Mājas Course Ēna-iepazīšanās ar sevi

Ēna - iepazīšanās ar sevi

11 terapeitisku  nodarbību  kurss 

Ielūdzu tevi uz Transformējošu kursu ”’Ēna – iepazīšanās ar sevi’’.
Vienpadsmit nodarbību kurss video ierakstu formātā.
Vienas nodarbības ilgums 3-4 stundas.

Mūsu personība ir daudzšķautņaina. Un mēs kaut ko pieņemam sevī, ar to lepojamies un pārraidām pasaulei, bet par kaut ko kaunamies sevī, noliedzam un slēpjam ēnā, zemapziņā. Patiesībā šajā brīdī mēs atsakāmies no sevis, ieslēdzot daļu sevis būrī.

Katrā cilvēka ir bailes būt noraidītam, nemīlētam, nenozīmīgam vai neatzītam. Mēs baidāmies izcelties no pūļa: neatbilst noteikumiem un sabiedrības normām, cerībām un vecāku projekcijām. Saplūstot kopā ar bailēm, būt tāds, ne kā visi citi, mēs esam pazaudējuši savu unikalitāti un īpatnību. Mēs esam atteikušies no sevis izdzīvošanas….ar savu ēnu mēs maksājam par mīlestību.

Kādreiz mūsu senči upurēja savas vēlmes, cerības un mērķus, pieņemšanas un atzinības vārdā. Viņi izvēlējās dzīvot ne savu dzīvi un šis scenārijs pārgāja mums mantojumā. Mums ir bailes izpausties, būt par sevi, dzīvot sev. Mēs nobloķējam savā ķermenī enerģiju, lai paliktu dzimtas sistēmā.

Diemžēl, pareizāk sakot, par laimi, mēs nevaram sevī iznīcināt to, kas mums ir dots. Tāpēc mūsu ēna no dzīlēm kontrolē mūsu dzīvi, veido notikumus, lai tiktu atpazīta un ieņemtu savu īsto vietu.

Atlaid to, un dzīve dzirkstīs jaunās krāsās. Tu sajutīsi brīvību, spēku dzīvot savu dzīvi, enerģiju sasniegumiem, sapratīsi, kas tu esi un sapratīsi, ka esi skaista savā unikalitātē un oriģinalitātē.

Ir pienācis laiks atbrīvot apspiestos resursus. Ir pienācis laiks izpausties.

Kādi ir plusi, kad cilvēks sāk strādāt ar savu Ēnu? 
— Dzīves kvalitāte kļūst labāka.
— Jūs biežāk jūtāties pats.
— Stresa izturība paaugstinās.
— Jums vairāk neliekas, ka jūs nedzīvojat savu dzīvi.
— Pieaug dzīves enerģija.
— Uzrodas sen aizmirstais prieks.
— Cilvēki pārstāj jūs tracināt.
— Atgriežas libido.
— Jūs iznākat no trauksmes un depresīva stāvokļa.

Kas būs šajā kursā?
Terapeitiskās izstrādes un dažādi terapeitiskie vingrinājumi, lai atrastu un izstrādātu savas ēnas, kā rezultātā cilvēks sāk just sevi, dzīves garšu un brīvības sajūtu.

Ko tu uzzināsi no šī kursa?

 • Psihes funkcijas veidošanās pamati.
 • Emocionālās traumas veidošanās pamati.
 • Ēna – kā tā uzrodas un izpaužas.
 • Kāda trauma ir ielikta ēnā.
 • Iepazīšanās ar savu ēnu.
 • Ēnas aspekti dzimtā un ģimenē.
 • Nauda un sekss: kā tie ir saistīti ar ēnu.
 • Psihosomatika: simptoms un ēna.
 • Ieskaties beidzot tajā, ko tu nevēlies redzēt. Atver Pandoras kasti.

Pēc kursa:

 • Tu jutīsies kā vesels cilvēks, sapratīsi savu patieso “es”,
 • atbrīvosi milzīgu daudzumu resursu, kas slēpjas “ēnā”,
 • sapratīsi, kāpēc tavā dzīvē nemitīgi uzrodas cilvēki un notikumi, kurus tu nevēlies apzinātā līmenī,
 • noskaidrosi iemeslu savam aizkaitinājumam pret citiem cilvēkiem un pārtrauksi to just,
 • redzēsi, kā tu atšķiries no citiem cilvēkiem, un pieņemsi savu unikalitāti.
 • Sāksi darīt to, ko tik ilgi esi atlicis.
 • Pārstāsi kaunēties no sevis, bet izpaudīsi sevī visā krāšņumā.
 • Atbrīvosies no liela baiļu daudzuma.
 • Dzīvosi brīva un pieauguša cilvēka dzīvi.

Ar kādu sindromu slimo lielākā Latvijas sabiedrība? Ar kautrības sindromu, kaunu, kaunu no sevis, nespēju sevi izpaust un prezentēt, ar aizliegtu spēju – iet, ņemt, uzvarēt, radīt, rādīt un izpaust sevi. Daudzi cilvēki slēpj, ko viņi patiesībā jūt.
Visas šīs īpašības ir apspiestas, jeb izstumtas ēnā. Ja tās iznestu ārā, ļautu tām caur tevi darboties, zeltu un plauktu netikai tu, bet arī visa valsts. Lai no šī sindroma atbrīvotos ir jāatbrīvojās no tiem aizliegumiem, kuri dzīvo mūsu zemapziņā un kolektīvajā zemapziņā.

Kā atbrīvoties?
Viens no variantiem (ja līdz šim neesi atradis neko labāku) caur manis izveidotu kursu ‘’Ēna – iepazīšanās pašam ar sevi’’.
Uzreiz pasaku, ka šis prieks nav lēts, bet tas ir ļoti vērtīgs. Ieguldītā summa ne tikai dubultosies, bet tā būs vispār neaptverama, jo cik maksā iznākt ārā no cietuma? Cik maksā brīvība, kuru tu iegūsi, kad atbrīvosi sevi no tām pārliecībām, uzskatiem un scenārijiem, kuri tevi tur tajā cietumā, kuru tu sauc par savu dzīvi.
Atslēga no šī cietuma durvīm ir pie tevis. Es tev tikai parādīšu, kur tā ir.
Uzdāvini sev šo dāvānu jau tagad.


Nodarbību saturs (procesā): 

1.nodarbība

 • Ēnas anatomija.
 • Veidi, kā atrast ēnu.
 • Praktiski un terapeitiski uzdevumi.

2.nodarbība

 • Psihoemocionālā un psihoseksuālā attīstība pēc Z.Freida teorijas.
 • Terapeitiski uzdevumi un izstrādes.

3.nodarbība 

 • Psiholoģisko traumu izveidošanās iemesli.
 • Aizsardzības mehānismu veidošanās.
 • Cilvēka psihes attīstības fāzes un kā tās ietekmē viņa dzīvi.
 • Terapeitiskie uzdevumi un izstrādes.

 

4.nodarbība 

 • Pretestības un psiholoģikso projekciju tēma.
 • Terapeitiskie uzdevumi un izstrādes.

5.nodarbība

6.nodarbība

7.nodarbība

8.nodarbība

9.nodarbība

10.nodarbība

11.nodarbība 

 

 

Nodarbību ieraksti būs pieejami 4 mēnešus no kursa sākuma datuma, ar iespēju pagarināt piekļuvi. 

Atsauksmes

Liene Poriete Par kursu Ēna-iepazīšanās ar sevi
1. Kāpēc pieteicies uz šo kursu?
Skatoties uz savu karjeru un darba dzīvi sapratu ka kaut kas iet pa riņķi un tas ir jāizbeidz. Visu laiku it kā pati no sevis un to ko spēju bēgu prom. Nespēju visu ko zinu izmantot darba dzīvē un nemitīgi kaut ko gribēju piemācīties klāt vai pārmācīties. Manī iekšā ir tik daudz potenciāla, bet es viņu neizmantoju. Nemitīgi gribējās tieši to, kur man nav nekādās izglītības vai pieredzes. Man bija ļoti grūti iegūt darbu un saņemt par to samaksu. Vistrakāk bija pirms 4 gadiem, kad man piedāvāja darbu, bet aizejot parakstīt līgumu, man saka ka tā būs 3 mēnešu prakse. Tas bija mans atsitiena punkts, kur sapratu w*t*f*, kas te notiek? Kā no šī karuseļa lai tiek ārā?
2. Kas bija pats vērtīgākais? Ar ko aiziesi no šī kursa?
Iemācīties “atkost” par ko ir mani trigeri. Paskatīties uz sevi no citas perspektīvas. Izbeigt tēlot labo, jauko meiteni, bet mācēt izlādēt visu sakrāto agresiju. Pieņemt, jā tas ir par mani. Īpaši, gribas teikt visu, bet gan jau vēl kaut kas ir palicis neatklāts, visu kas krīt uz nerviem mammā. Caur video varēju rotaļīgi izspēlēties un laist vaļā. No šī kursa aizeju ar lielāku sapratni, ticību un mīlestību pret sevi. Atziņu, ka es pati gribu, lai mani atraida un darīšu visu, lai tas notiktu. Ka mana drošības sajūta ir pilnīgs haoss un tādēļ es vienmēr esmu šajā stāvoklī un šādā vidē. Visiem visa pietiek, konkurence nepastāv.
3. Kādu rezultātu ieguvi jau kursa laikā?
Pie viena uzdevumu atbilde bija ar “labvēlību”. Sākumā šķita, bet es jau vienmēr cenšos izturēties pret visiem ar labvēlību?! Bet pēc šī aizejot uz darbu sapratu, jā kaut kas ir mainījies, labvēlība, kas tagad nāk caur mani pie kolēģiem iet caur sirdi, tā ir patiesa.
Vasarā beidzās viens projekts un es domāju, nu nē, es ar viņām vairs kopā nestrādāšu. Mani trigerēja pārāk 2 kolēģes. Oktobrī uzņēmos pie viņām jaunu projektu un šie trigeri bija pagaisuši. Nespēju ņemt un ņemt pieredzi no viņām.
Rudenī biju pieņēmusi, ka mācīšos tālāk digitālo projektu jomā, bet nu tā baigi jau mani uz turieni nevelk. Man patīk labāk strādāt projektos, kas saistīti ar cilvēkiem un jaunu stratēģiju attīstību. Pirms gada bija izrakstīts viens darbs uz kuru nepieteicos, nobijos. Janvārī es veikšu šo darbu, kamēr mana kolēģe ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Ja sākumā man teica, ka sākšu ar 20%, tad 70% un tikai ar Martu viņiem ir nauda 80%, tad īsi pirms svētkiem man paziņoja, ka varēšu jau no janvāra strādāt 80%.
Mana organizācija, kurā darbojos brīvprātīgi piedāvāja man vadīt noslēguma pasākumu un minēja, ka šis darbs būs atmaksāts, nepateica cik. Domāju būs simboliska samaksa, tomēr uz ziedojumiem balstīta organizācija. Pirms svētkiem noskaidroju, ka tā būs normāla tirgus cena par padarīto darbu.
Iegūt samaksu un iegūt tik cik vēlos priekš manis ir lielākais sasniegums manam infiniv loop par mūždien mazākiem ienākumiem, kuru izdevās izstrādāt.
4. Vai Tavas cerības tika attaisnotas?
Viņas tika pārspētas. Mindblowing bija šis kurss.
5. Kam un kāpēc Tu ieteiktu šo kursu?
Tiem, kuriem ir sajūta: iekšā ir bet uz āru nenāk un tas jau gadiem. Kam gadu no gada atkal un atkal notiek situācijas, kur padomā: nu kas atkal te notiek! S*t
LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

PILNAIS

EUR 480 Pirkt

APMAKSA PA DAĻĀM

Otra daļa pēc otrās nodarbības
EUR 240 Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu