Mājas BIBLIOTĒKA CILVĒKA IEKŠĒJĀS PASAULES PROCESI Kāpēc klasiskā psihoterapija nav efektīva?

Kāpēc klasiskā psihoterapija nav efektīva?

Mūsu psihe ir apgādāta ar aizsardzības elementiem. Mēs nevaram visu laiku mainīties un mainīties, tāpēc, ka pārmaiņas – tas vienmēr ir stress. Ja cilvēks apzināti dod sev komandu mainīties, iegūt jaunas prasmes, tad kādi procesi notiek realitātē?

Iekšējās sāpes atšifrējuma metode un sāpes iztrāde – tas ir ceļš uz iekšējo brīvību.

Mēs no sākuma reaģējam un tikai pēc tam to apzināmies! Šis mehānisms mūsos ir dabas ielikts un saucas pašaizsardzība vai aizsardzības mehānisms.

Vai zināt, kā strādā lielākā daļa psiholoģisko metožu? Tās iedarbojas uz apziņu un pavisam nedaudz – uz zemapziņu. Zemapziņa ir milzu lauks – tajā ir ierakstīta mūsu pagātnes pieredze, kura ieslēdz dzīves laikā iegūtos uzvedības paternus, bet tā neieslēdz aizsardzības reakcijas!!!

Psihoterapija nestrādā ar reakcijām (instinktiem). Par reakcijām mūsu smadzenēs atbild reptiļa smadzenes (pašas vecākās smadzenes). Tās atbild par mūsu izdzīvošanu. Un tās arī izpilda savu darbu reakciju veidā. Reakcijas ir tik reaktīvas (zibenīgas), ka nepaspēsiet acis pamirkšķināt, kad jūsu ķermenis jau būs pieņēmis to vai citu lēmumu.

Tāpēc arī psihoterapija, tās klasiskajā variantā, ir NEEFEKTĪVA! Tā ir tikai zinātne par psihi, bet praksē izdziedināt cilvēku ar šo konsultāciju palīdzību nav iespējams. Apzināties – jā, izmainīt reakcijas – nē! Bet jūs taču gribat IZMAINĪT savu reakciju, nevis dzirdēt teoriju! Jo pati galvenā loma ir mūsu reakcijām, kuras pieņem lēmumus mūsu vietā un neļauj mums iznākt ārā no pagātnes aizslēgtā apļa.

Iekšējās sāpes atšifrējuma metode un sāpes iztrāde – tas ir ceļš uz iekšējo brīvību. No tām reakcijām, kuras mēs esam ieguvuši un kuras valda pār mūsu dzīvi. Metodes, kuras es izmantoju, ir efektīvas un unikālas.
Pierakstieties uz individuālo terapiju – neatlieciet savu dzīvi! Labāk samaksāt naudu, nekā dzīvot problēmu un ierobežojumu pilnu dzīvi.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu