Mājas BIBLIOTĒKA PSIHOSOMATISKIE SLIMĪBU IEMESLI Veselā garā – Vesela miesa

Veselā garā – Vesela miesa

Zem jebkuras slimības vienmēr ir kāds stāsts, kāds neizdzīvots pārdzīvojums, kuru cilvēks neapzinās. Kamēr šis pārdzīvojums netiks atrasts, netiks izrunāts, netiks izstrādāts, netiks iznests no zemapziņas uz apziņu, kamēr šīs stāvoklis pastāvēs, tikmēr mēs slimosim un slimosim… Un medicīniskais risinājums mums īpaši nepalīdzēs. Mēģināsim izprast slimības “ieslēgšanas” un norises procesu. Iespējams, tas Jums palīdzēs izprast daudzas problēmas Jūsu ķermenī un dzīvē.

Tad, kad mēs atrodam pašas slimības “ieslēgšanas” mehānismu, kad to iznesam apzinātajā prātā, tad slimība pazūd, jo tā vairs nav nepieciešama mūsu izdzīvošanai. Ļoti daudzi cilvēki nenodarbojas ar sevis apzināšanās praksi. Viņi vienkārši šos pārdzīvojumus gadiem ilgi krāj, un tad, kaut kad pirmspensijas vecumā vai pat ātrāk, cilvēki sāk slimot, un pie tam viņi var sākt slimot ar jebko. Cilvēks gāza un gāza iekšā ķermenī visādus stresus, ķermenis kaut kā mēģināja ar to tikt galā, līdz beigās jau sāka iet pāri malām, un cilvēks saslima.

Ar ko mēs strādājam? Tā nav apziņa jeb domājošais prāts, kur mēs iesim meklēt atbildi, jo tad būtu ļoti viegli atrast atbildi un cilvēki neslimotu. Ja mēs varētu pateikt savai apziņai, lai tā sūta signālu ķermenim, lai tas izdziedinās, tad tur nebūtu slimības. Tātad iemesls nav mūsu apziņā, atbilde nekad nav tur. Atbilde vienmēr ir dziļāk, – tā ir mūsu zemapziņā. Ja jums ir vēlme:

  • iepazīt sevi dziļāk,
  • vēlme uzzināt fizisko simptomu sakni,
  • vēlme palīdzēt sev un saviem tuviniekiem,
  • vēlme iegūt unikālas metodes darbam ar psiholoģiskiem stāvokļiem,
  • iemācīties kļūt pašam sev par dziednieku,
  • pārstāt tērēt naudu nepārtrauktiem ārstu apmeklējumiem un zāļu iegādei,
  • vēlme nomest dažus liekos kilogramus, tad es jūs uzaicinu uz kursu  Psihosomatikas Skola 

Jūs teiksiet: '' Man ir grūti atrast naudu, lai pievienotos programmai šo svētdien. Es pievienošos vēlāk.'' Es Jūs ļoti labi saprotu, man arī ir bijusi tāda situācija, kad nav naudas. Bet no otras puses, es arī atceros situācijas, kad lielākā mana ienākumu daļa aizgāja tieši uz medikamentu iegādi. No pastāvīgiem stresiem, pastāvīgā noguruma sajūtas un citiem ''priekiem'', mēneša laikā savācās kārtīga summa, bet veselāka es no tā vienalga nekļuvu.

Mēs tērējam un tērējam, bet vienalga nekas nemainās. Varbūt ir pienācis laiks investēt tā, lai pārtrauktu šo apli, skrienot uz aptieku pēc zālēm, tikko kā kaut kur iesāpās?  

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu