Mēs mīlam savas slimības.

Viss ir Psihosomatika. Pat strādājot ar slimības neapzināto izdevīgumu. Cilvēks baidās atteikties no saviem simptomiem, ja tā vietā nespēs atrast ar ko aizstāt šo simptomu, un jaunu reaģēšanas veidu. Sievišķība- tas arī ir psihosomatiskais simptoms, kurš ietekmē reālus bioloģiskos radītājus – ārējais izskats, uzvedība un dzīves stratēģija.

Jebkura slimība – tā ir aizsardzība, un tikmēr, kamēr iekšējais konflikts netiks atrisināts – ķermeņis turpinās aizsargāties, pat tad, ja mums tas liks justies nekomfortabli.

Visiem ir zināms, ka slimība neuzrodas uz tukšas vietas. Slimībai vienmēr ir savs iemesls un šis iemesls atrodas dziļi mūsu zemapziņā. Tāpēc iedarbojoties tikai uz ķermeni, nevienmēr dod vajadzīgo rezultātu, un bieži noved pie citu slimību uzrašanās, pie stāvokļa pasliktināšanās.

Kur ir iemesls?

Viss, kas notiek mūsu organismā, tiek pārvaldīts un kontrolēts ar mūsu smadzenēm. Tām smadzenēm, kuras strādā automātiski, bez mūsu apzinātas ietekmes, kurās ir ieliktas speciālas bioloģiskas programmas. Smadzenes strādā pastāvīgi, pat tad, kad mēs guļam. Mums nevajag domāt par to, cik aizkuņģa dziedzeris izdalīs insulīna, mēs saņemam signālu no smadzenēm, kad urīnpūslis ir pilns, acis līp ciet, kad ir laiks iet gulēt. Kustas rokas un kājas, griežas galva – tāpēc, ka smadzenes dod signālu, kādiem muskuļiem ir jāsasprindzinās, kādiem jāatslabst. Mirkšķinās acis, aug vai neaug mati, rijās siekalas, ieelpa un izelpa. Miljardiem procesu notiek vienlaicīgi. Bioloģiskās smadzenes pilnībā visu izpilda vienas.

Mēs esam saņēmuši bioloģisko mašīnu zem nosaukuma “ķermenis”, kurš jau ir pilnībā ieprogrammēts darbam, spējīgu adaptēties zem apstākļiem un spējīgs pašatjaunoties. Cilvēks pats nes sevī ārstu. Vajag tikai palīdzēt viņam sākt strādāt.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu