Mājas BIBLIOTĒKA Slimība – ceļš pie sevis.

Slimība – ceļš pie sevis.

Mēs tik ļoti baidāmies pieskarties saviem dziļumiem, ielūkoties sevī, sajust sevi. Mēs bēgam visos iespējamajos veidos, lai tikai nepagrieztu seju pret sevi. Mēs sevi vainojam par daudz ko, mēs izjūtam kaunu par savām vēlmēm.

Mums neviens nav iedevis instrukciju pie piedzimšanas – kā dzīvot, kā justies laimīgiem. Mums iedod instrukcijas, kā lietot datorus, mašīnas, bet iepazīt sevi un to, kā mēs funkcionējam, tam mums neviens nav devis norādes. Tam mums ir domāta dzīve, mūsu ceļš, ko ejam. Viss notiek dzīves ceļā. Viss notiek ejot. Tāpēc, ka ceļam nekad nav beigu, un zem šī ceļa – tur ir slimības, un slimības mūs atved atpakaļ pie sevis. Jūs esat šodien šeit, jo jūs jau zināt daudz ko, jums jau ir daudz pieredzes. Bet jūsu fiziskie simptomi liek jums saprast,ka jūs daudz ko nezināt par savu ķermeni. Jums ir daudz zināšanu par visām citām lietām, bet par savu ķermeni, templi, kurā jūs dzīvojat, jūs maz ko zināt.

Es esmu laimīga, ka iepazinu sevi tieši caur saviem simptomiem. Simptomi man palīdzēja sajust sevi, iepazīt sevi. Individuālā terapija palīdz ieklausīties sevī, palīdz ieiet sevī, sajust sevi. To, ko jūs neesat darījusi gadiem – ieskatījusies sevī. Un atklāt sevī to vietu, kura neko nezina par slimību. Kura nezina par problēmām, par konfliktiem. Vietu, kura ir ļoti dziļi jūsos. Vietu, kur ir paslēpts jūsu iekšējais noslēpums. Kā nokļūt līdz šai dziļākajai vietai un pieņemt? Bet pieņemt – ko?

Ja jums ir kāda slimība, tātad tam ir nozīme. Ja jūs cīnāties pret slimību, tas nozīmē, ka jūs cīnāties ar sevi – cīnāties pret savu ķermeni, cīnāties pret savu zemapziņu. Vai jūs joprojām vēlaties būt sev ienaidnieks? Vai labāk jūs izvēlēsieties sadraudzēties ar sevi un ar dzīvi?

Interesantāk ir draudzēties ar dzīvi, nekā dzert antibiotikas, bet tā ir jūsu izvēle, ko un kā jūs darāt. Viss ir par to, lai jūs atvērtu sevī savu “melno kasti”- tai kastē ir jūsu ķermeņa simptomi. Simptoms mums ļauj sarunāties ar mūsu zemapziņu. Dažreiz mēs dzirdam lietas, kuras mēs nevēlamies dzirdēt. Tādēļ mēs nolemjam aiztaisīt ausis, lai nedzirdētu taisnību paši par sevi. Mūsu ķermenis spēj darīt fantastiskas lietas….ieklausieties tajā… 
Mūsu ķernenis spēj darīt fantastiskas lietas. Kāds ir slimības mehānisms? Kas ir tas, ko mēs vēlamies izmainīt? Ja mēs pieturēsimies pie vienādiem rīcības šabloniem, mēs saņemsim vienu un to pašu rezultātu. Un, ja mēs uzturēsim to pašu uzvedības modeli, mēs dabūsim tādas pašas sekas.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu