Mājas BIBLIOTĒKA CILVĒKA IEKŠĒJĀS PASAULES PROCESI Par vīrieša veiksmēm un neveiksmēm un sievietes lomu tajā.

Par vīrieša veiksmēm un neveiksmēm un sievietes lomu tajā.

“Aiz katra vīrieša veiksmes un neveiksmes stāv sieviete” – vienreizēja patiesība! Tikai žēl, ka šī teiciena būtība tiek iztulkota greizi, pa virsu. Primitīvi.  Sievietes loma nepavisam nav tajā, lai dotu savam vīrietim instrukcijas, aktīvi piedalītos viņa dzīvē, lielītu par katru nenozīmīgu mēģinājumu, klausītos viņa žēlabās un saprotoši mātu ar galvu, vai otrādi – “grauztu” viņu, lai piespiestu viņu beidzot sākt kustēties. 

Nē, nepavisam ne tajā!…Viņas loma ir neiedomājami svarīga – tā ir sievietes spēja iedvesmot vīrieti, tikai iedvesmot pēc dzīvnieciskā principa: izraisot pret sevi seksuālu tieksmi. Kā padarīt vīrieti bagātu? Kļūt viņam iekārojamai, vēlamai? Seksuāla tieksme pēc savas sievietes – lūk, kāds ir dabiskais motivators, kas virza vīrieti ceļā uz viņa potenciāla realizāciju, kas virza viņu uz sociālo adaptāciju. 

Jūs varat viņu lielīt, cik gribat, jūsmot par viņu, izrādīt savas rūpes, viegli dot mājienu par to, ka jūs esat pelnījusi labāku dzīvi. Jūs pat varat izraisīt viņā vainas sajūtu par to, ka viņš nav varējis jūs materiāli nodrošināt; bet tikmēr, kamēr viņā nepamodīsies vēlme kaut ko darīt, viņš nepiecelsies no sava dīvāna vai datora. Un šī vēlme ir tad, kad ir seksuāla tieksme pēc sievietes. Vīrietis dzīvo sievietes dēļ, tās neaprakstāmās baudas dēļ, kuru viņš saņem no seksuālas tuvības ar sievieti, un tikai viņa tieksme cauri visiem laikiem ir mudinājusi vīrieti uz varoņdarbiem. 

Pirmatnējos laikos vīrietis gāja uz medībām tikai tādēļ, lai pārnestu gaļas gabalu savai mātītei un par to saņemtu atļauju iegūt viņas ķermeni, tāpat kā tagad tas notiek pērtiķu starpā. No tiem laikiem nekas nav mainījies, tikai gaļas gabala vietā tagad ir konts bankā. Un kultūras slānis ir paslēpis zem sevis mehānismu, kā veidojas un attīstās attiecības starp vīrieti un sievieti, piedevis tai vairāk emocionālu nokrāsu. 

Bet saknē viss ir palicis tas pats. Sieviete izvēlas to vīrieti, no kura viņa var dzemdēt un kurš var materiāli nodrošināt ģimeni. Vīrietis dara visu iespējamo, lai būtu sievietes izvēlēts – izpilda savu dabas doto lomu, strādā bara labā, par kuru saņem savu daļu ‘’medījuma’’, kurš arī dod viņam iespēju būt mātītes izvēlēts. Tā tas notiek zemapziņā. Ar apziņu un sajūtām mēs tikai izjūtam viens otra pievilkšanos, tieksmi. Šeit arī ir paslēpta jēgai šai cēlajai patiesībai – ‘’aiz katra veiksmīga vīrieša stāv sieviete’’. 

Tikai tas vīrietis sasniegs daudz dzīvē, kurš izjūt seksuālu tieksmi uz savu sievieti, tikai tā sieviete spēs izveidot no vīrieša veiksminieku, kura pratīs būt viņam iekārojama. Un tā, tieksme pēc sievietes ir dabiska vīrieša motivācija. Ne vienkārši labas attiecības, sapratne un viss, kas ietver sevī pozitīvas attiecības starp vīrieti un sievieti, bet tieši tieksme. Bet, protams, bez pareizi uzbūvētām attiecībām ģimenē nebūs arī tieksmes starp dzīvesbiedriem. Tā dabīgā veidā pāriet vidēji pēc trīs gadu attiecībām. 
Palikt iekārojama  priekš sava vīrieša sieviete var tikai tajā gadījumā, ja pa šo laiku tikusi izveidota emocionāla un īpaši intīma saikne. Ne pats svarīgākais  ir seksuāli apmierināt vīrieti, kā jūs varējāt padomāt. Viss, ko mums sola iemācīt dažādās ‘’garīgajās skolās’’ un ‘’sieviešu prakses nodarbībās’’, paliek pie ‘’zināšanām’’-  kā noņemt seksuālo spriedzi vai uzbudināt vīrieti – bet tikai uz īsu brīdi. Šie treniņi neiemāca mūs, kā palikt sava vīrieša iekārojamai, būt viņa domās pat tad, kad mēs neesam blakus. Maksimums, ko mums var iemācīt visas šis ‘’skolas’’, ir – prasmi noņemt sakrājušos seksuālo spriedzi.

Bet tas ir nepietiekami, lai iedvesmotu vīrieti uz lieliem varoņdarbiem, sociāliem un materiāliem panākumiem. Tam  nepieciešama īpaša saikne ar viņiem, kura uzrodas pareizi izveidotu attiecību rezultātā. 
Dažreiz, bet ļoti reti, un pēdējā laikā arvien retāk mums izdodas uztaustīt pareizo ceļu: izvēlēties pareizo cilvēku – to, ar kuru saved kopā pati daba.

 Izveidot ar viņu emocionālo saikni, tā vietā, lai mestos vienam otra apskāvienos un alkatīgi saņemtu  baudījumu, bezjēdzīgi tērējot dabīgās tieksmes resursus. Izveidot īpašu intīmu saikni, kā fiziskā, tā arī daudz augstākā – garīgā līmenī.  Šajā gadījumā attiecības būs stipras un nesagraujamas. Tajās dabiskā veidā vairs nebūs vietas strīdiem, skandāliem, neiecietībai. Tādā pašā dabiskā veidā šajās attiecībās tiks saglabāta seksuāla tieksme, kura iedvesmos vīrieti uz lieliem sasniegumiem. Un tieši par šādiem pāriem arī ir runa, kad saka:’’Sieva uz viņu neburkšķ, tāpēc viņš ir tik veiksmīgs!” Veidojot  patiesus novērojumus, bet pilnīgi aplamus secinājumus…

Atbalsts, savstarpēja cieņa un sapratne, vēlme klausīties vienam otru, būt kopā vienam ar otru – viss tas pieder pie pareizu attiecību izveidošanas. Tikai dziļa sevis, savu patieso vēlmju izpratne, māka redzēt citu cilvēku vēlmes, palīdz mums iet pareizajā virzienā. Ja mēs gribam izmainīt otrā cilvēka kaut kādas īpašības, kuras mūs neapmierina, tad vienīgais cilvēks, ar kuru ir jāsāk – esi Tu pats.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu