Pagātnes nasta.

Dzīvot automātismā. 
Mēs esam pieraduši dzīvot “automātā” un maz pievēršam uzmanības savai psiholoģiskajai veselībai. Mūsu mentalitātē ir tā ielikts, ka ir jācieš līdz pēdējam, cerot, ka problēma atrisināsies pati no sevis, un ka laiks visu dziedē. Diemžēl laiks nedziedē, laiks iedzen vēl dziļāk neizdzīvotās emocijas, kuras nosēdušās mūsu ķermenī, veido emocionālos sasprindzinājumus un tā rezultātā – negatīvus dzīves scenārijus. Jau diezgan ilgi nodarbojoties ar cilvēka psihes izpēti, es varu apgalvot, ka cilvēka veselību (fizisko un psihisko) ietekmē pagātnes nasta, kuru viņš, pašam neapzinoties, nes līdzi sev visu dzīvi. 

Augsts stresa līmenis, grūtības adaptēties mūsdienu mainīgajā pasaulē, nepārliecinātība par saviem spēkiem, bailes no rītdienas – viss tas atspoguļojas mūsu veselības stāvoklī, ārējā izskatā un iekšējās sajūtās. Cilvēks sevi mierina, ka nav nemaz tik slikti, ka gan jau kādu dienu būs labāk – bet labāk kā nepaliek, tā nepaliek. Diezgan bieži veselība nav ietverta cilvēka interesēs, nu, – ja tikai nekļūst pārāk slikti. Izstrādājot savus negatīvos psiholoģiskos stāvokļus, var iegūt pilnīgi citu dzīvi.

 Pārliecības ir dzīves karte.
Dzīve  ir nebeidzamas saistības vienam ar otru – ar pagātni, tagadni un nākotni. Ar visu, kas mums ir apkārt. Viss apkārt virzās un attīstās. Dažreiz notiek kādi krīzes momenti, un arī tie ir tāda pati virzība, tikai ar dziļāku  jēgu. Šajā notikumu pilnajā pasaulē ir tikai viens, kurš to visu novēro. Tas esi Tu. 

Visa pasaule griežas Tev apkārt, un Tu izvēlies to informāciju, kuru uztvert un kuru neuztvert. Informācijas uztveršana notiks atkarībā no tā, kādas ir tavas pārliecības par dzīvi, kādas ir tavas iekšējās vibrācijas (enerģijas tonuss), jo mēs taču nevaram pievilkt savā dzīvē to, kā mums pašiem nav. Vai ne? Un tāpēc savu nākotni tu vari jau noteikt tagad, novērojot, kādas domas dienas laikā tu sev galvā stāsti. Es tev piedāvāju izdarīt piecu dienu eksperimentu: 

Pavēro kaut vai piecas dienas tās domas, kuras tu pastāvīgi apdomā savā galvā. Pieraksti tās un pēc piecām dienām paskaties, kas tur ir sanācis. Tas, ko tu redzēsi uzrakstītu uz papīra, sevis novērojumus, arī  veido tavu nākotni, jo tie ir tie domu ( pārliecību) filtri, caur kuriem tu skaties uz pasauli un to, ko tu saņemsi pretim, būs atkarīgs no tā, ko tu izvēlēsies ar savu uzmanību.  

Vienkārši, vai ne? Tāpēc, izmainot tikai vienu pārliecību, var izmainīties daudz kas tavā dzīvē. Panākumus sevis pilnveidošanā!
 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu