Mājas Course Atbrīvošanās. Otrā grāmata

Atbrīvošanās. Otrā grāmata.

Grāmata ”Atbrīvošanās. Otrā grāmata”. 
Šī grāmata ir veltīta praktiskiem uzdevumiem, kuri palīdzēs jums justies arvien labāk un labāk. Esmu ielikusi to informāciju, ar kuru dalos savus skolas kursos. Galvenokārt šī grāmata sastāv no dažādām tehnikām, kuras palīdz atrast atbildi uz jautājumu “Ko darīt?” Šo grāmatu es ieteiktu iegādāties kā zāles dvēselei. Pie šīs grāmatas es esmu piestrādājusi ļoti, loti akurāti, lai to būtu patīkami baudīt no visām pusēm – gan satura ziņā, gan arī dizainiski.Šajā grāmatā es esmu ielikusi milzīgu daudzumu dažādu tehniku, kuras pielietojot, tu kļūsi arvien brīvāks savā izpausmē un darbībā.

Grāmata “Atbrīvošanās. Otrā grāmata” sevī ietver dažādas tehnikas darbam ar iekšējiem pārdzīvojumiem. Ar šīs grāmatas palīdzību jūs varēsiet izstrādāt savu emocionālo fonu, izjūtot dažādu emociju gammu caur sevi, vingrinājumā “Emociju skala”. Šis vingrinājums jums sniegs, varbūt vēl nepieredzētas sajūtas.Saņemsiet tehniku, kura palīdzēs izstrādāt reakcijas, kuras jūs nespējat kontrolēt, un tās It kā notiek pašas no sevis (bļauju, dusmojos, apvainojos). Saņemsiet tehniku darbam ar savu “negatīvo” īpašību pieņemšanu. Tehnika “Emocionālais šablons” izvedīs jūs cauri visām dzīves situācijām, kuras ir saistītas ar jūsu šodienas pārdzīvojumiem un jūs apzināsieties, kur jūsu pārdzīvojumiem ir sākums.

Šī grāmata kļūs par jūsu rokasgrāmatu un palīdzēs uzturēt jūsu emocionālo stāvokli, jums komfortablā stāvoklī. Šo grāmatu varētu arī nosaukt par “psihiskās veselības aptieciņu”, kurā “zāles” ir dažādas tehnikas un instrumenti darbam ar diskomforta sajutām.

 

Kā pasūtīt grāmatu?
Pasūtījuma lodziņā ierakstiet savu adresi. Pārliecināties, ka informācija ir pareiza. Jums uz e-pastu atnāks rekvizīti. Veiciet apmaksu un gaidiet pasta ziņojumu. Grāmatas sūtīšu caur “Latvijas Pastu”, Ierakstītā vēstulē – A klase.

Sūtot pa Latviju pasta pakalpojumi no EUR 3.50

Sūtot uz ārzemēm pasta pakalpojumi sākot no EUR 6.50

Pirmo grāmatu var iegādāties šeit 

Atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Cietajos vākos, ar plēvotu (laminētu) glancētu vāku.

EUR 12.99 + 3.50 pasts Pirkt

Padalies ar draugiem

Uz augšu