Mājas Course Grāmata ”Atbrīvošanās”

Grāmata ''Atbrīvošanās''

Grāmata ”Atbrīvošanās”. 
Sevis Apzināšanās Skola piedāvā jums iegādāties praktisku rokas grāmatu, kuras satur sevī teorētisko daļu un dažādas tehnikas. Šī grāmata, pirmkārt, ir domāta tiem, kuri jau ir sākuši aizdomāties par to, kā pašam izmainīt savu dzīvi, par to, kas ir laime un kā justies laimīgam. Šī grāmata jums palīdzēs nedaudz citādāk paskatīties uz dzīvi un uz to, kas tajā notiek.

Šī nav vienkārša grāmata, kuru var lasīt kā romānu. Šī grāmata ir vesels iekšējais darbs ar sevi un tāpēc, es ieteiktu, katru izlasīto vārdu, izjust caur sevi, apzināties tā nozīmīgu, ieskatīties sevī, ieklausīties sevī, salikt katru vārdu ar savas dzīves situācijām. Pierakstīt savas atziņas, atklāsmes, domas. Novērot savas emocijas un ķermeņa sajūtas. Lasīt nesteidzoties un izpildīt visus praktiskos uzdevumus.
Pasūtījuma lodziņā ierakstiet savu adresi.
Pārliecināties, ka informācija ir pareiza. Grāmatas sūtīšu caur “Latvijas Pastu”, Ierakstītā vēstulē – A klase.

Sūtot pa Latviju pasta pakalpojumi no EUR 4.90

Sūtot uz ārzemēm pasta pakalpojumi sākot no EUR 7.50

grāmatas saturs

 

Atsauksmes

Marina Cepulkovska Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Pašlaik lasu Jūsu primo grāmatu “Atbrīvošanās” esmu jau pie beigām. Grāmata smaga,BET,ļoti viegli lasāma un viegli saprotama.
Man ļoti patīk praktiskie uzdevumi,es viņus patiesi pildīju un sapratu ka,vingrinājumi tik tiešām palīdz.
Palidz izdzīvot senus pāri darījumus un pārdzīvojumus.Esmu pat raudājusi pie viena no praktiskiem vingrinājumiem. Grāmata noteikti ir mans palīgs ceļā uz brīvību! Iesaku saviem draugiem un paziņām! Paldies Jums un noteikti iegādāšos pārējās grāmatas!

LASĪT VAIRĀK
Inta Dintere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

LASĪT VAIRĀK
Inga Dobele Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Labdien!
Esmu iegādājusies Jūsu pirmo grāmatu”Atbrīvošanās”. Lasu to lēnām, pārdomāju uzrakstīto, atradu atbildi uz to, kāpēc, ja ikdienā izmanto pozitīvās domāšanas tehnikas, afirmācijas, meditācijas utml, tomēr manī saglabājas smaguma un nomāktības sajūta. Paldies! Ar vingrinājumu palīdzību rokos sevī dziļāk, lai atbrīvotu to smaguma sajūtu:) Paldies!

LASĪT VAIRĀK
Sandra Bimbere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta, grāmata ļoti laba! Neviena lieka vārda! ???? Ak, jā : emotion -> motion – > kustība (enerģijas) ???? Biju jau piemirsusi, ka arī tā var paskatīties. Nu re, vārdiem ir nozīme! Grāmata salika “lietas” pa plauktiņiem. Zemapziņa kā mūsu cietais disks, kuras mērķis ir mūsu izdzīvošana, emocijas kā enerģija, kas dod kustību – vai arī tiek apslāpētas, bet nekur jau nepazūd… Paldies par šo grāmatu, jo konkrēti man tā palīdz sakārtot – cēloņi/sekas, iemesli.

LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka – Niezere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Šorīt pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Esmu ātrlasītāja, esmu izlasījusi daudz grāmatu, un parasti to izdaru vienā vai divās dienās. Šoreiz lasiju lēnām un ar pauzēm, jo gribēju lai katrs tavs rakstītais vārds iziet caur mani un iegūst sapratni. Tu raksti tiešām forši, ar vieglumu, neko nepārspīlējot, neko neizpušķojot. Informāciju pasniedz vienkāršā saprotamā valodā. Nekad un nekur, ne no viena cilvēka, raksta vai grāmatas neesmu dzirdējusi vai lasijusi šādu informāciju. Cilvēki,kas tevi iepazīs pirmo reizi tieši caur grāmatu, būs pārsteigti un noteikti gribēs turpināt darbu ar tevi kopā sevis attiistībai. Lasot jutu tavu klātesamību un pārliecību par katru teikto vārdu. Šī grāmata noteikti nav izklaides vai iedvesmas rituāliem paredzēta kopā ar tasi kafijas. Tas ir reals mācību materiāls darbam ar sevis izzināšanu. Paldies Tev.

LASĪT VAIRĀK
Gunta Millere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta! Vakar saņēmu grāmatiņu! Visu laiku domāju par daudziem notikumiem dzīves laikā, bet īsti nesapratu, kā ar to tikt galā. Grāmatiņā ar tik vienkāršiem paņēmieniem dota izpratne, kā tad sakārtot šos senos un ne tik senos notikumus. Liels prieks par grāmatiņu! Ļoti vērtīga! Paldies!????????

LASĪT VAIRĀK
Nora Biteniece Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Mani vienmēr fascinē Tavs vienkāršais izskaidrojums par lietām, kuras paši esam sarežģījuši līdz apmaldāmies un nespējam atrast izeju. Cik ļooooti vēlamies būt pieauguši, bet savu patieso ”  bērnu” sevī noliedzam! Un, cik superīgi ir atcerēties to sajūtu, kad uz pasauli vari skatīties bez izdomātas ilūzijas, bet ar sirdi!!! Paldies par atgādinājumu, ka manī joprojām mīt tas “bērns”, kuru tik ļoti mīlu. Aptvertas daudzas tēmas, par kurām katrs, ar sevi strādājošais, reiz ir domājis un centies ko darīt. Man patīkTavs stils- tas ir vienkāršs, bet ne prasts. Esmu studējusi filozofiju un zinu, cik ļoti var sarežģīt vienkāršas lietas. Ja grib paspīdēt ar savām zināšanām, viss jau ir atļauts. Bet Tava grāmata varētu būt izmantojama kā rokasgrāmata ikdienai jebkuram lasītājam. Lasīšu vēl un vēl, bet jau ar piezīmēm sev???? Man būtu noderīgi aiz praktiskiem vingrinājumiem kāda balta lapa, kurā šo, to piefiksēt.
 

LASĪT VAIRĀK
Egija Buša Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

”Sveika, Iluta  !!! Pirms 5 min.pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Atdzīšos, lasīju to diezgan ilgi un lēnām – dienām ilgi…Gribēju to visu lēnām “sagremot” vairrākkārtīgi pārlasot atsevišķas rindkopas. 
Šobrīd rakstot, acīs riešas nedaudz asaru, bet esmu droša, ka šīs sajūtas manī raisa pārdomas par iegūto informāciju, kas nāk no tevis. Tu man esi atklājums un man gribas tev ticēt un uzticēties par visiem 100 procentiem. Likās, ka grāmata ir rakstīta tieši man, jo katrs vārds likās zināms un pazīstams. Iluta, tu iedves ticību un cerību sagrautam cilvēkam…Ar lielu apbrīnu novēlu tev turpināt iesākto!!!! Lai tev veicas un izdodas, jo mēs tev ticam !!!!!Ceru, ka mūsu ceļi krustosies turpmāk, nevis ceru, bet esmu droša !!!!! Paldies, tev, par to, ko tu dari !!!!!

LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Ilutiņ, par šo vērtīgo grāmatu. Lasīju ilgi. Apstājos un aizdomājos, tekstu saistīju ar savu dzīvi. Manuprāt, šī grāmata ir dāvana katram, kas izvēlējies personisko izaugsmi savā dzīvē. To var lasīt un pārlasīt, katru reizi atrodot kaut ko jaunu, iepriekšējā reizē nepamanītu.
Šī ir īsta mācību grāmata ceļā uz savu iekšējo pasauli, pārejot uz jaunu dzīves līmeni. Grāmatas saturs paver durvis uz jaunām iespējām kā attiekties pret notikumiem savā dzīvē, kā veidot saskarsmi ar citiem cilvēkiem, kā dziedināties un būt veselam, kā justies laimīgam un piepildīt sevi ar enerģiju dzīvei. Grāmata palīdz saprast un redzēt sevi citādāk kā audzināja vecāki un kā mūs mācīja skolā. Dotie vingrinājumi palīdz kļūt  patiesam ar sevi, pieņemt sevi. Sākt dzīvot apzinātāk. Jau tagad iesaku draugiem to izlasīt un pārdomāt.
Novēlu tev panākumus un turpināt šo formātu – grāmatas veidā, dalīties ar savām atziņām un pieredzi.
 

LASĪT VAIRĀK
Ivonna Grigone Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Izlasiju grāmatu “Atbrīvošanās” gribu pateikt paldies Ilutai jo pēc grāmatas izlasīšanas skatos uz pasauli mazliet savādāk! Centos grāmatu lasīt łoti lēnām lai saprastu un iedzilinātos tajā izlasot to parādās taka stimuls iet uz priekšu un uzskati mainās! Es noteikti ieteiktu izlasīt grāmatu ikvienam. Paldies

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Izmērs:14x20cm, cietajos vākos, ar plēvotu (laminētu) glancētu vāku.
EUR 14.00 + 4.90 pasts Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu