Kāda ir mana loma šajā skolā?

Es esmu speciāliste darbā ar psihosomatiskām problēmām. Esmu četru grāmatu ”Atbrīvošanās” , ”Atbrīvošanās. Otrā grāmata” , ”Es un Tu. Attiecību Anatomija” , ”Psihosomatika” autore. Grāmata ”Atbrīvošanās” ir iztulkota un izdota arī angļu valodā. Manas darbības pamata virziens ir: slimības, bailes, alerģijas, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, kā arī jebkurš cits psiholoģiskais diskomforts (aizvainojums, vainas sajūta, vientulība, kauns, greizsirdība).

Palīdzu cilvēkiem atbrīvoties no trauksmes, uzmācīgām domām, dažādām bailēm un panikas lēkmēm, bez jebkādu medikamentu lietošanas, un gadiem sēdēšanas psihologa kabinetā, 10 – 15 terapiju laikā (atkarīgs no vecuma).

Кāpēc es nodarbojos ar to, ar ko nodarbojos?
Es ticu….nē, ticu pat nav īstais vārds. Es esmu pārliecināta, ka jebkurš mūsu fiziskais simptoms rodas no neatrisinātas psiholoģiskās problēmas, jeb simptoms jau ir risinājums neatrisinātajai psiholoģiskajai problēmai. Jā, sāpīgs, jā nepatīkams, bet tas atrisina to, kur emocionāli negribās skatīties. Psihosomatika – tas ir mans saldais ēdiens, ar kuru es esmu aizrāvusies pēdējos 8 gadus.
Tāpēc es izveidoju skolu, kuru nosaucu par Sevis Apzināšanās Skola, kurā ir savākti paši strādājošākie instrumenti, lai katrs cilvēks varētu kļūt par savas dzīves un ķermena saimnieku, iegūstot neatkarību no ārējiem apstākļiem (zālēm vai citiem stimulātoriem).
Tie, kuri ir gatavi uzzināt taisnību par sevi un ir gatavi kļūt brīvi savā izpausmē – jums ar mani būs pa ceļam. Ja jūs esat piekusuši no meklēšanas ārpusē, tad ienāciet manā skolā un paskatieties uz to visu kursu arsenālu, kuri palīdz aiziet līdz saknei https://sevisapzinasanaskola.lv/lv/kursi/

 

Ko es daru?

Es dodu cilvēkiem brīvību. Man vajadzēja apmēram 7 gadus, lai izietu aiz psihoterapijas robežām un izveidotu reālu metodi darbam ar pirmo psiholoģisko traumu. Palīdzu cilvēkiem atbrīvoties no viņu fiziskām un psiholoģiskām problēmām bez medikamentu palīdzības.

 

Kur bija sākums?

Es vairākus gadus meklēju atbildes uz jautājumu – kā kļūt brīvai savās izpausmēs?  Izrakos cauri tam milzīgajam piedāvājumam, ko piedāvā dažādi psiholoģijas virzieni. Dažādi tipoloģiju virzieni, bet atbildes neatradu. Katrs kaut ko piedāvāja, bet nekas no tā man nederēja. Un tad es nolēmu veidot pati savas tehnoloģijas un produktus, kuros dalos ar tehnikām, kuras strādā un sniedz rezultātus.

Es izveidoju pati savu pilnveidošanās sistēmu, kuru internetā atpazīst kā Sevis Apzināšanās Skolu. Savā darbībā es neizmantoju ne pozitīvās domāšanas koncepcijas, ne čakru un auru izpētes, ne “iemīlēsi visus” lūgšanas. Es izmantoju instrumentus, kuri ir balstīti uz dabas likumiem – instinktu izstrāde, emociju atbloķēšanu un pārliecību pārskati un to maiņu.  Darbs notiek ar visu cilvēku. Mēs apskatam viņa problēmu no visām pusēm – dzimta, grūtniecības periods, piedzimšana, pirmie dzīves gadi un viņa šodienas dzīve. Un tās nav vienkāršas sarunas,bet tehnoloģijas, caur kurām cilvēks izdzīvo dažādus stāvokļus (dabīgus). Izstrādājot pati savas psiholoģiskās problēmas, es pārvērtu savu sāpi par dzīves nodarbošanos – palīdzot atbrīvoties citiem cilvēkiem no sāpīgām un diskomforta sajūtām. Darbā ar dažādiem diskomforta stāvokļiem es jau esmu novadījusi vairāk kā 3 000 individuālās terapijas, kurās ir sasniegti rezultāti.

Es pastāvīgi mācos, iegūstu jaunas zināšanas un jaunus instrumentus, lai veidotu savu praksi vēl labāku, kā arī pati pastāvīgi eju supervīzijās un personīgajā terapijā, tādā veidā es varu sniegt vēl kvalitatīvāku palīdzību cilvēkiem, kuri griežas pie manis.

DIPLOMI UN SERTIFIKĀTI

Neliela atkāpe…

Es esmu dzimusi nelielā pilsētiņā, kas atrodas 250 km no Rīgas. Līdz 15 gadu vecumam dzīvoju dažādos lauku rajonos, pēc pamatskolas beigšanas pārcēlos dzīvot uz Rīgu. Mana dzīve kardināli izmainījās, kad 27 gadu vecumā aizbraucu strādāt uz ārzemēm. Jau 14 gadus dzīvoju Anglijā. Mana dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet vēl bez tās, es brīvi runāju angļu un krievu valodās.

Mans darbs ir mana iedvesma. Strādājot ar cilvēkiem, es jūtos kā zivs ūdenī, lai arī gāju uz to caur ilgu pieredzi un praksi. Savu zināšanu lādi es esmu vākusi kopā un veidojusi vairāku gadu garumā, pastāvīgā darbā ar sevi, meklējot atbildes uz iekšējiem jautājumiem. Tas, ko es nododu jums, ir gala produkts tam, kam es esmu veltījusi vairākus savas dzīves gadus.

Es vienkārši jūtu…

Jau bērnībā es ievēroju, ka man ir neticami augsta jūtība uz cilvēku emocijām. Es jutu cilvēkus, novēroju viņu garastāvokļa maiņas. Nē, es neārstēju cilvēkus ar skatienu vai ar sarunām – es vienkārši viņus jutu. Man pat nav nekādu pārdabisku spēju, es vienkārši protu just cilvēkus. Šī īpatnība man lika domāt, ka daba man nav to devusi vienkārši tāpat, bet kaut kam, kas ir saistīts ar manu dzīves misiju.

Slimība nav ienaidnieks

Lai izprastu sevi, es sāku interesēties par slimību psiholoģiskajiem iemesliem. Slimība man pārstāja būt kaut kas noslēpumains un nekontrolējams, kura uzrodas ‘’no nekurienes’’ un plūst kā vien tai iegribas. Katrai slimībai ir savs iemesls – tā ir mūsu pārdzīvojumu ķēdīte, kuru mēs bieži neapzināmies, bet kura mūs ved pie tā, ka agri vai vēlu slimība sevi izpaudīs. Tā es kļuvu par ‘’Izdziedināties caur atmiņu’’ metodikas speciālistu, kuru apguvu pie profesora Žilberta Reno.

Rezultāti un reālas izmaiņas – tas ir tas, kas interesē manus klientus. Vairākus gadus es strādāju ar dažādiem fiziskiem simptomiem (slimībām). Man izdodas izmainīt cilvēka stāvokli un viņa attieksmi pret ”saslimšanu” tik daudz, ka viņa ķermenis sāk atjaunoties. .

prasmju iegūšana

Tad es sapratu, ka man ir jāapgūst psihoterapija, lai palīdzētu cilvēkiem mainīties tā, kā viņi paši izvēlas. Man ir jāsāk nodarboties profesionāli ar to, kas no sākuma bija kā atbildes meklējumi uz maniem iekšējiem jautājumiem.  Lai varētu dalīties ar savām zināšanas ar citiem cilvēkiem, manī uzradās ideja par kursu izveidošanu tiešsaistē, un es to uzsāku 2014. gada, novembrī. Tā bija mana pati pirmā pieredze, uzstājoties lielas auditorijas priekšā (virtuālajā telpā).
Es izmantoju savas zināšanas un prasmes, kad: man to jautā un par naudu.

Šodien es vadu nodarbības/vebinārus un individuālās terapijas tiešsaistē. Terapijas notiek Skype formātā (FB mesenģeris). Pieredze ir parādījusi, ka strādājot tiešsaitē, kvalitātē ir tādā pašā līmenī kā strādājot klātienē. Rezultāti ir neatkarīgi no terapijas formāta, bet no instrumentiem, kurus pielieto terapeits.

Kāpēc es ar šo visu nodarbojos? 

Mana atbilde ir ļoti vienkārša – tāpēc, ka es varu, gribu un man tas ļoti patīk. Man tas izdodas bez piepūles, un es nevaru iedomāties savu dzīvi bez grāmatu lasīšanas, bez pilnveidošanās, bez zināšanu krāšanas un nodošanas tās tālāk citiem. Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez darba ar saviem klientiem, bez darba pašai ar sevi. Šī ir tā sfēra, kurā mana interese nekad nav zudusi. Šī ir tā sfēra, kurā es varu darboties 24 stundas diennaktī, un man nav vajadzīgas brīvdienas vai atvaļinājums. Man vienkārši patīk tas, ko es daru.

Ceļš pie sevis

Es esmu laimīga, jo esmu atradusi savu dzīves nodarbošanos. Es sapratu, ka visa dzīves pieredze man palīdzēja atvērt sevi – es gāju uz turieni, kur man bija nepieciešams iet. Es gāju, lai atrastu savas DZĪVES JĒGU un turpinu palikt uzticīga šim ceļam. Tagad mans galvenais dzīves likums ir – godīgums, jo no tā viss sākas. Godīgums katrā manā ķermeņa šūniņā un apziņā. Es esmu priecīga, ka tieši tagad, šajā minūtē, mūsu ceļi ir krustojušies. Vai tas būtu tikai uz mirkli vai uz ilgāku laiku  – tas mani priecē.

ESMU EKSPERTS

Onkopsiholoģijā

Darbā ar sarežģītām diagnozēm

Darbā ar sāpēm

MANA VISDZIĻĀKĀ PATEICĪBA MANIEM MENTORIEM UN SKOLOTĀJIEM: 

 • Ž. Reno ”Recall Healing”; Slimību meklēšana caur pagātni, bērnību, dzimtu, piedzimšanas fāzi, dzīves cikliem.
 • Kristians Flešs ”Slimību bioloģiskā dekodēšana”.
 • Marisa  Peer ”’Ātrās transformācijas tehnika”
 • D.Hamers ”Jaunā Vācu medicīna”
 • B.Hēlingers ”Sistēmiskie uzstādījumi”

ŠOBRĪD ES PIELIETOJU ĻOTI DAUDZ TEHNIKU

 • Darbs ar emocijām un iekšējiem stāvokļiem, trauksme, bailes;
 • Dziļa dzīves un likteņa līnijas izpēte;
 • Programmēšanas fāzes periods, cilvēka piedzimšana;
 • Darbs ar dzimtu, ģimenes saišu izpēte;
 • Apdzēsto atmiņas epizožu izpausme, aklie dzīves punkti;
 • Metaforiskās kārtis un daudz citu tehniku.


Neuzskaitīšu visus tos daudzos kursus un seminārus, kurus es esmu izgājusi, mācoties izprast cilvēka psihes mehānismus.

PALDIES MANAI ĢIMENEI PAR ATBALSTU UN PACIETĪBU

Saziņas kontaktforma

Mēs iesakām pievērst uzmanību šiem kursiem

Skatīt citus kursus
Uz augšu