Ceturtā spēle

Lieciet mierā savu ķermeni, aizvāciet destruktīvās pārliecības – un tas pats izdziedināsies.

Tagad skatieties video ierakstu

Vingrinājums

Lietojiet austiņas. Mēģiniet būt kontaktā ar savām ķermeņa izjūtām, lai zemapziņa strādātu jūsu prāta vietā. Vingrinājumā kā piemēru lietošu vārdu ‘’bailes’’ vai ”liekais svars”. Jūs varat likt tā vietā savu :”depresija, nogurums, nespēks, bailes kaut ko darīt” utt.


Mājas darbs:  Uzdevums: Atvērt savā datorā dokumentu (vai blociņā) un rakstam sacerējumu (3-4 paragrāfi): ”Mana veselīgā dzīve”. Jo detalizētāk, spilgtāk un krāsaināk to uzrakstīsiet, jo lielāks labums būs jums pašiem. Saglabājiet šo failu savā datorā, un regulāri pie tā atgriežaties, papildinot. Atskaitei komentāros ierakstiet

  • Pēc 10 baļļu sistēmas novērtējiet kādu vērtību jūs saņēmāt no šī video?
  • Kādas atklāsmes jums atnāca (apziņa, insaiti)?
  • Kādu lēmumu jūs pieņemāt noklausoties šos materiālus?
  • Pats vērtīgākais ieguvums no šīm četrām spēlēm?
  • No 1-5 novērtējiet Ilutas sniegumu?

Lai atstātu savas atbildes: 

  • komentāru formā ierakstiet savu vārdu un uzvārdu
  • ierakstiet savu tekstu
  • nospiediet pogu ”pievienot komentāru”(komentārs uzradīsies pēc administrācijas apstiprinājuma)

Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet lejā čata lodziņā. Paldies, ka piedalījāties šajā spēlē un ceru, ka ieguvāt apskaidrību par to, kas notiek ar jums un kāpēc tas notiek.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

6 Comments

Iveta

Paldies par spēlēm,no katras spēles guvu vērtīgu informāciju un atziņas, bet 4 mani uzrunāja visvairāk. Piekrītu, ka es pati esmu sevi neapzināti šādā stāvoklī iedzinusi un tikai manos spēkos ir sevi no tā visa izvilkt ārā. Nesen apmeklēju LOR ,ar sūdzībām par hroniskām iesnām jau 30 gadus, kur dr. teica, jūs pati esat sev izraisījusi atkarību no pilieniem. To jau es arī apzināti nedarīju, bet šobrīd esmu tikusi ar to galā. Tas arī dod cerību. Ilutai-5, video-10 balles.


02.02.2019 at 15:51
Evita

Paldies! Ļoti interesants, ieguvu daudz zināšanas. Domāju , ka to vēl nereizi izmantošu! 10 balles.


12.06.2018 at 11:56
Igors

Labs vingrinājums! Paldies!


06.05.2018 at 14:48
Igors

Interesanti! Vēlētos vairāk uzzināt par zemapziņu un izdzīvošanu!


06.05.2018 at 14:35
Ilze

paldies. Š īpēdējā spēle bija visintresantākā. bet arī sapratu to ,ka man laikam nav nekāda senču atmiņas. Es tomēr māku sabalansēt savas vēlmes un vajadzības ar ikdienas rrutīnu. Un vēl ir ļoti svarīgi ,lai blakus ir cilvēks,par kuru zinām ,ka viņš mūs sapratīs.ka nepārmetīs un īstajā brīdī pajokos. Dzīvē it vis ir iespējams,tikai jo vecāki kļūstam,jo mazākus mērķus sev uzstādam. Man patīk mans šībrīža stāvoklis un es mācos pieņemt to ,ka laba dzīve ir dabisks stāvoklis nevis dāvana,kuru kāds var atņemt vai kura ir smagi un grūti jānopelna .Paldies par informāciju . Visu labu 🙂


08.02.2018 at 10:02
Iveta

Paldies.Lielisks video un Ilutai 5 no 5.Šīs 4 mācīb stundas ir bijušas ļoti,ļoti vērtīgas.Labi,ka katru no šīm stundām var jebkurā dienā vai brīdī atvērt un klausīties vēl un vēl,jo tas reāli ir nepieciešams ceļā uz savu jauno dzīvi.Šīs noklausītās stundas ir devušas ne tikai cerību,bet arī pārliecību tam,ka dzīvot var savādāk-daudz ,daudz labāk un skaistāk. Ar nepacietību gaidīšu mūsu nākamās tikšanās reizes.


05.09.2017 at 23:21

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu