Mājas Course Mammīt, lūdzu…vai kā sakārtot attiecības ar mammu?

Mammīt, lūdzu...vai kā sakārtot attiecības ar mammu?

 Vebinārs video ierakstā 

Kurš pirmais mūs ietekmē bērnībā? Tie, protams, ir mūsu vecāki. Vispirms jau mamma, viņa mums ir pats Visums. No mammas ir atkarīga mūsu dzīve, mūsu izdzīvošana. Bērnībā mums vēl nav izveidojusies pasaules izpratne, mēs vēl daudz ko nesaprotam un nezinām; viss mums ir jauns. Mēs meklējam paraugu, pēc kā orientēties, ko un kā mums darīt, un pats pirmais piemērs tam ir mūsu mamma. No viņas mēs mācāmies, kā var reaģēt, kā nevar? Kā rīkojoties, mūs pieņems, un, ko darot, mūs sodīs?

Visu dzīvi gaidot, kad mamma iedos to, ko Tu tik ļoti no viņas gaidi, Tu izaugi apspiesta un neatvērta. Tad, kad Tu pārstāj gaidīt, Tu sāc izjust dziļu nenoteiktību. Ir svarīgi saprast, ka šī nenoteiktība – tas nav tāpēc, ka tagad Tu “pameti” mammu, bet tāpēc, ka Tu biji pametusi sevi (jau sen). Tagad sevi vajag izaudzināt no jauna. Šis vebinārs tev palīdzēs to izdarīt.

Mammas tēma – katra cilvēka dzīvē viena no svarīgākajām.
Cik bieži mēs sastopamies ar to, ka mamma un viņas liktenis – ir ne tāds, kā mums to gribētos. Mēs nepiekrītam tam, kāda ir mūsu mamma un kāda ir viņas dzīve. Mums gribas tajā kaut ko izmainīt, palīdzēt viņai, nopelnīt mīlestību vai arī aiziet, nerunāt. Pieņemt mammu tādu, kāda viņa ir, un to izturēt – uzdevums ne no vieglajiem.  Šajā vebinārā es jums pastāstīšu, kā plūst mammas enerģija, un kas ir tās traucējuma pamatā. Parādīšu risinājumus, meditācijas.

Nodarbības saturs:
Kā mamm ietekmē bāzes uzticību pasaulei?
Vecāku – bērnu 6 attīstības fāzes
Ieaudzinātā bezpalīdzība
Mammas attiecības ar bērnu. Pamati un procesi.
Problēmas attiecībās starp mātēm un viņu bērniem.
”Kur skatās bērns” un ”Kur skatās mamma”?
Terapeitiski vingrinājumi.
”Nav spēka bērnam” – ko tas nozīmē un pirmie soļi uz spēka atjaunošanu.
Mātes vainas sajūta, nogurums, perfekcionisms.
Kā bērns iet tur, kur ir mammas uzmanība?
Pārdzimšanas meditācija.

 

 

Atsauksmes

Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Video ieraksts

Video ieraksts + + papildu materiāli
39 EUR Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu