Attiecības ar naudu

Attiecības ar naudu ir ļoti dziļa tēma – zem tām ir veselu paaudžu stāsti. Naudu nevar pievilkt ne ar kādiem rituāliem, jo nauda – tā ir enerģija, tā ir kustība, tā ir virzība! Tā parāda mūsu izaugsmi, mūsu atdevi sabiedrībai, un spēju kā saņemt, tā arī atdot.

Cik bieži jūs sev sakāt – tas nav iespējams, man neizdosies, man nesanāks? Tā ir veselas dzimtas pieredze, ne tikai jūsu bailes. Jūs domājat, ka jūsos dzīvo bailes uzsākt savu projektu, veidot savu karjeru, bet bieži šīs bailes nav tikai jūsu. Šīs bailes mums ir atnākušas caur paaudžu paaudzēm, kad veselas paaudzes zaudēja ne tikai savu labklājību, bet arī dzīvi. Un tagad, laikam ejot, mēs izjūtam to laiku smagumu.

Bieži mēs izjūtam vainas sajūtu un kaunu par to, ka paprasām naudu par savu darbu. Un jūsu dzīve paiet parādos un naudas deficītā. Protams, ka jūs nevarējāt zināt par dzimtas ietekmi uz jūsu finansiālo stāvokli. Par to jums nepastāstīs biznesa treneri un finanšu konsultanti. Par to nemāca universitātes, un pat grāmatu par to nav daudz. Protams, jūs varat aizgriezties arī no šī kursa, sakot: “Man nav naudas tam!” – Vai tieši ar šiem vārdiem jūs parasti neaizverat ciet kādu no skolas kursu piedāvājumiem?

Varbūt jūs pat nepieļaujat domu, ka jūsu dzīve var mainīties pēc tās informācijas, kuru jūs iegūsiet kursa laikā? Padomājiet, varbūt tieši tagad ir pienācis laiks aizdomāties par savu finansiālo stāvokli un izmainīt to? Tieši jūsu rokās ir spēks, lai pagrieztu savu dzīvi citā virzienā, sākt veidot citādu dzimtas stāstu par naudu. Un tieši jūsos atradīsies tas spēks un resursi, lai paskatītos savā dzimtas vēsturē un atrisinātu to! Citādāk jūs tagad šo lapu nebūtu atvēris.

Atļaujiet sev kaut ko vairāk jau tieši tagad – pieskarieties praktiski  tam  darbam, kurš daudziem nav pieejams!

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu