Mājas BIBLIOTĒKA VEĢETATĪVĀ DISTONIJA Panikas lēkmes – mani novērojumi.

Panikas lēkmes – mani novērojumi.

Es vēlos ar jums padalīties par maniem novērojumiem attiecībā par panikas lēkmēm. Iemesliem un risinājumiem.
Kam ir raksturīgas panikas lēkmes? Protams, ka ‘’labiem puisīšiem un meitenītēm’’. Tiem, kuri ir ērti apkārtējiem, pareizi uzvedās, un galvenais: kautrīgi.

Un no šī izriet, ja cilvēks iekšēji ir pieņēmis ‘’lēmumu’’ neizpaust sevi, nekādas savas emocijas, tad pilnīgi iespējams, ka dzīves laikā viņam sāksies panikas lēkmes.
Cilvēkam ir bailes no pārmaiņām. Un ne tik daudz no ārējām pārmaiņām, bet no tām pārmaiņām, kuras aizskar cilvēka sajūtas un pašu cilvēku. To, kur viņam nāksies mainīties (pat, ja tas ir uz labo pusi).

Pārspīleta kontrole arī var novest pie panikas lēkmēm. Cilvēkam ir svarīgi valdīt pār savu pasauli. Padarīt to’’kvadrātainu’’. Ja tas nenotiek, tad nākotnē iespējama panikas lēkme. Šie cilvēki cenšās būt ‘’patīkami’’ apkārtējiem. Viņi cenšās būt labi, un viņiem tas izdodās.

Kā viņiem nav, tā ir iespēja būt pasaulē, kurā nekas tuvākajā laikā neizmainīsies. Kur nevajag izpaust savas negatīvās emocijas. Parādīt, ka ir kāds, kuru viņi šajā pasaulē nemīl un neieredz, parādīt kādu, kurš pret viņiem ir slikti izturējies.
Kāpēc viņi tik ļoti cenšas būt labi? Kāpēc viņi slēpj to, ka kāds viņiem ir kaut ko sāpīgu nodarījis? Iemesls – iebiedēšana no agresora puses un cilvēks nolemj klusēt. Vai arī klusē, jo nespēj izpaust nekādas sajūtas.

Šie cilvēki it kā sevī ir uzbūvējuši pasauli, kurā viņiem neko nevajag mainīt. Tā ir kā tāda kaste, kurā viņi var dzīvot. Problēma ir tajā, ka tā kaste peld pa dzīvas jūras viļņiem un atrasties tajā kļūst arvien nepatīkamāk, tāpēc, ka to pastāvīgi šūpo un mētā. Šo jūru var attiecināt uz zemapziņu, kurā ir visas tās emocijas, kuras nedrīkst izpaust. Ja cilvēki dzīvotu tikai apziņā, tad tā arī viss paliktu. Zemapziņa ir dauz senāka un tai piemīt milzu spēks. Lai arī ar apziņu mēs spējam daudz ko mainīt.

Lai strādātu ar panikas lēkmēm, jums ir jābūt gataviem kļūt par ‘’sliktiem’’. Jums ir jābūt gataviem dot vairāk brīvības sevis izpausmei. Jums ir jābūt gataviem atbrīvot vairāk vietas savai dzīvei.

Iluta Repule – psihosomatikas terapeite

Pastāstiet par šo arī citiem!

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

2 Comments

IEVA

Ja, tik precīzi un reizē arī tik baisi. Jo laikam vislielākās bailes rada sevis ne iepazīšana.


01.05.2019 at 13:03
Ilze

Cik viss ir pareizi pateikts!


24.03.2019 at 21:45

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu