Mājas BIBLIOTĒKA Laime uz cita nelaimes

Laime uz cita nelaimes

Vai jūs esat dzirdējuši tādu teicienu – uz cita nelaimes savu laimi neuzcelsi? 
Domāju, ka esat. Šajā rakstā es vēlos parādīt, ka šis teiciens ir pretrunā ar realitāti. Piemēram, ir skaista meitene. Jautra, interesanta. Un ļoti daudzi puiši vēlas ar viņu iepazīties. Un viens no šiem puišiem ar viņu iepazīstas. Izveido atttiecības. Ģimeni. Viņa viņam dzemdē bērnus. Un visi pārējie puiši atkrīt. Viņi protams, ka ir bēdīgi, ka viņa tika citam. Kāds vispār nevar viņu aizmirst. Kāds vai jūk prātā no tā, ka viņa ir laimīga ar citu. Kāpēc? Tāpēc, ka tas, kuram tika tā meitene, uzbūvēja savu laimi uz otra nelaimes.

Ja resurss ir vērtīgs, tad to vēlas iegūt daudzi. Un tāpēc, ja tā meitene ir vērtīga, tad uzbūvēt savu laimi Tu vari tikai UZ CITU NELAIMES. Citādāk nekā. Citādāk tas nestrādā.

Piemēram, Tu atvēris savu kafejnīcu, un Tu piedāvā klientiem to, ko nepiedāvā citi. Tu kļūsti atšķirīgs un unikāls, kā rezultātā, daudzas kafejnīcas, kuras atrodas Tev apkārt, bankrotē. Un to īpašnieki sēž uz dīvāna un raud gaužas asaras. Viņi ir nelaimīgi. Viņu bizness bankrotēja, tāpēc, ka Tu atvēri blakus kafejnīcu. Vai tiešām Tu sāktu cepties par to, vai Tu vari uzcelt savu laimi uz citu nelaimes? Protams, ka Tu vari. Tāpēc, ja Tu kļūsti bagātāks, tad kāds cits kļūst nabagāks. Tā ir dzīve.

Vai arī cilvēkam ir vajadzīga niere un viņš gaida, kad ar citu kaut kas notiks, kāds cits ies bojā, lai viņš saņemtu to nieri un izdzīvotu. Protams, ka bojā gājušā ģimenei tā būs traģēdija, bet otram cilvēkam tā būs laime un prieks, ka viņš varēs turpināt dzīvot. Un viņš varēs dzīvot tikai un vienīgi uz CITA NELAIMES.

Piemērs no ģimenes – ja aizvest vīru vai sievu no ģimenes, tad Tu nebūsi ar viņu laimīgs. Tiešām?! Ja ģimene ir stipra, tad nevienu no turienes aizvest projām nevar. Bet ja ģimene ir nelaimīga un viņu attiecības ir pilnīgā d…., tad tas nozīmē, ka jūs tikai izglābāt to vīru vai sievu no tām destruktīvām attiecībām. Un izveidojāt jaunu un laimīgu ģimeni. Tad kāds šeit sakars ar cita nelaimi? Kāds šeit vispār sakars ar realitāti?

Padomājiet par to!

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu