Mājas Course Nauda un Dzīves scenārijs.

Nauda un Dzīves scenārijs.

20 praktisku nodarbību kurss 

Kas kopīgs dzīves scenārijam un tavas nopelnītās naudas daudzumam? Daudz kas! Katram cilvēkam ir daudz spēju, prasmju un talantu, kuri ir nepieciešami citiem cilvēkiem, un tiek labi apmaksāti. Bet, realizēt savas spējas, prasmes, talantus dzīvē un gūt panākumus, izdodas ne visiem. Kā atklāt un “atvērt” savas spējas, kā pārstāt baidīties, saņemt izpratni par to, ar ko vēlies nodarboties, lai tas arī nestu pienācīgu atalgojumu? To visu tu atklāsi, apgūstot šo kursu.

Šajā kursā tu nesaņemsi konkrētu metodi, kā nopelnīt naudu. Tu nesaņemsi arī motivāciju un iedvesmu. Šajā kursā tev tiks parādīts, kā iepazīt sevi, atrast savus zemapziņas blokus, iemācīties tikt tiem pāri, ieraudzīt iespējas un gūt panākumus.
Daudz un viegli nopelnīt mums traucē gadiem izveidotās pārliecības un aizliegumi. Vienīgais šķērslis uz mūsu finansiālo neatkarību – mūsu destruktīvās pārliecības un negatīvā pieredze. Tāpēc, pirmām kārtām, ir jāatbrīvojas no vecajiem, psiholoģiskajiem blokiem. Tikai pēc tam, tu spēsi pareizi strādāt ar naudas enerģiju, valdīt pār to, nevis peldēt pa straumi un samierināties ar esošo situāciju.

Cik bieži tu sev saki – tas nav iespējams, man neizdosies, man nesanāks? Zem šiem aizliegumiem ir veselas dzimtas pieredze, ne tikai tavas bailes. Tu domā, ka tevī dzīvo bailes uzsākt savu projektu, veidot veiksmīgu karjeru, bet bieži šīs bailes nav tikai tavas. Šīs bailes mums ir pārmantotas no paaudžu paaudzēm, kad tās zaudēja ne tikai savu labklājību, bet arī dzīvi.
Un tagad, laikam ejot, mēs izjūtam to kā smagumu savā dzīvē. Mēs bieži izjūtam vainas sajūtu un kaunu par to, ka prasām naudu par savu darbu. Un tava dzīve paiet parādos un naudas deficītā. Protams, tu nevarēji zināt par dzimtas ietekmi uz tavu finansiālo stāvokli. Par to tev nestāstīs biznesa treneri un finanšu konsultanti. Par to nemāca universitātes, un pat grāmatu par šo tēmu nav daudz.

Daudziem cilvēkiem ir finansālas grūtības. Pamatiemesls tam ir tas, ka mūsu valstī, daudzām ģimenem, ir, tā saucamais ”nabadzības zīmogs”, jeb, dzīve no algas līdz algai. Kapēc arī tev, tavā dzīvē, pastāvīgi pietrūkst naudas? Kāpēc kāds pelna daudz naudas, bet tu, nē? Kāpēc kāds knapi savelk galus kopā, bet kāds dzīvo pārpilnībā? Varbūt kaut kas tevī bloķē naudas plūsmu tavā dzīvē? Atbildes uz šiem jautājumiem tu iegūsi šajā kursā.

ŠIS KURSS IR
DOMĀTS JUMS, JA:

 • Ja jūs vēlaties atrast savu misiju un saprotiet, ka tā nav vienkārši kāda nodarbošanās, bet kaut kas lielāks..
 • Ja jūs esat gatavs risināt savus galvenos dzīves aizpriedumus, kuri nelaiž jūs pie izaugsmes un sevis realizācijas dzīvē.
 • Ja jūs esat noguris no sevis meklējumiem un vēlaties sajust iekšējo labsajūtu no dzīves.
 • Ja jums ir interesanti uzzināt, kā jūsu dzīves notikumi ir saistīti ar jūsu vecāku (dzimtas) dzīvēm.
 • Ja jūs esat gatavs ieguldīt sevī un nopietni ar sevi pastrādāt.

  Tad es būšu priecīga jūs sagaidīt un palīdzēt jums atvērt jūsu unikalitāti!

Cik bieži jūs sev sakāt – tas nav iespējams man, man neizdosies, man nesanāks? Zem šiem aizliegumiem ir veselas dzimtas pieredze, ne tikai jūsu bailes. Jūs domājat, ka jūsos dzīvo bailes uzsākt savu projektu, veidot savu karjeru, bet bieži šīs bailes nav tikai jūsu. Šīs bailes mums ir atnākušas no paaudžu paaudzēm, kad veselas paaudzes zaudēja ne tikai savu labklājību, bet arī dzīvi.
Un tagad, laikam ejot, mēs izjūtam to laiku smagumu. Bieži mēs izjūtam vainas sajūtu un kaunu par to, ka paprasam naudu par savu darbu. Un jūsu dzīve paiet parādos un naudas deficītā. Protams, ka jūs nevarējāt zināt par dzimtas ietekmi uz jūsu finansiālo stāvokli. Par to jums nepastāstīs biznesa treneri un finanšu konsultanti. Par to nemāca universitātes, un pat grāmatu par to nav daudz uzrakstīts.
Daudziem cilvēkiem uz šodienu ir finansālas problēmas. Pamata iemesls tam visam ir – mūsu valstī uz daudzām ģimenem stāv ”nabadzības zīmogs”. Dzīve no algas līdz algai. Kapēc tavā dzīvē pastāvīgi pietrūkst naudas? Kāpēc kāds pelna daudz naudas, bet tu nē? Kāpēc kāds knapi savelk galus kopā, bet kāds dzīvo pārpilnībā? Varbūt ir kaut kas tevī, kas bloķē naudas plūsmu tavā dzīvē?

UZZINIET VAIRĀK PAR KURSU

TEV IR JĀAPMEKLĒ ŠIS KURSS, JA:

 • Tev pastāvīgi ir šķēršļi iegūt vēlamo, lietas iet ne tā, kā tu vēlētos;
 • Tev ir interesanti iepazīties ar savu patieso dzīvi, atbrīvoties no smagās emocionālās nastas;
 • Tu gribi atbrīvoties no bailēm, kuras traucē izpaust sevi;
 • Tu meklē savu dzīves misiju;
 • TU esi piekusis no tā, ka tevi visu laiku kaut kas attur no rīcības, un tu vēlies no tā atbrīvoties.

 

KURSA TĒMAS:

 • Nauda manā pasaulē.
 • Kas kopīgs mūsu bioloģijai ar naudas iegūšanu?
 • Kā mūsu zemapziņa sadarbojas ar apziņu?
 • Aizliegumi dzīvot un saņemt labsajūtu.
 • Nabadzība – vecākais arhetips.
 • No kā ir atkarīga naudas plūsma?
 • Kādas ir manas dzimtas pārliecības par naudu?
 • Dzīve aiz dzimtas.
 • Pašizpildošie pareģojumi.
 • Bagātība un nabadzība – pieradums.
 • Zemapziņas programmas, kuras uztur nabadzības stāvokli, un, kā no tām atbrīvoties?
 • Tavs ceļš, pa kuru tu ej, un kur tas novedīs, ja nesāksi savas dzīves transformāciju.
 • Pārliecību meklēšanas algoritms un to maiņa.

 

KĀPĒC TEV IR JĀAPMEKLĒ ŠIS KURSS TIEŠI TAGAD?

 • Kursā laikā tu iegūsi praktiskus instrumentus savas misijas realizācijai;
 • Tu atslēgsi zemapziņas programmas, kuras uztur nabadzības stāvokli;
 • Tu sapratīsi, kāpēc tu esi tāds, kāds tu esi, kur ir tavs spēks un unikalitāte;
 • Tu iepazīsies ar savu īsto dzīvi, ar saviem apslēptajiem talantiem un resursiem.

KURSĀ TU IZSTRĀDĀSI TĀDUS AIZLIEGUMUS, KĀ:

 • Izvēles aizliegums; Uzzināsi, kādas upura tēmas stāv aiz tā, ka tu zaudē savu spēku, un nevari sasniegt sava potenciāla realizāciju.
 • Dzīves spēka aizliegums; Uzzināsi, kāpēc tu sev neļauj ņemt no dzīves maksimāli daudz.
 • Nāves spēka aizliegums; Uzzināsi, no kurienes nāk tavas bailes no nāves un bailes izpaust sevi dzīvē. Neapzinātās bailes, kuras atņem tev spēku.
 • Labsajūtas aizliegums; Uzzināsi, no kurienes nāk tavs aizliegums uz labsajūtu, seksu, materiālām vērtībām.  Kas tevi attur baudīt dzīvi?
 • Panākumu aizliegums; Uzzināsi, no kurienes nāk tavi aizliegumi pret naudu, slavu un sevis realizāciju.

KĀ KURSĀ NEBŪS?

Kursā nebūs mistikas un maģijas. Nebūs norādījumu, kur tev ir jāiet un kas tev ir jādara. Nebūs bikstīšanas, lai tu mainītu savu dzīvi. Nebūs vainīgo meklēšanas un atteikšanās no atbildības. Šajā kursā es tevi neaicināšu pozitīvi domāt, bet parādīšu, kā tieši dzīvē strādā tas, kas ko es mācu šajā kursā. Tieši tavās rokās ir spēks, lai ievestu savu dzīvi citā virzienā, sāktu veidot citu dzimtas stāstu par naudu. Tieši tevī atrodas tas spēks un resursi, lai paskatītos savas dzimtas vēsturē un atrisinātu to. Šis kurss būs kā “sprādziens” tavām smadzenēm. Attiecības ar naudu ir saistītas ar dzīves scenāriju. Bagātība – tas nav maciņa saturs, bet gan dvēseles stāvoklis. Tas ir notiekts iekšējais stāvoklis/pārdzīvojums, kurš noskaņo cilvēku noteiktam ”realitātes tunelim” bagātā vai nabaga lomās. Kursa laikā tu nomainīsi pārliecības par naudas tēmu, un tā vietā tev izveidosies dziļa apziņa, kura sāks mainīt tavu finansiālo stāvokli un visu dzīvi!

Bonusi: Kurss ‘’Iepazīsti sevi un citus’’ (Apraksts šeit) 

Atsauksmes

Dina Redviņa Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

No šī kursa es sapratu, ka dzīve var mainīties, ja izpaud sevi, esi gatavs mainīties, jo dzīve ir kā pieredze nevis trauma. Dzīve ir kā ceļojums, ar daudz iespējām, un arī attieksme pret naudu ir atkarīga no dzīves scenārijs. Izmainās dzīves scenārijs, izmainās naudas daudzums dzīvē. 

LASĪT VAIRĀK
Evita Ratniece Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Paldies, man noderēja.Dziļi un pamatīgi. Daudz informācijas, izskaidrojumu un tehniku, ko pielietot savā labā. Tas bija pamatīgs darbs ar sevi, pārliecībām, aizliegumiem. Dažkārt sāpēja, bet savādāk. Konkrētāk, ne tā truli un nemainīgi. Es kursa laikā gāju cauri dažādām emocijām un sevis stadijām un, reizēm, noguru. Tad atkal kaut ko sadzirdēju, atrisināju, ieliku jau reālās darbībās un tiku jaunā pakāpē.
No kursa es sagaidīju virziena sajūtu, instrumentus – ceļazīmes, kurām sekot. Saņēmu! Noderēja! Pielietoju!
Paldies par kopīgo ceļa posmu! Paldies arī par visam ekstrā idejām, kas tika bonusā. Bija patīkami un vērtīgi piedalīties

LASĪT VAIRĀK
Elīna Tomane Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Naudas tēma man vienmēr ir bijis interesējošs temats, tādēļ tīri aiz ziņkārības pieteicos Ilutas vadītajam kursam “DZĪVES MISIJA: NAUDA = LIKTEŅA SCENĀRIJS = PANĀKUMI”. Vēlējos uz naudu paskatīties no Ilutas piedāvātā skatu punkta un varbūt iegūt kādu atziņu, kas palīdzētu mierīgāk pieņemt finansiālos kāpumus un kritumus. Konkrēta sagaidījuma no kursa man nebija, jo šī bija mana pirmā pieredze ar vebināra formāta nodarbībām. Es esmu patiesi gandarīta, ka izvēlējos iegādāties šo kursu, jo tas patiešām ļoti atšķiras no citiem kusiem par naudas tēmu. Kursā bez teorētiskās daļas ir daudz dažādu praktisku uzdevumu, vairākas meditācijas un tehnikas, kas var palīdzēt, ne tikai ar finansēm saistītu, lēmumu pieņemšanas procesā.

Šo kursu es ieteiktu cilvēkiem, kuri ir gatavi ieskatīties sevī un paskatīties uz savām pārliecībām, kā arī gatavi šim darbam veltīt laiku. Kurss ir apjomīgs un iekšējās pārliecības mainošs, ar nosacījumu, ja cilvēkam pašam ir vēlme “iet dziļumā”. Kursā nav nekas no ezotērikas vai naudas pievilināšanas metodēm, darbs ir tikai un vienīgi ar savas (un senču) dzīves notikumiem, kuri mūsos ir nostiprinājuši konkrētas pārliecības, kuras šobrīd, iespējams, ir pienācis laiks pārskatīt.

Mans vislielākais ieguvums no šī kursa ir iegūtais iekšējais miers un spēja harmoniski pārvaldīt savu naudas plūsmu. Iluta, milzīgs Tev paldies! Ieguvums no šī kursa ir krietni pārsniedzis manu sākotnējo sagaidījumu

LASĪT VAIRĀK
Ieva Cinīte Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Kursam “Dzīves misija :nauda=likteņa scenarijs =panākumi” pieteicos, jo vēlejos izprast, kā senči un mana dzimta ietekmē manu dzīvi. Gribēju atmodināt ticību sev. Sajust to, ko man visu mūžu ir paticis darīt, to , kas man sagādā patiesu prieku dzīvē.

Mācību kursā laikā, Tu man palīdzēji , atmodināji manus dziļākos sapņus no bērnības, kurus tagad ir jācenšas piepildīt. Ar meditāciju un uzdevumu palīdzību es sajutu, savas dzimtas atbalstu maniem sapņiem un vēlmēm.

Kursa laikā, Tu iedevi instrumentus un metodes, kā saskatīt un atrast savus zemapziņas blokus, savas pārliecības un aizliegumus un kā no tiem atbrīvoties, lai varētu piepildīt savus sapņus un vēlmes.

Šī kursa lekcijas, klausīšos atkal un atkal, jo kursā apkopotā informācija ir ļoti dziļa, pamatīga.

Man ļoti patika mūsu nodarbības , vēlos no visas sirds pateikt paldies Tev un mūsu grupai, kuri kopā mācijamies.Citu cilvēku domas un dzīves skatījums ļoti palīdzēja apgūt šo kursu pilnīgāk. 
Paldies Tev, Iluta…..”

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Tā kā naudas tēma interesē visiem,arī man, pieteicos uz šo kursu. Gribejas noskaidrot, kā tad ar to naudu ir, kādas attiecības man ar to ir, kāpec te tā ir, te nav? Kas un kadi iemesli tam? Esmu apguvusi gandrīz visus Ilutas veidotus kursus, un zinu, ka Iluta visus kursus veido ar ļoti augstu atbildības sajūtu, kā arī pielieto daudz interesantas teorijas, daudz savus instrumentus, tehnikas un meditacijas, un tas nozīme, ka arī atbildes tiks atrastas.

Lēnītēm pa solītim gājām uz priekšu. Ar kursa uzdevumu veikšanu esmu iepazinusi vairāk sevi un savu ķermeni. Visi mūsu dārgumi – atbildes uz visiem “kapēc” ir iekšā mūsos, ir tikai javēlas tās sameklēt, mainīt savas pārliecības. Jāieskatās atpakaļ savā bernībā, senču dzīvēs, dzimtā, lai saprastu, kādas tad ir pārliecības man traucējušas attiecībā par naudu. Saņēmu instrumentus, kā izdzīvot savu dzivi, un ne citu, saņemot maksimāli daudz labsajūtas sev, ar labumu apkartējai pasaulei un citiem.

Ar šī kursa palīdzību ieguvu visas atbildes par naudas un dzīves misijas tēmu, protams pašam arī jāpieliek pūles, jo Ilutas dotās zināšanas ir unikālas.

Visiem,kas nesaprot pa kuru ceļu dzīvē iet, kā pieņemt pareizus lēmumus ,saprast savas emocijas,misiju u.c.,iesaku šo Ilutas kursu. Liels paldies Iluta par visu,ko esi devusi un turpini dot mūsu attīstībai

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Es pati biju izdomājusi,ka ierakstīšu video vai audio jau kādu laiku atpakaļ. Vienmēr esmu to gribējusi darīt. Manī bija tik liels uztraukums. Nepadevos un tagad pašai patiess prieks,ka to izdarīju.

LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Kurss izvērtās grandiozs! Pamatdoma-lai izmainītu savu naudas plūsmu uz sev vēlamo pusi, ir jāierauga sevi no malas-īsto un “parādes”seju. Un jāveic arī pamatīgas izmaiņas sevī – darbu ar savām bremzējošām pārliecībām, lomām, iekšējiem aizliegumiem. Un tā bija tikai puse! Meistarklase man sākās II līmenī, kad piedzīvoju reālu aktivizāciju un pārmaiņas sevī. Un kārtīgu atjaunošanās fāzi, kas apliecināja “reformu” īstumu. Mūsu grupai kā pirmajai tika īpaša apmācību forma – tiešraides vebināri, kam ir gandrīz klātbūtnes un terapeitiska vibrācija. Un notika”klikšķis”! Atverot sevī radošo uzdrošināšanos, mēs, grupa, kā ar burvju nūjiņas mājienu, ieraudzījām un dzirdējām viena otru mūsu mazajos video! 
Paldies, Iluta, Tev ir lieliski kursi un unikālas spējas atmodināt citus dzīvai dzīvei

LASĪT VAIRĀK
Ilze Jačuka Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs.

Uz šo kursu pieteicos, jo interesēja noskaidrot dziļāk kādas ir manas attiecības ar naudu. Šis kurss navtikai par naudu, tas izvērtās daudz grandiozāks un “dziļāks”, nekā bija sākumā pieteikts. Kursā ir daudz praktisko uzdevumu, meditāciju.  Kursā izgājām tādu kā veselu apli, sākot ar savām pārliecībām par naudu, tālāk dzimtu, kā tā ir iespaidojusi manus uzskatus par naudu un naudas pelnīšanu, tad sievietes un vīrieša loma, līdz beidzot dzīves misija un mērķa izdzīvošana. Pēdējās nodarbībās pie mājas darbiem bija daudz jautājumi, lai katrs varētu noskaidrot kas tieši ir tā lieta, kas padodas, rast atbidi kāda ir tieši mana unikalitāte, kas man vislabāk padodas.

Noteikti iesaku iegādāties šo kursu, te iederas citāts no nodarbības (..) nepiesienieties pie naudas. Investējiet sevī un paplašiniet savu pasaules redzējumu. Uzkrājiet zināšanas un prasmes (..) citāta beigas

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

20 nodarbības, meditācijas, praktiskais darbs + papildu materiāli.
EUR 129 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu