Mājas BIBLIOTĒKA Kā vairāk nopelnīt?

Kā vairāk nopelnīt?

Kā vairāk nopelnīt?  Pieci soļi.

1. Ir jābūt nodarbei,kuru tu dari ar kaisli.
2. Jāatrod tajā nodarbē vērtība, kuru tu dosi citiem cilvēkiem.
3. Jānosaka sava auditorija, kādiem cilvēkiem tu savu vērtību piedāvāsi.
4. Pēc tam šī kaisle ir jāmonitizē (jāparvērš naudā). Ja tas netiek darīts, tad tu paliksi par kaislīgu bomzi.
5. Jānosaka savi personīgie mērķi, kurus tu vēlies piepildīt, ieguvis naudu kā atgriezenisko saiti par savu izveidoto vērtīgumu.

Un tad, kad tu esi noteicis vērtību, kuru tu sniedz cilvēkiem, tad jau par to tu vari ņemt to samaksu, uz cik tu pats vērtē savu produktu.

Kādu vērtību es dodu citiem cilvēkiem?

Šeit ir daži piemēri no cilvēku atsauksmēm, kuri ir izgājuši individuālo terapiju

Man ir prieks un gandarījums, ka izvēlējos Tavus pakalpojumus – kursus, terapijas. Beidzot esmu ķērusies pie sevis iepazīšanas un sakārtošanas.  Tava sniegtā informācija un instrumenti (meditācijas, izstrādes) paver pavisam citu skatījumu uz cilvēka būtību kā tādu. Esmu milzīgi pateicīga Tev par sezonālās alerģijas izstrādi! No tās cietu 20 gadusJāsaka gan, ka no sākuma skeptiski tam visam piegāju, bet biju tiktāl nomocīta ar siena drudža simptomiem, ka darīju visu ko norādīji un rezultāti ir vienreizēji!

————————————————————————————————————————————–

Vairs nestaigāju ar stāvokli, ko par mani padomās citi cilvēki. Ļoti slikti vairs nav. Iekšējā spriedze, bezpalīdzība arī nav. Izmaiņas ir tādas, ka atrašanās pašā sabiedrībā ir uzlabojušās vēl vairāk. Darbā brīvāk komunicēju ar kolēģiem. Tas kļūst no diskomforta jau par patīkamu stāvokli. Pat teiktu, ka diskomforts ir minimāls. Auditorijā bija ap 80 cilvēku un es pat publiski uzdevu 1 jautājumu Šis man bija bailīgi iepriekš, kad lielas auditorijas priekšā jāuzdot jautājumus. Šis viss man bija pēdējos 10 gadus. Tādas bailes. Viesojoties pie citiem pēdējo reizi nebija neviena diskomforta. Tālāk ir uzlabojusies arī mana informācijas uztvere. Brīvāk rakstu, runāju un strādāju ar sevi . Es sēžu un apbrīnoju, kas ir ar mani noticis.

—————————————————————————————————————————————

Esmu brīva no aizvainojuma, upura lomas, vairs nejūtu sevī vajadzību glābt pasauli un vainas sajūtu, ka nevaru to izdarīt, vairs netiecos pēc uzslavām un nebaidos no kritikas – eju, darbojos, mācos, pieņemot, ka man var arī neizdoties, bet arī tas būs ok. Un pats galvenais – vairs netērējot enerģiju uz visu to, ko aprakstīju iepriekš! Man beidzot ir spēks un gribēšana izdarīt vairāk par obligāto minimumu – es iesaistos jaunos projektos, realizēju sevi darot to, kas man padodas, tiekos ar draugiem, izbaudu sarunas. Un mans draugs, kurš iepriekš baidījās no manām reakcijām, nesaprata, kā ar mani runāt, ko teikt/ neteikt, lai tikai mani nesadusmotu – vienkārši peldas miera un harmonijas jūrā, jo Sniega karalienes sirds ir atkususi un es ar katru dienu varu un gribu dot viņam arvien vairāk.

—————————————————————————————————————————————

Liels tev paldies, jo es zinu, ka esmu tālu tikusi. Bez tevis un terapijas nezinu, kā tiktu pie šīm atziņām un izmaiņām. Vairs slimīgi neizpatīku, nejūtos vainīga citu priekšā. Esmu nostādījusi robežas, kur tās vajadzēja attiecībā ar vecākiem un ģimeni. Galvenais, ka izprotu sevi – kāpēc tur un tad bija tā, kāpēc esmu ilgi rīkojusies šādi vai tādi, kāpēc esmu bijusi tāda, kāda esmu bijusi. Jūtu daudz lielāku kontroli pār savu dzīvi. Visspēcīgāk man patīk šāda atziņa – viss ir atrisināms! 🙂 Vēlos arī turpmāk iet sevis apzināšanās ceļu. 🙂 Paldies, tās ir neizmērojamas dāvanas, ko tu sniedz cilvēkiem un man!

—————————————————————————————————————————————-

Šīs un vēl citas vērtības, kuras ir saņēmuši cilvēki, kuri ir griezušies pie manis. Tā ir tā vērtība – brīvība no iekšējā cietuma un savas dzīves izdzīvošana. Vai tai var noteikt kādu cenu? Uz cik tad jūs vērtējat cilvēka brīvību?

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu