Mājas BIBLIOTĒKA Cilvēku atsauksmes, kuri ir atrisinājuši savas problēmas.

Cilvēku atsauksmes, kuri ir atrisinājuši savas problēmas.

Cilvēku atsauksmes, kuri ir atrisinājuši savas problēmas.

Palasiet un paklausieties šīs atsauksmes. Visi šie cilvēki aizgāja no šī kursa ar lielu daudzumu aizvērtu sev sāpīgu jautājumu.

Nākamā jaunā grupa kursam ''DZĪVES MISIJA: NAUDA = LIKTEŅA SCENĀRIJS = PANĀKUMI'' sākas 13. maijā. 
Jūs varēsiet pilnībā tikt skaidrībā kā ir iekārtots cilvēks, kāpēc viens peld naudā, bet otram nekā. Spēsiet atrast savas unikālās prasmes un izstrādāt neapzinātos psihes aizliegumus. 
Rezultāts – spēju izpaust sevi sabiedrībā un dzīvē. Šajā kursā jums tiks parādīts kā iepazīt sevi, atrast savus zemapziņas blokus, iemācīties tikt tiem pāri, redzēt iespējas, ķert un cieši turēt savus panākumus. Daudz un viegli nopelnīt mums traucē gadiem izveidotās pārliecības un aizliegumi. Vienīgais šķērslis uz mūsu finansiālo neatkarību – mūsu destruktīvās pārliecības, negatīvā pieredze. Tāpēc pirmām kārtām ir jāatbrīvojas no vecajiem, psiholoģiskajiem blokiem. Tikai pēc tam jūs spēsiet pareizi strādāt ar naudas enerģiju, valdīt pār to, nevis peldēt pa straumi. 

Sīkāk par šo kursu šeit: https://sevisapzinasanaskola.lv/lv/kursi/lesson/naudaundzivesscenarijs/

Dinas Redviņas atsauksme 

Elīnas Tomanes atsauksme 

Naudas tēma man vienmēr ir bijis interesējošs temats, tādēļ tīri aiz ziņkārības pieteicos Ilutas vadītajam kursam "DZĪVES MISIJA: NAUDA = LIKTEŅA SCENĀRIJS = PANĀKUMI". Vēlējos uz naudu paskatīties no Ilutas piedāvātā skatu punkta un varbūt iegūt kādu atziņu, kas palīdzētu mierīgāk pieņemt finansiālos kāpumus un kritumus. Konkrēta sagaidījuma no kursa man nebija, jo šī bija mana pirmā pieredze ar vebināra formāta nodarbībām.

Es esmu patiesi gandarīta, ka izvēlējos iegādāties šo kursu, jo tas patiešām ļoti atšķiras no citiem kusiem par naudas tēmu. Kursā bez teorētiskās daļas ir daudz dažādu praktisku uzdevumu, vairākas meditācijas un tehnikas, kas var palīdzēt, ne tikai ar finansēm saistītu, lēmumu pieņemšanas procesā.

Šo kursu es ieteiktu cilvēkiem, kuri ir gatavi ieskatīties sevī un paskatīties uz savām pārliecībām, kā arī gatavi šim darbam veltīt laiku. Kurss ir apjomīgs un iekšējās pārliecības mainošs, ar nosacījumu, ja cilvēkam pašam ir vēlme "iet dziļumā".

Kursā nav nekas no ezotērikas vai naudas pievilināšanas metodēm, darbs ir tikai un vienīgi ar savas (un senču) dzīves notikumiem, kuri mūsos ir nostiprinājuši konkrētas pārliecības, kuras šobrīd, iespējams, ir pienācis laiks pārskatīt.

Mans vislielākais ieguvums no šī kursa ir iegūtais iekšējais miers un spēja harmoniski pārvaldīt savu naudas plūsmu. Iluta, milzīgs Tev paldies! Ieguvums no šī kursa ir krietni pārsniedzis manu sākotnējo sagaidījumu.

IVETAS HVECKOVIČAS ATSAUKSME

Kurss izvērtās grandiozs! Pamatdoma-lai izmainītu savu naudas plūsmu uz sev vēlamo pusi, ir jāierauga sevi no malas-īsto un "parādes"seju. Un jāveic arī pamatīgas izmaiņas sevī – darbu ar savām bremzējošām pārliecībām, lomām, iekšējiem aizliegumiem. Un tā bija tikai puse!

Meistarklase man sākās II līmenī, kad piedzīvoju reālu aktivizāciju un pārmaiņas sevī. Un kārtīgu atjaunošanās fāzi, kas apliecināja "reformu" īstumu. Mūsu grupai kā pirmajai tika īpaša apmācību forma – tiešraides vebināri, kam ir gandrīz klātbūtnes un terapeitiska vibrācija. Un notika"klikšķis"! Atverot sevī radošo uzdrošināšanos, mēs, grupa, kā ar burvju nūjiņas mājienu, ieraudzījām un dzirdējām viena otru mūsu mazajos video! 
Paldies, Iluta, Tev ir lieliski kursi un unikālas spējas atmodināt citus dzīvai dzīvei

Evitas ratnieces atsauksme 

Paldies, man noderēja.Dziļi un pamatīgi. Daudz informācijas, izskaidrojumu un tehniku, ko pielietot savā labā. Tas bija pamatīgs darbs ar sevi, pārliecībām, aizliegumiem. Dažkārt sāpēja, bet savādāk. Konkrētāk, ne tā truli un nemainīgi. Es kursa laikā gāju cauri dažādām emocijām un sevis stadijām un, reizēm, noguru. Tad atkal kaut ko sadzirdēju, atrisināju, ieliku jau reālās darbībās un tiku jaunā pakāpē.
No kursa es sagaidīju virziena sajūtu, instrumentus – ceļazīmes, kurām sekot. Saņēmu! Noderēja! Pielietoju!
Paldies par kopīgo ceļa posmu! Paldies arī par visam ekstrā idejām, kas tika bonusā. Bija patīkami un vērtīgi piedalīties

Zandas Meijas atsauksme 

Es pati biju izdomājusi,ka ierakstīšu video vai audio jau kādu laiku atpakaļ. Vienmēr esmu to gribējusi darīt. Manī bija tik liels uztraukums. Nepadevos un tagad pašai patiess prieks,ka to izdarīju.

Ievas Cinītes atsauksme 

Kursam "Dzīves misija :nauda=likteņa scenarijs =panākumi" pieteicos, jo vēlejos izprast, kā senči un mana dzimta ietekmē manu dzīvi. Gribēju atmodināt ticību sev. Sajust to, ko man visu mūžu ir paticis darīt, to , kas man sagādā patiesu prieku dzīvē.

Mācību kursā laikā, Tu man palīdzēji , atmodināji manus dziļākos sapņus no bērnības, kurus tagad ir jācenšas piepildīt. Ar meditāciju un uzdevumu palīdzību es sajutu, savas dzimtas atbalstu maniem sapņiem un vēlmēm.

Kursa laikā, Tu iedevi instrumentus un metodes, kā saskatīt un atrast savus zemapziņas blokus, savas pārliecības un aizliegumus un kā no tiem atbrīvoties, lai varētu piepildīt savus sapņus un vēlmes.

Šī kursa lekcijas, klausīšos atkal un atkal, jo kursā apkopotā informācija ir ļoti dziļa, pamatīga.

Man ļoti patika mūsu nodarbības , vēlos no visas sirds pateikt paldies Tev un mūsu grupai, kuri kopā mācijamies.Citu cilvēku domas un dzīves skatījums ļoti palīdzēja apgūt šo kursu pilnīgāk. 
Paldies Tev, Iluta…..”

Ilzes Jačukas atsauksme 

Uz šo kursu pieteicos, jo interesēja noskaidrot dziļāk kādas ir manas attiecības ar naudu. Šis kurss navtikai par naudu, tas izvērtās daudz grandiozāks un "dziļāks", nekā bija sākumā pieteikts. Kursā ir daudz praktisko uzdevumu, meditāciju.  Kursā izgājām tādu kā veselu apli, sākot ar savām pārliecībām par naudu, tālāk dzimtu, kā tā ir iespaidojusi manus uzskatus par naudu un naudas pelnīšanu, tad sievietes un vīrieša loma, līdz beidzot dzīves misija un mērķa izdzīvošana. Pēdējās nodarbībās pie mājas darbiem bija daudz jautājumi, lai katrs varētu noskaidrot kas tieši ir tā lieta, kas padodas, rast atbidi kāda ir tieši mana unikalitāte, kas man vislabāk padodas.

Noteikti iesaku iegādāties šo kursu, te iederas citāts no nodarbības (..) nepiesienieties pie naudas. Investējiet sevī un paplašiniet savu pasaules redzējumu. Uzkrājiet zināšanas un prasmes (..) citāta beigas.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu