Mājas BIBLIOTĒKA Alerģija. Rezultāti.

Alerģija. Rezultāti.

Alergija – šī tēma ir gan vienkārša, gan arī sarežģīta. Viens, kas ir skaidrs – alerģija tā ir ķermeņa reakcija uz kaut ko. Kādam uz kaķiem, kādam uz ziedputekšņiem, kādam uz maizes izstrādājumiem, kādam uz noteiktām smakām un smaržām.

Cilvēkiem šie simptomi varbūt tik spēcīgi, ka ir sajūta, ka smok nost. Cilvēks nevar iziet uz ielas. Viņš sevi ierobežo ļoti daudzās lietās. Viņš sāk lietot zāles, izvairās no visa, kas varētu ieslēgt alerģisku reakciju. Reakcija var būt – sarkanas acis, asarojošas acis, iesnas, sarkans deguns vai sauss deguns. Kakls kasās. Var būt ausu iekaisums.

Alerģijā ir iesaistīti visi 4sajūtu orgāni – redze, oža, garša, ādas sajūtas. Kāds te ir konflikts? Cilvēkam nez kāpēc ir bīstami šo visu sajust. Ir kāds notikums, kurš ir saistīts ar visiem šiem trigeriem un tie visi cilvēkam asociējas ar sāpīgiem pārdzīvojumiem.

Iedomājieties, jūs ēdat garšīgu un sulīgu ābolu, un tajā momentā jums kāds iesit pa galvu. Tajā momentā jūsu ķermenis atcerēsies visu sev apkārt. Pa visām 4 sajutām. Ķermenis atcerēsies pašu spēcīgāko emociju, kuru jūs izjutāt tajā brīdī – bailes, trauksme, panika utt. Piemēram, tajā brīdī, kad no jums aiziet tuvs cilvēks, apkārt bija ziedu smarža.

Jūsu ķermenis atcerēsies un identificēs šo smaržu ar nepatīkamam sajutām (atmiņām), ar kurām jūs nespējat tikt galā. Mūsu ķermenis ļoti viltīgs. Kā tam atcerēties, kur ir labi un kur ir slikti? Tas spēj atcerēties tikai savu sajūtu orgānu līmenî, un katru reizi caur sajutām jums atgādināt, kur ir droši un kur nav droši. Jūs izvēlaties, kur jums ir ērti un kur jums nav ērti uz savu sajūtu pamata un pieredzes.

Kā mēs iemācamies reaģēt? Notiek kāds spēcīgi emocionāls notikums. Piemēram, atceraties kādu jūsu pašu mīļāko melodiju, dziesmu, un atcerieties, kas ar šo melodiju jums saistās? Kādas asociācijas?

Pie alerģijas – vienmēr ir bijis kāds viens notikums, kurā ir bijuši spēcīgi pārdzīvojumi. Tajā momentā ķermenis ierakstīja sevī visu, kas jums notika apkārt. No sākuma tas varētu likties pavisam nesvarīgs – piens, aukstums, smarža, ēdiens, cilvēks. Pilnīgi jebkas. Smaržas, kurām jūs pat nepievērsāt uzmanību, bet jūsu deguns visu to ierakstīja sevî.

Pie pareizas un kvalitatīvas terapijas no šiem simptomiem un reakcijām var atbrīvoties uz visiem laikiem un pārstāt sevi ierobežot. Lejā esmu pievienojusi video ar cilvēku atsauksmēm un reāliem rezultātiem, lai jūs nedomātu, ka tas, ar ko es dalos ar jums ir tikai tukšas runas. Līdz šim viss darbs, kurš ir bijis saistīts ar alerģijām, manā praksē ir bijis veiksmīgs. Cilvēki ir no tās atbrīvojušies.

Neindējiet sevi ar zālēm gadiem. Nāciet un atrodiet savu alerģijas konfliktu, nevis gadiem bēgt un ierobežot sevi.

Es varētu jums ierakstīt video par šo tēmu, ja tā jums interesē? Uzrakstiet komentāros vai jums šī tēma ir interesanta?

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

1 Comment

Dace

Vēlos privātu saraksti,vai var!?


08.05.2020 at 13:35

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu