Mājas BIBLIOTĒKA CILVĒKA IEKŠĒJĀS PASAULES PROCESI Kā noiet ceļu, nesajaucot zābakus?

Kā noiet ceļu, nesajaucot zābakus?

Kādas ir kļūdas, kuras cilvēks veic, lai atbrīvotos no ciešanām?

Pati galvenā kļūda ir tā, ka cilvēks nepieņem lēmumu sākt strādāt ar savu dzīvi. Tam varētu būt divi iemesli: -cilvēks neapzinās, ka viņam tāda problēma ir, -viņš baidās sākt ar to strādāt, jo nezin no kurienes sākt.

Nākamās kļūdas, ko cilvēks izdara, ir:

1. Ja arī tiek pieņemts lēmums sākt strādāt ar sevi, tad darbība tiek veikta tikai tāpēc, lai ieliktu ķeksīti (tāpēc, ka kāds cits vēlas, lai es mainītos, nevis es pats).

2. Cerība, ka varbūt man paveiksies, un vienu dienu es kļūšu drosmīgāks, lai aizstāvētu savu viedokli, lai uzstātos publiski un nevajadzētu cīnīties ar iekšējo trauksmi, lai varētu pateikt otram ‘nē’ tā vietā, kad saku ‘jā’ utt.

3. Ātrās receptes meklēšana, kas atbrīvotu no iekšējiem sasprindzinājumiem. Diemžēl cilvēks nevar izmainīt sevi pāris nedēļu laikā, jo tam ir nepieciešams ilgāks laika posms, ar noteikumu, ka šajā laikā cilvēks pastāvīgi strādā ar sevi. Jūs to varat darīt pastāvīgā ceļā un tērēt tam daudzus gadus, un jūs to varat darīt kopā ar Sevis Apzināšanās Skolu. Nav īpaši grūti nedaudz uzlabot savu iekšējo stāvokli. Izlasot kādu pozitīvās domāšanas grāmatu, paskatieties kādu video rullīti, un liekas, ka tiešām uz kādu laiku paliek labāk, bet lai šis stāvoklis ‘jūtos labāk’ paliktu mūžīgi, nāksies pastrādāt. Galvenais ir nevis tas,ko mēs domājam,bet mūsu iekšējais stāvoklis. Tas, ko mēs jūtam attiecībā par kādu notikumu vai pret kādu cilvēku. Ja mūsu stāvoklis nebūs vienāds ar mūsu domām, dzīve neizmainīsies. 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu