Mājas Course Terapeitiskie vebināri

Terapeitiskie vebināri dzīves problēmas izstrādei

 Terapeitisko vebināru cikls

Piedāvāju praktisko vebināru sēriju, kuri būs veltīti liekā svara tēmai, naudas problēmai, pašvērtējumam un apspiestai agresijai  un šo stāvokļu  izstrādei. Lai arī šajos vebināros tiek likts akcents uz lieko svaru, tā vietā jūs varat ņemt jebkuru savu sāpīgo problēmu un ar to strādāt.

Vienas nodarbības ilgums: 2- 3 stundas. 

Liekais svars – šī ir pati sarežģītākā tēma ar kuru vispār strādāt. Patiesībā, nē, šī ir sarežģītākā pēc onkoloģijas tēmas, jo, ja ar lieko svaru vēl iet terapijā, tad ar onkoloģiju praktiski vispār neiet. Liekajā svarā ir ļoti daudz pretestības, onkoloģijā vēl lielāka, tāpēc, ja tev bija pirmā doma, ka tu vēlies iegādāties šo vebināru, bet tad atradi atrunas, kāpēc nē, zini, tevī nostrādāja liekā svara mehānisms – PRETOTIES. Tāpēc, nepaļaujies tam, bet dod sev iespēju vismaz pamēģināt, kas zina, varbūt iegūsi to, ko līdz šim vēlējies saņemt, bet nezināji KĀ?

Pirmais vebinārs ”Liekā svara sekundārais izdevīgums”.

Šis būs terapeitiskais vebinārs, kurā jūs katra atradīsiet savu izdevīgumu uzturēt lieko svaru. Atradīsiet psiholoģisko konfliktu, kurš uztur jūsu lieko svaru. Veiksiet diagnostiku, kura ”atvērs jums acis” un ļaus apzināties, pie kā jums ir jāstrādā, lai atrisinātu svara jautājumu. Noklausoties šo nodarbību un izpildot dažādus terapeitiskos vingrinājumus, tu ieraudzīsi visu zemapziņas slāni, kurš uztur lieko svaru un kur tu neapzināti negribēji skatīties.

Otrais vebinārs ”Attiecības ar vecākiem” .

Šajā vebinārā mēs strādāsim ar jūsu piedzimšanas punktu, un jūs katrs atradīsiet, kāda ir tā fona emocija, kuru jūs ”iesūcāt” sevī no vecākiem piedzimšanas brīdī, un ar kuru dzīvojat, un kura arī ir viena no liekā svara uzturētājiem. Esmu pārliecināta, ka nevienam nav noslēpums, ka mūsu bērnība, vecāku komunikācija savā starpā, viņu attieksme pret mums – veido mūsu psihi un visu iekšējo pasauli.
Visas pamatreakcijas, stratēģijas, attieksme pret pasauli un sevi ir balstīta uz šo pieredzi, un no tās mēs neapzināti smeļamies zināšanas un pieredzi. Bērnu īpaši ietekmē visas ģimenes sistēmas stāvoklis viņa dzimšanas brīdī. Jo ar pirmo elpu mēs ne tikai ielaižam skābekli, bet arī visas jūtas, emocijas, sajūtas, kas šajā brīdī ir mūsu ģimenē. Šie ir bērna “ienākšanas nosacījumi” šajā pasaulē. Vebinārā mēs precīzi uzzināsim, kādi bija šie apstākļi attieksmes pret pārtiku un sava ‘’slaiduma’’ veidošanās kontekstā.
Šis vebinārs palīdzēs jums atrast atbildi – kā atrast ideālo un vēlamo stāvokli.

Vizualizācija ”Koks”

Trešais vebinārs ”Iekējās drošības un aizsardzības atgūšanu”.

Šajā vebinārā jūs atgriezīsiet savu bāzes drošības un aizsardzības sajūtu. Tieši šim uzdevumam mēs veltīsim laiku trešajā terapeitiskajā vebinārā Svara psihokorekcijas kursa ietvaros. Ideālā gadījumā drošības un aizsardzības sajūta mūsu vecākiem būtu jāapmierina agrā bērnībā. Bet, ja viņi paši ir kļuvuši par bērnības traumu upuriem un viņiem nav atbilstošu resursu, tad kā viņi to var dalīties ar saviem bērniem. Un tad šis neatrisinātais aizvainojuma, dusmu, kauna, baiļu vai vainas izjūtu komplekss iet cauri ģimenes sistēmai, pārejot no paaudzes paaudzē. Šis lietu stāvoklis ir bīstams arī tāpēc, ka vecāks, kuram nav pamata iekšējās drošības resursa, neapzināti neatļaus bērnam tiekties pēc dzīves viegluma un prieka. Un tas ir skumji, jo tas nemanāmi grauj šī bērna iekšējos balstus nākotnē. Galu galā mūsu vecāki pamazām “pārvēršas” par iekšējiem tēliem mūsu psihē un ietekmē mūs no iekšpuses.
Un tagad tas ir tikai mūsu uzdevums un atbildība – tikt galā ar iedzimto emocionālo mantojumu, lai kļūtu par psiholoģiski pieaugušu, apzinātu un laimīgu cilvēku. Trešajā vebinārā mēs strādāsim ar šādām patoloģiskām tendencēm zemapziņā. Mēs pārveidosim negatīvās bailes, vainas un kauna izjūtas, lai atgūtu spēkus, izturību, veselīgās robežas un pašcieņu.

Ceturtais vebinārs ”Trauma, kura ir saistītas ar seksualitāti un tās izdziedināšana”.

Šajā vebinārā mēs strādāsim ar seksuālo traumu tēmām, kā arī spēju saņemt prieku un gandarījumu. Uz šo var pieteikties ikviens, kuram seksualitātes tēma ir tabu vai ar to ir problēmas. Šajā vebinārā mēs tiksim skaidrībā, kā tiek apspiestas mūsu vēlmes, kā veidojas psihosomatiskā spriedze ķermenī un kā atbrīvot dzīves enerģiju, lai to izpaustu radoši, brīvi un ar labsajūtu.
Šajā vebinārā mēs iesim strādāt jūsu ”ieņemšanas punktā”, lai atrastu, kādā enerģijā jūs tikāt ieņemti un kā šo enerģiju padarīt spēcīgāku.

Piektais vebinārs ”Darbs ar bailēm no izmaiņām, liekā atlaišana un veco zaudējumu izdzīvošana”.

Šajā vebinārā mēs strādāsim ar bailēm no izmaiņām, bailēm no nāves, ar vecā atlaišanu no mūsu dzīves. Šajā vebinārā mēs apskatīsim tādu tēmu, kā ”emocionālais izdegšanas sindroms”.
Šī ir ļoti aktuāla tēma, ja jūs savā pieaugšanas laika saskaraties ar emocionālu noraidījumu, nevajadzības sajūtu, pamestības sajutu. Tad, kad ir zemapziņas bailes, ka tālāk būs tikai sliktāk un ir spēcīgs sekundārais izdevīgums atstāt visu tā, kā ir tagad.
Tēma, kā jūs saprotat, ir ļoti svarīga un to ietekmē mūsu dzimtas atmiņas, atmiņas par badu, vardarbību, utt. Pat tad, ja mēs nezinām par tādu pieredzi savā dzimta, tā vienalga ietekme mūs un mūsu dzīvi. Ieskatīsimies šajā sfērā, atlaidīsim bailes, iepriekšējo pieredzi, lai dzīvotu savu dzīvi un nebaidītos no rītdienas.

Sestais vebinārs ”Kontakta izveidošana ar savu spēku, pārliecību un veselīgu agresiju”

Cieni tos cilvēkus, kuri tevi besij. Izved ārā no pacietības tikai tāpēc, ka viņi ir. Kāpēc viņus cienīt un novērtēt? Tāpēc, ka viņi Tev parāda Tavu ĒNU. To Tevis daļu, kuru Tu esi izsviedis atkritumos, bet kurā ir tik daudz resursu un spēka.
Vai Tu vēlies atrast pats savas ēnas, lai no tām izvilktu ārā to spēku, kurš stiprinās Tevis paša vērtību? Jebkuri psihosomatiskie simptomi uzrodas, kad zemapziņā ir konflikts, un šis konflikts ir ar psihes ‘’ēnas’’ pusēm. Ēna – šis ir ļoti interesants psiholoģisks fenomens. Tā ir kāda zona psihē, kurā glabājas ‘’izstumtās un atšķeltās’’ mūsu psihes daļiņas: rakstura īpašības, uzvedības īpatnības, viss tas, ko kādu iemeslu dēļ mēs nepieņemam, noraidām vai neapzināmies.
Lai tādas ‘’ēnu daļas’’ noturētu, aiziet ļoti daudz mūsu psihiskās enerģijas, bet pats nepatīkamākais ir tas, ka šajā zonā ļoti bieži iekrīt tādas īpašības kā – spēks, seksualitāte, pārliecība, skaistums, agresija – kuras veselīgā veidā ir nepieciešamas mūsu pieaugšanai, labsajūtai un mērķu sasniegšanai. Ar šīm ēnas daļām tad arī mēs strādāsim vebinārā.

Septītais vebinārs ”Savas iekšējās vērtības un izturības atjaunošana”

It kā liekas, tas taču ir tik dabīgi justies iekšēji spēcīgam, veselam, veiksmīgam un aizsargātam. Bet nez kāpēc, sākot no pašas bērnības, mēs jūtamies pavisam citādāk. Kāpēc mēs neredzam šo stāvokli savos vecākos?
Visi runā par sevis vērtēšanu, svarīgumu un iekšējo spēku, bet no kurienes šis viss tiek ņemts – nav skaidrības. Viens no tāda resursa avotiem – tā ir Dzimta. Mātes un tēva dzimta. Pie kam, nav svarīgi vai jūs zināt savus senčus vai nē. Enerģija, scenāriji, programmas, kura plūst caur dzimtām – tas viss mūs ietekmē.
Mūsu uzdevums šajā vebinārā – iziet cauri ļoti svarīgai stratēģiskai izstrādei, lai izdziedinātu un harmonizētu mātes dzimtas programmu ietekmi uz mūsu dzīvēm. Mēs ar jums dosimies uz pašu pirmo momentu, kad šī ietekme aktivizējās un izveidoja noteiktu tendenci jūsu dzīvē, sajūtās un attiecībās – tad, kad jūs vēl bijāt kā šūniņa!
Šajā vebinārā jūs katrs paņemsiet kādu tēmu, kuru nekā nespējat atrisināt un šo tēmu izstrādāsiet caur ‘’pirmās šūniņas’’ terapiju.
Būs spēcīgi un transformējoši.

Astotais vebinārs ”Savas iekšējās vērtības un izturības atjaunošana”

Uzaicinu jūs uz pēdējo vebināru, kurā mēs veiksim pēdējo izstrādi tam, lai novirzītu atjaunotos resursus pareizajā gultnē, uz saviem mērķiem un ideāliem, un tajā mums palīdzēs izstrāde, kura būs veltīta darbam ar tēvu, tāpēc, ka tieši tēva enerģijas ietekme palīdz vai traucē tālākajā realizācijā, lai sajustu savu ceļu. Mēs veiksim pirmo soli šajā brīnišķīgajā tēmā, kura ļaus mums pieskarties pie svarīgām matērijām, spēju iedvesmot mūs uz izrāvieniem un dzīves izdzīvošanu tās augstākajā kvalitātē.
Atjaunosim kontaktu ar tēva dzimtas enerģiju un atgriezīsim iespēju un veidus kā pārvaldīt savu dzīvi. Tādu soļu protams, ka var būt daudz, un katrs izdziedinātais solis dos iespēju sajust sevi spēcīgāku, noturīgāku un pārliecinātāku savā ķermenī.

Katru vebināru var iegādāties atsevišķi vai arī pirkt visus kopā. 

Atsauksmes

Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Visi vebināri kopā

Astoņi vebināri
EUR 195 Pirkt

Ilutas Repules atgriezeniskā saite

EUR 30 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu