Otrā spēle

Mums visiem ir viena kopēja problēma – tā ir reaģēšana uz dzīvi.

Cilvēks nevis izdzīvo dzīvi, bet reaģē uz to ar veciem uzvedības šabloniem. Pavērojiet sevi un paskatieties, kā jūs reaģējāt tad, kad jums bija 5 gadi un kā jūs reaģējat tagad. Ir daudz kas mainījies? Tāpēc ir jāmaina uzvedības šabloni (apzinoties savu automātismu) un tad arī automātiski izmainīsies dzīves scenārijs. Ja jūsu vecāki izpauda sevi agresīvi/kritiski attiecībā pret jums bērnībā – jūs uzņēmāt šo uzvedības programmu kā attieksmi pašam pret sevi. Tā, kā pret jums attiecās vecāki, tā jūs attiecaties paši pret sevi. To, ko jums pārmeta vecāki, to pašu jūs tagad pārmetat sev. Attiecībā pret citiem – jūs tik ļoti esat savienojušies ar šo vecāku, neapzināti ielikto programmu, ka kritizējat gan sevi, gan arī apkārtējos cilvēkus. Pēc tā spēcīguma, kā jūs kritizējat apkārtējos un sevi, jūs varat notiekt, kā vecāki attiecās pret jums.  

Tagad skatieties video ierakstu

Audio ieraksts (meditācija)

1.Kādas sajūtas, emocijas, pretestība uzradās meditācijas laikā?

Viss tas ir konflikts starp prāta vēlmi normalizēt iekšējo spriedzi un zemapziņas vēlmi – saglabāt iekšējo spriedzi. Ir jāapzinās un jāatzīst šīs reakcijas un pretestības. Vienkārši pasaki sev – jā, tas ir. Izraksti sev visas savas bailes, argumentus, domas, pārdzīvojumus.

2.Ieslēgt novērotāju.

Sākt būt godīgam ar sevi. Bez aizvainojumiem, bez atrunām, bez vērtējumiem. Pieņemt otra cilvēka viedokli kā vienkārši svešu viedokli.


Mājas darbs: 

  1. Ko jūs vēlaties, bet nespējat sasniegt, pēdējo divu (vai vairāku) gadu garumā?
  2. Sakarā ar šī mērķa sasniegšanu, no kā jūs baidāties?

Atskaitei komentāros ierakstiet

  • Sastādiet izdevīguma un bonusu sarakstu, ko jūs iegūstat no dažādām slimībām un fiziskā diskomforta.
  • Pēc 10 baļļu sistēmas novērtējiet kādu vērtību jūs saņēmāt no šī video?
  • Kādas atklāsmes jums atnāca (apziņa, insaiti)?
  • Kādu lēmumu jūs pieņemāt noklausoties šos materiālus?
  • No 1-5 novērtējiet Ilutas sniegumu?

Lai atstātu savas atbildes: 

  • komentāru formā ierakstiet savu vārdu un uzvārdu
  • ierakstiet savu tekstu
  • nospiediet pogu ”pievienot komentāru”(komentārs uzradīsies pēc administrācijas apstiprinājuma)

Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet lejā čata lodziņā.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

15 Comments

evita

bonuss viennozīmīgi ir tas, ka varu apstāties, pārtraukt savas ikdienas darbības un atpūsties, darīt tikai to, kas man patīk. slimošanas laiks liek citādāk paskatīties uz savu dzīvi un savu ķermeni


01.09.2019 at 20:57
Vineta

Paldies par video, paldies parr uzdevumiem! Savas slimības izdevīgumi- pievērst uzmanību, spriedzes mazināšana un TAs bija milzīgs stimuls sevis pilnveidošanai….Video vērtība- 9, un Ilutai 5


07.08.2019 at 15:53
Daina

Izdevīgi, kapaźèlo palutina.saņemu atzinību, slima eju darbà,sanemu citu uzmanīnu un novèrtèjumu.secinàjums -man nav paśapziņas, pietrūkst citu atzinība, bet ja arī uzslavé, tad kaunos.Jàmàcàs domàt, ka esmu pati labàkà
ILUTAI 5


16.07.2019 at 18:08
Daina

Izdevigums-paźēlo, uzslave, ka slima eju darbà, saņemu uzzlavu un apziņu, ka bez manis nevar.Atzinums – man pietrūkst citu uzma ības un novèrtèjums. Man nav pašapziņas, jo jùtos nenovértéta. Ilutai 5.paldies par 2.lekciju


16.07.2019 at 17:58
Laura

Esot trauksmē un citās ķermeniskās sāpēs, es varu pievērst sev uzmanību, varu panīdēt(ar domu, ka kāds pažēlo). Varu mācīties un pilnveidot sevi. Paldies par video-tas palīdz daudz ko saprast.


16.07.2019 at 13:32
Iveta

Slimibas bonus,velos vai nevelos jagul savadak sapes nepariet,pievers man vairak uzmanibu,palutina ,pamilo. Video novertejums-8.Mans lemums ir lai kas mainitos ir jastrada ar sevi ..nevis lidz kadam punktam,,,bet sis darbs ir japabeidz,lai tiktu vala no visam distruktivam programam un ieksejiem konfliktiem,,lai butu veselam ,lamigam,bez nekadiem ierobezojumiem.Paldies Iluta, par video,paldies par tavu velmi palidzet cilvekiem,un centieniem lai tevi varetu saprast visi…mans vertejums-5


21.10.2018 at 21:48
Elita

Paldies. Slimoju reti, bet bonuss ir tas, ka tad varu visu dienu gulēt gultā, neko nedarīt un tad pati sevi varu attaisnot par slinkošanu, jo esmu takš slima. Meditācija izsauca ļoti stipras emocijas, riktīgi saraudājos un vēderā bija jokaina sajūta, tā it kā tur kāds kūlenus mestu. Par video 10 un Ilutai – 5! Noteikti turpināšu darbu ar sevi. Paldies.


08.10.2018 at 21:47
Marta

Maz slimoju, bet ir gadījies nokrist tā, ka neko negribas, jo esi slims un vārgs, manā gadījuma vienīgais labums no slimošanas – neliela uzmanības un rūpju deva brīdi, kad neesi spējīgs pats pat padzerties… … Šis video kā visi saņem manu visaugstāko vērtējumu, jo nācās pacilāt zemapziņā rātni dusošus pieņēmumus, kas traucēja, pat asaras nobira, ar tiem tad arī cīnīšos tālāk. Paldies par šo iespēju!


28.07.2018 at 19:47
Agnese

Slimības (simptomu) vislielākais bonuss ir tas,ka beidzot sāku meklēt atbildes uz jautājumiem, kuri ir krājušies manā prātā jau gadiem. Sāku meklēt iespējas kā rast iekšējo mieru. Beidzot esmu sākusi veltīt laiku sev, sevis pilnveidošanai, nevis dzīvot vienmuļi. Paldies, Iluta! Gan Iluta, gan video – 7! Meditācija ļauj iekšējo sāpi atslēgt, rodas sajūta,ka tā atkāpjas,ka viss nav tik drūmi, kā esmu pati sev iegalvojusi!


04.07.2018 at 21:48
Evita

Paldies, ar lielu aizrautību visu atkal noklausījos! Ļoti reti kad slimoju ,. Man tiešām grūti teikt kāda izdevība ir man no tā ka es slimoju.


07.06.2018 at 14:07
Vera

Vislabākās atziņas: slimība ir mana izdevība un Pieņemt otra cilvēka viedokli kā vienkārši svešu viedokli. Tuvredzība man dod iespēju neredzēt realitāti, apkārtni un tam ir zināmi iemesli ???? Paldies par atklāsmēm!


03.06.2018 at 01:20
Kristīne

Visi video ir uz urrā un Ilutas darbs ar pilnu atdevi…Lai ir vienmēr kko izzināt jaunu un dalītes ar pieredzi ar citiem…:)


05.05.2018 at 22:15
Kristīne

Pēdējās 2.reizes esmu sapratusi,ka slimība man devusi iespēju strādāt ar sevi…izzināt dažādas situācijas ko nespēj saredzēt un sadzirdēt ikdienas steigā…:)


05.05.2018 at 22:12
Igors

Bonusus no slimības esmu apzinājies un mēģinu dzīvot kopā nevis ar slimību!Bonusi ir tādi ka esmu atteicies no alkohola un nikotīna jau piecus gadus!


05.05.2018 at 13:04
Inga

Paldies par 2. spēli! Lika paraudzīties uz savām slimībām no cita skatupunkta. Tiešām apzinos, ka slimības ir mana izdevība atpūsties no nogurdinoša darba, gūt atklāsmes,informāciju,atbrīvoties no spriedzes. Nevaru gan atrast bonusus no liekā svara! Vērtība no video- 10 Ilutai – 5 Turpināšu darbu pie sevis pilnveidošanas! Inga


12.02.2018 at 22:55

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu