Mājas Course Dzīves pārmaiņu meistarklase

Dzīves pārmaiņu meistarklase

 8 video nodarbību ieraksti.  
 Šī meistarklase ieliks pamatus dzīves pārmaiņām, ja Jūs iznāksiet ārā no ikdienas rutīnas, un ar skaidru skatienu paskatīsaties, kam Jūs tērējat savas dzīves enerģiju. Saņemtā informācija var izmainīt domas, kuras uz visiem laikiem izmainīs Jūsu dzīvi.

Šī meistarklase būs noderīga jums, ja jūs vēlaties uzzināt:

 • Kas ir tie šķēršļi, kuri neļauj jums būt laimīgiem?
 • Kādas pārliecības jums traucē sasniegt panākumus dzīvē? 
 • Jums ir nepieciešama jauna iedvesmas porcija un motivējoši padomi
 • Jūs vēlaties apzināties atkārtojošos situāciju iemeslus
 • Meklējat balansu sevī un apkārtējā pasaulē, bet nezinat, kā to izdarīt
 • Plānojat pārrakstīt savas nākotnes scenāriju
 • Vēlaties iegūt enerģijas lādiņu, noteikt savas proritātes un sākt rīkoties – atjaunots un apspārnots!

Mēs sevī krājam patīkamu un nepatīkamu pieredzi, ar kuru mums nākas dzīvot, rēķināties un nest caur dzīvi, un dažreiz neapzināti arī savā nākotnē. Dažreiz mūsu ”krājumi” pārvēršas aizsprostojumos un neļauj mums pāriet nākamajā līmenī. Kas ir tas, kas mūs kavē?Tie ir četri kanāli, caur kuriem mēs saņemam enerģiju. Ja tie ir aizsprostoti, tad arī mūsu pašsajūta ir slikta..  
Atslēdziet savu neapmierinātības mehānismu un pārejiet iedvesmas režīmā. Veiciet pirmos soļus pretim izmaiņām un novērtējiet savus spēkus. Noņemiet spriedzi dvēselē un sajūtieties daudz labāk. Saņemiet vienkāršas un efektīvas metodes darbam ar sevi. Pārrakstiet savu dzīves scenāriju un atrodiet maršrutu tālākai attīstībai. Sajūtiet dzīves garšu! Šī ir iespēja, kura pati dodas Jums rokā. Tveriet to! Veiciet pirmo soli! 

Kursā jūs uzzināsiet

 

 • Kādas destruktīvas programmas atņemJūsu enerģiju un kā to izlabot;
 • Kā atbrīvoties no bailēm;
 • Kā pārrakstīt savu dzīves scenāriju;
 • Tehnika destruktīvo pārliecību meklēšanai 
 • Kā novākt blokus, kuri traucē realizēt Jūsu potenciālu;

 

 • Kas ir aizsardzības reakcijas;
 • No kā tās mūs pasargā;
  Aizsardzības reakciju struktūra;
 • Kā doma pārvēršas realitātē;
 • Kā apzināties savas vēlmes un iekšējo potenciālu;

Jūsu ieguvums no šī kursa 

Iegūsiet citu pasaules redzējumu un savas patiesās būtības apzināšanos. Reālais iemesls vienmēr ir zemapziņā. Ir nepieciešams tikai atbrīvot to, kas gadiem tika nobloķēts un Jūs zināsiet kā to izdarīt. Kad zemapziņas bloki ir novākti – problēma atrisinās.

Atsauksmes

Mairita Bērziņa Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase

Sveika, nemācēju uzrakstīt īsāk. Viss likās svarīgi, jo mani ieguvumi ir milzīgi. Es esmu pateicīga dzīvei, ka man tika dota iespēja satikt kursa vadītāju Ilutu Repuli individuālajās terapijās, kurās ,,piedzimu no jauna”. Ka varu apgūt šīs vērtīgās zināšanas psihosomatiskā un pielietot savā dzīvē. Esmu ieguvusi spēku jaunai dzīvei bez aizvainojumiem, esmu pateicīga Ilutai par pieredzi, ko guvu no viņas gan terapijās, gan psihosomatiskas kursā.

Psihosomatikas kurss mainīja manus priekšstatus par cilvēka veselību, par slimībām par 1800. Ieguvu zināšanas, kuras sniedz netradicionālu skatījumu uz cilvēku, uz cilvēka dzīvi. Uzzināju, cik ļoti cilvēka veselība ir saistīta ar attieksmi pret dzīvi, pret notikumiem dzīvē. Cik ļoti bērna audzināšana, ģimenes tradīcijas, dzimtas tradīcijas, sabiedrībā pieņemtie stereotipi spēj ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Man šis kurss atvēra acis uz savu iekšējo pasauli, palīdzēja saprast, ka bez ārējās pasaules eksistē dziļa un interesanta iekšējā pasaule. Kursā katra nodarbība sniedz ārkārtīgi vērtīgas, dziļas un plašas zināšanas saprotamā, vienkāršā valodā.

Katrā nodarbībā ir piedāvāti bagātīgi papildmateriāli zināšanu apguvei, dažādi darba instrumenti, lai ieskatītos dziļāk sevī, savos zemapziņas procesos. Esmu kļuvusi brīvāka, vairs nesatrauc daudz kas kādreiz likās ,,traģiski”, pamazām izeju no konservatīvas pieejas dzīves situācijās. Kļūst vieglāk dzīvot, pieņemt šo pasauli kāda tā ir, vērot bez vērtējuma: labi slikti. Jo ,,slikti” parāda virzienu attīstībai. Visas meditācijas, kuras izgāju kursa laikā ir ļoti spēcīgas, īpaši par vecākiem. Tās laikā sajutu vecāku mīlestību, kura tika nodota man, lai es ar to varētu dalīties. Mani šis kurss iedvesmo pilnveidoties, neapstāties attīstībā, paaugstināt uzvedības apziņas līmeni.

Galvenais mans ieguvums ir atgūtā prasme just ķermeni un ļaut emocijām plūst, nepretoties tām. Ļaut visam būt, kas ir manī un kas notiek pats no sevis, dzīvot šeit un tagad.
Domāju, ka ļoti derētu iepazīties ar šo kursu tiem, kas nolēmuši iziet individuālās terapijas. Būtu vēlams zināt par emocionālajiem konfliktiem, kuri izveidojuši ķermenī problēmu, būtu vēlams zināt dabas bioloģiskos likumus un ,,slimību” fāzes.”

LASĪT VAIRĀK
Vija Dišlere Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase

Liels paldies par kursu “Dzīves pārmaiņu meistarklase”.  Daudz vielas pārdomām un sevis analizēšanai. Man arī ir tā problēma, ka prāts dominē un visu ko vērtē. Man stingri jāpiestrādā, lai visu novadītu emociju līmenī. Man noderēja tēma par situācijas pieņemšanu un samierināšanos ar esošo situāciju, ka tas ir jāizdara, jāpieņem sevi vissliktākajā versijā, lai varētu sākt pārmaiņu ceļu. Patika par “dzīves misiju”, par “degustēt dzīvi”, par “ieslēgt apzināšanos”, par ‘sociālais tonis” (man ļoti aktuāli), patika salīdzinājums ar mašīnu (prāts- šoferis, emocijas- ātrumkārba, ķermenis- māšīna) un vēl daudz kas cits. Meditācijas laikā, ceļojumā uz jūru, gan es aizmigu sēšot krēslā (pirmo reizi mūžā krēslā aizmigu), paspēju vien iebrist jūrā un viss, prāts atslēdzās – palika tikai patīkama pēcsajūta. Paldies par šo kursu.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase

Šis vebinārs bija tāds ļoti labs kopsavilkums un izcēla pašu galveno,kas katram būtu jāzina,lai varētu sākt dzīvot labāk un apzinātāk. Manī atsaucās tas,ka lielākā daļa cilvēku nemāk un nezina,kā ir izdzīvot dzīvi,bet gan reaģēt uz notikumiem savā dzīvē. Pieķēru arī sevi pie tā,ka mēdzu vēl iedalīt,kas ir slikts un,kas ir labs.Tas ir tā iesakņoties,ka pat brīžiem nepamanu,ka aiziet automātiski.Ik uz soļa var satikt cilvēkus,kas neatlaidīgi uzspriež savu variantu kā pareizo. Atziņa,ka mēs paši nosakām to cik veci vēlamies justies. Papildus bija ļoti noderīgi izlasīt,kas ir mīti par emocijām.Kā emocijas mūs ietekmē,lai sasniegtu vēlamo rezultātu.Cik liela loma emocijām ir dzīvē-adekvātām un apspiestām.Pie kā katrs no emociju veidiem mūs var novest.Palīdzēja izprast,kas ir instinkti un kā tie darbojas.Kā mēs iekšēji baidāmies no sevis visu laiku mānot sevi.

LASĪT VAIRĀK
Citas atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

8 nodarbību ieraksti

8 ieraksti + papildu materiāli (pdf).
79 EUR Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu