Mājas Course Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm

15 praktisku nodarbību  kurss 

Pašvērtējums nosaka tavu likteni un dzīvi. Tieši no pašvērtējuma ir atkarīgs, kā tu nodzīvosi savu dzīvi. Pašvērtējums nosaka to, kādu partneri tu izvēlēsies, kā arī to, kurā cilvēkā tu iemīlēsies. Pašvērtējums nosaka arī to, cik tu pelnīsi un kādā darba vietā strādāsi, kā arī to, kāds būs tavs veselības stāvoklis. Visu iepriekšminēto, un vēl daudzus citus tavas dzīves aspektus, nosaka tieši tavs PAŠVĒRTĒJUMS.

Kurss “Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.” ir piemērots jebkuram interesentam, kurš ir gatavs ieraudzīt un sajust to, ka jūsu ķermenis un psihe nes sevī senču inerci un ietekmi. Ar šī kursa palīdzību, jums būs iespēja atbrīvoties no tā, kas jums nekad nav piederējis, tādējādi ļaujot sev realizēt tieši savu unikālo dzīvi, kā arī, atgūt veselību. Jūs saņemsiet instrumentus, kuri izvedīs jūs no ilūzijas stāvokļa un palīdzēs saskatīt, sajust un atrisināt jūsu patiesos veselības problēmu cēloņus, un dzīves neveiksmju iemeslus. Kursa teorijas daļa ir izstrādāta tā, lai, soli pa solim, jūs varētu atklāt savu dzīvi no jauna. Savukārt praktiskās nodarbības būs tās, kas iedarbinās izmaiņas dzīvē.

Šis kurss ir domāts tieši tev, ja:
• Tev ir sajūta, ka tu dzīvo ne savu dzīvi un dari ne to, ko tu vēlētos darīt.
• Tevi pastāvīgi māc skumjas pēc pagātnes un ir vientulības sajūta.
• Tev ir problēmas savstarpējās attiecībās un problēmas attiecībās ģimenē.
• Bieži jūti sagurumu un negribas celties no rītiem.
• Izjūti vājumu un enerģijas, dzīvesprieka trūkumu.
• Neesi par sevi pārliecināts.
• Tev bieži sāp galva, ir muguras sāpes, trausls miegs un citi simptomi,
tad šis kurss tev noteikti ir piemērots!

Mūsu apziņa un zemapziņa nav radušās vienas dienas, un pat ne vienas dzīves, laikā. Informācija, ko glabā mūsu ķermenis, apziņa un zemapziņa, sastāv no mūsu priekšgājēju lēmumiem un scenārijiem, kuri ir iezīmogoti mūsu šūniņu atmiņā, un, kurus mēs pārmantojam un neapzināti atkārtojam. Pats interesantākais ir tas, ka šo priekšgājēju scenāriju atkārtošana notiek ar pārliecību, ka ES PATS RADU SAVU DZĪVI. Vairākums simptomu, slimību un dzīves mērķu ir ieprogrammēti mūsos vēl pirms mūsu ieņemšanas brīža, grūtniecības laikā, kā arī, mūsu pirmajos dzīves mēnešos. Pietiek dzīvot ilūzijās un atkārtojumos!

Kāpēc bieži vien ir tā, ka cilvēks strādā ar sevi, cenšas mainīt savu dzīvi un kādu brīdi arī šķiet, ka kaut kas jau sāk mainīties, bet, pēc kāda laika cilvēks atkal atgriežas turpat, kur bija? Tāpēc, ka mūsu dzimtas scenārijs mūs nelaidīs ārā no ierastā šablona, kurš ir uzturēts vairākus simtus gadu! Tad, kad mēs izstrādājam savu dzimtas scenāriju, izejam no tā, pilnībā nomainām informāciju, arī dzīve sāk mainīties. Kā to izdarīt? Ir konkrēti instrumenti un tehnikas, ar kuriem es arī dalos šajā kursā. Šis darbs nav viegls, jo ir jāiziet cauri vairākiem zemapziņas līmeņiem, bet, kad tas ir izdarīts, tad tiek palaista jauna dzīves programma! WOW!

Šis kurss ir domāts tiem, kuriem nav tik daudz laika, lai daudzus gadus apmeklētu neskaitāmus pašpilnveidošanās treniņus. Šis kurss ir domāts tiem, kuri 15 nodarbību laikā vēlas paaugstināt savu pašvērtējumu un atbrīvoties no baiļu cietuma. Šajā kursā ir 20% teorijas, kas sniedz ieskatu, kā strādā tehnikas un 80% no kursa ir praktiskā daļa. Kursa laikā, izpildot visas tehnikas un transformatīvās meditācijas, kļūsiet par pilnīgi citu, iekšēji brīvu, cilvēku. Tikai dažu mēnešu laikā tu spēsi izveidot fundamentu savai dzīvei, uzlabojot uzreiz visas dzīves sfēras. Iepriekšējās plūsmas dalībnieki, izstrādājot pagātnes traumas, rakstīja, ka ir uzlabojusies redze, pārgājusi psoriāze, sieviete atbrīvojās no mastopātijas, no kuras cieta gadiem, kā arī, dalībnieki bija atbrīvojušies no bailēm, kuras mocīja daudz gadus.

Šajā kursā tu uzzināsi:
• Vai brīvības izvēle vispār pastāv? Pilnīgu sapratni par to, kā ir iekārtoti dzimtas scenāriji.
• Kā atrast savus ierobežojumus, kuri ir saistīti ar dzimtas scenārijiem un dzimtas aizliegumiem, veidojot ierobežojošo dzīves atkārtojuma tuneli.

Šis kurss tev palīdzēs atbrīvoties no bailēm sevi izpaust un paaugstinās tavu pašvērtējumu, lai tu varētu sevi izpaust tā, kā tu iekšēji vēlies to darīt. Apgūsti šo transformatīvo kursu, lai atbrīvotos no bailēm, aizvainojuma, dusmām, skumjām, vientulības un nevajadzības sajūtas! Uzsāc savas dzīves transformāciju, pasakot savai dzīvei ”jā”! 15 nodarbībās tu izdarīsi to, ko psihoanalitīķis neizdarīs 20 gadu laikā. Tu saņemsi bāzes zināšanas laimīgai dzīvei, kā arī, atjaunosi enerģētisko saikni ar savu mammu un tēti, jo tas ir fundaments tavas dzīves labklājībai.

Šajā kursā ir apkopotas fundamentālākās un efektīvākās tehnikas iekšējā diskomforta un baiļu stāvokļu izstrādei, kas atbrīvo enerģiju un sniedz dzīves potenciālu. Iekšējā diskomforta un baiļu stāvokļu izstrāde atver jūsu apziņas būtību instinktu līmenī un dod iespēju izmainīt visas dzīves sfēras.

Vai esi aizdomājies, cik bieži savā dzīvē kaut ko neesi izdarījis tikai tāpēc, ka baidījies, kautrējies, kaunējies un neuzdrīkstējies? Nepiegāji klāt simpātijai, lai iepazītos? Neuzstājies publiski, jo bail no izgāšanās? Neatzinies mīlestībā? Nekļuvi par to, par ko patiesībā vēlējies kļūt? Ļoti iespējams, ka tu pats par sevi domā, ka esi nevērtīgs, bezpalīdzīgs, muļķis, nevajadzīgs, neveiksminieks, neglītenis? Vai arī, tu jūties izmisis, iztukšots, nobijies, vainīgs, neuzdrošinies sevi izpaust, kā arī, jūties vientuļš? Varbūt tevi bieži māc skumjas, vai, gluži pretēji – dusmas un aizvainojums? Ja atbilde kaut uz dažiem no šiem jautājumiem ir “jā”, tad tas vēlreiz liecina, ka šis kurss ir domāts tieši tev, ja vien patiesi vēlies mainīt savu dzīvi.

Ja tu atvēlēsi laiku sevis izzināšanai un izmantosi šī intensīvā kursa sniegtās iespējas, tad noteikti būsi patīkami pārsteigts par sasniegto rezultātu un pozitīvajām pārmaiņām savā dzīvē. Tev uzlabosies personīgā dzīve, attiecības un seksuālā dzīve, kā arī, uzlabosies tavs finansiālais stāvoklis. Tu dzīvosi katru savas dzīves dienu ar baudu, un uzlabosies arī tavs miega kvalitāte. Tas viss ir sasniedzams, ja esi gatavs ieguldīt laiku un strādāt ar sevi, veltot aptuveni trīs mēnešus kursa “Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm” apguvei. Esi laipni aicināts!

 

 

Viss, kas tev ir jāzina par šo kursu 

 

Kursa laikā Jūs :

 • Jūs sapratīsiet savu psiholoģisko problēmu iemeslus;
 • Sakārtosiet attiecības ar vecākiem;
 • Izstrādāsiet dažādus baiļu stāvokļus un ķermeņa sasprindzinājumus;
 • Uzzināsiet par pašvērtējuma ietekmi uz veselību;
 • Izstrādāsi bērnības traumas;
 • Saņemsiet atbildes, kāpēc mēs, pieaugušie cilvēki, izdarām tik daudz ‘’bērnišķīgu’’ kļūdu attiecībās ar draugiem, partneri, kolēģiem? (Izraisām strīdus visādu nieku dēļ, apvainojamies, dusmojamies, vēlamies citiem kaut ko pierādīt.);
 • Kāpēc pastāvīgi dzīvojam pārdzīvojumos un saspringumā un kā atbrīvoties no šīm sajūtām?
 •  Kāpēc mūs bērnībā  neiemācīja, kā efektīvi sadarboties ar citiem?;
 • Ņemsim nost iekšējo spriedzi un risināsim iekšējo konfliktu;
 • Iziesi cauri 21 dienas dziedinošā virpuļa procesam, kura laikā atjaunosi sava ķermeņa dabīgos resursus.
 • Meditācija ”Plūsmas atjaunošana starp tevi un vecākiem”.

Ja tevi moka diskomforta sajūta, kuru tu negribi just (bailes, aizvainojums, vainas sajūta, kauns, utt.), bet apzināti ar to neko nedari un turpini baidīties, apvainoties, kaunēties, vainot sevi, tad tas ir tāpēc, ka tu pats nevari ieraudzīt šī diskomforta iemeslu. Ja varētu, tad jau sen ar to būtu ticis galā. Pajautā sev un atbildi godīgi – tad, kad tu skaties uz savu dzīvi, vai tevi tajā viss apmierina? Vai esi apmierināts ar to, kāda šobrīd ir tava dzīve? Cilvēki bieži vien dzīvo ļoti smagos iekšējos stāvokļos tik ilgi, ka sāk pie tiem pierast un uztver tos kā pašus par sevi saprotamus. Un tad viņi to visu sauc par likteni. Cilvēks neapzinās, kas tie ir par mehānismiem, kas viņu vada no iekšienes. Cilvēks nesaprot, kāpēc viņš atkal un atkal iekļūst vienās un tajās pašās situācijās, un arī attiecībās piedzīvo vienus un tos pašus scenārijus. Tagad padomā – cik daudz iespēju, šādi dzīvojot, tu savā dzīvē palaid garām? Vai esi aizdomājies, cik daudz mērķu neesi sasniedzis, cik daudz iespēju nopelnīt naudu neesi izmantojis un cik daudz laimīgu dienu neesi nodzīvojis tikai tāpēc, ka traucē paša zemais pašvērtējums?
Iespējams, ka jau esi sajutis sevī tādu kā sienu, kuru esi mēģinājis nojaukt. Iespējams, ka jau ne reizi vien esi mēģinājis “saņemt sevi rokās”, lai patstāvīgi risinātu savu iekšējo konfliktu un turpinātu cīnīties ar savu iekšējo sāpi, paliekot hroniska stresa stāvoklī. Iespējams, strādājot ar sevi, esi apguvis dažādas prakses un tehnikas, bet pēc tam, tajās vīlies, nolēmi, ka tik vienkārši savu dzīvi nav iespējams izmainīt, un padevies, nemaz nepabeidzot iesākto.
Cilvēka zemapziņa glabā sevī pagātnes pēdas: apspiestas vēlmes, nepiepildītus sapņus, pārdzīvojumus, vainas sajūtu, emocionālas un psiholoģiskas traumas. Šis viss, kas mums liekas kā sen aizmirstas atmiņas, patiesībā, bieži vien, mums neapzinoties, valda pār mūsu jūtām un domām, kļūstot par neirožu, baiļu, trauksmes un dažādu kompleksu cēloni. Sākot šķetināt šo noslēpumaino problēmu kamolu, tu vari sevi izprast daudz dziļāk, kas, savukārt, nozīmē, ka esi sevi jau daļēji “izārstējis”.

UZZINIET VAIRĀK PAR KURSU

KURSĀ TU UZZINĀSI UN IEMĀCĪSIES:

 • Kā atrast pagātnes situācijas, kuras ir saistītas ar tavas dzīves lielākajiem pārdzīvojumiem un ļoti spēcīgi ietekmē tavu pašreizējo stāvokli.
 • Tu iemācīsies apzināties savas iekšējās reakcijas un rīkosieties par labu sev, nevis impulsu vadīts.
 • Tu pārstāsi samierināties ar to, kas notiek tavā dzīvē, un tevī parādīsies spēcīga vēlme visu izmainīt.
 • Tu uzzināsi patiesību, kuru baidījies līdz šim atzīt, un tieši tas pārraus tavu uzvedības šablonu, pārstājot piedzīvot vienas un tās pašas situācijas un dzīves scenārijus.
 • Kursa laikā tev parādīsies nepārvarama vēlme uzņemties atbildību pār savu dzīvi un kļūt par savas dzīves noteicēju.
 • Iemācīsies noņemt spriedzi, kuru ir izveidojis iekšējais konflikts.
 • Tehnikas, kuras apgūsi kursā, ir spēcīgas, rezultatīvas un būvētas uz cilvēka psihisko procesu izpratni.

Ko Tu saņemsi?

 • Izpratni par savu uzvedību, savām negatīvajām zemapziņas programmām un stereotopiskajām reakcijām – iemesliem, kuru dēļ tu esi nonācis līdz šā brīža situācijai.
 • Spēju izdzīvot savu dzīvi jaunā kvalitātē!
 • Tu sadraudzēsies ar savu iekšējo “kritiķi”.
 • Tu uzzināsi, kāds patiesībā esi (ieraudzīsi “savu iekšējo bildi”)! Tu sevi ieraudzīsi tādu, kādu nekad neesi redzējis. Šī sajūta kļūs par atsperes punktu, lai virzītos uz priekšu.
 • Mainīsies sevis jušana un pasaules uztvere.
 • Tiks ieslēgts pašregulācijas mehānisms.
 • Iestāsies iekšējais miers.
 • Radīsies neatkarība no citu viedokļiem un vērtējumiem.
 • Sajutīsi vairāk spēka un enerģijas dzīvei.
 • Tu izstrādāsi negatīvo pagātnes pieredzi, kura šobrīd atņem spēkuu (aizvainojumi, negatīva attiecību pieredze, konflikti, destruktīvas pārliecības utt.).
 • Tu iegūsi rīcības brīvību un atbrīvosieties no bailēm par nākotni.
 • Tu pārstāsi sevi ierobežot, tērēt laiku nožēlām, bailēm un nepārliecinātībai.
 • Izpratīsi savas attiecības ar mammu, kas ir tavu pārdzīvojumu pamats;
 • Tiešu savu iespēju redzējumu un apzināšanos, cik, patiesībā, spēcīgs tu esi.
 • Tevi pārstās satraukt lietas, notikumi un rezultāti, kas uz tevi neattiecas.
 • Tevi vairāk neuztrauks citu cilvēku viedoklis par tevi.
 • Tev sāksies īsta attīstība, parādīsies jaunas intereses un darbības sfēras.
 • Tu būsi spējīgs izjust vairāk labsajūtas pats no sevis.
 • Uzlabosies tavas komunikācijas spējas. Komunikācija kļūs vieglāka, dzīvāka.
 • Un, pats galvenais, – tu darīsi to, ko patiešām vēlies darīt!

 

Lai piedalītos šajā kursā, tev ir nepieciešams interneta pieslēgums un dators. Pēc apmaksas tu tiksi pievienots slēgtajai grupai, kurā varēsi komunicēt ar citiem kursa dalībniekiem. Ieraksti būs pieejami 6 mēnešus.

!!! Nevajag iegādāties šo kursu, ja tev ir kādas psihiskās patoloģijas un tu esi psihiatra uzskaitē. Šis kurss ir domāts cilvēkiem ar ‘’ikdienas’’ bailēm un destruktīvām pārliecībām

Nodarbību saturs

Pirmā nodarbība: 

 • Pašvērtējuma bioloģija. Kā pašvērtējums izpaužās dabā?
 • Vingrinājums.
 • Kas ir pašvērtējums?
 • Evolūcijas dzinējspēki – “izdzīvot’’ un “vairoties’’.
 • Nosakām atbildības līmeni pār visām dzīves jomām.
 • Pašvērtējuma etapi.
 • Kas ir laime? No kādiem komponentiem tā sastāv?
 • Kā notiek dabīgā atlase starp cilvēkiem – ‘’veiksmīgais’’ un ‘’neveiksmīgais’’?
 • Transformējošais vingrinājums:”Resursu skala’’.

Otrā nodarbība:

 • Pretestība pārmaiņām un sekundārie izdevīgumi.
 • Kāpēc pretestība pārmaiņām ir svarīgs un neizbēgams process darbā ar sevi?
 • Trīs prātu teorija.
 • Vingrinājumi.
 • Psiholoģiskie aizsardzības mehānismi.
 • Meditācija “Sekundārais izdevīgums”.

Trešā nodarbība: 

 • Mīlestības un uzmanības kompensācijas stratēģijas.
 • Četri reaģēšanas veidi uz diskomforta situācijām.
 • Vingrinājumi.
 • Pašvērtējuma līmeņi.
 • Transformatīvā meditācija ”Negatīvais pašvērtējums” .

Ceturtā nodarbība:

 • Kas ir stress? Tā skatījums no cita rakursa.
 • Pareiza attieksme pret stresu.
 • Zelta likums visu problēmu atrisnāšanā.
 • Stresa līmeņi.
 • Apziņa. Zemapziņa. Instinkti. Refleksi.
 • Vingrinājumi un meditācijas.
 • Tehnika “Izdzēst bailes”.
 • Trīs baiļu komponenti un reakcijas.
 • Meditācija.

Piektā nodarbība:

 • Smadzeņu darbības likumi.
 • Diagnostika – ar kādu vielmaiņu jūs ejat uz savu finansiālo mērķi?
 • Kā ķermeņa līmenī iezīmogojas paterni, kuri nosaka attieksmi pret naudu?
 • Finansiālo panākumu filozofija caur neiropsiholoģiju un apziņas īpatnībām.
 • Vingrinājums – smadzeņu apmāns vai ‘’izmaini ierobežojošo Es’’.
 • Meditācija – bāzes stāvoklis pie jebkura finansiālā lēmuma pieņemšanas.

Sestā nodarbība:

 • Emociju anatomija.
 • Greizsirdības interpretācija.
 • Lielais trijnieks – bailes, aizvainojums, vainas sajūta.
 • Vēlme pēc atzinības, kontroles un drošības – pamats stresam.
 • Meditācija – apspiesto emociju atbloķēšana un izdzīvošana.
 • Vingrinājums “Dziļākā simptoma vērtība”.

Septītā nodarbība:

 • Visu problēmu sakne – neizdzīvotā reakcija.
 • Diskomforta sajūtas diagnostika.
 • Diskomforta situācijas izstrāde.
 • Kas ir psiho trauma?
 • Kā tā veidojas?
 • Diskomforta sajūtas diagnostika.
 • Negatīvā pašvērtējuma terapeitiskā izstrāde.

Astotā nodarbība:

 • Dzimtas scenārija nodošanas mehānisms, un, kā tas tiek saglabāts un uzturēts.
 • Instrukcija, kā izkļūt no šī scenārija.
 • Viss par dzīves cikliem un to atkārtošanās galvenajiem punktiem.
 • Tehnika dzīves scenārija meklēšanai.
 • Kādu scenāriju tu spēlē ar savu partneri?
 • Kā slimības izgaismo tavu dzīves scenāriju?
 • Vingrinājumi un meditācijas.

Devītā nodarbība:

 • Scenāriji, kurus saņemam piedzimstot.
 • Praktiskais darbs: “Uzzīmē savu iekšējo pasauli”.
 • Praktiskais vingrinājums: “Programmas no ģimenes sistēmas”.
 • Meditatīvais vingrinājums: “Ieņemšanas brīža izdziedināšana”. Dzimtas lauka likumi.
 • ”Ņemt un dot” likums.
 • Hierarhijas likums.
 • Piederības likums.
 • Vingrinājums:”Savienošanās ar senčiem”.

Desmitā nodarbība:

 • Bāzes uzticība pasaulei.
 • Vecāku – bērnu attiecību 6 attīstības fazes.
 • Ieaudzinātā bezpalīdzība.
 • Mammas attiecības ar bērnu. Pamati un procesi.
 • Mātes un bērna attiecību problēmas.
 •  ”Kur skatās bērns” un ”Kur skatās mamma”?
 • Terapeitiski vingrinājumi.
 • Bērnam nav spēka – ko tas nozīmē un pirmie soļi uz spēka atjaunošanu.
 • Mātes vainas sajūta, nogurums, perfekcionisms.
 • Kā bērns iet tur, kur ir mammas uzmanība?
 • Pārdzimšanas meditācija.

Vienpadsmitā nodarbība: 

 • Kā tētis kļūst par ”slikto”?
 • Kā pārstāt izdabāt tētim?
 • Kāpēc tētis tā dara (pamet, sit, pazemo)?
 • Praktiskais darbs:”Separācija no vecākiem”.

Divpadsmitā nodarbība: 

 • 12 vecāku vēstījumi un to ietekme uz bērna dzīvi.
 • Kāpēc bērns tos pieņem?
 • Meditācija: “Iekšējā bērna izdziedināšana”.
 • Paškontrole – mehānisms kurš uztur ‘’labās meitenes (puika) lomu’’.
 • Kontroles izstrādes tehnika – brīvība sevis izpausmei.

Trīspadsmitā nodarbība:

 • Kā piedot saviem vecākiem?
 • Vingrinājums: “Bērnības pārrakstīšana”.
 • Meditācija:”Darbs ar žēlumu”.

Četrpadsmitā nodarbība:

 • Kas ir prokrastinācija?
 • Prokrastinācijas un pašsabotāžas mehānismi.
 • Transformatīvā tehnika:”Brīvība no prokrastinācijas”.
 • Meli – neirozes pamats. Melu līmeņi.
 • Vingrinājums: “Atbrīvošanās no tieksmes melot”.

Piecpadsmitā nodarbība:

 • Dzīve ir spēle. Kādi ir šīs spēles noteikumi?
 • Sevis izpausmes transformācija.
 • Transformējošs vingrinājums: “Saruna ar dzīvi”.
 • Meditācija un vingrinājumi.

Tehnisku iemeslu dēļ, poga ”Pirkt”pagaidām nedarbojās, tāpēc apmaksu veiciet pa zemāk norādītajiem rekvizītiem. Pēc apmaksas atraksties uz epastu [email protected]

Lai saņemtu pasūtīto produktu, izvēlieties sev ērtāko apmaksas veidu
Swedbanka: LV10HABA0551040097988 ( Iluta Repule)
HSBC (Anglija)
Iluta Repule
Sort code 40-27-06
Account number 32323060

Paypal – iluta.repule@gmail.com (izvēlēties opciju “send money to friend or personal payment”)

Maksājuma mērķis – Kurs

Atsauksmes

Sintija Rakule Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Kursa un arī individuālo terapiju laikā man nāca ļoti daudz jaunu atklājumu par sevi un saviem ieradumiem. Likās, ka man ir tikai viena vai divas problēmas ar ko strādāt, bet kursa laikā es sapratu, ka man ir tik daudz ar ko strādāt un augt.
Esmu ļoti pateiciga par to, ka man vairāk nav naktīs panikas lēkmes, es tik nezinu vai tas beidzās ar individuālajām terapijām vai pēc kursa, jo tas bija uzreiz viens pēc otra.
Kursa laikā sāku rakstīt pasaku grāmatu, kuru es joprojām turpinu. Tas arī bija interesants moments, jo es nekad neesmu bijusi uz rakstīšanu. Man tiešām kaut kas “atnāca vaļā” un es rakstīju un nebaidos, ka kāds to kādreiz lasīs un mani vērtēs.
Pēc PF.AB. kursa es manāmi kļuvu mierīgāka. Beidzās briesmīgā pakaļdzīšanās modes un luksus brendu lietām. Vienā no nodarbību teorijām tas tik ļoti smuki tika izskaidrots un es sajutu, ka es to daru nepareizo iemeslu dēļ.
Vēl svarīgi ir pieminēt, ka es vienmēr esmu baidījusies no vientulības un nāves. Un ļoti bieži pieņēmu nepareizos lēmumus, lai tikai nebūtu vientuļa un viena. Tagad es pieņemu to, ka es varu būt viena un vienai ir būt forši, tā ir pieškirta brīvība! brīvība izvēlē un savas dzīves veidošanā, ko es pati beidzot sev esmu piešķīrusi! ieprieks citi veidoja manu dzīvi, jo es tikai baidījos.
Pieņemot nāvi esmu kļuvusi mierīgāka un vairs nekrītu tik lielās panikās, tas ir ļoti interesanti, ka es to pieņemu kā tādu apli, kas sākas un noslēdzas. bet godīgi, man te vēl būs jāpiestrādā.
Pašā nobeiguma gribētu pateikt, ka PF.AB. kursā tika iekļauts tik daudz un viss bija tik ļoti noderīgs. Man tas tiešām daudz palīdzēja, jo liekas, ka bez tā kursa es joprojām butu bijusi “iesprūdusi” tajā vietā, kur es īpaši laimīga nebiju.
Paldies tev Iluta.”

LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Es to sauktu par veselu ceļojumu pa sava prāta dziļumiem – pārliecībām, traumatiskiem notikumiem, pārdzīvojumiem, emocijām. Kursa laikā mēs mācījāmies sadraudzēties ar ķermeni, jo tieši ķermenis ir vislabākais skolotājs un instruments, kas palīdz tik klāt un sakārtot mūsu apziņu un emociju pasauli. Mēs sapratām, ka emocijas nav nekas mistisks, kas parādās no zila gaisa un mācījāmies kā vairs nebūt savu destruktīvo pārliecību vergiem, kuru autori, kā izrādās mēs paši nemaz neesam.

Kurss veda līdz pat mūsu sajūtu un rīcību fundamentam, notīrīja, sakārtoja tur visu pa plauktiņiem un uz šī pamata mēs tagad katrs varam būvēt savu jauno realitāti. Jā – katrs pats. Patstāvīgais darbs ar sevi noteica pusi no panākumiem, jo Iluta iedeva zināšanas, instrumentus un tālāk no mums katra paša ir atkarīgs, cik un ko no tā visa mēs attīstīsim, izmantosim. Tas, ko saņēmām līdzi ir vienkārši fantastiskas tehnikas, kā rīkoties stresa situācijās, kā tik galā ar bailēm, kā atrast savas ,,problēmas” cēloni un neitralizēt to.

Katra tehnika ir tikai aisberga redzamā daļa, kurai apakšā ir tāda zināšanu un informācijas bāze, kuru mēs, ja patstāvīgi meklētu, nesavāktu un sev neatklātu vairāku gadu garumā. Bet te – koncentrētā veidā kā uz paplātes viss tiek perfekti izskaidrots, parādīts, vizualizēts. Tā rezultātā viena pēc otras atklājās kopsakarības, cēloņi, iemesli un tas ļoti atbrīvo, ļauj vieglāk dzīvot.

Kāpēc es ieteiktu šo kursu? Mums visiem ir sapņi, mērķi, gribas tik daudz – sienas ir aplīmētas ar iedvesmojošām bildēm, bet viss, kaut kāda neizskaidrojama iemesla dēļ, tā arī paliek miljons gaismas gadu attālumā no reālās dzīves, kur mēs cīnāmies par izdzīvošanu, cīnāmies paši ar sevi, saviem kompleksiem un visiem tiem ļaunajiem, sliktajiem cilvēkiem, kas tik ļoti mums grib nodarīt pāri un kaitēt. Nu tad kursā visu saliek pa vietām- kāpēc ir tā un nekā savādāk. Lai kā mēs censtos, mūsu zemapziņas mehānismus neviens nav atcēlis un neviens iedvesmas koučs tos neapmānīs, neviena pozitīva afirmācija ,kaut vai miljons reižu atkārtota, neizmainīs tās pārliecības, ko mūsos ir ielikuši mūsu vecāki un visas tās situācijas dēļ kurām mēs esam tas, kas mēs esam.

Viena pamatīga vērtība no šī kursa bija iespēja izprast attiecību mehānismu ar mammu, kas arī ir viens no galvenajiem pamatiem uz kura tiek būvēta dzīve. Pēc šīs nodarbības noklausīšanās pār mani nāca tādas ,,atklāsmes” līdz kurām es parastos apstākļos nekad mūžā iespējams nebūtu aizrakusies. Zinu, ka daudziem šķiet, ka tas viss nav jākustina ( kā saka – kamēr sūdu čupu nebaksta, tā nesmird) labāk dzīvot kā ir. Bet šeit iemācīja, cik svarīgi ir dabūt visu uz āru, izdzīvot visas pagātnes bailes, pabeigt, izsāpēt, izpaust – nevis apspiest.
Ieteikums sev un visiem tiem, kas iegādāsies kādu kursu – ja iet, tad iet uz visu banku.

Iluta tik tiešām par katru kursa dalībnieku gadā, rūpējas un viņas iesaistei ir ļoti liela pievienotā vērtībā.
Vienvārdsakot – šis bija fantastiski- paldies, paldies, paldies

LASĪT VAIRĀK
GUNTA ĀBOLA Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Par Tavu skolu biju jau dzirdējusi pasen, bet īpašu uzmanību nepievērsu, likās dāŗgi….FB nebiju, tāpēc informāciju guvu nedaudz. Pirms gandrīz 3 gadiem debesīs devās mans vīrs, un kopš tā brīža sāku meklēt, kā lai tieku ar šo situāciju galā. Pierakstījos FB, un tad jau varēju gūt vairāk info par SAS. Pasūtīju Tavu grāmatu. Mani viņa ļoti uzrunāja, likās ļoti vērtīga, manuprāt, salikti pareizie uzsvari pareizajās vietās. SAS arī uzzināju par šo kursu pēc iepazīšanās vebināra noklausīšanās. Pieteicos uzreiz pēc vebināra noskatīšanās. Sapratu, ka man to vajag!! Un neemu nožēlojusi ne mirkli.

Kursā mēs ieguvām milzīgu informācijas daudzumu, ko es neticu, ka kaut kur citur es varētu iegūt. Man ļoti patika, ka viss līdz sīkumam tika teorētiski pamatots, izskaidrots, un tad praktiski izmēģināts. Un pamazām, no paša pamata, solīti pa solītim ar katru nodarbību Tu mūs vedi arvien tuvāk sev, savam kodolam, savai izpratnei un būtībai. Savam patiesumam.

Kas man patika ļoti – pats process. Tas, ka pašam dalībniekam ir daudz jāstrādā, jāseko līdzi savām sajūtām, izmaiņām sevī. Kurss man lika man dziļāk un uzmanīgāk ieskatīties sevī. Sapratu, ka daudz lietas es par sevi esmu domājusi citādāk, nekā tas parādījās šajā kursā. Es iepazinu sevi daudz labāk. Man arī ļoti patika, ka Tu mūs motivēji mājās strādāt, pildīt mājas darbus un rakstīt atskaites.

Manas supertēmas šajā kursā bija trīs: Mamma un procesi; par stresu un par pārliecībām, no kurām es personīgi guvu visvairāk. Instrumenti man piemērotākie škiet “Diskomforta izstrādāšana”, “Izdzēst bailes”, “Dziedinošais virpulis”, kuru noklausījos 21 reizi un “Vingrinājums par pārliecībām”. Vislielāko ietekmi tieši nodarbības laikā uz mani atstāja meditācija, kas bija nodarbībā Mamma un procesi, meditācija par stresa atlaišanu un meditācija par Visumu. Tās bija super! Pēc Visuma meditācijas vispār bija sajūta, ka negribu no tā stāvokļa aiziet. TĀDS PIEPILDĪTS PLAŠUMS, VARENUMS, KO NEGRIBAS PĀRRAUT!

Tēmā Mamma un procesi bija ļoti ļoti vērtīga teorētiskā informācija un ne mazāk praktiskie vingrinājumi, kas mani ļāva nonākt līdz dzimšanas brīdim un saprast, kas man neļāva mammu pieņemt pilnībā un izrādīt savu mīlestību.

Un pats galvenais – šī kursa laikā atbrīvojos no tās iekšējās trīcošās sajūtas, it kā “dvēsele karātos tievā diedziņā”. Tas arī bija tas, no kā es ar šī kursa palīdzību klusībā cerēju atbrīvoties. Tas pilnībā izdevās!!!

Paldies, Iluta, milzīgs! Tu mācēji kursu novadīt tā, ka katrs Tavs vārds atrada manī īsto vietu un atbalsojās! Tagad jāklausās vēlreiz ar “citām ausīm”, jāpiezīmē sev svarīgākais un jāpielieto, jāpielieto, jāpielieto viss iegūtais ikdienā.”

LASĪT VAIRĀK
Aiga Dombure Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Kopš 2017.gada, kad dzīve apmeta lielu kūleni, esmu sākusi sevis atrašanas ceļu. Es domāju, ka nu jau katrs zin frāzi: “vēlies dzīvē pārmaiņas, sāc ar sevi”. Esmu izmēģinājusi daudz no tā, ko mūsdienās piedāvā: fiziskā joga, kundalini joga, meditācijas, cigun, garīgās prakses, sevis iemīlēšanas tehnikas, afirmācijas, mandalu zīmēšana/krāsošana u.tml. un tas viss ir forši un no katras lietas, ko daru, kaut ko iegūstu: pieredzi, izpratni.

Noklausoties kursa pirmo nodarbību uzreiz bija skaidrs – šis būs kaut kas pavisam cits, kaut kas dziļš, kas tāds, kas izmainīs daudz. Un šobrīd, pēc kursa noklausīšanās viennozīmīgi varu teikt, – tas ir bijis katra eiro vērts, katras manas dzīves sekundes vērts. Un šis kurss nav teorija, kuru var noklausīties vienu reizi un aizmirst, tas ir ļoti liels darbs ar sevi, kas prasa laiku, motivāciju un enerģiju. Katra diena kā izaicinājums. Izaicinājums izdarīt maksimāli iespējamo, lai pārvērstu savu dzīvi. Jo nu manās rokās ir tehnikas, ar kurām to var izdarīt.

Pēc dabas esmu loģiska būtne, man dzīvē līdz šim viss ir balstījies uz prātu, shēmām, analīzi utt. Pateicoties kursam, esmu iemācījusies just/dzirdēt/ieklausīties savā ķermenī. Ir būtiski mainījusies mana reakcija dažādās situācijās. Es vairs nepanikoju par sīkumiem, mana galva vairs nav piepildīta ar bezgalīgiem izdomātiem dialogiem, mans prāts ir kļuvis skaidrs. Vistiešākajā nozīmē. Jo vēl pirms kursa man bija bieži sajūta, ka galva ir tik pilna, ka tā var eksplodēt jebkurā brīdī, tad tagad ir sajūta, ka esmu atbrīvojusies no visa degradējošā. Man ir kļuvis daudz vieglāk pateikt “Nē” destruktīvām situācijām un attiecībām. Un kas pats svarīgākais – nejusties par to vainīgai.

Es jūtu kā brīnumainā veidā mainās vide un cilvēki man apkārt – rodas jaunas iespējas, uzrodas jauni kontakti, draugi. Notiek lietas, par kurām agrāk pat nevarēju iedomāties. Tas viss brīžiem liek sajusties kā pasaku valstībā.

Un, nē – problēmas nav pazudušas, tās vienkārši uztveru savādāk un risinu daudz vieglāk.

Pēc kursa pilnīgi noteikti pārņem sajūta – gribu darīt vēl un vēl – jo reāli patīk tas, ko var izdarīt ar tiem instrumentiem, kas kursā tiek doti.Iluta, milzīgs paldies! Esmu pateicīga par kopā būšanu, par atbalstu, par bagātīgo informāciju, ko esi devusi, un no savas puses zinu pilnīgi noteikti – turpinu strādāt, lai sevī sajustu arvien jaunus un jaunus “wow””

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Reingolde Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Es BAUDU visu to fantastiko rezultātu un esmu pilnīgā labsajūtā, man negribas no tā stavokļa iet arā un kautko kādam pierādīt kā kas strādā. Kurss bija tiešām ļoti ļoti vērtīgs. Gāju lai atrisinātu vienu problēmu, bet atrisinājās vēl daudzas citas. Ieguvu atbildi uz to kas mani nomāca, un mani tas vairs neuztrauc. Es kā ,, latvietis prakstiskais” pārbaudu vēl un vēl kā viss strādā un kādi ir rezultāti, lai nebūtu tikai emocijas, bet arī sajūtas. Tevis dotie instrumenti ar lietošanas instrukciju ir rezultatīvi un strādā ja tos lieto. Meditācija par Visumu šobrīd ir mana mīļākā, jo pēc tās ir tāda enerģija ka gribās iegūt zināšanas, gribas mācīties, gribas pilnveidoties. Piekrītu visiem kursa dalībniekiem kas uzrakstījuši atsauksmes, viss ir taisnība un nav nekādas liekulības.

Saprotu arī kapēc daudzi grib likt anonīmas atsauksmes, jo Latvija ir ļoti maza, šeit visi viens otru pazīst un kāds var arī izmantot to ko teici, ļaunprātīgi, pazoboties, pasmieties, jo citi sēž savās čaulās, un viss viņiem ir slikti.

Šo nedēļu biju uzlikusi sev konkrētu mērķi par naudas nopelnīšanu, ņemot vērā tavus ieteikumus. Man bija mērķis un es to sasniedzu, nopelnīju naudas summu ko sev biju uzstādijusi kā mērķi un man viss izdevās ka plānots. Turpinu iziet kursu par naudu un baudu rezultātus!
Iluta, liels Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
SANTA ATVARE Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Pēc kursa „Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes” noklausīšanās un līdzdarbošanās es sajutos tā, it kā man tiek pavērts priekškars jaunas dzīves sajušanai un uztverei. Milzum daudz jaunas atklāsmes par cilvēka eksistences pamatvērtībām, kā paši sev „zīmogus” liekam jau no bērnības un jūtamies „ka kaut kas nav kārtībā”, jo spēlējam ne sevis izvēlēto spēli dzīvē.

Kursa laikā ieguvu citu skatījumu uz savu dzīvi. Ikdienas situācijās ir mainījusies reakcija uz notiekošo. Man bija izteikta bēgšana no nepatīkamām situācijām, ja mani kāds kritizēja, bet tagad es izturos pavisam savādāk, jo apzinos, ka šīs situācijas neapdraud manu dzīvību un ka cita cilvēka teiktais nav pasaulē vienīgā taisnība.

Manī nav tik izteiktas vainas sajūtas, ja es pastāvu par savām vajadzībām, jo iepriekš tās vispār biju nolikusi „maliņā”. Ir uzlabojušās attiecības ar mammu, jo iepriekš uzvedos un jutos kā mazā meitiņa, kura vainoja mammu, ka esmu ar tādu nevērtības sajūtu izaugusi, bet tagad viņu uztveru pavisam savādāk, ar pateicību, ka deva man dzīvību un pārējais jau ir manā atbildībā. Es vairs negaidu uzslavas no vecākiem, bet mācos pati būt laba mamma un savai meitai dot to, ko es savā bērnībā nesaņēmu.

Kursā saņemtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, kuras jau izmantoju ikdienā un arī pat meitiņai ieteicu pie baiļu sajušanas vienu vingrinājumu, un tas nostrādāja!”

LASĪT VAIRĀK
Sandis K Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Mana atsauksme par tavu izcilo produktu:
Patiesi gribu padalīties ar saviem ieguvumiem no kursa PF.IB . Nodzīvojot daudzus gadus ar pārliecību, ka ar mani nav kaut kas kārtībā, esmu uztrenējis sevī trakas lietas. ???? Tā es saucu savas nedabiskās reakcijas, bailes.

Par kursa pocesu. Ar daudz ko strādājām šī kursas ietvaros. No sākuma zināšanas, lai prātam nav jāmeklē atbildes. Pēc tam izstrāde. No sākuma vienkāršākas izstrādes. Vēlāk jau daudz dziļākas. Katra nodarbība deva daudz. Visu jau nevar izstāstīt, bet spilgtākās lietas – Mamma un procesi, instruments ar domām, attiecības ar stresu, dziedinošais enerģijas virpulis. Izprotu, ka mums ir jāizdziedina savs iekšējais bērns. Mēs kā bērni pieņemam lēmumu, kas jau būdams pieaugušam nav vajadzīgs, bet staigājam visu savu dzīvi ar šo lēmumu. Šiet strādā ar savu iekšējo bērnu. Daudzi dzīvo automātismā un nepadomā kāpēc mēs darām tieši tā. Nedzīvo savu dzīvi.

Arī kā citas dalībnieces rakstīja es guvu atbildes uz daudziem jautājumiem. Pilnīgi mainījās visa mana dzīves uztvere. Pēc dažām nodarbībām bija ļoti liels patīkamu sajūtu lādiņš. Tāds, ko es nebiju jutis jau ļoti sen. Viens, ka mēs strādājām nodarbībās. Otrs, ka varēja pārliecināties kā iedotie instrumenti strādā reālajā dzīvē. Tas ir transformējošs kurss, ja aktīvi iesaistās pats. Tie, kuri vēlējās varēja rakstīt dienasgrāmatas. Iluta dod lielu atgriezinisko saiti. Viņa tās lasa un ieraksta, lai rezultāti būtu vēl labāki. Ļoti novērtēju, jo tas ir liels darbs iet caur visām dienasgrāmtām un vēl paspēt izdarīt citas lietas, ko viņa dara.

Par rezultātiem. Viss mani mainās katru dienu. Mans atslābums ķermenī ir labākais kāds ir bijis 10 gadu laikā. Agrāk bija lielas problēmas ar spēju uztvert informāciju. Manas spējas uztvert informāciju un glabāt arī paliek labākas. Apzinos, ka tas ir process. Agrāk bija ļoti lieli iekšēji bloki, kad man vajadzēja apgūt kaut ko jaunu. Man likās, ka visi ir pret mani un līdz ar to ar mani nav viss kārtībā. Mans negatīvais paštēls. Es baidījos mācoties saskarties ar šo sajūtu, ka esmu iemācījies tā kā citi nedomā. Pilnīgi viss aiztaisījās ciet. Bija bailes iedziļināties, jo var tā notikt.

Arī sabiedrībā atrodos daudz drošāk un pārliecinātāk. Piemērs, man bija macību seminārs, kur zālē ap 80 cilvēku. Es spēju būtu viens no retajiem, kas uzdod sev intresējošu jautājumu. Tas vienkārši izšāvās. ???? Agrāk par tādu pat nespēju iedomāties. Kursa ietvaros atteicos no vienas savas nodarbes, kas man atņēma enerģiju. Atklāju, ka daru dēļ citiem. Pārstāju darīt.

Es noteikti ieteiktu iziet kursu arī citiem. Es biju vienīgais vīrietis šajā kursā un redzu, ka tieši vīrieši mazāk uzdrošinās iet šādus pilnveidošanās kursus. Pēc izietā pārliecinoši saku, ja ir vēlme just dzīvē labsajūtu, to nekad nepiepildīs ar ārējiem āpstākļiem- skaistu sievu, daudz naudas, liela māja, dārga mašīna utt. Ja Tu iekšēji sevi nevērtē, tad ar to nestrādājot viss arī tā paliks.

Paldies, Iluta par to ko iedevi! Tu dari fantastisku darbu! Un paldies arī visām kursa dalībniecēm ar ko kopā apguvām šo kursu. Kopā darot tiešām lielāks efekts”.

LASĪT VAIRĀK
Linda Ābele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Es tik ļoti vēlējos uzraktīt atsauksmi, bet rakstot sapratu, ka tās visas pozitīvā emocijas, kuras esmu ieguvusi un to atbalstu, kuru esmu saņēmusi no Tevis nemaz nevar ielikt teikumos! Mans ķermenis būtu gatavs Tevi apķert un samīļot aiz prieka :))

Rakstot sanāca šādi, bet tas viss jāreizina vēl ar miljonu :)Par šo kursu uzzināju it kā nejauši FB, lai arī skaidrs, ka nekas nenotiek nejauši un tas bija man vajadzīgs un, protams, ka nāca īstajā laikā. Uzsākot kursu, protams, ka domāju, ka uz mani neattieksies sadaļa par pašvērtējumu, jo, protams, ka man ar to viss bija kārtībā, tāpat kā ar visu citu. Jā, jutu, ka būs jāstrādā dažādām savām bailēm un pārliecībām, bet principā ar mani taču viss bija labi arī bez šī kursa 🙂 Bet interesanti, ka kurss parādīja, ka ar prātu es varu izdomāt kaut ko vienu, bet patiesībā ķermeņa sajūtās tas ir pavisam kas cits un jāstrādā ir ar kaut ko pavisam citu nekā varētu domāt.

Iluta ir izveidojusi brīnumainas mācības, kas kā slānīti pa slānītim noņem sev virsū saklātās sedziņas un parāda īstenību, kāda nu tā ir. Mācības ir pārpilnas reāli, praktiskiem un vienkāršiem instrumentiem, kurus var lietot ikdienā un tas viss strādā, ja tiešām tie tiek lietoti. Tā nebija tikai skaista parunāšanās par tēmu, bet reāls vairāku mēnešu darbs un tas viss strādā.Manī ir lielāks miers, lielāks prieks, vairāk jūtu sevi un savu ķermeni, protu nošķir savus prāta izdomājumus no realitātes un saņēmu simtiem atbildes uz saviem jautājumiem, kāpēc es desmitiem gadu biju jutusies tā un rīkojusies atbiltoši.

Iluta ir savas jomas profesionālis, kas kā īstens virtuozs, esot blakus saviem skolniekiem, parāda virzienu kurā jāskatās un kur jādarbojās, bet neko neuzspiežot un ļaujot pašam visu piedzīvot. Iluta kaut kā jūt to, kas vajadzīgs un sniedz savas zināšanas un padomus ar 100% precizitāti īstajā brīdī un vajadzīgajā daudzumā. Visu kursa laiku man bija sajūta, ka man blakus ir mana vecākā māsa, kas ir gan kā atbalsta plecs, gan skolotājs, gan pasaka rūgto taisnību, bet visu to dara ar vienu sajūtu – lai es justos labāk. Un Ilutas paveiktais manā dzīvē šo mēnešu laikā ir miljonu vērts!

Zinu, ka cilvēki ir diezgan aizspriedumaini pret darbu ar sevi un lielākoties valda uzskats, ka ar pašizziņu nodarbojās tikai tie, kas “nav normāli”. Bet tas ir ārkārtīgi interesanti un to vajag darīt katram. Šis kurss parādīja man to, cik maz par sevi zināju, cik daudz biju spēlējusi neapzinātas spēles, cik daudz biju darījusi lietas, jo citiem tā bija vajadzējis, kāds bija izdomājis, ka tā vajag un es klusējot un skrienot pakaļ cilvēku viedokļiem biju dzīvojusi tā milzum daudz gadus. Pēc kursa es tagad dzirdu pati sevi un man nav bail atteikt, pateikt savas īstās domas un es esmu priecīgāka, enerģiskāka un ar sajūtām, cik ļoti vēlos turpināt sevi iepazīt tālāk un es pat zinu, kurš no Ilutas kursiem būs mans nākošais! Paldies Sevis apzināšanās skolai un Ilutai!

LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Ir beidzies ļoti dziļš un transformējošs kurss-PF.IB.Šis nav mans pirmais kurss,tāpēc pieteicos nedomājot,jo sapratu,ka 
tieši tas ir tas,kas man ir vajadzīgs.Patiesībā,grūti izcelt,kādu vienu, no Ilutas izveidotajiem kursiem.Katrs ir vienreizējs un unikāls. Tas ir kā ceļš,kas ved atpakaļ pie sevis.Kurss,kurš apgrieza manu dzīvi kājām gaisā ir-*5 Dzimtas aizliegumi*Tas bija kā Kosmoss,kas atvēra acis un lika paskatīties, un izprast Dzimtas neizdzīvotos konfliktus,jo izdzīvošanas pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē.Kā dzīvoja vecvecāki,tā dzīvoja vecāki un arī es. Tāpēc PF.IB.bija kā punkts uz *i*.

Šeit gājām cauri dziļai sevis analīzei,par negatīvo sevis pašvērtējumu.Ļoti vērtīga un izzinoša nodarbība par attiecībām ar 
vecākiem(sevišķi mātes un meitas attiecības)šāda veida informācija nav pieejama nekur citur. Tiek doti spēcīgas iedarbības instrumenti,dažādas tehnikas- apspiesto emociju atbloķēšanai,destruktīvo pārliecību izstrādei.Dziļi saviļņojošs ir darbs ar savu *Iekšējo bērnu*,kas var aizvest līdz pašai pirmajai sāpei. Šis kurss man bija kā viena vienīga bauda,pateicoties dziļi transformējošām tehnikām.

Mainījusies ir dzīves garša,kļuvis vieglāk dzīvot.Nav vēlēšanās izdabāt,izpatikt,būt labai,kaut ko kādam pierādīt! Mainījušās ir reakcijas uz dažādām dzīves situācijām.
Mainoties pašai,mainās arī līdzcilvēku attieksme un reakcijas.Esmu apzinājusies un pieņēmusi,ka svarīgākais ir dot sev.Nebaidos pateikt-nē tur,kur agrāk to nespēju izdarīt.Pazudusi ir ķermeņa spriedze,kā rezultātā ir uzlabojusies redze,bieži par brillēm vispār aizmirstu.

Tā kā,šis,sevis apzināšanās ceļš ir tikai sācies,tas nekad arī nebeigsies.Lai mums visiem veicās!Paldies Ilutai!”

LASĪT VAIRĀK
Ingrīda Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Vel vasarā es nevarēju iedomāties, ka apmēklēšu kursu pie psihoterapeita.To es nebiju plānojusi un apbrīnoju dzīvi, kādus pāgriezienus viņa sagatavojusi. Atkal sajūta, ka ir Augstākie spēki, kuri mūs vada un sargā. Tas mani nemaz nemulsina un esmu pateicīga Augstākiem spēkiem, ka viņi mani saveda ar Tevi, Iluta un ir likumsakarīgi, ka es piedalijos šajā kursā. Es tik daudz, ko izmeģināju, bet nekas nelīdzēja. Man bija vajadzīgs speciālists, kurš varētu man palīdzēt.Saprotu to, tikai tagad.
Tu iemācīji ieklausīties ķermenī.Man ir pārsteidzoši, ka pirmais, ko gribu aprakstīt ir manas fiziskās sajūtas. Pareizi vai nepareizi, bet tas ir mans skatiens uz to, kas ar mani notika. Lai cik es necentos ar dažādām pozitīvās domāšanas metodēm kaut ko sevī mainī, nekas nesanāca.

Kursā laikā sajūtu, ka atbrīvojās vēdera augšēja daļa, saules pinums un vēlāk arī apakšēja no milzīgā saspringuma. Tikai tagad saprotu, kādā saspringumā dzīvoju.
Dziļa izpratne, baiļu dzēšana sniedza atbrīvojumu. Tavi vārdi apstiprinājās- ķermenim vajag izstrādāt to, kas nav pabeigts. Tavas praktiskās metodes strādā, atgriezties pagātnē, atkal izdzīvot: izraudāt, izdrebēt, izbļaut. Man sanāca. It kā kādu melnu monstru izdzinu, kurš aprija visus spēkus un enerģiju. No sākuma jūtu tukšumu sevī. Dīvaina sajūta, it kā kaut kas pietrūkst, nevarēju pierast pie viegluma. Dažreiz arī tagad ieklausos sevī..nē..viss kārtībā..viss plūst. Iekšējs miers, iekšējs spēks, neatkarība no citiem viedokļiem, dzīvesprieks, atbrīvošanās no stresiem, no panikas, no vainas sajūtam…ieguvumi ir tik lieli, ka nevar visu izteikt vārdos.

Es pati jūtu vairāk savas iekšējās pārmaiņas.Tu un tavs maģisks, tik tiešām maģisks kurss tik īsā laikā man palīdzēja atbrīvoties no ļoti smagām bērnības traumām. Kursa laikā es izstrādāju savas nopietnas bailes, kuras traucēja dzīvot. Mana dzīve izmainījusies.

Žēl, ka vebināra formātā tu neredzi mūsu acis,mūsu asaras, prieku, smaidus.
Paldies par komentāriem dienasgrāmatā; par to, ka man bija iespēja visu izrakstīt. Man tas bija ļoti svarīgi.Kursa laikā man izdevās saredzēt baiļu un arī manu neveiksmju sakni, kura slēpjās manā bērnībā. 3.nodarbība–Mamma un procesi sniedza dziļu izpratni. Par mīlestības plūsmu, es sapratu, kur aiziet mana enerģija. Es pieņēmu lēmumu vairs negaidīt un izslēdzu gaidīšanas režīmu. Tas ir viens no galvenājam lēmumiem manā dzīvē. Dzīve palika saprotamāka un vieglāka.

Kurss bija interesants, aizraujošs, ar daudzveidīgām metodēm. Kursa sākumā jutos, ka bērns, kuram atklāja pasauli un tagad jutos liela.Es daudz, ko zinu,daudz ko saprotu, es atbrīvojos no nevajadzīga. Es esmu cita. Tik daudz pārmaiņu notika manī, tāpēc sajūta, ka sākums bija tik sen…bet patiesībā- viss notika ļoti ātri, pārsteidzoši ātri. Sākumā īpaši negribēja nākt uz šo kursu….paldies, ka paklausīju savai iekšējai balsij un pieteicos, un kādas izmaiņas ir notikušas tikai nepilnu 2 mēnešu laikā. Un kas vēl priekšā sagaida!
Šis rudens bija nozīmīgs manā dzīvē. Iluta, Tu esi profesionāls savā jomā, tu izveidoji kursu, kurš man bija nepieciešams, kurš palīdzēja man, kurš mainīja mani. Es nekad to neaizmirsīšu. Paldies. Lai viss izdodās

LASĪT VAIRĀK
Inita Bērziņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Tajā septembra dienā, kad likteņa sakritības dēļ, pie manis nonāca informācija par Tevi, Iluta. Es, kā tagad saprotu, biju nonākusi līdz tai robežai, vai klints malai, kad ir priekšā dziļa aiza, bezdibenis, tālāk nav kur iet—ir nepieciešama palīdzība pašai sev., bet vajadzīgs kāds, kas pienāk blakām, uzrunā, paņem aiz rokas, paaicina, laipni piedāvā palīdzēt un galvenais-zina, kā palīdzēt. piedāvā to, ko es izmisīgi meklēju vistuvākajos sev apkārt. Taču viņi neprot to, neprot man palīdzēt, jo vispār nepieļauj domu, ka varētu uzklausīt manas sāpes, nepieļauj domu, ka tas, ko es stāstītu, vispār drīkstētu būt, “klapes uz ausīm un mēs to negribam dzirdēt”, jo visam jābūt taču pareizi un visam jābūt kārtībā, otrs nedrīkst “izkāpt no pieņemto pārliecību kastītes”. Tā nu es buju viena ar savām sajūtām, kas jau sākušas pārvērsties slimībās-ķermenis sākumā pīkstē’ja, tad vaidēja, kliedza un parādījās fiziskas sāpes un slimības.

Tajā mirklī es sapratu, ka man “jāpieķeras” šim pasniegtajam salmiņam un jāļauj sev palīdzēt sev pašai caur Tevis piedāvātajiem instrumentiem. Vispirms bezmaksas kurss, tad lasīju daudz informācijas SAS un, kas dīvaini, viss, ko lasu, viss par mani, par mani, izskaidrojums ik uz vārda, katrā rakstā.

Tā es sajutu, ka man jāpiesakās šajā kursā, kurš izrādījās starts sevis glābšanai. Baigi skaļi teikts, bet tajā nav melu. Katrs mans vārds šeit ir patiesība. Un kā jau pēdējā nodarbībā vingrinājāmies-es atļaujos šeit izstāstīt pilnīgi svešam cilvēkam tik daudz par sevi, savām slēptām lietām, par ko kautrējos kādam vispār teikt, un man nav bail, man pat ir vieglāk, ka es to izsaku. Es vispirms—pārstāju melot pati sev, caur šo es izstāstu sev-kā ir patiesībā un nu “maisam gals ir vaļā”. Ar kursa piedavātajiem instrumentiem strādājot, regulāri darot, tās lietas tiek vilktas laukā un izstrādātas bailes, nepareizās pārliecības, stresa un aizvainojuma stāvokļi. Esmu saņēmusi labus palīdzības paņēmienus spontānām, negaidītām dzīves situācijām, brīžiem, kad “sirds skrien” un krūtīs savelkas saspringums, kad ķermenis kliedz, “dari kautko, neliec man šādi justies, tas mani nospiež”.

Paldies, Iluta, par “sevis maksimālu izlikšanu”, stāstot mums, daloties ar savu bagātību, zināšanām, izcilo lietu skaidrošanu, izdzēšot mūsos bailes! Galvenais-mēs zinām, kas ar mums notiek.
Katrā kursa nodarbībā es sajutos, ka “esmu izvilkta, izvērsta uz āru…, kā jaka uz kreiso pusi, lai redzama un izpētāma mana oderīte, cik saburzīta, sarāvusies, pa vīlēm saplīsusi, izirusi…saviļāta” un nu es to oderīti-savu iekšējo pasauli sagatavoju, pētu, “veru vaļā, lai lāpītu, gludinātu, atjaunotu krāsu, spīdumu un kvalitāti, lai harmonē..”
Visi dotie instrumenti ir mega spēcīgi. Es šajos mēnešos esmu mācījusies atgūt enerģiju dzīvot savu dzīvi, justies tajā labi. Mani galvenie rezultāti no šī kursa: Man ir drosme pateikt, ko vēlos.
Man ir drosme nedarīt, ko nevēlos. Precīzāk-drosme atteikties, no tā, lai tikai citiem ir labāk, ko citi vēlas, bet es ne.
Es protu sevi iedvesmot sevi uz mieru, veselīgu miegu, noliekot malā savas likstas vai pēkšņas problēmas.
Izprotu daudz ko, kas mani gadiem ir nospiedis.
Sakārtots iekšējais konflikts ar mammu.
Drošāk eju iekšā probrēmās un stresa situācijās un ātrāk no tām izkļūstu, jo ir paņēmieni , kā rīkoties.

LASĪT VAIRĀK
Vera Fuch Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Kad es noklausījos Ilutas bezmaksas semināru, kas iepazīstināja mūs ar jauno kursu “Pašvērtējuma fundaments” un Iluta prasīja, vai gribam izmainīt mūsu iekšējo sajūtu, mūsu iekšējo stāvokli, tad lai piedalamies šajā kursā, bet es toreiz pat iedomāties nevarēju, ko pa īstam nozīmēja šie vārdi. Es zināju vienkārši, ka Ilutai ir vienmēr lieliska informācija, kas pamatīgi izmaina dzīvi un tāpēc ļāvos šim piedzīvojumam jaunajā kursā. Es tiešām negaidīju, ka mana dzīve, mans iekšējais stāvoklis tik ļoti stipri mainīsies. Ar katru nodarbību mana dzīve vairāk un vairāk apgriezās ar kājām gaisā, pozitīvajā nozīmē. Esmu “šokā” par tik ātrām un kolosālām izmaiņām. Pirms kursa es biju galīgi neapmierināta, visu laiku spriedzē un stressā, neapmierināta ar visu pasauli, sevi. Šī kursa laikā man stress un spriedze ir noņēmušies un arī mani apkārtējie ir kļuvuši laimīgāki, ka apkārt neskraida tāds adatains kaktuss kā es agrāk. Man meitiņa noteica, zini, mamm, kopš Tu esi pie Ilutas kursos, Tu esi manāmi un pozitīvi izmainījusies. Redz kā!!!

Es varu baudīt dzīvi, tās kvalitāte ir ļoti augstu pacēlusies. Tas atbalsojās pat uz veselību: kad spriedze pazuda, es ar pārsteigumu pamanīju, ka arī spriedze uz acīm ir mazinājusies un es varu daudz ko jau redzēt bez briļļu palīdzības. Es noteiktu ieteiktu visiem šo kursu, patiesībā visi kursi ir ārkārtīgi vērtīgi. Tas viss ir neticams atradums, dārgums, kas spēcīgi izmaina dzīves kvalitāti! Tik tiešām, paldies Dievam vai Visumam, ka esmu iepazinusi Ilutu.

LASĪT VAIRĀK
Iluta Sena Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Mana dziļākā sāpe bija ”ko par mani padomās”. Man bija svarīgi, lai tikai nepadomā par mani kāds kaut ko sliktu. Bija ļoti grūti atteikt. Darīju pret savu gribu. Kursa laikā šīs bailes izstrādāju un jau pārbaudīju praksē. Tas ir liels ieguvums no šī kursa, ka varu izteikt savu gribu. Vēl liels ieguvums ir mana atbrīvotība, neesmu vairs tāda sasaistīta, neesmu sapīta. Ir iekšējs prieks, tāds apmierinājums ar dzīvi.

Liels paldies par to, ka man ir sākusies jauna dzīve, jaunas iespējas, par ko pat nebiju sapņojusi. Esmu atbrīvojusies no veciem ieradumiem, kas aizpildīja manu ikdienu, DATORSPĒLES, tām vairs nav laika, ir citas jaunas, interesantākas nodarbes ar pievienoto vērtību.
Liels paldies!’

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Ar Ilutu jau esmu pazīstama ilgāku laiku, gan no viņas piedāvātajiem kursiem , gan arī no privatām nodarbībām. Rezultāti, kurus esmu saņēmusi no kursiem ir – ‘’dzīve apgriežas kājām gaisā”.
Tāpēc arī pieteicos uz šo kursu, jo zināju, ka rezultāti būs, un arī biju gatava strādāt ar visiem piedāvātajiem instrumentiem. Mani piesaitīja kursa nosaukums, jo tas ietvēra vārdu – bailes. Bailes mani pavadīja visu laiku, visur, neatkāpjas ne dienu, ne nakti…ne minūti. Nu cik tad var baidīties no tā, kas notiks, kas varētu būt, cik var sevi dzīt nemitīgā stresā no tā, ka bail ko pazaudeet, nedabūt, neiegūt, nesasniegt !!??

Tāpēc arī pieteicos šiim kursam, lai saprastu no kurienes šīs bailes nāk un kā to visu pārvērst enerģijā darboties, nevis par visu baidīties?
Vai man izdevās atbrīvoties no visām bailēm? Vai es sasniedzu to, ko vēlējos caur šo kursu? Lai sasniegtu pilnīgi visu, ir pagājis pāris maz laika, bet bija vingrinājumi, kuru efektu varēju pārbaudīt jau pēc pāris dienām. Un tie tiešām strādāja! Mana vislielākā baile bija, ka gan mājās, gan ārpus mājas, man var kuru katru mirkli palikt slikti ar sirdi. Pēc pāris “ Izdzeest bailes “ vingrinājumiem šīs bailes pazuda! Baiļu, ka paliks slikti vairāk nav. Es no sākuma nespēju noticēt, kā, man nav bail? Tādēļ viens no visspēcīgākajiem instrumentiem man bija tiešii “ Izdzeest bailes”.Ļoti, ļoti nozīmīga, izzinoša un vērtīga bija nodarbība par mātes un meitas attiecībām. Tā uz mani atstāja ļoti lielu iespaidu. Es atguvu atpakaļ to enerģiju, kura līdz šim bija veltīta tikai, lai pievērstu mammas uzmanību. Es pat iedomāties nevarēju, cik stipras saites mūs saista ar mammām, cik daudz enerģijas mēs iztērējam, lai izpatiktu, izdabātu, pievērstu sev uzmanību. Tā ir super sajūta, ka ir atgūta atpakaļ enerģija un vēlme darboties un radīt vairāk, un priecāties par to, ko esi radījis.

Kurss ir ļoti dzilš, pakāpenisks, izskaidrojošs, ar dažādiem vingrinājumiem, uzdevumiem, piemēriem un meditācijām. Viss lēnām saliekas pa plauktiņiem. Informācija ir ļoti vērtīga, jo tāda informācija un pasniegšana nekur citur nav pieejama.
Vai ieteiktu kursu citiem? Protams! Gan šo, gan citus skolas kursus, un individuālās terapijas. Ieteiktu cilvēkiem KAS TIEŠĀM GRIB MAINĪT DZĪVI. Lai būtu rezultāti, tas ir jāgrib. Tam ir jāatrod laiks, nauda un jādara. Tiem kuri izvēlēsies šo , vai kādu citu skolas kursu, novēlu spēku un izturību sasniegt sev vēlamos rezultātus, izprast sevi un darboties.

LASĪT VAIRĀK
Liene Ābele – Bernāte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Es pieteicos kursam Pašvērtējuma fundaments ar mērķi iegūt lielāku iekšēju spēku, justies pārliecinātākai par sevi, nebūt atkarīgai no citu domām un vārdiem par mani. Pats vērtīgākais kursā bija iemācīties paskatīties nevis virzienā no sevis, bet uz sevi. Iepazīt sevi, saprast, ko es vēlos, no kā bēgu, ko dzīvē gribu just, redzēt un saņemt. Iepazīt savu ķermeni, kas visu laiku jau pasaka priekšā, ka kaut kas ir jādara, ko ķermenis signalizē.Ļoti vērtīgs kurss ar daudz materiāliem, vingrinājumiem un meditācijām.

Galvenā atziņa ir dzīvot dēļ sevis, pilnveidoties sevis dēļ, izpausties sevis dēļ, vienkārši BŪT. Tas ir, ka visu, ko es daru, es daru sevis dēļ. Radīt tādu dzīvi kā es vēlos, nevis to, ko no manis sagaida citi.

Pabeidzot kursu sajūtu sevi daudz brīvāku, pārliecinātāku, esmu atbrīvojusi sevi no daudz vecām pārliecībām, jūtu vairāk enerģijas darīt un priecāties par dzīvi. Sāku ieraudzīt jaunas iespējas, atveras jauna informācija. 
Man ir vairāk enerģijas un gribas darīt to, kam agrāk nepietika spēka. Lielāka iekšējā brīvība, mazāk uztraucos situācijās, kuras es nevaru ietekmēt. Līdz ar to neatdodu savu enerģiju tam, ko nevaru izmainīt.

Kursu iesaku visiem, kam ir svarīgi iepazīt tieši sevi, savu iekšējo pasauli, kuri vēlas strādāt ar sevi. Jo lai izmainītu savu dzīvi ir vajadzīgs gan laiks, gan jāiegulda pamatīgs darbs, lai sāktu ieraudzīt izmaiņas. Tas ir tikai sākums, pagrieziena punkts ceļā uz sevi, ceļš visas dzīves garumā, lai radītu tādu dzīvi kādu vēlamies, justies laimīgiem un atverot savu potenciālu, piedzīvotu savas dzīves laimīgākos brīžus. Paldies, Iluta par kursu. Lai visiem veicas

LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvošanās no bailēm.

Es uzsāku šo kursu tadel, ka man nebija parliecibas par sevi. Zinot, ka kurss bus par pasvertejumu tas mani aizkera, jo tas man liekas pats svarigakais iegut veseligu pasvertejumu, jo lidz ar to atkrit daudz destruktivu parliecibu. Izejot kursu ieguvu MEGA vērtīgas informacijas. Iluta ieguldijusi daudz savu speku, informaciju, ka so dazu nodarbibu lpietiks visam muzam. Šī informācija ir vajadzīga dzīvei.

Ieguvu ieksejo mieru, just savu kermeni un milet sevi vairak, cienit sevi, nevis izdabat citiem. Es kluvu mierigaka un ieksejais speks pieauga, pieauga energija. Enerģija darīt un rīkoties. Es par daudzam lietam vairs ta nesatraucos, ka satraucos pirms tam. Pats svarigakais ko es domaju par sevi , ka esmu tada kada esmu, kā daba mani radijusi. Kursa ir daudz meditaciju, tehnikas, instrumenti, pielietojot tos mainas iekseja pasaule un uztvere. Tas ir to verts ! Paldies Ilutai! Tu spej izskaidrot cilvekiem skaidri un ar sirdi.”

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

15 nodarbības + papildu materiāli.
EUR 189 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu