Mājas BIBLIOTĒKA Kā saņemt naudu ar Visuma palīdzību? Maģiska formula

Kā saņemt naudu ar Visuma palīdzību? Maģiska formula

Nauda – tas ir brīnumains spogulis, kurš atspoguļo mūsu iekšējo stāvokli. Un jo īpaši šo stāvokli ietekmē mūsu emocionālā spriedze, jo tieši nauda var dot mums drošības, komforta, baudas, gandarījuma, brīvības, iedvesmas, prieka un triumfa izjūtu.
Bet kāpēc tad mums reizēm ir tik grūti radīt tādu realitāti, kurā mums būtu vajadzīgā bagātība un pārpilnība? ..
Uzaicinu tevi parunāt par šīm tēmām uz atvērto vebināru.
Tajā mēs runāsim par to, kas tad ietekmē naudas plūsmu tavā dzīvē:
1.Bērnu un vecāku psihes slānis. Tas, cik daudz mēs spējam justies cienīgi un kā tiesības uz bagātību, nosaka mūsu finanses.
2. Atdalīšana no ģimenes sistēmas. Mums visiem ir jāaug un galu galā jāspēj justies nobriedušiem, autonomiem, pašpietiekamiem, brīviem, jo “bērniem” lielu naudu nedod.
3. Attieksme un pārliecības par naudu un bagātību. Šajā jautājumā jums jānoķer visi “psihes atkritumi”.
4. Sekundārie izdevīgumi. Kāpēc ir “labi” būt nabadzīgam un tik “slikti” būt bagātam. Šeit ļoti labi var izcelt tēmu “sliktie zēni un meitenes”. Jo tiem, kas ir kontaktā ar savu “Ēnu”, var būt tas, ko mēs vēlamies, bez bailēm, kauna un vainas apziņas. Proti – ar viņu spēka izjūtu, veselīgu agresiju, veselīgu egoismu un mērķtiecību.
5. Bērnības emocionālās traumas, kas ietekmēja attieksmes veidošanos pret naudu.
Vebināru noslēgsim ar praktisku izstrādes tehniku, kura jums palīdzēs atrast vismaz vienu bloku, kurš ir nobloķējis naudas plūsmu jūsu dzīvē.

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Comment:

Uz augšu