Kā būt laimīgam?

Mēs visi piedzimstam ar bagātīgu talantu kopu, mēs jau no dabas spējam būt labākie draugi, labākie biznesmeņi, labākie skolotāji, dejotāji, dziedātāji, paši gudrākie, paši spilgtākie. Ir tikai nepieciešams sataustīt, kas kurā ielikts.  Ar ko māte Daba mūs katru ir apbalvojusi? Kādu instrumentu kasti viņa mums ir iedevusi, kad mēs pirmo reizi atvērām šīs pasaules vārtus? Bērnībā mums bija ļoti viegli sevi iedomāties par: kosmonautu, sportistu, balerīnu, kinozvaigzni, laimīgu cilvēku. Tad ir jautājums – kāpēc cilvēkiem kaut ko sevī vajadzētu mainīt, ja viņiem jau tā viss no dabas ir ielikts? 

Katram cilvēkam piemīt milzīgs potenciāls, lai viņš būtu laimīgs, bet ne katrs to izmanto. Mums visiem daba ir iedevusi instrumentu kasti, kurā ir ielikts mūsu raksturs, personiskās īpašības, spējas, talanti, domāšanas veids, seksualitāte. Visi instrumenti, lai cilvēks justos laimīgs, jau mums ir. Visi pasaules dārgumi jau mums pieder un arī atslēgas no to raktuvēm ir jau mums kabatā.

Tikai mēs ne vienmēr esam spējīgi tās atslēgt. Bet to ir iespējams izdarīt, ir tikai jasāk strādāt ar sevi. Viegli ir pateikt. Grūtāk izdarīt. Dažreiz tieši mūsu pagātne traucē mums virzīties uz priekšu, ja tajā ir palikušas neatrisinātas problēmas, neatrisinātas emocijas, neatrisinātas lietas, nerealizētas vēlēšanās. 

Visas šīs ‘’astes’’ velkas mums līdz pat tad, ja tās vairs nav aktuālas un mēs nevaram viņas atlaist, jo neapzināmies to esību. Tas veido ilūziju, ka ir jau par vēlu, nekas neiznāks, man nepietiks spēka, es nespēšu, tas nav reāli.   Paņem pauzi, atskaties, kas tev velkas līdzi no pagātnes. Atstāj to tur. Pagātnei ir jāpaliek pagātnē.   

Cilvēki paši ieslēdz sevi būrī, tāpēc, ka nezin, kā izmantot tos resursus, kurus viņam ir iedevusi Daba. 

Tajā arī ir visa problēma: piederot bezgalīgai iekšējās pasaules bagātībai, piederot nebeidzamam enerģijas avotam sevī, cilvēki neprot to visu izcelt uz āru. Skolā mūs māca mācīties, darbā mēs mācamies pelnīt naudu, ģimenē veidot attiecības. Bet nekad neviens nav mācījis izmantot savu potenciālu “uz pilnu klapi”. Mums visiem iekšā ir tik daudz spēka, ka ir cilvēki, kuriem pat ir bail no tā, cik spēcīgi viņi var būt.
SAS piedāvā atrisināt šo problēmu, piedaloties tālmācības nodarbībās ‘’Mana Jaunā Dzīve’’.
 
Kāpēc gaidīt pirmdienu vai jauno gadu, lai sāktu jaunu dzīvi, ja to var sākt darīt jau tieši tagad? Katra jauna diena mums ir dota kā vesela dzīve un katra jauna diena ir iespēja piepildīt sevi ar prieku un labsajūtu.

Viena no tālmācības nodarbību dalībniecēm raksta: ''Iluta, man būtu tik daudz ko stāstīt, cik pozitīvi manu dzīvi ietekmē tavas nodarbības, tāpēc arī dabūju jaunu darbu, ir nostrādāta tikai pirmā nedēļa, kas pagāja ļoti smagi, bet esmu tādā dzīves skolā, kur esmu gatava risināt visus uzdevumus.​ Es jau tagad zinu, ka tad, kad beigsies kurss, man būs tev jāraksta gara pateicības vēstule.'' ,
 

Netērējiet gadus, lai sameklētu to informāciju, kura jau ir ielikta 25 nodarbībās. Jums atliek tikai paņemt to. 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu