Mājas Course Mana Jaunā Dzīve

Mana Jaunā Dzīve

25 praktisku nodarbību kurss
Kursa mērķis – atbrīvoties no emocionālās spriedzes un zemapziņas konfliktiem. Izeja no automātiskās uzvedības šabloniem. Jūs iemācīsieties valdīt pār savām domām un emocijām –  un vesela dzīve ar  neierobežotām iespējām priekšā!  Kursā ir savāktas  efektīvas un praktiskas metodes, kuras palīdzēs valdīt pār savām emocijām, domām un ķermeni. Jūs iemācīsieties atrast savus iekšējos konfliktus, ierobežojošās pārliecības, apzināsieties tās iemeslus un atbrīvoties no tām!  Jūs iegūsiet to informāciju, kura var izmainīt Jūsu dzīvi uz visiem laikiem. 

Šis kurs ir domāts Jums, ja:

 • Jūs tiecaties būt visur perfekts un vēlaties pierādīt pasaulei, ka jūs esat labs cilvēks;
 • Baidaties kļūdīties;
 • Kontrolējat sevi un citus cilvēkus;
 • Baidāties izpaust savas jūtas un emocijas, kā rezultātā jūsu ķermenis tās izpauž fizisku sāpju veidā;
 • Nespējat atbrīvoties no pagātnes pārdzīvojumiem;
 • Dzīvojat pastāvīgā muskuļu spriedzē;
 • Tiecaties atbilst noteiktam stereotipam sabiedrībā: ‘’ideāla sieva/vīrs’’, ‘’ideāla meita/dēls’’, ‘’ideāla māte/tēvs’’, ideāls darbinieks/priekšnieks’’;

Šis kurss palīdzēs jums atrisināt divus sarežģītus uzdevumus. Palīdzēs noņemt spriedzi, kuru ir izveidojis iekšējais konflikts.Jūs apzināsieties kā ir izveidojušies Jūsu uzvedības šabloni, kāpēc noteiktas situācijas izsauc Jūsos diskomfortu un kā no tā atbrīvoties. Palīdzēs atrast savas (un citu) ierobežojošās pārliecības.
Jūs uzzināsiet cik izplatīti ir dzīves scenāriji un apzināsieties, kāpēc cilvēki tā uzvedās.s.  
Šajās nodarbībās Jūs iemācīsieties atrast tās destruktīvās domas, kuras ierobežo Jūsu dzīvi. Daudza destruktīvās pārliecības Jūs pat neievērojat, bet diemžēl, tās strādā kā pulkstenis un jo vairāk Jums tādu destruktīvu pārliecību ir, jo vairāk Jūs līdzinaties robotam, kurš strādā pēc kaut kādām ieprogramētām programmām, kuras pats neapzinās.. 
Ļoti daudzi cilvēki maldās, uzskatot, ka viņi nespēj valdīt pār savām emocijām, ka tas ir kaut kas tāds, kas notiek spontāni, kā reakcija uz dzīves notikumiem. Emocijas, kuras Jūs agrāk uzskatījāt par negatīvām, kļūs par jūsu sabiedroto. Dažādi vingrinājumi palīdzēs Jums labāk saprast savas sajūtas, atbrīvoties no ķermeniskiem blokiem, kuri ir radušies no neizdzīvotām iekšējiem stāvokļiem, apgūsiet prasmi atbrīvoties no emocionālās spriedzes.

Ieguvums no šī kursa: 

 • Jūs atbrīvosieties no iekšējās spriedzes.
 • Jūs iemācīsieties valdīt pār savu dzīvi.
 • Jūs sāksiet dzīvot tā, kā paši vēlaties.
 • Jūs atbrīvosieties no ilgi nestās aizvainojumu nastas uz visiem laikiem.
 • Atradīsiet savu neveiksmju cēloņus.
 • Mierīgāka attieksme pret dzīves problēmam un efektīva reakcija un dažādiem dzīves izaicinājumiem.
 • Jauns skatījums uz dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem
  Jūs sapratīsit, cik viss ir vienkārši iekārtots.

Kursa vērtības:

 • Jūs iemācīsieties pareizi izmantot un kontrolēt savas emocijas.
 • Saņemsiet algoritmu, ar kura palīdzību atbrīvosieties no dažādām bailēm.
 • Izpētīsim emociju īpatnības zem ”mikroskopa” , pēc kā rezultātiem, jūs saņemsat atbildi , ko darīt ar šo visu hormono kokteili.
 • Iegūsiet dažādas tehnikas emociju pārvaldīšanai.
 • Paaugstināsiet savu kopējo psihisko tonusu, atbrīvosiet nobloķēto enerģiju, lai spētu dzīvot savu dzīvi šeit un tagad.

Lasīt kursa saturu

UZ KO IR BALSTĪTS KURSS?

Uz savas unikalitātes atklāšanu. Katrs cilvēks ir unikāls, un katrs cilvēks ir piedzimis, lai pildītu savu funkciju šajā pasaulē. Mūsu pašapziņa attiecībā pret to, kas mēs esam, nosaka mūsu robežas un ierobežojumus, kuros mēs dzīvojam. Lai sasniegtu vēlamo, ir svarīgi apzināties savas spējas, saprast savas vērtības, un ir jābūt pietiekami daudz enerģijai, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Enerģija var rasties tikai tad, ja atbrīvojas no iekšējās spriedzes. Iemīlēt sevi var tikai tad, ja zini, ko mīlēt. Ja pazīsti sevi un to, uz ko tu esi spējīgs.Tiekamies kursā!

Atsauksmes

Lelde Jēgermane Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Visvērtīgākais kurss ar kuru esmu sastapusies savos 28 gados. Uz šo kursu pieteicos, jo jutu, ka ir laiks mainīt savu dzīvi. Vairs nevēlos dzīvot kā iepriekš. Jutu lielu nepārliecinātību par sevi un to, ko daru. Pastāvīgi jutos nogurusi pat pēc atpūtas.
Uzskatu, ka šis kurss ir spēcīgs ar to, ka autore visu izskaidro vienkāršā valodā un ar reāliem piemēriem, kā arī piedāvājot instrumentus, kas patiešām strādā un kuri nemaz nav sarežģīti vai grūti izpildāmi, ja vien tie tiek pielietoti dzīvē. Pēc šī kursa pabeigšanas
esmu tikai savu pārmaiņu ceļa sākumā, jo tikai tagad esmu sākusi izprast savu grūtību
(iespēju) cēloņus. Ir iegūti instrumenti ar ko tad īsti sākt un ko tieši darīt. Ir izmainījies mans skatījums uz lietām, situācijām un cilvēkiem sev apkārt – tikai atliek turpināt strādāt ar sevi uzņemoties pašai atbildību par visu notiekošo savā dzīvē, nemeklējot
iemeslus ārējos apstākļos. Ieteiktu šo kursu ikvienam, kuram ir grūtības saprast kāpēc ar viņu notiek tieši tas, kas notiek!

LASĪT VAIRĀK
DACE VIRBICKA Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Sveika! Ja man jādod atsauksme pāris vārdos,tad to es nevaru,tad būtu jāraksta ļoti daudz.
Kas mainījies manī.Patiesībā mainījusies visa mana pasaules uztvere.!Tu visu apgriezi kājām gaisā.Nebiju domājusi,ka viss pavērsìsies tik nopietni,jo dažreiz bail no savām tagadējām domām un plāniem.

Pirms šī kursa es nebūtu pat prātojusi par tādām pārmaiņām,ko vēlos veikt un jau esmu paveikusi.Kursa otrajā pusē visa mana būtne,ķermenis pretojās pārmaińām,bija krīze,kad apjautu,ka esmu dzīvojusi tik tukšu dzìvi,pareizāk būtu teikt,ka dzīvoju ne savu dzīvi.Neko ,ko istenibā vēlējos,nedarīju.Par sevi,savu pašsajutu nedomāju,man vajadzeja bùt labajai meitenei-paraugmātei,mājsaimniecei.

Tik daudzas reizes dzirdeju,ka esmu egoiste,ka pati tam ticēju un mocijos ar vainas apziņu vai žēloju sevi.Kad taisīju testus izrādījās,ka neveltu sev pat pāris punktu sava laika!.Dìvaini,ka tagad ir pazudušas daudzas lietas,kas traucēja,bet ,kuras palikušas-ir tik uzkrītošas un izteikti kaitinošas,ka uzreiz vsr redzēt ar ko jāstrādā.

Ieguvums man vērtīgākais ir -bailes ir daudzas pazudyšas,drosme un cēlusies paśapziņa.Tas tā ļoti īsi.Tagad turpināšu naudas kursu un tad skatīšos,ko ieteiksi nākamo.Liels paldies par visu.

LASĪT VAIRĀK
Lauris Lisovskis Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Atsauksme par kursu “Pārliecības un Domas” ‘‘Uz šo kursu es atnācu , lai atbrīvotos no bailēm lidot, un no bailēm runāt pa telefonu, kas man sagādāja ļoti daudz iekšējās spriedzes, tagad es nebaidos lidot, runāt pa telefonu ,esmu par sevi pārliecināts, maku kontrolēt savas emocijas, Pateicoties šai skolai un tās vadītājai Ilutai, mainot manas domas un domāšanu mainījās mana dzīve un viss apkārt. Es iesaku šo skolu jebkuram, kam ir vēlēšanās mainīt savu dzīvi”

LASĪT VAIRĀK
Inese Rugāja Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Pieteicos uz šo kursu, jo biju apmaldījusies dzīvē, man bija nepieciešama inventarizācija. Es īsti sevi nevarēju atrast, es pieļauju, ka tā notiek ar daudziem, kuri strādā ārzemēs un ģimene ir Latvijā. Kursa rezultātā es esmu satikusies ar sevi necerētos līmeņos, mācījusies dzīvot apzināti, problēmas redzēt un risināt, jo man ir instrumentu kaste, škiet, visiem dzīves gadījumiem. Galvenais es jūtu sevi kā savas dzīves režisoru, neko īsti negaidot no citiem, neizlaižot no sava redzesloka savus mērķus soli pa solim tiem tuvojoties. Visvērtīgākais man škiet iegūtie instrumenti problēmu risināšanā. Protams, mani sākumā tracināja mājas darbi līdz es secināju, ka bez tiem nekas nenotiks. Tā ir vēl viena atziņa, ko es ieguvu kursa rezultātā- plika teorija vien neko nedod, svarīgākais ir visu izmēģināt un pielietot praksē. Visvairāk mani priecē iespēja nodarbības saņemt videoierakstos, jo man bieži bija nepieciešams ilgāks laiks teorijas apguvei vai mājas darba veikšanai. Es esmu ļoti pateicīga Tev par Tavu pacietību un atrodu šo kursu kā ideālu variantu tiem, kas dzīvo ārzemēs un arī tiem, kas nevar rēķināties ar kaut kādiem notiektiem laikiem. Paldies Tev par visu.

LASĪT VAIRĀK
Solvita Brūvere Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Uz kursu „Mana jaunā dzīve” pieteicos tāpēc, ka bija sajūta, ka es pati nespēju tikt galā ar savu dzīvi, pastāvīgi jutos nomākta, slimoju, nekas nespēja sagādāt prieku, jutos nepašpārliecināta, nedroša, pastāvīgi sevi salīdzināju ar citiem. Jutu, ka pati nespēšu tikt galā ar savām sajūtām, tāpēc, ieraugot šādu piedāvājumu, nolēmu mēģināt kaut ko sākt darīt savā labā. Kursa laikā man patika noklausīties un apgūt katru nodarbību. Ar interesi un nepacietību gaidīju katru nākamo tēmu, pie kuras var tikt tikai izpildot Ilutas dotos uzdevumus. Un tieši tas arī disciplinē nepadoties, turpināt, jo, neizpildot uzdoto, nevaru iet kursa apgūšanā tālāk. Man vērtīgākais bija negatīvās pieredzes izstrādāšana un pastāvīgs darbs ar sevi. Interesantas, noderīgas un motivējošas ir dažādās vingrošanas, kuras arī palīdz mainīt negatīvās pārliecības. Noderīgas bija nodarbības par dažādiem vektoriem. Tās labāk palīdz izprast sevi un apkārtējos. Šī kursa rezultātā es sapratu to, ka es esmu īpaša un tāda vienīgā pasaulē, ka man sevi nav jāsalīdzina ar citiem, bet es varu būt es pati. Izstrādājot savas negatīvās pārliecības, es jūtos daudz labāk, esmu kļuvusi drošāka, pašpārliecinātāka un sapratusi, ka nekas manā dzīvē nemainīsies, ja es sēdēšu un neko nedarīšu, gaidot, ka kāds man visu „pasniegs uz paplātes”. Rezultāti pirms kursa uzsākšanas un pašlaik ir izmērāmi. Es labāk izprotu sevi, spēju izteikt savas domas, aizstāvēt savu viedokli, nenervozēt, uzstājoties publiski. Esmu ceļā uz to, ka nepieciešams izvirzīt mērķus (kas pirms kursa man nelikās būtiski). Šo kursu es ieteiktu iegādāties visiem, kuri vēlas attīstīties, kļūt pašapzinīgāki, būt veseli, nebaidās strādāt ar sevi, vēlas pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē, tiem, kuri saprot, ka beidzot jāsāk kaut ko mainīt un darīt savā labā, tiem, kuri nespēj dzīvot kā līdz šim un ir gatavi desmito daļu savu ienākumu veltīt savai attīstībai. Uzskatu, ka kurss ir izveidots optimāls un patika tas, ka es varu to apgūt savā tempā. Uzlabot noteikti var, bet man liekas, ka tas tiešām ir gandrīz ideāls, sākot strādāt ar sevi.

LASĪT VAIRĀK
Vineta Vilde Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Par to, ko man deva šis kurss. Tā kā sāku periodā, kad mainīju darbu, tad man palīdzēja iedrošinošies teksti par pagātni un nākotni, jo bija reizes, kad man kāds teikums galvā skanēja. Esmu sākusi 2 lietas darīt savādāk stresa situācijās, pirmais, tas ir vērot sevi un piedomāt par elpošanu. Esmu vienu reizi izjutusi tādu kā morālu orgasmu, kur reāli sajutu, ka es taču varu domāt savādāk un tas mani iepriecina, nevis sarūgtina. Esmu ar kolēģiem attiecībās izjutusi izmaiņas, nav tādas vēlmes vairāk kādu pārtaisīt, pamācīt, ir radusies vēlme turpināt šo ceļu, jo vēl ir tik daudz ko mācīties un piedzīvot. Agrāk daudz par ko baidījos, šajā kursā sapratu, ka galvenais ir darīt, tikai darīšana var cīnīties ar bailēm, jo ja palieku mājās, tas tikai bailes vairo, jo vienmēr pēc tam izrādās, ka nemaz nebija tik ļoti jābaidās.Jūtos apmierināta, ka vairāk kā 20 svētdienas atradu laiku – SEV! No šī kursa es saņēmu vairāk, nekā gaidīju. Liels paldies par sadarbību! Darbs, kuru veicāt ir vajadzīgs, ir radījis par vienu cilvēku apmierinātāku pasauli. Paldies arī Jums par izturību turēt mums to gaismiņas lukturīti, lai redzam taciņu uz savām sirdīm! Ja būs kādas jaunas programmas vai piedāvājumi, izskatīšu un ieteikšu draugiem. Lai veicās personīgajā dzīvē un darbā!

LASĪT VAIRĀK
Dace Kaņepe Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju.

LASĪT VAIRĀK
Evita Ratniece Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kursu, Mana jaunā dzīve, izvēlējos kā turpinājumu, kursam par attiecībām. Galvenokārt, lai pastrādātu ar savām pārliecībām, nomainītu. Vai precīzāk būtu – pamanītu, kas jānomaina un nomainītu, pielietojot piedāvātās tehnikas. Tehniku daudz. Dažkārt likās, ka kaut kas uzreiz neuzrunāja, bet pēc laika, meklēju tieši to. Man visvairāk noderēja pārliecību formulējumi, konkrēta teksta veidā, kurus varu pielietot un tad, kļuva arī skaidrāks, kā pareizi noformulēt to, kas man svarīgs. 
Pirms kursa bija sajutu, ka ir kaut kāds iekšējs uzstādījums, kurš ved ne tur, kur vajag, bet nezināju, kā to uzrakt, tad tagad paskatos dziļāk un, tiešām, zinu, ka tam nav sakars ar ārējo.  Vairāk turu fokusu uz sevi, kā bāzes staciju, vai vismaz pēc iespējas ātrāk atgriežos.  Ka nedalu dusmas slikti, prieks labi, tas savukārt palīdz sevi uztvert viengabalaināk. Paldies!

LASĪT VAIRĀK
Iveta Liepiņa Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Apzinājos, ka jau vairākus gadus atkārtojās noteikti negatīvie stāvokļi – bailes, pārdzīvojumi, aizkaitinājums un asa neapmierinātība ar notiekošo. Jutu, ka tas krājas manī, negatīvi ietekmē veselību. Iepriekš apmeklēju skolas bezmaksas vebinārus un lasīju rakstus.
Iegūtā informācija bija saistoša, tomēr gribējās iegūt vairāk, tāpēc nolēmu pieteikties kursam „Mana jaunā dzīve”. Kursa laikā mainījās domāšana un attieksme pret notiekošo. Ieguvu daudz vērtīgu atziņu, radās saprašana, kāpēc notiek tas, kas notiek un ko ar to darīt.

Tagad vairāk izprotu cilvēku rīcības motīvus, savas reakcijas, negatīvos stāvokļus. Pieņemot notiekošo un sevi, aizgāja atsevišķi negatīvie stāvokļi.  Biežāk ieklausos savās vēlmēs, esmu kļuvusi drošāka un patiesāka komunikācijā – nemēģinu izdabāt, kā jūtu, tā arī izpaužos. Ieguvu daudz vērtīgu tehniku, kuras varēs pielietot arī turpmāk. Interesants atklājums man bija vektoru psiholoģija, tagad uz cilvēkiem skatos no šī skatpunkta. Liels pluss, ka nodarbību ierakstus var klausīties kad gribi un cik bieži gribi, jebkurā brīdī var atgriezties pie iepriekšējām nodarbībām. Kursu ieteiktu tiem, kas grib izmainīt savu dzīvi, bet nezina kā to izdarīt, tiem, kas ir gatavi ieskatīties sevī.

LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kursam* Mana Jaunā Dzīve* pieteicos pēc kursa *Psihosomatikas kola*,jo to sajutu kā kaut ko labu priekš sevis. Šis kurss tiešām ir ļoti dziļš un iespaidīgs, kas palīdz ieskatīties sevī līdz pašiem dziļumiem. Palīdz atrast un ieraudzīt pārliecības,kuras traucē mainīt dzīvi, un virzīties uz priekšu, palīdz atrast iemeslus, kas traucē saskarsmē ar tuvajiem un arī ar apkārtējiem cilvēkiem. Kursā ir ļoti liels instrumentu klāsts,kuri palīdzēs  šai pilnveidošanās ceļā. Kursa apguve ir ļoti ērta,jo pieeja ierakstiem ir jebkurā diennakts laikā. Arī mājasdarbu analīze ir tūlītēja, kas ļoti atvieglo sevis izzināšanas ceļu. Šo kursu iesaku tiem,kuri grib iepazīt ne tikai sevi, bet arī citus cilvēkus. Jūs sapratīsiet,kāpēc jūs, un arī citi, rīkojas tā un ne citādi.Tiem,kas vēlas būt noteicēji pār savu dzīvi.Kuri ir gatavi iedziļināties un izpētīt sevi;tiem kuri vēlas atgūt dzīvesprieku un sirdsmieru,bet *jāstrādā* būs daudz! Paldies.

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Mana Jaunā Dzīve

SAS sāku mācīties un iepazīt sevi pirms viena gada. Šobrīd,kad tuvojas gadumija un es atskatos uz paveikto,esmu ārkārtīgi priecīga. Tik milzīgas iekšējās un ārējās pārvērtības ir notikušas manā dzīvē. Vairs ne mirkli nerodas doma apstāties. Esmu tik łoti pateicīga Ilutai,ka viña spēja palīdzēt man atrast zemapzińā iemeslus -fiziskajiem sāpju un slimību cēlońiem.   Izstrādājot tos, jūtu milzīgu atvieglojumu, energiju un prieku. Ilutas darba metodes man ir palīdzējušas atbrīvoties no kuņģa problēmām,no bailēm saslimt, no iekšējiem konfliktiem pašai ar sevi, no vēlmes pārveidot cilvēkus, no histērijas lēkmēm, no patstāvīgas apvainojuma sajūtas un vēl citiem smagiem akmeńiem, ko stiepu uz savas muguras jau no bērnības. Sieviete ir būtne,kurai nav paredzēts pa dzīvi sołot vienai un grūtības nest kā tikai sev piederošas,vienatnē ar tām cīnoties. Katrai no mums ir vajadzīga kādas citas sievietes pieredze,palīdzība vai iedvesma,mēs neesam radītas vienatnei.   Kāda šo mātes pieskārienu sajūt saskarsmē ar savu māmiñu,vecmāmińu,kāda cita ar draudzeni,vai nejauši sastaptu svešinieci,kas caur sevi pašu iepazīstot pasauli, tapusi viedāka un spēj dalīties ar savu gudrības spēku un mīlestību. Man palaimējās,jo iekšējā sajūta,jeb sievietes intuīcija parādija man cełu pie Ilutas……

LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kāpēc pieteicos kursam? Par Sevis Apzināšanas Skolu pirmo reizi dzirdēju pirms vairākiem gadiem. Piedalījos bezmaksas vebinārā, dzirdētais man lika aizdomāties, bet tomēr nebiju gatava nopietni strādāt. Izlasīju daudz grāmatu kā mainīt dzīvi, ievēroju grāmatas rakstīto, bet tomēr dzīve nemainījas un viss palika pa vecam. Jutu, ka manī iekšā kaut kas tāds, ko gribu mainīt. Gribēju sevi iepazīt un izzināt. Tajā dienā, kad pieteicos apmācībām, bija notikums, kas mani uztrauca un sapratu, ka tā dzīvot vairs nevar. Kas visvairāk patika? Kas par vērtīgākais? Patika, ka varu mācīties sev ērtā laikā un vietā. Interesēja nodarbību tēmas. Informācija ir izklāstīta saprotamā veidā, daudz vingrinājumu, ko pielietot ikdienā dažādās dzīves situācijas. Patika pildīt mājasdarbus, tā vairāk varēju sevi novērot un iedziļināties sevī. Vērtīgais – atziņa, ka savu nākotni veidojam no domām par savu pagātni. Esmu ieguvusi pareizu attieksmi pret pagātni. Pareizu attieksmi pret dzīvi kopumā. Mācījos sajust sevi un savu ķermeni. Kādu rezultātu ieguvu? Esmu mainījusies, izmainījusi attieksmi pret sevi un dzīvi. Sākusi mainīt savu fokusu.  Esmu nomainījusi destruktīvās pārliecības pret pārliecībām, kas atbilst realitātei. Esmu ieguvusi instrumentus laimīgākai dzīvei. Kam ieteiktu šo kursu? Ieteiktu cilvēkiem, kuri vēlas strādāt ar sevi. Jāstrādā, lai būtu rezultāti. Cilvēkiem, kuri vēlas no sirds mainīt savu dzīvi un nākotnē, lai dzīvotu daudz foršāk. Esmu ļoti pateicīga Ilutai par šo kursu! Par lielo darbu, ko viņa paveikusi, lai izveidotu šādu apjomīgu informācijas apkopojumu. Paldies Ilutai par iedrošinājumu un atbalstu!Tas bija vērtīgi – tāda brīvības, laimes un miera sajūta. Paldies Ilutai!

LASĪT VAIRĀK
Signe Lāce Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Vispirms mani sajūsmināja tas ,ka bija jāsāk sevi vērot, kas nav nemaz tik viegli! Apzināties savas sajūtas, jūtas, domas un tas, ko es vēlos – tas tiešam bija interesanti. Dīvaini, cik maz mēs par sevi vispār zinām, un doma par to, ka esam nelaimīgi tāpēc, ka sevi nepazīstam, bija kā spēcīga motivācija tam, lai iepazītu sevi vairāk, un pavisam no citas puses. Tik jāņem un jāsāk darboties! Tas viss kursā ir pasniegts ļoti saprotamā un uzskatāmā veidā, kas nav sausa teorija, bet ir kā aizraujošs ceļojums sevis izziņas pasaulē. Daudz kas ir mainìjies, bet tad man ļoti gari jàraksta. Es vairàk sàku saprast sevi. No katras tehnikas un katra vingrinājuma, es ieguvu ko savu, kas man paśai bija atklāsme. Tad par mèrķa izdzìvośanu arī labs. Jùtu ka esmu kļuvusi paśapzinátáka…Nu ļoti daudz visa kà, ko esmu ieguvusi… Iesaku šo kursu visiem, kas jūtas nomākti, nesaprasti vai vispār vēlas izmaiņas savā dzīvē. Paldies Ilutai par ļoti lielo iedvesmu, kas jūtama katrā nodarbībā .

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Es pieteicos šim kursam,jo ilgāku laiku cīnījos ar dažādām iekšējām trauksmēm,bailēm un nezināšanas,kā patiesi un no sirds dzīvot ar sajūtām.Ilgāku laiku lasīju dažādas grāmatas un meklēju informāciju,kā ar to visu tikt galā.Rezultāti bija īslaicīgi.Tad vienā reizē ieraudzīju internetā aprakstu par šo kursu,izlasīju un bez šaubīšanās sapratu,ka tas ir tas,kas man vajadzīgs.   Šajā kursā ļoti patika visa informācija, kā Iluta pasniedza un izskaidroja.Katra nodarbība bija pārdomāta un tā sakārtota, lai gribētos turpināt un uzzināt,kas sekos tālāk.Visa informācija,ko Iluta pasniedz ir paskaidrota vienkāršā,saprotamā valodā.Uzdotie mājas darbi,lika vairāk sevi sakoncentrēt un sāk darīt,nevis tikai noklausīties.Pateicoties šiem mājas darbi arī ir rezultāti.   No šī kursa esmu ieguvusi zelta vērtas zināšanas un instrumentus,kā ar sevi strādāt un transformēt savu dzīvi.Manī ir mazinājušies trauksmes stāvokļi,esmu iemācījusies atbrīvoties no sava iekšējā dialoga un ar prieku kontaktējos ar citiem cilvēkiem un samazinājušās bailes atrasties tumsā.Ir izmainījies mans skatījums uz dzīvi un citiem cilvēkiem,jo saprotu mehānismu kā viss ir iekārtots.   Es ieteiktu iegādāties šo kursu tiem,kuri nezin ko un kā darīt,lai nodzīvotu savu dzīvi labsajūtā. Ikvienam,kuram patīk pilnveidoties un iepazīt sevi,kā arī iegūt instrumentus,kas sniedz ilglaicīgus un noturīgus rezultātus visas dzīves garumā. Liels paldies Tev Ilut,par ieguldīto laiku un darbu,lai izveidotu šādu kursu.Paldies par visām zināšanām un toolbox. Paldies par nodarbību, kā pareizi izstrādāt un izdzīvot mērķi. Atziņa:jūtos kā no jauna piedzimusi,jo ir zināšanas un metodes kā iegūt to,ko vēlies. Ar cieņu: Zanda”

LASĪT VAIRĀK
Anete Kopštāla – Kupe Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Man vienmēr ir paticis attīstīties un izprast sevi. Brīdī, kad bija kļuvis garlaicīgi un bija sajūta, ka es varu dzīvot apzinātāku dzīvi, nevis pavadīt to “automātā”, pamanīju Ilutas piedāvājumus un Sevis Apzināšanās skolas saturu, kas likās gana spēcīgs un aizraujošs, lai būtu sajūta, ka tas varētu arī kaut ko manī mainīt un ietekmēt. Man patika Ilutas pieeja, ka viss ir balstīts uz dabas likumiem, nevis kādām ticībām vai pozitīvo domāšanu. Man kā reālistei bija nepieciešams kaut kas reāls un īsts.   Šajā kursā visvairāk patika personiskā pieeja no Ilutas puses, atgriezeniskā saite kā būtiska pievienotā vērtība, kas vēl papildus lika domāt, apsvērt dažādus jautājumus un aspektus. Vispār visa kursa uzbūve ir loģiski uzbūvēta un pasniegta. Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu nenormāli plašas informācijas apkopojumam vienā kursā – katrā ziņā ieguvums noteikti ir lielāks par ieguldīto summu naudas izteiksmē.   Ļoti daudz instrumentu vienuviet, kurus pielietot praksē (katra paša ziņā). Patika, ka bija mājas darbi un Ilutas kontrole pār tiem, jo citādāk cilvēka “slinkā daba” ņemtu virsroku, taču tieši mājas darbu pildīšana deva lielāko ieguldījumu sevī.   Ieguvu atšķirīgāku skatījumu uz dzīvi nekā iepriekš, izpratni par dažādiem procesiem, daudz būtisku atziņu un tehniku, ko pielietot ikdienā. Šo kursu varu ieteikt cilvēkiem, kas grib vairāk iepazīt sevi un mēģināt paskatīties uz dzīves procesiem no atšķirīgākas šķautnes, nekā tas darīts iepriekš. Šajā kursā saņemsiet instrumentus, kas iemācīs to darīt. Šis kurss var palīdzēt apzināties sevi, kāpēc es reaģēju tieši tā, uzlabot pašapziņu, virzīties uz mērķiem. Varu apgalvot, ka Iluta tiešām savu lietu dara no sirds un ar lielu enerģiju! Dažbrīd likās, ka informācija ir tik daudz un instrumentu tik daudz, ka, kā lai to visu atceras un pielieto, kā lai paņem to visu labo, lai neaizmirstas 😉

LASĪT VAIRĀK
Anete Barbara Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kāpēc es pieteicos uz šo kursu? Es pieteicos uz šo kursu ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, jo jūtu, kaut kas sāk iet nepareizi manā dzīvē, jo vairāk negribējās dzīvot, prāts domāju tika viena veidas domas, cik viss ir slikti, nebija enerģijas neko mainīt. Pagājušās vasaras brīvdienās Spānijā, es griezu sev vēnas. Es pazaudēju savu dzīves jēgu, tik dziļas bija manas sāpes pār pēdējiem dzīves notikumiem.Rudenī sapratu, ka ir kaut kas jādara lietas labā, jo es pazaudēšu sevi pavisam. Es gribēju atrast sevi, iepazīt sevi un atkal pārņemt grožus par savu dzīvi. Es vairs negribēju pieļaut, ka citi valda pār mani. Es vienmēr biju dzīvesspriecīga, enerģijas pilna, kas smīdināja citus, bet te pēkšņi tas viss bija zudis. Es sapratu, ka kaut kas ir nogāzjis greizi un man sevi ir jāatrod. Kas visvairāk patika kursa laikā? Kursa laikā man patika informācija, zināšanas, ko es ieguvu. Iluta vadīja lekcijas ar emocijām, pauzēm, ar labiem piemēriem, vebinārus bija ļoti interesanti klausīties. Tie bija kā teātris ar vienu aktieri. Un protams, visinteresantākais un vislabākais, bija iepazīt pašai sevi no jauna, caur mājas darbiem, vērojumiem un visiem vingrinājumiem, ko lektore mums deva. Man patika kurss, un tagad es neparko negribētu neko mainīt kursa norisē. Man patika, ka bija iespēja arī noklausīties nodarbības vēlreiz ierakstā. Ko es ieguvu no šī kursa? Es ieguvu no šiem kursiem sevi! Tas bija mans mērķis, atrast sevi, atrast dzīves mērķi, enerģiju un dzīvot savu dzīvi. Es iemācījos pieņemt sevi,kāda es esmu. Es esmu pat iemīlējusies sevi un tagad varu pieņemt otru, tieši tādu kāds viņš ir. Es jūtos brīvāka no otra cilvēka domām, manipulēšnas vai kontroles. Es neuztveru tik daudz visu personiski. Es pieņemu notikumus vai situācijas, nebaidos vairāk par iznākumu un izbaudu katru mirkli. Es iemīlu dzīvi no jauna, caur labām emocijām un cenšos tās pati radīt vairāk. Man ir visas tehnikas darbam ar sevi, kuras es pielietošu visu savu dzīvi. Kam es ieteiktu šo kursu? Es iesaku šo kursu tiem, kas vairs neredz jēgu priecāties par dzīvi, kuriem nav mērķu, kam nav enerģijas piecelties no dīvāna un mainīt radušos situāciju. Kas sapņo, bet nezin, kā piepildīt savas vajadzības un vēlmes. Kas grib būt drošs un pārliecināts par saviem darbiem un vārdiem, nekaunēties pats no sevis un uzdrīkstēties! Kas grib beigt žēloties, tā vietā, iemācītiespateikties! Vai vienārši cilvēkam, kas alkst uzzināt vai iemācīties kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas. Iluta, liels paldies par tavu laiku, enerģiju un zināšanām. Tu daudzas reizes izglābi mani no muļķīgām rīcībām. Un netīšām ne no kurienes tava mājās lapa uzpeldēja man facebokā, kad likās, dzīvē vairs nav jēgas pilnīgi nekam. Un interesantākas, ka tā man palika atmiņā un otreiz to neredzēju. Paldies Tev! Nezinu, kā tev pateikties, bet tik zinu, ka varu sekot tavam piemēram un atrast savu darbu un darīt to,tik pat labi, kā tu!

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Jau kādu laiku sekoju lapai- Sevis Apzināšanās Skola, patika tās raksti un es nolēmu pieteikties kursam ”Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašapziņu ..Savu izvēli neesmu nožēlojusi ne minuti. Esmu ieguvusi izpratni par sevi , savu rīcību, domām,emocijām un darbībām .Ieguvusi zelta vērtu informāciju visam mūžam . Es beidzot atbrīvojos no bailēm àtrasties šaurās telpās , liftos un vilcienos, atbrīvojos dažādām destruktīvām pārliecībām , kas mani mocīja gadiem un iemācījos kā tās aizvietot ar daudz veselīgākām ,apzinājos ko es patiesībā vēlos no dzīves un kādi ir mani patiesie dzīves mērķi.Mana galva ir pilna ar radošām domām. Sāku rakstīt pati savu blogu, vairāk attīstīt savu interneta puķu veikaliņu, sāku plānot savu dzīvi Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu , laiku un mīlestību materiālu sagatavošanā un pasniegšanā, viemēr gatava komunicēt un atbildēt uz jautājumiem.Milzīgs paldies viņai par to devumu. Bez viņas palīdzības es nezinātu kā man virzīties uz priekšu. No savas pieredzes noteikti iesaku pieteikties jaunajam skolas kursam un apgriezt savu dzīvi ar kājām gaisā !!! Lai Jums visiem piepildās Jūsu sapņi un ja neziniet kā tos piepildīt, jautājiet Sevis Apzināšanās Skolai !!!

LASĪT VAIRĀK
Ligita Zustere Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Transformējošam kursam ‘’Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašvērtējumu’’, kas notika Sevis apzināšanās skolā ,nolēmu pieteikties pēc ilgām pārdomām, noklausoties skolas vadītājas Ilutas vebināru, Manai dzīvei traucēja mani iekšējie stāvokļi –pastāvīgās bailes, vainas sajūta, aizvainojums un neprasme piedot, nolemtības sajūta, ka ar to jāsadzīvo. Uzsākot kursu es sapratu, ka ir iespējams no tā atbrīvoties Pirms nodarbībām biju ļoti atkarīga no citu cilvēku negatīvajām emocijām, kas man lika justies vainīgai par to, ka viņi jūtas slikti un viņiem neveicas. Tagad –tas mani neietekmē un nerada iekšējo diskomfortu un ja vajag varu pateikt, ko es par to domāju, ja nevajag, lieki netērēju savu enerģiju un nepievēršu nekādu uzmanību. Dzīvē pirms nodarbībām es izjutu ļoti lielu diskomfortu –jutos kā sasaistīta un stīva, atrodoties svešu cilvēku sabiedrībā, īpaši tādā, kur visi jūtas brīvi un nepiespiesti. Jebkuri pasākumi, kur citi priecājās un atpūtās, man vienmēr bija sagādājuši neizsakāmas iekšējas ciešanas.Tagad, es vairs nesajūtu tādu izmisīgu vēlēšanos visiem izpatikt un līdz ar to, es īpaši negaidu apkārtējo atzinību un apbrīnu, kas man visu iepriekšējo dzīvi radīja lielas iekšējas ciešanas un sliktu garastāvokli. Ja es izlemju, ka vēlos piedalīties pasākumā, tad to apmeklēju, nesalidzinu vairs sevi ar citām un jūtos brīvāk un spēju izbaudīt svētkus. …pirms, es domāju un pārdzīvoju par to, kā man nav. Uzskatīju sevi par pilnīgi bezvērtīgu cilvēku, kuram nav nekādu spēju, talantu un prasmju.Tagad, es domāju par to, kas man ir. Es apzinos, ka man ir pilnīgi viss, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Es vairs netiecos pēc kaut kādas abstraktas un nesaprotamas laimes, kuras ir tikai citiem un man nav. Tā kā daudzus gadus biju sadzīvojusi ar bailēm un aizvainojumu sirdī un biju izmēģinājusi dažādas metodes, lai no tā atbrīvotos, bet viss darbojās tikai uz to brīdi. Manā iekšējā pasaulē nekas nemainījās. Es zināju, kā ir jābūt, no kā ir jāatbrīvojas, bet kā to tieši izdarīt , to līdz šim pateikt man nevarēja neviens. Es staigāju no vienām zināšanām pie otrām- kursi, grāmatas….nekas nepalīdzēja …līdz Sevis apzināšanās Skolai Pēdējā laikā sāka mazināties „nabadzības un taupīšanas” domāšana. Visu iepriekšējo dzīvi, es katru dienu biju „stresā” par to, vai tik pietiks naudas līdz nākamajai algai. Es biju šausmīgā diskomfortā, vienmēr, kad bija jāizdod kaut kāda nauda. Es pat nevarēju nopirkt sev kleitu, lai kā man tā patika. Es labāk aizgāju uz „humpalu” un nopirku kaut ko pa lēto, jo es sev iestāstīju, ka nevaru atļauties. Bet es taču varēju atļauties. Materiālus istabai arī nevarēju gadiem nopirkt, jo var taču aptrūkties nauda. Neesmu jau nekāda ‘’biezā”. Tā es sev stāstīju ilgus gadus. …Visu savu iepriekšējo dzīvi –pirms nodarbībām …es nekad neizjutu prieku par dzīv i, neviena iemesla pēc….man katru dienu bija dažādas problēmas, kā vienas beidzās, tā citas sākās. Es centos izbēgt no svešiem cilvēkiem. Man likās, ka viņi mani nepieņem un ka, es esmu kaut kāda savādāka, nekā citi.Tagad es varu daudz labāk kontaktēties ar cilvēkiem. Nav vairs tādas iekšējas spriedzes. Varu justies brīvāk un dabiskāk. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka . Tas arī bija mans tā brīža mērķis –uzsākot šo kursu, kaut arī es tam nemaz neticēju. Es tev pateicos par savu izaugsmi un pozitīvajam pārmaiņām. Es vēlos pateikties Ilutai par saturīgām nodarbībām , par sistēmisko metodiku, par diskusiju iespējām skolas „čatā”,par viņas stingro un atbildīgo pieeju mūsu mājas darbiem. Sevis apzināšanās skola ir pati nozīmīgākā skola manā dzīvē, kurā iegūtās zināšanas ir kā pamats , lai pielietotu tās dzīvē, jo ar šo zināšanu palīdzību es spēju pielietot tās savas citur iegūtās prasmes, kuras pašas par sevi tikpat, kā arī netika pielietotas dzīvē, savu destruktīvo pārliecību dēļ. Ar šo kursu es beidzot sapratu sevi, atklāju sevi , man parādījās enerģija dzīvot Šis ceļojums pārvērta visu manu dzīvi …Tas palīdzēja man paskatīties uz savu dzīvi pilnīgi savādāk.  

LASĪT VAIRĀK
Vineta Vilde Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Esmu jau piedzīvojusi to, ko teici, ka tā būs – morālu orgasmu, kad es saprotu, ka var domāt arī savādāk, esmu jau tik daudz bailes pārvarējusi un tas viss pateicoties arī tev! Viss labākie novēlējumi! Vineta.”

LASĪT VAIRĀK
Guna Federe Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kāpēc es pieteicos kursam ‘’Mana Jaunā Dzīve’’? Dzīvē bija pienācis brīdis, kad jutu, ka nepieciešama sevis atgūšana un atjaunošana. Šoreiz, lai apzinātos sevi un savas spējas, bija nepieciešams skolotājs un meistars, kas iedos rokās makšķeri un izstāstīs, iemācīs, dos padomus, kā ar to rīkoties, lai noķertu zivi, t.i., lai īstenotu sevis pilnveidošanu. Laimīgā gadījumā es satiku skolotāju un meistari Ilutu Repuli. Viss kursa laikā saņemtais bija ļoti vērtīgs, – gan informācijas daudzums, gan Ilutas pasniegšanas veids. Iegūtie instrumenti dod rezultātus prātam un garam, ar nosacījumu, ka tie tiek kārtīgi un regulāri izmantoti savā ikdienā, līdzīgi kā sporta treniņš ķermenim. Rezultāti ir tad, ja tu trenējies.. Ja ir dators un interneta pieslēgums, tad tālmācības kursa apguve ierakstos ir ļoti ērtaun viegli pieejama jebkurā diennakts stundā. Kaut tie ir ieraksti, skatoties un klausoties rodas klātesamības sajūta, kas ļoti palīdzēja materiālu apguvē. Pēc katras nodarbības noklausīšanās jāizpilda mājasdarbs, kas liek mobilizēties nopietnam darbam ar sevi. Ļoti patīkami, ka Iluta nekavējoties sniedza komentārus par mājasdarbu, kā arī atbildes par interesējošajiem jautājumiem. Ar šī kursa apguvi nekas nebeidzas, jo ik brīdi ir iespēja noklausīties jebkuru nodarbību par attiecīgo aktuālo jautājumu savā dzīvē tik reizes, cik nepieciešams, lai nonāktu pie rezultāta.   Šo kursu iesaku ikvienam, kas vēlas būt noteicējs pār savu dzīvi un lemt par savu dzīvi, kļūt atbildīgs par to, kurš ir gatavs iedziļināties un izpētīt sevi. Ikviens, kas vēlas priecīgi pamosties no rīta, priecīgs aiziet gulēt, bet šobrīd tā viņam nav, ir vērts apgūt šo kursu. Nevajag sev noskaust dzīvi, kura, mums piedzimstot, visiem tiek iedota, lēmumu jau pieņemam mēs paši, kā to nodzīvot.

LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Ilgu laiku jau internetā meklēju atbildes par savu dzīvi, cilvēku uzvedību, kādēļ viss tā notiek ar mani, gribēju kļūt laimīgāka, nebija īstu mērķu kur iet, ko darīt, kā pareizāk, kāpēc vispār pasaulē tā notiek, tā un nekā savādāk. Un tad es atradu reklāmu draugiem.lv nejauši, “Sevis apzināšanās skolu”. Sāku lasīt rakstus par cilvēkiem ar līdzīgiem stāvokļiem kā man un kā viņi tika galā ar savām problēmām, ko viņi ieguva un mani arī tas ieinteresēja. Pieteicos. Kad sāku izzināt sevi, novērot, sapratu to, ka esmu daudz kļūdījusies. Mana uztvere ir bijusi negatīva, attieksme pret cilvēkiem negatīva. Sāku mainīt domas, bieži novēroju sevi, uzdevu sev pareizos jautājumus- vai tas tiešām ir kā es iedomājos? Nē. Ar Ilutas Repules palīdzību saku sevi izzināt. Tiku vaļā no vairākām destruktīvām parliecibam. Tas viss man saka mainīt dzīvi un jutu, ka cilvēki pret mani ari savādāk attiecas. Saku vairāk valdīt par savam emocijām. Mainījās mana iekšēja pasaule, mainījās ari ārēja. Katru nodarbību uzzināju ko jaunu un izmantoju to prakse, tas mani spēja pārsteigt, kad tas tiešām strādā. Es ieguvu jaunus instrumentus dzīvei ar kuriem strādāt un tie tiešām palīdz. Ar kursa palīdzību iemācījos ari noverot citus cilvēkus un izprast viņus, sapratu cik mēs esam dažādi šai pasaulē un cik pasaulē ir daudz iespēju .   Kursa laikā sajutu, ka pamazam atbrīvojos no kaut kā smaga un nevajadzīga, ko ilgu laiku nēsāju sev līdz – pagātnes nastu, pārdzīvojumus, neizdzīvotās emocijas, aizvainojumus. Tādēļ gribētos pateikt lielu Paldies “SEVIS APZINASANAS SKOLAI” Ilutai Repulei par to. Ieguvu es loti daudz informācijas un atklāsmes. Atveru acis uz neskaitāmiem maldīgiem secinājumiem. Novēlu ari veiksmi turpmāk un daudz apmierinātu un laimīgu cilvēku, pateicoties Tev Iluta! Viss, ko pielieto, strādā! Paldies par to! (happy)

LASĪT VAIRĀK
Vineta Urtāne Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Biju iestrēgusi karjerā, nekas dzīvē vairs nesagādāja gaidīto prieku un kopumā nejutos kā savā ādā, sāku izvairīties no cilvēkiem. Mani mocīja neizskaidrojama trauksme, miegainība , apātija, depresīvs noskaņojums, iekšējs sasprindzinājums, vainas sajūta. Bija pazudis radošums, bija vienalga kā izskatījos, negribējās celties no rītiem. Nespēju izveidot partnerattiecības kādas vēlējos. Kaut kādā brīdī biju pazaudējusi ticību sev…pat zuda savs viedoklis. Sāku zaudēt svaru , par ko meita loti uztraucas.   Mani meklējumi sākās 2000 gadā, kad oficiāli pabeidzu Katoļu svētdienas skolu. Pēc kāda laika sapratu, ka reliģija ierobežo un tā man ir par šauru. Tad kolēģe ieteica NLP – nepabeidzu pat 1.kursu – tas ko es iemācījos, efekts īslaicīgs. Tad sapinos ar Eriksona hipnozisti, kura pielietoja arī Jumeiho masāžu, iestāstot man, ka tas atrisina visas problēmas dzīvē. Biju izmēģinājusi arī homeopātiju – efekts īslaicīgs. Palasījos Austrumu psiholoģiju , kas būtiski neuzlaboja manu dzīves kvalitāti – izjutu pamatīgu vilšanos .   Tad, kādā brīdī radās sajūta, ka man nekas vairs nespēj palīdzēt… Varētu teikt, ka pieteikšanās šim kursam bija tāda bezcerīga pieķeršanās pēdējam salmiņam. Kas ir pats vērtīgākais ko es šajā kursā ieguvu – savu emociju novērošana, apzināšanās, pieņemšana. Otrs būtiskākais process bija pārliecību meklēšana. Man nebija patīkami apzināties, ka es esmu dzīvojusi ar tik aplamām pār liecībām un sekojusi tām. Vēl man palīdzēja vingrinājumi muskuļu spriedzes noņemšanai. Šie vingrinājumi man atklāja jaunas lietas par sevi, palīdzēja paskatīties uz sevi vēl skaidrāk un pieņemt sevi. Lika saprast, kāpēc man bija tieši tādas problēmas agrāk.   Rezultāts, ko es esmu ieguvusi, strādājot ar sevi – domu kontrole, domu haosa apzināšanās. Emociju apzināšanās un akceptēšana, veidojas izpratne un sapratne par citiem cilvēkiem. Brīžos, kad es pieķeru sevi, kad es sāku sevi nosodīt par pieļautām kļūdām dzīvē, to es tagad saucu par pieredzi, izprotu cēloņus kāpēc man nācās kaut kādu noteiktu situāciju dzīvē pieredzēt. Termins šeit un tagad bija dzirdēti, bet nebija izpratnes par to, kas tas īsti ir.   Kursa laikā es beidzot to sapratu. Esmu sapratusi, ka darbs ar sevi nav viegls, bet tas ir interesants. Es ieteiktu kursu cilvēkiem, kuri vēlas nopietni mainīt sevi, apzinoties, ka tas ir pamatīgs darbs. Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. …

LASĪT VAIRĀK
Ieva Trezūne Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Sevis Apzināšanās Skolas” reklāmu pamanīju portālā draugiem.lv. Kā zināms, nejauši nekas nenotiek. Tātad biju sasniegusi to punktu, kurā man kaut kas tāds bija nepieciešams. Atšķirībā no citām reklāmām, kur piedāvājums tiek izcelts kā vislabākais, visiedarbīgākais (tūlīt izraisot pretreakciju, neticību), šajā gadījumā nebija nedrošības sajūta, neuztraucos par to, ka esmu nopirkusi kaut ko, ko varbūt nesaņemšu. Saņēmu un saņemu joprojām! Un visa lielā, Tevis rūpīgi savāktā un izveidotā instrumentu kaste ir un paliks manā rīcībā! Lai arī brīžiem likās, ka mācību temps ir pārāk intensīvs, ka mājas darbu ir par daudz, tieši tas, ka katru nedēļu tie bija jāpilda un laikus jānosūta, neļāva atslābināties, lika saņemties un izdarīt. Tas iemāca plānot savu laiku un neatlikt visu uz pēdējo brīdi.   Man patīk Tavs informācijas pasniegšanas stils. Teorija tiek pasniegta emocionāli (novērtēju Tavas aktiermeistarības dotības!), papildinot ar interesantiem piemēriem. Prezentācijās ir gan teksts, gan zīmējumi un attēli, kas palīdz vieglāk uztvert informāciju.   Kursu iesaku tiem cilvēkiem, kuriem ir daudz neatbildētu jautājumu – par sevi, par citiem, par dzīvi, par pasauli. Atbildes netiks pasniegtas gatavas, līdz tām būs jānonāk, bet mācību laikā tas pakāpeniski notiks. Daudz jauna uzzināju un sapratu par zemapziņu. Doma, ka novērotājs maina novērojamo. Viss kopumā – ļoti spēcīgi! Paldies Tev par sevis izzināšanas procesā pavadīto laiku gandrīz gada garumā! Paldies, Iluta!

LASĪT VAIRĀK
Linda Ševele Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Izvēlējos šo kursu, jo noklausoties dažus Ilutas bezmaksas vebinārus, atklāju, ka viņa runājot par manu problēmu -veģetatīvo distoniju (VD), trāpa tieši 10. Sapratu, ka man radusies atkal jauna iespēja mēģināt saprast kā tikt galā ar savu problēmu, kas mani jau nomoka 12.gadus. Pirms transformējošā kursa domāju, ka VD tā ir slimība uz mūžu un ar to ir jāsadzīvo, jo atbrīvoties no tās nevar. Kursa gaitā uzzināju łoti daudz jaunas informācijas, kas lika man saprast, ka VD nav slimība, bet tikai simptomi, kā arī to, ka citīgi strādājot ar sevi, atrodod problēmas cēloni, izdzīvojot to, var atbrīvoties no VD.Tiem kuriem ir VD, obligāti ir jāapmeklē kurss, jo kurss sniedz izpratni, kas ir VD, kā tā rodas, un pats galvenais, tiek doti instrumenti, kā no tās atbrīvoties. Vēl no kursa ieguvu daudz dažādus instrumentus, tehnikas, kas palīdz tikt galā ar sarežģītām dzīves situācijām un palīdzēs man sasniegt manus mērķus, dzīvojot saskańā ar sevi. Šo kursu ieteiktu apmeklēt visiem tiem, kas baidas no pārmaiņām – kaut ko vēlas iegūt, bet baidās rīkoties, kuriem liekas, ka tas ir liktenis, ka viņiem neveicas, kuri vēlas iepazīt sevi, kuri vēlas apzināties, kā strādā mūsu prāts, kā emociju neizpaušana un neizdzīvošana līdz galam, ietekmē mūsu pašsajūtu un veselības stāvokli. Pateicoties šim kursam, esmu iemācījusies pieņemt VD simptomus, es no tiem vairs nebēgu, simptomi parādās, bet cik ātri uzrodas,tik pat ātri arī aiziet. Apzinos, ka ar iegūtajiem instrumentiem spēju tikt galā ar panikas lēkmēm. Apzinos, ka ar pamatīgu darbu, es savu pašsajūtu varu uzlabot, pat atbrīvoties no VD uz visiem laikiem. Viena no vērtīgākajām atziņām ko ieguvu, ir darīt darīšanas pēc, iepriekš visu laiku filtrēju, ko darīt, to mēģināšu, bet to nē, tagad atklāju, it kā jau zināmu lietu, pat varētu teikt pašsaprotamu, pieņem lēmumu tikai tad, kad esi pamēģinājis izdarīt, kā arī iemācīties dzīvot šeit un tagad ir ļoti spēcīga prasme. Paldies Tev Iluta par saņemtajām zināšanām, tagad saprotu, ka tikai no manis pašas ir atkarīgs, kādus rezultātus es iegūšu, jo noklausīties lekcijas var jebkurš, bet nepielietojot iegūtās zināšanas dzīvē, rezultāta nebūs.

LASĪT VAIRĀK
Dace Saulīte Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Brīdī, kad biju neapmierināta ar savu dzīvi, internetā ieraudzīju ‘’Sevis Apzināšanās skolas” reklāmu par tālmācības kursu „Mana Jaunā dzīve”. Biju jau sapratusi, ka, lai pilnvērtīgi dzīvotu savu dzīvi ir, kaut kas jāmaina, taču nebija ne jausmas, kas un kā tieši to darīt. Tad nu pieņēmumu lēmumu, kuru neesmu nožēlojusi ne mirkli. Kursa laikā saņēmu daudz vērtīgu informāciju, kura lika domāt un analizēt sevi. Izvērtēt savu rīcību un pieņemt lēmumus, lai nākotne mainītos. Kursa laikā, ieguvu zināšanas, kā to izmantot, lai uzlabotu savu dzīvi. Jau tālmācības kursa laikā sāku pieņemt lēmumus un rīkoties, kas būtiski uzlaboju manu dzīves kvalitāti. Man ir mainījusies attieksme pret apkārtējiem notikumiem un savu dzīvi. Šos kursus iesaku tiem, kuri jūtas apmulsuši. Jūt nepieciešamību ko mainīt, bet nezin ko mainīt un kā mainīt, tiem, kuri ir gatavi strādāt ar sevi, lai tas notiktu. Kursos sniegtā informācija palīdzēs, tomēr būs „jāstrādā”. Paldies.

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Es jau ilgāku laiku meklēju kā izprast sevi, – kāpēc es esmu tāda ,kas par visu uztraucas,baidās, raud, izjūt pastāvīgu vainas sajūtu,uztraucās par sīkumiem(pēc šī kurs tā nedomāju). Apmeklējot dažādus citus kursus, rezultāts ir izpalicis,jo nekādu pārmaiņu nenotika,pat darot dotos vingrinājumus!, kā rezultātā paliku ļoti neaktīva, sāku sēdēt mājās,nekur neizgāju.Pazuda cerība, ka spēšu savu dzīvi mainīt. Tad saņēmu epastā noklausīties Ilutas vebināru,pēc noklausīšānās izjutu tādu pacēlumu,ka teicu sev,tas ir priekš manis,pieteicos kursam “Mana Jaunā Dzīve“. Kurss ir ļoti interesants,saistošs, daudz jaunas dažādas lietas tika dzirdetas pirmo reizi, daži izteicieni bija dzirdēti, bet dziļāka jēga par tiem nebija. Ļoti patika ,ka pēc katras nodarbības tika uzdoti mājas darbi, kas vēl vairāk piesaista domāt par savām sajūtam ,emocijām, pārliecībām,kuras ir jārok no sevis ārā, jāmeklē un jamaina.Veicot praktiskos darbus vieglāk izprast teoriju! Jau kursa laikā manī ir notikušas pārmaiņas,esmu palikusi citādāka, mierīgāka, pārstājusi darīt daudz lietas, ko darīju iepriekš. Esmu saņēmusi frāzes no darba kolēģiem, kuri saka, ka ar mani ir notikušas kaut kādas izmaiņas, neesot tā pati Ināra, kas bija kādu laiku atpakalļ Ir atgriezusies enerģija,gribās kaut kur doties, skriet,kaut ko darīt,atsāku mācīties angļu valodu,ko biju pametusi novārtā, un galvenais – pārgājušas bailes vadīt mašīnu….! Iluta ir ieguldījusi ļoti daudz gadus savas dzīves,lai viņa varētu iedot mums savas zināšanas, ko pati gadiem ir vākusi. Šīs zināšanās palīdz atveseļot mūsu prātus un ķermeņus,lai mēs varētu katrs savu dzīvi baudīt, nevis mocīties. Kurss noteikti ir domāts jaunajiem vecākiem, lai pareizi pilnveidotu savus bērnus, ar katram iedoto instrumentu kastīti no dabas. Liels Paldies Iluta Tev par to,ko Tu mums pasniedz! Šīs zināšanas man neviens neatņems un ši kurss ir pati labākā investīcija manā dzīvē. Iesaku visiem šo kursu ,kas vēlas mainīt sevi, savu dzīvi un atrast paši sevi! Ar cieņu Ināra

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

25 video ieraksti + darba materiāli, anketas, faili
EUR 119 Pirkt

Uz pagaidu laiku

Cena uz nenoteiktu laiku
EUR69 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu