Mājas BIBLIOTĒKA CILVĒKA IEKŠĒJĀS PASAULES PROCESI Kāpēc ir svarīgi zināt savas saknes?

Kāpēc ir svarīgi zināt savas saknes?

Mūs māca apgūt savas valsts vēsturi, pasaules vēsturi, bet kāpēc to, kas attiecas uz mūsu dzimtas vēsturi, mēs īpaši nezinām? Tas ir ļoti liels trūkums kultūrā, – nezināt savas dzimtas vēsturi. Ja jūs kaut vienu reizi iedziļināsities savas dzimtas izpētē, tad jūs sapratīsit, cik tas ir svarīgi, cik daudz jūsu dzīve ir atkarīga no pagātnes situācijām, no paaudžu neizdzīvotajiem stāstiem. Jums vairs nepaliks nekādu šaubu par to, ka nekas vienkārši tāpat nenotiek. Viss ir savstarpēji saistīts un bioloģiski loģisks.
 
 
Apzinoties šos bioloģiskos motīvus sevī, jūs daudz ko varat dzīvē izmainīt. Visam, kas ar mums notiek, ir sākums pagātnē. Dažreiz ir vērts paskatīties atpakaļ, lai saprastu, apzinātos un atlaistu nevajadzīgo nastu, kuru mēs nēsajam sev līdzi un kura pat nepieder mums. Kad mēs automātiski pakļaujamies programmām no pagātnes, mēs sevi ierobežojam. Ejam pa iemīto taku, skatāmies caur pagātnes brillēm. Tad, kad mēs apzināmies notiekošā avotu, mēs iegūstam brīvību. Mēs varam izvēlēties – kur iet, kā reaģēt un kā dzīvot savu dzīvi. 
 
Kamēr programmas no pagātnes ir aktīvas, mēs atrodamies ilūzijās, ka tās ir mūsu patiesās vēlmes, mūsu pašu lēmumi, mūsu izvēle. Bet bieži tas nepavisam nav tā. Par to mēs runājām skolas kursā ''Apzinātā Veselība''. Kad pēc daudziem gadiem, vai dzīves beigās, mēs apzināmies, ka neesam dzīvojuši tā, kā vēlējāmies, tad rodas sajūta, ka mēs esam dzīvojuši ne savu dzīvi. Liekas, ka visu laiku esi uz kaut ko tiecies, bet nesaprati, uz kurieni; sasniegtie mērķi nedeva nekādu gandarījuma sajūtu, attiecības nebija patiesas un siltas, bet iekšā grauž tukšuma sajūta… 
 
Tas notiek tāpēc, ka mēs neesam gatavi, lai nodalītu to, kas ir mūsu, un kas, savukārt, ir atnācis no mūsu senčiem, no mammas, no bērnības. Mēs varam par to nezināt, bet, sākot pētīt savas saknes, savus radu rakstus, jūs varat izvilkt ārā daudz ļoti interesantu lietu. Sakarā ar šo, man bieži jautā: ‘’Kā lai iesāk sarunu ar radiniekiem, kā lai viņiem uzprasa par viņu dzīvi? Kā lai pajautā mammai, kāds bija viņas grūtniecības laiks? Kā lai uzzina savu vēsturi?’’ Kā vienu no variantiem, varu ieteikt šo saiti, kurā jūs varat sākt būvēt savu dzimtas koku. Tur ir ļoti ērti un interesanti. http://www.myheritage.lv/
 
Mēdz būt tā, ka nav iespējams saņemt šo informāciju (audzis bērnu namā, vecāki jau sen miruši). Mēģiniet uzzināt par saviem senčiem tik daudz, cik tas ir iespējams. Visa mūsu pagātne ir ierakstīta mūsu ķermenī un tāpēc ir tikai jāprot izlasīt, ko katrs ķermeņa simptoms nozīmē. To var izdarīt skolas kursos. Ja vēlaties paskatīties uz savu dzīves līniju, pievienojieties.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu