BIBLIOTĒKA

Par lieko svaru. Seši iemesli, no kuriem veidojas liekais svars.

Šī informācija ir jāzina katram cilvēkam, kurš jebkad ir saskāries ar svara problēmām. Sabiedrība liekā svara problēmu mēģina risināt ar dažādām diētām, vingrinājumiem un tā tālāk.

Pieņemt sevi vai samierināties?

Cilvēki nekad nepieņems to, ko nespēj saprast. Mēs bieži dzirdam frāzes un līdz galam neizprotam teikto. Frāzei “pieņemt sevi tāds kāds Tu esi” vienmēr ir ēna zemapziņā, ka vajag palikt tādam kāds Tu esi tagad un ciest tālāk no tā.

Diētu kolekcionēšana – kāpšana uz grābekļiem.

Mēs bieži iekrītam lamatās, jo mūs pievelk tādas fotogrāfijās, kā ‘’pirms’’ un ‘’pēc’’, ar aprakstu, kā cilvēks ir nometis liekos kilogramus un cik viņam bija problēmu, un kāds entuziasms uzrados, kad mēs redzam otra rezultātus.

Liekā svara psihosomatika.

Šajā rakstā es pastāstīšu par liekā svara iemesliem, par gadījumiem, kad organisms nolemj, ka pieņemties svarā ir pats labākais risinājums cilvēka iekšējiem pārdzīvojumiem.

Par liekā svara tēmu.

Tad, kad mēs atrodam, ar kādu mērķi ķermenis ir pieņēmis lēmumu uzņemt lieko svaru, mēs to varam atkodēt. Kā prakse rāda, katram ir savs liekā svara iemesls. Ir kopējie bioloģiskie un fizioloģiskie likumi, kuriem pakļaujas mūsu ķermenis.

Prostatas psihosomatika

Šajā rakstā es pastāstīšu par 4 pamata pārdzīvojumu veidiem, kuri var novest pie problēmām saistībā ar prostatu (prostatīts, prostatas vēzis).

Uz augšu