Otrā spēle

Mums visiem ir viena kopēja problēma – tā ir reaģēšana uz dzīvi.

Cilvēks nevis izdzīvo dzīvi, bet reaģē uz to ar veciem uzvedības šabloniem. Pavērojiet sevi un paskatieties, kā jūs reaģējāt tad, kad jums bija 5 gadi un kā jūs reaģējat tagad. Ir daudz kas mainījies? Tāpēc ir jāmaina uzvedības šabloni (apzinoties savu automātismu) un tad arī automātiski izmainīsies dzīves scenārijs. Ja jūsu vecāki izpauda sevi agresīvi/kritiski attiecībā pret jums bērnībā – jūs uzņēmāt šo uzvedības programmu kā attieksmi pašam pret sevi. Tā, kā pret jums attiecās vecāki, tā jūs attiecaties paši pret sevi. To, ko jums pārmeta vecāki, to pašu jūs tagad pārmetat sev. Attiecībā pret citiem – jūs tik ļoti esat savienojušies ar šo vecāku, neapzināti ielikto programmu, ka kritizējat gan sevi, gan arī apkārtējos cilvēkus. Pēc tā spēcīguma, kā jūs kritizējat apkārtējos un sevi, jūs varat notiekt, kā vecāki attiecās pret jums.  

Tagad skatieties video ierakstu

Audio ieraksts (meditācija)

1.Kādas sajūtas, emocijas, pretestība uzradās meditācijas laikā?

Viss tas ir konflikts starp prāta vēlmi normalizēt iekšējo spriedzi un zemapziņas vēlmi – saglabāt iekšējo spriedzi. Ir jāapzinās un jāatzīst šīs reakcijas un pretestības. Vienkārši pasaki sev – jā, tas ir. Izraksti sev visas savas bailes, argumentus, domas, pārdzīvojumus.

2.Ieslēgt novērotāju.

Sākt būt godīgam ar sevi. Bez aizvainojumiem, bez atrunām, bez vērtējumiem. Pieņemt otra cilvēka viedokli kā vienkārši svešu viedokli.


Mājas darbs: 

  1. Ko jūs vēlaties, bet nespējat sasniegt, pēdējo divu (vai vairāku) gadu garumā?
  2. Sakarā ar šī mērķa sasniegšanu, no kā jūs baidāties?

Atskaitei komentāros ierakstiet

  • Sastādiet izdevīguma un bonusu sarakstu, ko jūs iegūstat no dažādām slimībām un fiziskā diskomforta.
  • Pēc 10 baļļu sistēmas novērtējiet kādu vērtību jūs saņēmāt no šī video?
  • Kādas atklāsmes jums atnāca (apziņa, insaiti)?
  • Kādu lēmumu jūs pieņemāt noklausoties šos materiālus?
  • No 1-5 novērtējiet Ilutas sniegumu?

Lai atstātu savas atbildes: 

  • komentāru formā ierakstiet savu vārdu un uzvārdu
  • ierakstiet savu tekstu
  • nospiediet pogu ”pievienot komentāru”(komentārs uzradīsies pēc administrācijas apstiprinājuma)

Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet lejā čata lodziņā.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

23 Comments

Nora

1. Saaukstēšanās – neiet uz darbu, iespēja, kad visi liek mani mierā.
Kunģa dedzināšana- nejust realitāti
Trauksme- esmu spiesta risināt dzīvi, iet pretī bailēm, savādāk var sajukt prātā
Troksnis galvā- pievērst uzmanību sev, lai kāds par mani parūpējas, iespēja tikt uz rehabilitāciju- masāža, atpūta
2. 10
3. Es sāku arvien vairāk redzēt, kas notiek manā dzīvē un apzināties, ka manī ir loooti daudz iekšējo konfliktu, bet vēl nezinu ka to visu atrisinat! Jo nav vienkarsi! Tie ir lieli lemumi! Bet uz savas adas izjutu, ka paliek jau tik slikti, ka lai vienkarsi dzivotu, elpotu gaisu un justos vesela ir JADARA
4. Turpinat darit!
5. 5


21.04.2020 at 00:17
Sarmīte

Video-8,Iluta-5.Slimību izdevīgums-atpūta,rūpes un uzmanība no citiem.Ejot slimai uz darbu neredzu nekādu izdevīgumu,vienmēr nodomāju, ka tāpat nenovērtēs un paldies nepateiks.Slimošanas laikā sāku vairāk veltīt laiku sev,interesēties par
iemesliem kāpēc mani piemeklē šīs slimības..Secinājums-ļoti daudz iekšējo konfliktu ar kuriem jātiek galā.


08.02.2020 at 12:24
M

Pēdējos gados slimoju maz.Slimojot atpūšos.Tad iespējams vairāk laika lasīt,klausīties,sevi izglītot.
Paldies.


30.01.2020 at 22:46
Beāte

Izdevīgums slimai ejot uz darbu nav nekāds, bet ir alkas, ka būs baigās uzslavas par tādu upurēšanos 🤦‍♀️ viena lieta, kas lika aizdomāties-pufiks uz vēdera, tāds buferīts, kuru nevaru novākt, kā tūlīt būs prom, tā kkas norauj stopkrānu aizvākšanai un tas riepuks ir atpakaļ, skatās uz mani un smaida 🤨 es aizdomājos, ka tas ieguvuma veidā man rāda, ka jāēd veselīgāk, kvalitatīvāk! Kas tas ir ko nēsāju līdzi patiesībā es vēl nezinu..
Meditācijas laikā es atslābu un man seja vilkās vilkās kamēr savilkās pilnīgi platā smaidā, tik forši!
Kursa laikā jaunas apzināšanās notika, paldies, 9 par video materiālu! Ilutai 5, jo nav laikam vairāk iespējams likt, ja 5 ir max.
Esmu izlēmusi lūgt padomu par turpmāko!


16.01.2020 at 00:48
Liene

Slimošanas bonusi – apkārtējo uzmanība, manis pašas uzmanība tikai sev, atvieglojumi nedarīt kādas konkrētas lietas, atslodze no ikdienas rūpēm.
Videolekcija uz 8, Ilutas darbs 5.
Meditāciju rīt mēģināšu vēlreiz, domas aizpeldēja.
Atklāsmes, insaiti. Iedomājos, kāda loma visā ir cilvēka raksturam vai arī tas ir “pārrakstāms”, bieži dzirdēts “viņš ir tāds kāds ir”, raksturu neizmainīsi.
Saprotu, ka, ja gribu dzīvot citādāk, priekšā milzīgs darbs ar sevi. Nedaudz tas baida, vai tikšu galā ar uzdevumiem, vai šī metode strādā arī uz mani.
Paldies!


04.01.2020 at 21:08
Gunta

Piecas lietas,kuras man nav izdevies saniegt pedējo divu gadu laikā-Pilnu slodzi strādāt man patīkamu darbu internetā,ziemas menesus pavadīt siltāka klimatā,ceļot uz vietam,kur jau sen velos pabūt vairakas reizes gadā,attbrīvoties no lieka svara,atbrīvoties no mugguras sapem pilnībā.
Es baidos no riska pieņemšanas,no iespejas nebūt pietiekami finansiali stabili,baidos zaudēt investīcijas,baidos zaudet konfortu,atteikties no iemīļotiem ēdieniem,dzērieniem,baidos,ka mani vērtēs un uzskatīs par nekompetentu,man pietrūkst konfidence sadarboties ar cilvekiem,kas ir līmeni augstak par mani,man liekas,ka pietrukst zināšanu,iemaņu,baidos,ka mans ķermenis neizturēs ceļosanas grūtības,mani tuvinieki jau atkal uzskatīs,ka nodarbojos ar niekiem,manas angļu valodas zināšanas nav pietiekamas lai attīstītu globalu biznesu,baidos būt parak aizņemta,lai neatrastu laiku paslinkot,baidos,ka neesmu pelnijusi to visu.
No slimības iegūstu,ka vīrs mani lutina,citreiz paradu,ka vienalga varu stradat,kaut neesmu vesela.
video verteju 7,Ilutai 6,lielako tiesu jau lietas zinamas,bet skatoties un klausioties Ilutu,atklajas cits lenķis uz manām problemām-nezinaju,ka man vinu tik daudz.Mans mērķis ir atbrīvoties no šķēršļiem,kas neļauj sasniegt pilnu manu potenciālu un saprast,ka es īstenība attaisnoju slinkumu ar teicienu-es stradāju sev pieņemamā tempā.Pie ta arī strādāšu,tagad zinu,ka atradīsu veidui,ka atbrīvoties no nevajadzīgas pagatnes bagāžas.


19.12.2019 at 23:43
Ligita

Izdevīgums no slimības-varu attaisnot sevi, kāpēc nedaru to ko dziļi sirdī vēlos, saņemu vairāk tuvinieku uzmanības, videoieraksts 9+ Ilutai -5
Atklāsmes -Iepriekš nebiju līdz galam godīga pret sevi. Nodarbojos ar to, ko negribu, nedaru tomēr to,ko no sirds vēlos….atklāju traucējošo parliecību, ka tas ko darīju līdz šim ir manu spēju galējās robezas. Lēmums – (pēc smaga dzīves posma )turpināt dziļāk izzināt sevi. Kaut arī esmu jau daudz tuvāk sev. Par to esmu lielā pateicībā Ilutai.
Ligita


11.12.2019 at 20:37
Diana

Labdien! Pēdējo gadu laikā vēlos iestāties autoskolā, bet baidos. Baidos no izgāšanās. Ja man tas nesanāks būs kauns ka to nespēju, ka būšu pievīlusi savus tuviniekus. Bet ja to spētu es varētu būt brīva un neatkarīga.
Nespēju būt laimīga attiecības jo:nēsmu pārliecināta par sevi un saviem lēmumiem, liekas ka vienmēr pievilšu kādu, par maz dodu no sevis. Jūtos maznozīmīga, kaut tā nav.
Kad esmu nobijusies un uznāk panika varu nedarīt:
Varu neuzņemties atbildību
Varu pa čīkstēt par savu pagātni, traumām.
Manas panikas lēkmes dod man iespēju veltīt laiku sev.
Meditācijas laikā sajutu kamolu kaklā, aizvainojumu, tukšuma sajūtu sirdī, vientulību, nemīlētības sajūtu. Asaras pašas sāka birt. Sāku saprast problēmu manī. Paldies! Lieku 5no5


21.11.2019 at 10:11
evita

bonuss viennozīmīgi ir tas, ka varu apstāties, pārtraukt savas ikdienas darbības un atpūsties, darīt tikai to, kas man patīk. slimošanas laiks liek citādāk paskatīties uz savu dzīvi un savu ķermeni


01.09.2019 at 20:57
Vineta

Paldies par video, paldies parr uzdevumiem! Savas slimības izdevīgumi- pievērst uzmanību, spriedzes mazināšana un TAs bija milzīgs stimuls sevis pilnveidošanai….Video vērtība- 9, un Ilutai 5


07.08.2019 at 15:53
Daina

Izdevīgi, kapaźèlo palutina.saņemu atzinību, slima eju darbà,sanemu citu uzmanīnu un novèrtèjumu.secinàjums -man nav paśapziņas, pietrūkst citu atzinība, bet ja arī uzslavé, tad kaunos.Jàmàcàs domàt, ka esmu pati labàkà
ILUTAI 5


16.07.2019 at 18:08
Daina

Izdevigums-paźēlo, uzslave, ka slima eju darbà, saņemu uzzlavu un apziņu, ka bez manis nevar.Atzinums – man pietrūkst citu uzma ības un novèrtèjums. Man nav pašapziņas, jo jùtos nenovértéta. Ilutai 5.paldies par 2.lekciju


16.07.2019 at 17:58
Laura

Esot trauksmē un citās ķermeniskās sāpēs, es varu pievērst sev uzmanību, varu panīdēt(ar domu, ka kāds pažēlo). Varu mācīties un pilnveidot sevi. Paldies par video-tas palīdz daudz ko saprast.


16.07.2019 at 13:32
Iveta

Slimibas bonus,velos vai nevelos jagul savadak sapes nepariet,pievers man vairak uzmanibu,palutina ,pamilo. Video novertejums-8.Mans lemums ir lai kas mainitos ir jastrada ar sevi ..nevis lidz kadam punktam,,,bet sis darbs ir japabeidz,lai tiktu vala no visam distruktivam programam un ieksejiem konfliktiem,,lai butu veselam ,lamigam,bez nekadiem ierobezojumiem.Paldies Iluta, par video,paldies par tavu velmi palidzet cilvekiem,un centieniem lai tevi varetu saprast visi…mans vertejums-5


21.10.2018 at 21:48
Elita

Paldies. Slimoju reti, bet bonuss ir tas, ka tad varu visu dienu gulēt gultā, neko nedarīt un tad pati sevi varu attaisnot par slinkošanu, jo esmu takš slima. Meditācija izsauca ļoti stipras emocijas, riktīgi saraudājos un vēderā bija jokaina sajūta, tā it kā tur kāds kūlenus mestu. Par video 10 un Ilutai – 5! Noteikti turpināšu darbu ar sevi. Paldies.


08.10.2018 at 21:47
Marta

Maz slimoju, bet ir gadījies nokrist tā, ka neko negribas, jo esi slims un vārgs, manā gadījuma vienīgais labums no slimošanas – neliela uzmanības un rūpju deva brīdi, kad neesi spējīgs pats pat padzerties… … Šis video kā visi saņem manu visaugstāko vērtējumu, jo nācās pacilāt zemapziņā rātni dusošus pieņēmumus, kas traucēja, pat asaras nobira, ar tiem tad arī cīnīšos tālāk. Paldies par šo iespēju!


28.07.2018 at 19:47
Agnese

Slimības (simptomu) vislielākais bonuss ir tas,ka beidzot sāku meklēt atbildes uz jautājumiem, kuri ir krājušies manā prātā jau gadiem. Sāku meklēt iespējas kā rast iekšējo mieru. Beidzot esmu sākusi veltīt laiku sev, sevis pilnveidošanai, nevis dzīvot vienmuļi. Paldies, Iluta! Gan Iluta, gan video – 7! Meditācija ļauj iekšējo sāpi atslēgt, rodas sajūta,ka tā atkāpjas,ka viss nav tik drūmi, kā esmu pati sev iegalvojusi!


04.07.2018 at 21:48
Evita

Paldies, ar lielu aizrautību visu atkal noklausījos! Ļoti reti kad slimoju ,. Man tiešām grūti teikt kāda izdevība ir man no tā ka es slimoju.


07.06.2018 at 14:07
Vera

Vislabākās atziņas: slimība ir mana izdevība un Pieņemt otra cilvēka viedokli kā vienkārši svešu viedokli. Tuvredzība man dod iespēju neredzēt realitāti, apkārtni un tam ir zināmi iemesli ???? Paldies par atklāsmēm!


03.06.2018 at 01:20
Kristīne

Visi video ir uz urrā un Ilutas darbs ar pilnu atdevi…Lai ir vienmēr kko izzināt jaunu un dalītes ar pieredzi ar citiem…:)


05.05.2018 at 22:15
Kristīne

Pēdējās 2.reizes esmu sapratusi,ka slimība man devusi iespēju strādāt ar sevi…izzināt dažādas situācijas ko nespēj saredzēt un sadzirdēt ikdienas steigā…:)


05.05.2018 at 22:12
Igors

Bonusus no slimības esmu apzinājies un mēģinu dzīvot kopā nevis ar slimību!Bonusi ir tādi ka esmu atteicies no alkohola un nikotīna jau piecus gadus!


05.05.2018 at 13:04
Inga

Paldies par 2. spēli! Lika paraudzīties uz savām slimībām no cita skatupunkta. Tiešām apzinos, ka slimības ir mana izdevība atpūsties no nogurdinoša darba, gūt atklāsmes,informāciju,atbrīvoties no spriedzes. Nevaru gan atrast bonusus no liekā svara! Vērtība no video- 10 Ilutai – 5 Turpināšu darbu pie sevis pilnveidošanas! Inga


12.02.2018 at 22:55

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu