Ceturtā spēle

Lieciet mierā savu ķermeni, aizvāciet destruktīvās pārliecības – un tas pats izdziedināsies.

Tagad skatieties video ierakstu

Vingrinājums

Lietojiet austiņas. Mēģiniet būt kontaktā ar savām ķermeņa izjūtām, lai zemapziņa strādātu jūsu prāta vietā. Vingrinājumā kā piemēru lietošu vārdu ‘’bailes’’ vai ”liekais svars”. Jūs varat likt tā vietā savu :”depresija, nogurums, nespēks, bailes kaut ko darīt” utt.


Mājas darbs:  Uzdevums: Atvērt savā datorā dokumentu (vai blociņā) un rakstam sacerējumu (3-4 paragrāfi): ”Mana veselīgā dzīve”. Jo detalizētāk, spilgtāk un krāsaināk to uzrakstīsiet, jo lielāks labums būs jums pašiem. Saglabājiet šo failu savā datorā, un regulāri pie tā atgriežaties, papildinot. Atskaitei komentāros ierakstiet

  • Pēc 10 baļļu sistēmas novērtējiet kādu vērtību jūs saņēmāt no šī video?
  • Kādas atklāsmes jums atnāca (apziņa, insaiti)?
  • Kādu lēmumu jūs pieņemāt noklausoties šos materiālus?
  • Pats vērtīgākais ieguvums no šīm četrām spēlēm?
  • No 1-5 novērtējiet Ilutas sniegumu?

Lai atstātu savas atbildes: 

  • komentāru formā ierakstiet savu vārdu un uzvārdu
  • ierakstiet savu tekstu
  • nospiediet pogu ”pievienot komentāru”(komentārs uzradīsies pēc administrācijas apstiprinājuma)

Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet lejā čata lodziņā. Paldies, ka piedalījāties šajā spēlē un ceru, ka ieguvāt apskaidrību par to, kas notiek ar jums un kāpēc tas notiek.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

10 Comments

Nora

Par visu kursu- vienas no vertigakajam 4 dienam pedeja laika mana dzive! Mani simptomi paslaik ir diezgan specigi, nekontrolejami, uzmacigi, bet ljaujoties viniem ta no sirds, atlaujot sev ta justsies, atlajot sev to, ka man kaut kas nav izdevies saja dzive, neesmu piepildijusi savas vai kada ceribas, ka neesmu perfekta, neesmu tik stipra ka vajadzetu but, un atlaizot domu, ka man tagad galvenais merkis ir justies labi, mierigi, un novakt visas sliktas sajutas, kas rada vel lielaku spriedzi, vienkarsi lauties visam ari nepatikamajam…tas patiesam beidzot atlaiz! Par 4.speli- es patiesam tagad pieversu uzmanibu, ka ir mana dzive jau noteiktas tonalitates..par kuram esmu domajusi, nu no kurienes man tadas! Piemeram, bailes no nabadzibas vai ka nebus nauda, kaut gan visa dzive dzivota particigi, nav isti pieredzes ka nav bijis ko est vai kas truktu.
Paldies Ilutai par darbu! Priecajos ka esmu seit


23.04.2020 at 22:28
Sarmīte

Ceturtā spēle uzrunāja visvairāk,jo skāra tieši manas problēmas-10.Itkā jau pirms tam sapratu, ka problēmas slēpjas kur dziļāk,jo ar prātu vienmēr saprotu,bet realitātē viss notiek savādāk.No visām spēlēm ieguvu ļoti daudz informācijas,bet būs jānoklausās vēl un vēl, lai visu kārtīgi izprastu.Vienīgi problēmas sagādāja meditācijas,jo neprotu atslābināties un atrasties,,šeit un tagad”,domas visu laiku kaut kur klejo.Esmu pārliecināta ka ,,Sevis apzināšanās skola” ir tieši tas, kas man vajadzīgs.Ilutai-5


08.02.2020 at 21:59
Liene

Šīs 4 spēles mani rosina domāt par savām problēmām citādāk. Rosina meklēt risinājumu citā virzienā, ne kapsulās, pilienos un tabletēs. Atzīšos, ka man nav viegli visu uzreiz uztvert un saprast, jo informācijas ir daudz. Ikdienas skrējienā tagad pievēršu uzmanību un atpazīstu stresa saspringumu dažādās ķermeņa vietās, mācos atslābināties. Klausos vēlreiz un atkal kaut ko citu sadzirdu. Mācos meditēt, man tas īsti labi nesanāk. Ilutai 5. Par visu spēļu ciklu 9!


07.01.2020 at 21:14
Gunta

Paldies par vertīgo informāciju,man ir jāieiet dziļāk savas dzimtas pagatnē,pavisam noteikti bija norma mums,ka smagi jastrāda lai gūtu rezultatus un man ir jaunatklājums,ka perfekcionisms nemaz nav pozitīva lieta,biezi dēļ ta man sanak problemas ar manu vistuvako,jio vēlos visu izdarīt perfekti,tadejādi sasprigstot tur,kur nevajag.Izmantošu iegūtas zināšanas tālakai pašizaugsmei,Ilutai 8 par so interesanto programmu.Ieteikšu arī citiem saviem draugiem to apmeklēt.


28.12.2019 at 22:51
Iveta

Paldies par spēlēm,no katras spēles guvu vērtīgu informāciju un atziņas, bet 4 mani uzrunāja visvairāk. Piekrītu, ka es pati esmu sevi neapzināti šādā stāvoklī iedzinusi un tikai manos spēkos ir sevi no tā visa izvilkt ārā. Nesen apmeklēju LOR ,ar sūdzībām par hroniskām iesnām jau 30 gadus, kur dr. teica, jūs pati esat sev izraisījusi atkarību no pilieniem. To jau es arī apzināti nedarīju, bet šobrīd esmu tikusi ar to galā. Tas arī dod cerību. Ilutai-5, video-10 balles.


02.02.2019 at 15:51
Evita

Paldies! Ļoti interesants, ieguvu daudz zināšanas. Domāju , ka to vēl nereizi izmantošu! 10 balles.


12.06.2018 at 11:56
Igors

Labs vingrinājums! Paldies!


06.05.2018 at 14:48
Igors

Interesanti! Vēlētos vairāk uzzināt par zemapziņu un izdzīvošanu!


06.05.2018 at 14:35
Ilze

paldies. Š īpēdējā spēle bija visintresantākā. bet arī sapratu to ,ka man laikam nav nekāda senču atmiņas. Es tomēr māku sabalansēt savas vēlmes un vajadzības ar ikdienas rrutīnu. Un vēl ir ļoti svarīgi ,lai blakus ir cilvēks,par kuru zinām ,ka viņš mūs sapratīs.ka nepārmetīs un īstajā brīdī pajokos. Dzīvē it vis ir iespējams,tikai jo vecāki kļūstam,jo mazākus mērķus sev uzstādam. Man patīk mans šībrīža stāvoklis un es mācos pieņemt to ,ka laba dzīve ir dabisks stāvoklis nevis dāvana,kuru kāds var atņemt vai kura ir smagi un grūti jānopelna .Paldies par informāciju . Visu labu 🙂


08.02.2018 at 10:02
Iveta

Paldies.Lielisks video un Ilutai 5 no 5.Šīs 4 mācīb stundas ir bijušas ļoti,ļoti vērtīgas.Labi,ka katru no šīm stundām var jebkurā dienā vai brīdī atvērt un klausīties vēl un vēl,jo tas reāli ir nepieciešams ceļā uz savu jauno dzīvi.Šīs noklausītās stundas ir devušas ne tikai cerību,bet arī pārliecību tam,ka dzīvot var savādāk-daudz ,daudz labāk un skaistāk. Ar nepacietību gaidīšu mūsu nākamās tikšanās reizes.


05.09.2017 at 23:21

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu