KURSI UN GRĀMATAS

Šajā sadaļā tev atveras ieeja jaunā pasaulē! Tu ieraudzīsi visu pavisam citā gaismā, apgaismojot savu ceļu ar jaunām un noderīgām zināšanām, dziļi izstrādājot savas dzīves galvenās jomas. Ar šo kursu palīdzību tu piedzīvosi tās pārmaiņas, kuras jau sen vēlējies piedzīvot. Ja tev ir vēlme izzināt sevi vairāk un apzināties savas dzīves scenāriju, tad esi laipni aicināts izvēlēties kādu no “Sevis Apzināšanās skolas” tālmācības kursiem. Skolas kursi ir izveidoti tā, ka visas nepieciešamās zināšanas par cilvēka un pasaules uzbūvi ir apkopotas vienuviet. Tavā rīcībā ir dažādi kursi, grāmatas, meditācijas, interesantas un unikālas metodes. Apmācības notiek tev piemērotā laikā, tempā, režīmā, no jebkuras vietas pasaulē, viena gada garumā. Pielietojot šīs zināšanas, tu pakāpeniski saņemsi atbildes uz saviem visdziļākajiem jautājumiem. Apmācībās iegūtā informācija, zināšanas un prasmes sniegs iespēju dzīvot daudz brīvāku, interesantāku un bagātīgāku dzīvi. Pilnveidojieties kopā ar “Sevis Apzināšanās skolu”!
Uz augšu