Mājas BIBLIOTĒKA PSIHOSOMATISKIE SLIMĪBU IEMESLI Kāpēc daži bērni jau piedzimst ar slimībām?

Kāpēc daži bērni jau piedzimst ar slimībām?

Atbilde SAS bloga lasītājai.
Tad, kad auglis atrodas dzemdē, viņš uzņem mammas un tēta emocionālos pārdzīvojumus un stresus. Vecāku emociju un stresa kombinācija atspoguļojas bērna veselības stāvoklī.
Ja abiem vecākiem ir līdzīgs emocionālais pārdzīvojums vienlaicīgi, tad auglis to uzņems vēl spēcīgāk. Bērniņš uzņem vecāku neizdzīvotās emocijas šūniņu līmenī vai, citādāk izsakoties,– ja vecāki netiek galā ar savu stresu, tad viņu smadzenes to lejupielādēs tieši uz embrija bioloģiju. Lai šo fenomenu labāk izprastu, ir svarīgi atcerēties, ka grūtniecības laikā mātes uzdevums ir darīt visu, lai bērns izdzīvotu.
 
Piemērs: Sieviete griezās pie ‘’Izdziedināties caur atmiņu’’ speciālista, lai uzlabotu savas attiecības ar vīru. Viņa bija paņēmusi līdz arī savu 12 gadus veco dēlu, kurš jau no dzimšanas bija kurls. Sieviete vienmēr bija gribējusi zināt iemeslu, kāpēc viņas dēls ir piedzimis kurls? Speciālists jautāja sievietei,- kāds emocionāls notikums viņas dzīvē, saistīts ar dzirdi, bijis tajā laikā, kad viņa bija stāvoklī ar puiku?
Sesijas laikā sieviete atcerējās, ka grūtniecības laikā viņai bija auss iekaisums, kam no sākuma nepiegrieza īpašu vērību. Kad beigu beigās viņa tomēr griezās pie daktera pēc palīdzības, infekcija bija ielaista jau tik tālu, ka dakterim radās aizdomas, ka viņa varētu pazaudēt dzirdi; tā rezultātā sieviete un viņas vīrs par to stipri pārdzīvoja un ļoti baidījās no tā, ka viņa varētu palikt kurla. Šīs bailes dubultā devā saņēma dēls.
 
Mūsu smadzenes vienmēr atradīs risinājumu, lai novadītu stresu. Visus satricinājumus, ko mamma pārdzīvo, būdama stāvoklī, var saņemt bērns, un tas atspoguļosies bērna bioloģijā – dažādu slimību veidā.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu