Mājas BIBLIOTĒKA PSIHOSOMATISKIE SLIMĪBU IEMESLI Slimības neapzināts izdevīgums

Slimības neapzināts izdevīgums

Slimības nemēdz būt nejaušība, tās neizsauc vienkārši vīrusi, tās nerodas no nepareizas diētas.  Cilvēka veselība pirmām kārtām ir atkarīga no viņa prāta un emocionālā stāvokļa.  Sevis Apzināšanās Skolā strādā ar cilvēka iekšējo stāvokli un tiem iemesliem, kuri ir izveidojuši slimību, un tas var palīdzēt daudz vairāk nekā tikai medikamentu lietošana. 

Slimība – tas ir vienkāršs ziņojums no sevis par sevi.  
Šis ziņojums patiesībā izpaudās jau daudz agrāk, citādākos veidos, tikai cilvēks to ignorēja. Ja cilvēks turpina ignorēt šos ziņojumus, tie kļūst spēcīgāki, rupjāki, skaļāki, līdz  pārvēršas ķermeniskās sajūtās – slimībās. Ja cilvēks vēl joprojām turpina ignorēt šos ziņojumus, slimības saasinās. Šo aizslēgto apli var pārtraukt tikai tad, kad cilvēks apzinās, ar kādām domām ir saistīta šī slimība. 

Slimība – kā neapzināts izdevīgums.
Iesaku izpildīt vienu vingrinājumu, kurš palīdzēs ieraudzīt, kādu izdevīgumu jūs iegūstat no savas slimības: Atbildiet uz lejā minētajiem jautājumiem godīgi un atklāti!

1. Vai slimības laikā jūs esat saņēmis vairāk rūpju, mīlestības, ieguvis vairāk brīvā laika? 
2. Vai slimības laikā jūs aizdomājāties, ka vajadzētu mainīt savu dzīvi, uzlabot dzīves kvalitāti? 
3. Ko jums šī slimība ir devusi? 
4. No kā ir jūs pasargājusi? 

Netērējiet laiku sevis žēlošanai, bet padomājiet, ko slimība ir palīdzējusi jums sasniegt vai iegūt.  

Slimība nebūtu uzradusies, ja jūs neignorētu savas  jūtas un emocijas. Slimību ‘’nozīme’’ nav absolūta, bet zinot to, daudz vieglāk saprast to patiesos iemeslus.   
No sākuma ir jāatrod savas destruktīvās pārliecības (stereotipi). No slimības nevajag ‘’atbrīvoties’’, to vajag izprast. 

Patiesībā viss dzīvē ir savstarpēji saistīts.
Visi cilvēki ir vienā kopējā tīklā, no kura  nevar izvairīties.
Mēs visi esam saistīti ar vienādu dzīves apģērbu.
Tas, kas ietekmē vienu tieši , otru ietekmēs netieši.
Es nekad nebūšu tas, kam man ir jābūt, kamēr tu nekļūsi par to, par ko tev ir jābūt, un tu nekad nebūsi tas, kam tev ir jābūt, kamēr es nekļūšu par to, kam man ir jābūt. Tā ir savstarpēji saistīta realitāte. 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu