Mājas Course Liekā Svara noslēpumi

Liekā Svara noslēpumi

6 praktisku nodarbību tālmācības kurss
Šajā kursā mēs strādājam ar liekā svara zemapziņas iemesliem. Nav viena atsevišķa iemesla, kurš ir saistīts ar lieko svaru. Cilvēks – tā ir sistēma. Liekais svars – tas ir iekšējās pasaules atspulgs. Lai ķermenis atgrieztos normas stāvoklī , ir jānovāc iekšējais konflikts, kurš dod ķermenim signālu uzņemt lieko svaru un uzturēt to. Kursa materiāli sniedz iespēju patstāvīgi izskatīt daudzas situācijas, kuras ir saistītas ar lieko svaru un atrast liekā svara sakni.

ŠIS KURSS IR
DOMĀTS JUMS, JA:

 • Ja jūs esat izmēģinājis neskaitāmus svara nomešanas veidus un svars vienalga ir atgriezies; 
 • Ja jums vēlaties atrast liekā svara sakni;
 • Jūs esat gatavi iziet aiz savu pārliecību robežām;
 • Jūs esat gatavi uzticēties savam ķermenim un savai intuīcijai;
 • Ja jūs vēlaties saprast, kādēļ liekais svars atgriežas;
 • Apzināties, kāda ir saistība liekajam svaram ar tieši jūsu dzīves notikumiem;

Pamata uzdevums: palīdzēt noskaidrot un izstrādāt dziļākos zemapziņas liekā svara iemeslus. Atrast to āķīti, kurš uztur liekos kilogramus un kāpēc organisms to dara.  Bez tam, mēs izskatīsim visus šim stāvoklim atbilstošos aspektus – emocijas, attieksmi pret sevi un lieko svaru, dzimtas notikumu ietekmi uz svara pieaugumu.  
Ir dažādi līmeņi, caur kuriem tiek pieņemts lēmums par mūsu ķermeņa funkcijām. Vismazākā ietekme uz šiem līmeņiem ir mūsu domājošajam prātam. Kad mēs vēlamies būt slaidas un žirgtas – tā ir domājošā prāta vēlme, un ar to ne vienmēr ir saskaņā mūsu dziļākie līmeņi. Tiem ir savi iemesli, kāpēc ir nepieciešams uzturēt lieko svaru. Visbiežāk šie iemesli strādā kā aizsardzības funkcija. Ir kāda pieredze no pagātnes, kura sniedz zemapziņai signālu uzturēt svaru, vai arī šī situācija pastāv šeit un tagad.
Kad mēs noskaidrojam šos dziļākos iemeslus, tad apzinātajam prātam kļūst skaidrs, kas notiek zemapziņā, un tad mēs varam, novērtējot situāciju, vai nu novākt iemeslu, vai arī parādīt zemapziņai, ka iemesls vairs nav aktuāls. Kursa pamatā ir dabas bioloģiskie likumi un darbs ar cilvēka iekšējiem stāvokļiem. Visam, kas ar mums notiek, ir sava bioloģiskā jēga, – ir tikai jāatrod šīs jēgas sakne un šis kurss palīdzēs to jums atvērt.
.

Ko jūs iegūsiet? 

 • Jūs noskaidrosiet svara uzņemšanas mehānismu;
 • Jūs saņemsiet instrumentus, lai atslēgtu zemapziņas programmu, kura uztur lieko svaru;
 • Līdzsvarosiet savu attieksmi pret ēdienu;
 • Atbrīvosiet nobloķēto enerģiju (emocijas, apspiestās sajūtas);
 • Saņemsiet hipnostisko audio ierakstu ”Svara kontrole”;
 • Uzzināsiet bioloģiskos konfliktus, kuri izsauc lieko svaru;
 • Kāpēc pie tik bagātīgu diētu klāsta, liekais svars vienalga pastāv;

Kas būs nepieciešams no jums?

 • Apzināšanās un atbildība par izmaiņām,
 • Atrast laiku sev, lai koncentrētos uz šo kursu,
 • Būt elastīgam un atvērtam saviem iekšējiem stāvokļiem.

Lasīt kursa saturu

UZ KO IR BALSTĪTS KURSS?

Liekais svars tiek izskatīts no jebkuras pozīcijas – ēšana, kustības, slimības, psihe, zemapziņa, fizioloģija, ģeneoloģija, smadzeņu darbība, domas, emocionālā spriedze. Neviens cits neapskata saistību starp šiem visiem līmeņiem. Katrs vēlas saņemt “burvju tabletīti”, lai nomestu svaru. Gribas ātrāk iegūt “ideālu” formu, jūs tērējat savu naudu, laiku un spēkus, bet beigās tāpat neiegūstat rezultātus. Mainot savu domāšanu un attieksmi pret ķermeni, jūs spēsiet izstrādāt iekšējās pārliecības, kuras uztur jūsu liekā svara problēmu. 
Tāpēc izejiet no diētu aizlēgtā apļa! Uzziniet, ko sevī glabā ķermeņa atmiņa, un tikai pēc tam svars sāks normalizēties.  Šis kurss ir unikāls, un šo informāciju latviešu valodā jūs nekur citur neatradīsiet. Ļaujiet savam ķermenim noregulēt svaru! 

Atsauksmes

Iveta Hveckoviča Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Ļoti iedarbīgas  lekcijas par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs “norauties” ar pieēšanos, bet viss notika… pats no sevis. Daža laba cēloņprogramma ir atrasta un atlaista.Un tievēju, drēbes ir brīvākas, svars iet uz leju lēnām, jau ieraudzīju 70, .. kg, pēc ilgiem laikiem.( Svari mani netracina).Procesi turpinās, kamēr tēma ir uzmanības lokā, aktīvi. Iet arī citi tarakāni prom un darbā labi veicas. Šī metode arī ir jāizprot un jāapgūst.

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauska – Niezere Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Noklausoties nodarbíbu par lieko svaru, ieguvu pilnígi jaunu redzéjumu. Redzot cilvékus, kurus satrauc liekā svara problèma, protams, nojautu, ka par iemeslu tam nav tikai neveselíga vai pārméríga éšana, un mazkustígs dzívesveids vai iedzimtíba, kà citi médz domāt, nojautu ka iemesli ir dziljāki un apslépti kaut kur mūsu zemapziņā, tomēr, nekad un nekur nebiju guvusi atbildes, kas tieši ir cēlonis šādai problēmai.Kaut visas sievietes zinātu šo informāciju un pielietotu darbā ar sevi, tad nebūtu nepieciešamības sevi spīdzināt ar diētām un citām veselībai kaitīgām nodarbēm. Nodarbība par lieko svaru pilnībā sniedza atbildes un izpratni, tā bija bagāta ar informāciju un tehnikām, lai katrs pats varētu atrast iemeslus. Un kas ir pats galvenais, arī tehnikas, kas palīdz strādāt ar liekā svara iemeslu.

LASĪT VAIRĀK
Inga Siliņa Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Šīs zināšanas ļauj cilvēkam saprast, kāpēc ar gribassēku nepietiek, lai normalizētu svaru. Ir svarīgi saprast, kāpēc tā notiek. Šis skaidrojošais variants man personīgi ļāva apzināties, ka nevajag saspringt un cīnīties. Vajag ļauties un izdzīvot, pieņemot sevi tādu kāds esam. Cīņa vairo cīņu, kura sev līdz nes iespējams īstermiņa labo sajūtu, kas nākotnē ilgtermiņā vienalga atgriezīsies. Ir svarīgi izprast, kas man radīja šo liekā svara problēmu, kura bioloģiskā programmas tika ieslēgta un kad tas notika. Lūk šīs ir tās lietas, kuras man likās svarīgas. Tāpēc arī ieteiktu citiem vēl citā informācijas saņemšanas veidā paklausīties liekā svara problēmas cēloņus šajā griezienā.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Paldies par intensīvo un informācijas,materiāliem bagātīgo kursu.Tagad tik tiešām ir jāaizmirst pilnīgi viss iepriekš dzirdētais par lieko svaru. Ar šo zināšanu palīdzību ikkatrs no mums var atkal sevi padarīt laimīgu,pārtraukt cīņu ar ‘vējdzirnavām’ un pats galvenais pārstāt nodarīt pāri savam ķermenim. Jo vairāk cilvēku būtu gatavi pieņemt sevi un ieskatīties sevī,jo apmierinātāki un laimīgāki būtu cilvēki.

LASĪT VAIRĀK
Guna Federe Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Atsauksme par liekā svara bioloģiju: “Kursa vingrinājumi un tehnikas rada iespēju sevi iepazīt, tai skaitā pamatīgu un dziļu iedziļināšanos savās pagātnes problēmās un destruktīvajās pārliecībās, kas mūs ierobežo un sasaista, kas liek mesties vieglākajā risinājumā – ēst, ēst, ēst, nekustēties, padoties un nedomāt, un apaugt ar liekajiem kilogramiem, kas liek justies vēl sliktāk! Liek justies vēl sliktāk tāpēc, ka nepatīk tas, ko redzi spogulī, dubultzods, drēbes neder un galu galā nekas vairs no dzīves neder.   Tad kā sniega lavīna problēmas veļas tālāk un saķep arvien vairāk un ciešāk, jo nepatīk vispār vairs nekas, nekur negribas piedalīties, ne ar vienu negribas sazināties un satikties, jo nav jau par ko priecāties, tikai smagi nopūsties! Nav viegli saņemties, jo viss ir klājies kārtu pa kārtai, gan iemesli, gan liekā svara kilogrami. Sākumā ir jāpieliek pūles, lai sevi atvērtu, lai pat sev atzītos, ka pastāv problēmu apēšana un ka tā jau gandrīz ir tik pat kā atkarība un veselībai kaitīga! Izpildot kursa vingrinājumus, galvenais ir nepadoties, neatlikt, soli pa solītim, kaut ne vienmēr ir viegli uzreiz atcerēties notikumus no pagātnes, no bērnības, kas atstājuši iespaidu uz turpmāko dzīvi, piemēram, liekā svara veidā, bet jautājumi iegulst zemapziņā, un kādā brīdi atnāk atbildes un ļauj atrast iemeslus, kāpēc esam tādi, kādi esam! Tomēr, kaut arī banāli, par dzīves pamatu jākļūst emocionālajai atbrīvotībai (noteikti svarīgi zināt instrumentu, kā to panākt – Iluta tādu sniedz SAS kursos), pareizam uzturam un fiziskajām aktivitātēm, jo šāda attieksme noteikti atvieglos mūsu dzīvi. Lai arī tas nav viegli, vismaz sākt, bet dzīvot dzīvi, nevis eksistēt, – tādas ceļa zīmes un norādes dod Ilutas piedāvātie kursi! Paldies!”

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Iluta ir ļoti daudz pastrādājusi, savākusi no savas zinību krātuvītes daudz interesantas vielas par lieko svaru. Vielas ir ļoti daudz, apjomīga un tiešām man šī nodarbība par lieko svaru ir aktuāla, jo daudz gadus esmu darbojusies, lai atbrīvotos no liekā svara ar visādiem veidiem ! Pēc šī kursa sapratu, ka ļoti daudz jautājumu jāizstrādā, jādabū no sevis ārā atbildes, par kurām es agrāk nekad neiedomājos darīt. Ar konkrētām tehnikām un algoritmiem atraisās prāts, kas palīdz aizrakties līdz liekā svara saknei. Es sapratu sava liekā svara konfliktu, gan arī to, ko dara Bioloģiskās smadzenes, kuras uztur lieko svaru, kā arī kāda nozīme ir Zemapziņai.

 
Es iesaku šo kursu visiem, kam ir aktuāla tēma ‘’Liekais svars’’ ,jo ātrāk sāksiet, jo ātrāk gūsiet rezultātus! Kā arī jo jaunāki esam ,jo vieglāk atcerēties daudz notikumus, kuri ir aizmirsti ,kuri ir pie vainas mūsu problēmām, jo vieglāk izstrādāt šos konfliktus un neieciklējoties vieglāk tikt pie rezultātiem. Galvenais vēlme un uzņēmība darīt ,tad var sasniegt daudz ko!
LASĪT VAIRĀK
Lāsma Ulanova Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Šis kurss man ļāva izanalizēt un sajust kādas tieši emocijas un notikumus es cenšos “apēst”! Saskatīju kopskatu, kā no bērnības ir veidojušies mani ēšanas ieradumi. Šos kursa materiālus ieteiktu iegādāties tiem cilvēkiem, kuras vēlas gan notievēt, gan pieņemties svarā. Kurss ļauj apzināties liekā svara emocionālos aspektus un neizdošanās gadījumā nenovelt vainu uz vielmaiņas vai citiem fiziskiem aspektiem, vai arī tieši iekrist vēl dziļākā emocionālajā purvā. Šis kurss “pasniedz roku” pašam izjust pareizo attieksmi pret sevi, apzināties savu individuālo liekā svara konfliktu.

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

6 video lekciju ieraksti + papildu materiāli
EUR 159 Pirkt

Uz pagaidu laiku

Cena uz nenoteiktu laiku
EUR99 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu