM GRIB MAINĪT DZĪVI. Lai būtu rezultāti, tas ir jāgrib. Tam ir jāatrod laiks, nauda un jādara. Tiem kuri izvēlēsies šo , vai kādu citu skolas kursu, novēlu spēku un izturību sasniegt sev vēlamos rezultātus, izprast sevi un darboties.

LASĪT VAIRĀK
Liene Ābele – Bernāte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es pieteicos kursam Pašvērtējuma fundaments ar mērķi iegūt lielāku iekšēju spēku, justies pārliecinātākai par sevi, nebūt atkarīgai no citu domām un vārdiem par mani. Pats vērtīgākais kursā bija iemācīties paskatīties nevis virzienā no sevis, bet uz sevi. Iepazīt sevi, saprast, ko es vēlos, no kā bēgu, ko dzīvē gribu just, redzēt un saņemt. Iepazīt savu ķermeni, kas visu laiku jau pasaka priekšā, ka kaut kas ir jādara, ko ķermenis signalizē.Ļoti vērtīgs kurss ar daudz materiāliem, vingrinājumiem un meditācijām.

Galvenā atziņa ir dzīvot dēļ sevis, pilnveidoties sevis dēļ, izpausties sevis dēļ, vienkārši BŪT. Tas ir, ka visu, ko es daru, es daru sevis dēļ. Radīt tādu dzīvi kā es vēlos, nevis to, ko no manis sagaida citi.

Pabeidzot kursu sajūtu sevi daudz brīvāku, pārliecinātāku, esmu atbrīvojusi sevi no daudz vecām pārliecībām, jūtu vairāk enerģijas darīt un priecāties par dzīvi. Sāku ieraudzīt jaunas iespējas, atveras jauna informācija. 
Man ir vairāk enerģijas un gribas darīt to, kam agrāk nepietika spēka. Lielāka iekšējā brīvība, mazāk uztraucos situācijās, kuras es nevaru ietekmēt. Līdz ar to neatdodu savu enerģiju tam, ko nevaru izmainīt.

Kursu iesaku visiem, kam ir svarīgi iepazīt tieši sevi, savu iekšējo pasauli, kuri vēlas strādāt ar sevi. Jo lai izmainītu savu dzīvi ir vajadzīgs gan laiks, gan jāiegulda pamatīgs darbs, lai sāktu ieraudzīt izmaiņas. Tas ir tikai sākums, pagrieziena punkts ceļā uz sevi, ceļš visas dzīves garumā, lai radītu tādu dzīvi kādu vēlamies, justies laimīgiem un atverot savu potenciālu, piedzīvotu savas dzīves laimīgākos brīžus. Paldies, Iluta par kursu. Lai visiem veicas

LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Es uzsāku šo kursu tadel, ka man nebija parliecibas par sevi. Zinot, ka kurss bus par pasvertejumu tas mani aizkera, jo tas man liekas pats svarigakais iegut veseligu pasvertejumu, jo lidz ar to atkrit daudz destruktivu parliecibu. Izejot kursu ieguvu MEGA vērtīgas informacijas. Iluta ieguldijusi daudz savu speku, informaciju, ka so dazu nodarbibu lpietiks visam muzam. Šī informācija ir vajadzīga dzīvei.

Ieguvu ieksejo mieru, just savu kermeni un milet sevi vairak, cienit sevi, nevis izdabat citiem. Es kluvu mierigaka un ieksejais speks pieauga, pieauga energija. Enerģija darīt un rīkoties. Es par daudzam lietam vairs ta nesatraucos, ka satraucos pirms tam. Pats svarigakais ko es domaju par sevi , ka esmu tada kada esmu, kā daba mani radijusi. Kursa ir daudz meditaciju, tehnikas, instrumenti, pielietojot tos mainas iekseja pasaule un uztvere. Tas ir to verts ! Paldies Ilutai! Tu spej izskaidrot cilvekiem skaidri un ar sirdi.”

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

15 nodarbības + papildu materiāli.
EUR 239 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu