Mājas Course Mini kurss Pasaki naudai – Jā!

Pasaki naudai - Jā!

5 praktisku nodarbību kurss 

Kopējais ilgums: 6 stundas 35 min. 

Nabadzība – tas ir mentālais stāvoklis, un nabadzība ļoti bieži iet kopā ar netīrību. Kas ārā – tas iekšā. Nabadzība atrodas nemazgātā galvā. Cilvēki ir pieraduši dzert no vecām krūzēm, kad jaunā stāv bufetē kādam īpašam gadījumam. Tā saucas ģenētiskā nabadzība, kad katra šūniņa ir pārņemta ar – būt nabadzīgam. Dzīvot nabadzībā. Neatļauties kaut ko sev. Ja bagātība ir prāta stāvoklis, tad ar nabadzību ir tas pats.

Jautājums “kāpēc man nav naudas” ir nepareizs pašā saknē. Nevis “nav naudas”, bet “kāpēc Tu atsakies no naudas”? Nauda – tā ir virzība. Tā ir enerģija. Ja nav naudas, tad kaut kur šī enerģija ir apspiesta. Tāpat kā emocijas var apspiest, tāpat arī naudas enerģiju var apspiest. Tas notiek neapzinātà līmenī. Nabadzība arī var būt pieradums un lojalitāte dzimtai. Ir vairāki iemesli, kādēļ cilvēkiem nav naudas, un tie ir jāmeklē pagātnē. Naudas tēma ir daudz dziļāka un interesantāka, nekā daudzi domā.

Ar rituāliem neizdosies naudu pievilkt, jo naudu nepievelk. Nauda virza uz priekšu, un ja nav virzības, tad jāskatās, kas attur?

Bagātība un nabadzība – vienas monētas divas puses. Nav viena bez otra. Paskatīties acīs savai nabadzībai. Paskatīties acīs savai bagātībai. Un savienot sevī. Vienā veselā. mLai kas arī nebūtu noticis dzimtas stāstos, bagātība un nabadzība satikās, tāpēc, ka viņus pievilka vienu pie otra. Bagātība un nabadzība var kļūt tevī par vienu veselu. Visi stāsti var būt atstāti pagātnē. Un Tu vari skatīties uz savu dzīvi un vairāk nekad nebūt nabagam. Ja Tu proti šīs daļiņas savienotkopā. Ja neproti, es esmu izveidojusi instrumentu, kurš Tev palīdzēs to izdarīt. 

Šis video kurss ietver sevī 10 video rullīšus, kuros es dalos ar dažādām tehnikām un vingrinājumiem, kuri palīdzēs jums atbrīvot savu dzīvi no naudas blokiem.

Naudas šajā pasaulē pietiek visiem. Jautājums ir tikai tajā, vai jūs to pieņemat vai nē. Cik jūs esat gatavi to pieņemt?

To jūs varat pārbaudīt ar mini kursa “Kur ir mana nauda?” palīdzību.

Kā jums tāda doma, ka jūs paši bloķējat savas naudas enerģiju?
Un iemesli šim var būt dažādi:
– Nauda un mana vecāku ģimene
– Nauda un mana dzimta
– Mana personīgā attieksme pret naudu

Šajā kursā jūs paši izpētīsiet, kur jums ir bloki.

👉Jūs noskaidrosiet jūsu attiecības ar naudu ķermeņa līmenī, prāta līmenī un dzimtas līmenī.

👉Jūs sajutīsiet vai jums ir labs kontakts ar naudu.

👉Uzzināsiet, kā negatīvās pārliecības par naudu ietekmē jūsu dzīvi.

👉Izstrādāsiet pārliecības, kuras pie jums ir atnākušas no vecāku ģimenes un dzimtas sistēmas.

👉Jūs sajutīsiet, cik naudas jūs varat “izturēt”, kāda summa jums ir komfortabla un spēsiet paplašināt savu naudas “koridoru”.

👉Ieraudzīsiet, kā dzimtas nauda un jūsu nauda ietekmē viena otru, paplašina vai samazina naudas koridoru.

👉Jūs atradīsiet balansu starp pusītēm, kuras jums traucē vai palīdz pieņemt naudu.

Kursa rezultātā jūs iegūsiet zināšanas un prasmes, kuras varēsiet pielietot reālajā dzīvē.

Kursa tēmas:

Grūtniecības laiks. Mammas pasaules uztvere.
Vingrinājums.
Dzimtas lojalitāte.
Nabadzīgie un bagātie senči. Vingrinājums.
Vecāki. Bērnība.
Individuālās pārliecības.
Vingrinājumi.
Meditācija.

Šis kurss ir domāta tiem, kuri ir pārbaudījuši, ka pozitīvā domāšana, amuletu nēsāšana un fen – šui praktizēšanā viņu ienākumus nav palielinājusi.

 

Ar naudas nepietiekamību jūsu psihe mēģina atrisināt dziļākas jūsu problēmas. Jums liekas, ka jūs ciešat dēļ tā, ka nav pietiekami naudas, bet problēma nav naudā. Problēma ir tajā stāvoklī, kuru jūs izjūtat, domājot, ka tas ir no naudas problēmām. Psihe citādāk nespēj jums paziņot, ka jums ir iekšējais konflikts, kā tikai caur naudu. Pat ja jūs sāksiet pelnīt vairāk, jūsu iekšējais diskomforts nekur nebūs aizgājis, jo nav izstrādāts. Esmu izveidojusi jums fantastiskus instrumentus, kuri palīdzēs jūsu diskomfortu padarīt par komfortu.

 

Atsauksmes

Iveta Grīnberga Par kursu Mini kurss Pasaki naudai – Jā!

LASĪT VAIRĀK
Aelita Krūmiņa Par kursu Mini kurss Pasaki naudai – Jā!

Šajās brīnišķīgajās maratona dienās es atklāju burvīgu darba instrumentu saiknei ar savu dzimtu un sevi. Es drusku paraudāju un daudz padomāju. Atcerējos un sapratu. Kā bomzis es izjutu milzīga kauna sajūtu un griešanos vēderā. Nepatīkami. Un jā, kauna sajūta tiešam ir tā, no kuras gribas izvairīties, kura mēdz vajāt vai kura šķiet vissāpīgākā pasaulē. Tas ir tas, ar ko man jātiek galā. Paldies, tā sakne ir uzrakta. Dzīvē šo pielietošu ta, ka beigšu mest plinti katru reizi, kad parādās pirmie škērslīši. Izrādās, ka šķēŗslis, tas ir normāli, un ka pašā iekša ir liels arsenāls ar opcijām un rīkiem,ko katrās situācijās pielietot.
SAS un citiem vēlu izbaudīt brīnišķīgo vasaru , turpināt augt un pilnveidoties, esmu pateicīga.Paldies!

LASĪT VAIRĀK
Amanda Diamonds Par kursu Mini kurss Pasaki naudai – Jā!

Vingrinajumi atklajumiem pilni…sajuta ka bomzim piepildija ar riebuma un pazemojuma sajutam..tas atgrieza pie bernibas notikumiem kad labak nochiepu neka prasiju..gruti paprasit jo pazemojuma sajutas..es parpratu kad gribeju uzmanibu ar milestibu ko pieaugushie sauca par naudas diedeleshanu,jo saprata pa savam un es ka berns sapratu ka ja gribu naudu nebuushu miileeta,tad labak lai nav naudas bet ir mileta,bet nestrada jau taa..mammai bija gruti prasit jo lekcijas jaklausaas…loti patika but mates kermeni un izelpot visus rabish…un piedzimt pa jaunu ar prieku un baudu ar jaunam sajutam..paldies ka palidzi piedzimt no jauna un atkal no jauna 🙂 loti vertigs un atklajumiem pilns maratons,milzigs jo gigantisks paldies!visiem novelu atrast to dargakmeni kas jusos lai mirdz un ta gaisma izplatas un apgaismo parejos lai pasaule klutu arvien gaishaka un gaishaka :)pateicibaa Amanda

LASĪT VAIRĀK
Māris Šņickovskis Par kursu Mini kurss Pasaki naudai – Jā!

Priekš manis ļoti vērtīga bija šīs pēdējās dienas meditācija. Kad biju mammai vēderā izjutu ļoti lielas bailes un nedrošību. Man likās, ka man ir bail gan tur atrasties, gan arī piedzimt šai pasaulē, ka mammai ir bail un, ka “nekur nav droši”. Tad to visu transformēju, ieguvu jaunas sajūtas, ka es drīkstu justies droši un, ka mammas sajūtas nav manas sajūtas. Man pārgāja bailes un sāka ļoti straujā veidā vairoties drosme, milzīgs prieks un brīvības sajūta, lepnums par sevi, ka es varu sākt dzīvot savu dzīvi kā pats gribu, ka es varu būt bagāts un man ir visas iespējas.
Ja maratona sākumā, kad bija meditācija par to, ka vajadzēja iedomāties, ka man nekad nebūs naudas man radās ķermenī ļoti liels saspringums un spriedze, bailes un ķermenis pilnīgi paralizējās, tad šobrīd vingrinājumā par to bomzi man bija miera sajūta un nebija vairs nekādas ķermeņa reakcijas. Likās viss mierīgi. Pilnīgi vēl nobrīnījos, ka ķermenis nekā nereaģē.
No šī maratona guvu apstiprinājumu, ka ar sevi ir jāstrādā un jāinvestē sevī visu mūžu un, ka var izstrādāt/izslēgt negatīvās pārliecības un emocijas sevī, pat kopš būšanas mammas vēderā. Ļoti vērtīgas likās tieši meditācijas, kur es ar savu ķermeni varēju sajust manas ķermeņa reakcijas uz meditācijās minētajām situācijām. Tas šo kursu padarīja praktisku un priekš manis ļoti vērtīgu. Šis kurss ir ļoti dziļš, līdz saknei. Atrod pirmproblēmas, no kurām tālāk jau aug problēmu koks, kas izpaužas visās jomās. Un Iluta ir pastrādājusi un šo sakni katrā tēmā atradusi. Līdz ar to tiek aiztaupīts daudz pūļu un laika, lai cīnītos ar sekām, bet ātri un efektīvi atrasts cēlonis.
Tā kā jau šī maratona laikā esmu ar Ilutas palīdzību daudz ko izmainījis sevī, tad domāju, ka mana dzīve pēc šī maratona uzlabosies, jo pasauli var izmainīt tikai mainot sevi un izmainot sevi saknē, mainīsies arī mana apkārtējā pasaule – daudz!

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Video ieraksti

EUR 69 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu