MĒS ATGRIEŽAM TEV TAVU BRĪVĪBU

Laipni lūgti Sevis Apzināšanās Skolas mājas lapā

Mani sauc Iluta Repule un es esmu šīs skolas vadītāja, projekta autore un Psihosomatikas terapeite. Kam kalpoju es un mana skola? Mans galvenais virziens ir – palīdzība cilvēkiem, kuri cieš no  veģetatīvās distonijas un dažādām fiziskām vai psiholoģiskām sāpēm.  Es palīdzu cilvēkiem atbrīvoties no trauksmes, uzmācīgām domām, dažādām bailēm un panikas lēkmēm, bez jebkādu medikamentu lietošanas, un gadiem sēdēšanas psihologa kabinetā. Manas darbības galvenais mērķis – palīdzēt Jums atbrīvotieties no pagātnes sāpēm un atgūt atpakaļJūsu brīvību. Palīdzēt katram, kurš meklē palīdzību, atgriezt atpakaļ to labsajūtas sajūtu, kura cilvēkam ir dota pie dzimšanas.

Sevis apzināšanās – tas nozīmē sajust un izdzīvot to, kas notiek tieši tagad tevī. Bez vērtējuma, bez interpetācijas. Vienkārši just.

Sevis Apzināšanās Skola –  tā ir apmācība, zināšanas un prakse. Sevis Apzināšanās Skola ir savākusi vienā vietā visas zināšanas, kuras atrisina cilvēka dzīves galvenos uzdevumus – veselība, attiecības, finanses, pašrealizācija. Izdziedināšanās sākās no sevis apzināšanās.Jūs variet iziet sevis apzināšanās ceļu ar mūsu kursu palīdzību, un/vai ar individuālas terapijas palīdzību.

No kā sākt?

Jebkuras izmaiņas dzīvē sākās no punkta ”A” apzināšanās – no tā, kur tu tagad atrodies un kur tu vēlies nokļūt? Sākumam iesaku noklausīties bezmaksas kursu ”Es izvēlos veselību”. Jebkuram fiziskajam diskomfortam ir savs sākums un savs iemesls. Mūsu organisms neko tāpat vien nedara. Visam ir sava jēga un ja to saprast, tad stāvokli var atvieglot vai arī pilnībā izārstēties. Ir grūti izārstēt slimību, nenovācot problēmas sakni. Organisms ieslēgs atkal no jauna slimības mehānismus vai arī mēģinās noturēt esošo stāvokli. Lai izārstētos, nevajag cīnīties ar sevi, bet atrast konfliktu, kurš ir ieslēdzis noteiktu simptomu, un atbrīvoties no tā.

Pilnveidojieties un atbrīvojieties no iekšējiem konfliktiem kopā ar mums! 

Noderīgi materiāli sevis
apzināšanai un pilnveidošanai

Kur aiziet bērnība?

Kur aiziet bērnībā? Nekur tā neaiziet. Tā dzīvo mūsu psihes dziļākajos stūrīšos un no turienes ietekmē mūsu reakcijas, vārdus un darbību. Mūsu domas un vēlmes. Un mēs sākam kaut ko mīlēt un kaut ko ienīst. No kaut kā just labsajūtu un krist izmisumā no kādiem sīkumiem. Dusmoties par katru sīkumu vai arī norīt un klusēt, […]

Simptomi – apspiestās emocijas.

Visi veģetatīvās distonijas (VD) simptomi, kurus jūs saucat par slimību, patiesībā nemaz nav simptomi, tāpēc jūs visu laiku meklējat slimību, kura neeksistē. Visi simptomi – tās ir jūsu apspiestās emocijas. Emocijas pārņem visu jūsu ķermeni. Jūsu galvas reiboņi – tās ir emocijas, jūsu sāpes – tās ir emocijas, svīšana – tās ir emocijas. Jūs reaģējat […]

Kā bērni glābj vecākus?

Kad bērns redz vecāku ciešanas, viņa maģiskā domāšana sāk strādāt tajā virzienā, kā viņš varētu padarīt vieglākas mammas un tēta ciešanas? Bērnam ir ļoti svarīgi, lai vecāki būtu laimīgi. “Kad vecākiem viss ir labi, tad viņi mani mīlēs vairāk” tā domā bērns.  

Piedot vecākiem. Piedošanas lamatas.

Viena no bīstamākajām piedošanas sekām ir tas, ka piedošana jau pašā saknē norauj jūsu spēju atbrīvot apspiestās emocijas. Lai piedotu, ir jāizdzīvo tas, kas vispār “pavilka” uz piedošanu. Kā var izpaust visus aizvainojumus mātei vai tēvam, ja jūs jau viņiem esat piedevuši? Ja jūs neesat izpauduši visas sāpes, bet piedevuši ķeksīša pēc, tad iekšēji jūs […]

Ko bērnam nozīmē vecāku šķiršanās?

Vecāki bērnam ir kā labā un kreisā roka – tad, kad viņi šķiras, kad bērns redz viņu konfliktus, ja vecāki vēl tajos velk bērnu iekšā, un noliek izvēles priekšā, tad bērnu it kā rauj uz divām pusēm. Bieži bērns izrādā lojalitāti vienam no vecākiem, biežāk tam, kurš tika pamests, vai arī tam, kuram ir lielāka […]

Panikas lēkmes – mani novērojumi.

Es vēlos ar jums padalīties par maniem novērojumiem attiecībā par panikas lēkmēm. Iemesliem un risinājumiem. Kam ir raksturīgas panikas lēkmes? Protams, ka ‘’labiem puisīšiem un meitenītēm’’. Tiem, kuri ir ērti apkārtējiem, pareizi uzvedās, un galvenais: kautrīgi. Un no šī izriet, ja cilvēks iekšēji ir pieņēmis ‘’lēmumu’’ neizpaust sevi, nekādas savas emocijas, tad pilnīgi iespējams, ka […]

“NO KURIENES “AUG KĀJAS” VISĀM MŪSU BAILĒM UN PROBLĒMĀM?” 2 ieraksti.

Dzīvot ir bailīgi tikai tad, kad nesaproti, kas notiek tevī pašā. Kad zini, kas notiek, un zini, ko darīt – baiļu nav. Bailes rada informācijas trūkums. Mazas bailes jūsos izsauc dvēseles pārdzīvojumus. Lielas bailes jūs attur kaut ko mainīt dzīvē – darbu, attiecības, saņemt vairāk naudas. Bet spēcīgas, ilgstošas bailes – tās jau izpaužas fiziskos […]

Kā es atbrīvojos no panikas lēkmēm?

Dažādiem cilvēkiem panikas lēkmes izpaužas dažādi. Man tas bija tā, it kā es nezinu, kur man sevi likt. Man iestājas pilnīga panika no tā, ka es nezinu, ko es gribu un ko man darīt? It kā es meklēju stūrīti, kurā paslēpties. Man bija tāda sajūta, ka ja es atlaidīšu kaut kādu kontroli, tad viss, uzredzēšanos. Un šis stāvoklis bija ļoti nepatīkams. Es nespēju normāli dzīvot.

Kā vairāk nopelnīt?

Šīs un vēl citas vērtības, kuras ir saņēmuši cilvēki, kuri ir griezušies pie manis. Tā ir tā vērtība – brīvība no iekšējā cietuma un savas dzīves izdzīvošana. Vai tai var noteikt kādu cenu? Uz cik tad jūs vērtējat cilvēka brīvību? 

Ieraksti savu e-pastu un mēs Tev nosūtīsim dāvanā mini kursu "Es izvēlos veselību".

Izvēlieties sev piemērotāko kursu

Video ieraksti

Atsauksmes

Ieva Teilāne Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Jau vairākus gadus dzīvoju ar iekšēju diskomfortu, ko nepratu nodefinēt, bet vienkārši nejutos laimīga. Esmu bijusi pie astrologiem, kas man stāsta, cik Tev reti labs horoskops. Bet kāpēc es jūtos NELAIMĪGA? Neviens astrologs man nav atbildējis. Apmeklēju dažādus kursus un seminārus, kas garantē laimīgu dzīvi, tagad man tas viss šķiet milzīga naudas kāšanas iespēja no nelaimīgiem cilvēkiem, jo rezultāta nav.
Cilvēkiem tikai uzspiež dažādas pārliecības, kas pēc laiciņa pagaist, un cilvēks atkal ir nelaimīgs. Jā, arī es centos domāt pozitīvi, par jebkuru nepatīkamu situāciju paraudzīties no dažādām pusēm, tā ir vieglāk uz brīdi, bet tikai uz brīdi.
Patiesībā vienmēr, lai kas notiktu, jutos vainīga, biju pārliecināta, ka itin visā man jāmeklē vaina sevī. Biju kā saka, zemāka par zāli. Jutos nevērtīga un kompleksu pilna. Man bija bail izteikt savu viedokli, precīzāk, man likās, ka man nav sava viedokļa.
Ja kāds pajautāja manu viedokli īpaši darba sapulcēs, manī pēkšņi bija siena, domas pazuda, stostījos, nezināju, ko teikt, vai arī sarunāju tukšas muļķības. Pēc tam mierā un klusumā domas atnāca, sakārtojās un es tad dusmojos uz sevi, jo vajadzēja pateikt to un to, un to.
Darbā jutos nenovērēta, pārstrādājusies. Slēpos aiz vārdiem, ka man taču jānodoršina bērni, bet patiesībā darbā pavadīju vakarus, brīvdienas, bērni parasti redzēja mani pie datora. Un man par to vairāk nemaksāja.

Kopumā ļoti pārdzīvoju par to, ko citi par mani padomās, centos izdabāt itin visur, gan privātjā dzīvē, gan darbā.
Sevis apzināšanās skolu pamanīju FB, sāku sekot, tad noklausījos dažus bezmaksas vebinārus, sapratu, ka tas ir mans. Palasīju atsauksmes un atziņas, kuras Iluta regulāri ieliek. Ļoti uzrunāja.

Ņemot vērā visu savu iekšējo stāvokli, kurss Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes šķita tikai pašsaprotami un mana lielā iespēja kaut ko mainīt savā dzīvē.

Ieguvums kursā ir nenovērtējams! Man ļoti patīk Ilutas darba stils, kas nežēlo un neauklējas. Un tas, ka tiek uzdoti mājasdarbi, bez kuru izpildes netiec pie nākamās nodarbības. Tas ļoti perfekti disciplinē. Un nav jau liela jēga tikai noklausīties teoriju, ja pats nepraktizē iedotos instrumentus.

Esmu šī kursa laikā izdzīvojusi tik daudz emociju, šo trīs mēnešu laikā esmu izraudājusi tik daudz piemirstu un apslēptu sāpju. Esmu atguvusi spēju JUST sevi. Pēdējā laikā šķita, ka nejūtu neko, visas emocijas bija tādas apātiskas, vienaldzīgas.
Iluta iedevusi tik daudz kolosālu instrumentu, ar kuru palīdzību iespējams sevi atklāt no jauna, uzzināt par sevi tik daudz interesanta, atcerēties to, kas šķiet neiespējams.

Visvairāk man patika dziedinošās meditācijas, katru nodarbību tas bija kā saldais ēdiens, kuru gaidi ar nepacietību kā mazs bērns.
Pārskatot sevi, savas sajūtas un emocijas šo trīs mēnešu laikā, esmu sapratusi, ka nebaidos vairs runāt ar cilvēkiem, ar darba devēju, varu vieglāk pateikt, ko domāju. Jo vadītāji arī tādi paši cilvēki kā es tikai citā amatā, nodarbojas ar ko citu.Vairs tik ļoti nepārdzīvoju, ko par mani padomās. Neskrienu pakaļ katram iespējamam darba pienākumam, lai tikai justos vajadzīga. Domāju par sevi, par savām vēlmēm.
Man ļoti patika Ilutas frāze – Likt sevi pirmajā vietā – tas nav egoisms. Tā ir prasme parūpēties par sevi!
Bet vislielākais ieguvums, manuprāt, ir sajūta un apziņa, ka – AR MANI VIENMĒR VISS IR BIJIS KĀRTĪBĀ. Es esmu pašpietiekama.
Tiešām šī frāze jāliek redzamā vietā, ja nu kādā brīdī piemirstas.

Esmu atbrīvojusies no stresa izraisītā saspringuma vēderā, būtībā visu laiku esmu bijusi saspringusi, tagad esmu vairāk atbrīvota. Ir sajūta, ka esmu tāda, kāda esmu patiesībā, bez maskas, un galvenais, nekaunos par to.
Pirms šī kursa es zināju, ka kaut kas mainīsies manā dzīvē, bet nespēju pat iedomāties, ka šīs sajūtas būs tādas, kļūst vieglāk elpot un dzīvot!

Kursa laikā radās jautājumi, uz kuriem atbildes noderētu manai draudzenei. Iegādājos pat atsevišķi ierakstu. Bet noklausoties to vairākas reizes, saprotu, cik ļoti tas noder man pašai. Draudzenei biju sūtījusi linkus uz bezmaksas vebināriem, tā arī neatrada laiku tos noklausīties.

Tāpēc domāju, cilvēkam pašam ir jānonāk pie tā, kas viņam vajadzīgs. Un es nonācu šeit, šajā skolā, šajā kursā (:
Es ieteiktu šo kursu (visus skolas kursus) ikvienam, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti. Ļoti daudz cilvēku tikai sūdzas un zēlojas par savām likstām, bet reāli neko nedara, lai tas mainītos, tātad vēl negrib un nav pienācis viņu laiks.
Paldies Tev, Iluta, par to, ko esi paveikusi un turpini to darīt ! Šis kurss nu būs pabeigts, varu sākt nākamo – Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

LASĪT VAIRĀK
Daina Laura Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Ilutu atradu nejauši iekš fb. Ļoti uzrunāja viņas teksts par savu dzīves gājumu, ka arī viņa tāpat kā es – bija izmēģinājusi visas šīs pasaules tehnikas, lai iegūtu iekšējo mieru un nekas neapmierināja beigu beigās, jo iekšējais diskomforts nekur netaisījās pazust.
Izvēlējos šo kursu, jo iekšēji jutu, ka vajag.Tas bija tāds kā klikšķis, kad tu vnk zini, jā – man vajag un es to gribu!!!

Esmu pēdējos trīs gadus pavadījusi ļoti daudz meditējot,ejot uz visādiem sevis garīgi attistīstošiem kursiem, retritiem. Esmu izmēģinājusi visas iespējamās metodes un, protams, kaudze naudas arī izdota.

Bija iekšēja krīze, kuru man bija jāatrisina par katru cenu. Viss, kā viens nomierināja ārīgi, bet iekšējā spriedze nekur nepazuda. Nesaku, ka meditēšana ir slikta, tā ir pat ļoti laba lieta, pie noteikuma, ja iekšējā pasaule ir sakārtota. Un šo iekšējo pasauli var sakārtot caur Ilutas skolu. Tie visi instrumenti, kā tikt klāt savam mazam, aizvainotam iekšējam bērnam ir satriecoši.

Tehnikas, kas apvienotas meditācijās, tiek līdz dziļākiem apziņas stūrīšiem un dziedē tādas bērnības traumas, kas sen prātam noraktas un paslēptas. Ir tik fantastiska sajūta, man pašam kā pieaugušam vērot sevi, kā bērna līmeņa uzskati caur kuriem ir izveidota pasaules uztvere nomainās uz pieaugušu, spēcīgu dzīves redzējumu.

Procesos, strādājot ar sevi, nav viegli, ir tik daudz izraudāts, izsāpēts un tas viss dēļ šīs transformācijas, kurā tu kā cilvēks beidzot izaudz!! Rezultāts ir pilnīgi cits redzējums uz apkārtējiem cilvēkiem. Mani vairs nesatrauc citu viedoklis, mana pašapziņa ir izaugusi kā stiprs koks.

Pats galvenais no kā esmu tikusi vaļā ir tā nemitīgā trauksmes sajūta, ka esot vienalga kur un ar vienalga ko, – man likās es te neiederos.. Tagad ieejot pilnīgi jaunā telpā vai tiekoties ar svešiem cilvēkiem es visu un visus jūtu, cik katrs ir interesants cilvēks, katram savas šķautnes un savi fantastiski redzējumi un es to visu pieņemu un plūstu kā zivs pa ūdeni jebkurā sabiedrībā. Tagad katrs pasākums ir izdevies, katra komunikācija ir interesanta, jo manī ir absolūta pieņemšana, katrs drīkst būt tāds kāds viņš ir un man tas vispār netraucē un es neveidoju absolūti nekādus stereotipus. Man ir palicis tik viegli būt šajā pasaulē! Iekšējā trauksme ir prom.

Manas cerības uz šo kursu ir ne tikai attaisnojušās, bet pārspējušas pašas sevi! Šis kurss iedeva tik daudz vairāk, ka reizēm pat grūti bija visu jauno informāciju sagremot 😀

Iesaku šo kursu, visiem tiem, kas jūtas it kā būtu nonākuši dzīves strupceļā. It kā viss ir labi, bet tai pat laikā – nu nē, kaut kaut kas nav tomēr. Tā ir tā aizberga virspusite, kas klauvējas pie apziņas, bet daudzi tik meistarīgi pretojas ar atrunām, ka gan jau ar laiku sakārtoties, pazudīs utt. Pats no sevis nekas nesakārtoties un nepazudīs, to visu var tikai transformēt. Tu nevari izmainīt visus citus un tas nemaz nav vajadzīgs, bet tu vari izmainīt savu attieksmi kā tu citus redzi un iegūt beidzot mieru un harmoniju sevī. Ir tikai jānotic pašam sev, ka visas atslēgas ir jau tevī nevis citos un Ilutas skola kļūs par pašu vērtīgāko skolu Jūsu dzīvē.🦋

LASĪT VAIRĀK
Ieva Sirmā Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

8.Oktobris 2018.gads. Diena, kad es uzsāku terapiju “Sevis apzināšanās skolā”. Pieteicos terapijai, jo man bija uzmācīgas domas, panikas lēkmes un jau kopš bērnības biju pieņēmusi destruktīvus pieņēmumus. Sākumā es domāju, ka man neviens nevar palīdzēt un diemžēl man ar šīm sliktajām sajūtām jāsadzīvo visu dzīvi. Taču uzzinot par Ilutu es ļoti gribēju pamēğināt. Jau pēc pāris nodarbībām es sapratu, ka man terapijas ir kā “narkotikas narkomānam vai alkohols alkoholiķim”. Pēc katras terapijas man palika aizvien labāk un labāk, instrumenti ko dod Iluta ir vienreizēji tikai, protams, ar tiem ir ļoti jāstrādā, lai būtu efekts. Terapiju laikā es izdzīvoju savu dziļāko sāpi kuru biju sevī noslēgusi jau kopš bērnības, uzzināju to ko par sevi vēl nezināju. Ar Ilutas dotajiem instrumentiem man bija viegli tikt līdz savai dziļākajai sāpei. Es esmu ļoti pateicīga savai intuīcijai kuru uzklausot, es nonācu līdz Ilutai! Es ne mirkli to nenožēloju. Visiem kuri saskarās ar līdzīgām problēmām es iesaku sapuriniet sevi un sakiet: jā, man ir problēma, jā es esmu gatavs/a sākt ar sevi strādāt un uzticēties Ilutai!!!
Neizmetiet naudu skraidot uz psihologa kabinetu vai dzerot neskaitāmas ārstu izrakstītas tabletes, tas jums nepalīdzēs!
4 mēnešu laikā esmu gājusi terapijas, strādājusi ar sevi un varu teikt ka tas ir tikai sākums, noteikti turpināšu piedalīties Ilutas vebināros, iegādāšos arī Ilutas otru grāmatu (ko iesaku arī citiem, kas vēl šaubās). Iluta man ir devusi instrumentus visai dzīvei. Terapijas man iemācija skatīties uz dzīvi ar citām acīm. Terapijas laikā es izgāju cauri savam dzimtas kokam, mācijos dzēst bailes, atšķirt izdomātas bailes no reālām bailēm, kas ir draudi manai dzīvībai. Piedalījos superīgos vebināros “Es un mani vecāki”, “Mazāk stresa, vairāk enerğijas”. Esmu atbrīvojusies no panikas lēkmēm, uzmācīgām domām, trauksmes, destruktīviem pieņēmumiem, galvas sāpēm, tas ko es iepriekš ļoti ņēmu pie sirds vai pieņēmumi par kuriem pārdzīvoju es tagad tiem uzsmaidu. Cilvēki man saka: Ieva,kas ar tevi ir noticis, Tu staro un es viņiem stāstu par terapijām, ko man tas deva 🙂 Terapijas, ko sniedz Iluta Jums ne tikai palīdzēs izdzīvot jūsu dziļāko sāpi un atgriezt jūsos atpakaļ to, ko jūs esat apspiedis jau vairākus gadus, bet arī sniegs jauki pavadītu laiku kopā! Izmaiņas manī ir par 360° un viss pateicoties Ilutas ieguldītajam darbam, laikam un manis neatlaidībai un gribasspēkam strādāt ar sevi!
Iluta, Tu esi zelts! Paldies tev par visu! 🙂

LASĪT VAIRĀK
GUNTA ĀBOLA Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Izdzēst bailes.

Par Tavu skolu biju jau dzirdējusi pasen, bet īpašu uzmanību nepievērsu, likās dāŗgi….FB nebiju, tāpēc informāciju guvu nedaudz. Pirms gandrīz 3 gadiem debesīs devās mans vīrs, un kopš tā brīža sāku meklēt, kā lai tieku ar šo situāciju galā. Pierakstījos FB, un tad jau varēju gūt vairāk info par SAS. Pasūtīju Tavu grāmatu. Mani viņa ļoti uzrunāja, likās ļoti vērtīga, manuprāt, salikti pareizie uzsvari pareizajās vietās. SAS arī uzzināju par šo kursu pēc iepazīšanās vebināra noklausīšanās. Pieteicos uzreiz pēc vebināra noskatīšanās. Sapratu, ka man to vajag!! Un neemu nožēlojusi ne mirkli.

Kursā mēs ieguvām milzīgu informācijas daudzumu, ko es neticu, ka kaut kur citur es varētu iegūt. Man ļoti patika, ka viss līdz sīkumam tika teorētiski pamatots, izskaidrots, un tad praktiski izmēģināts. Un pamazām, no paša pamata, solīti pa solītim ar katru nodarbību Tu mūs vedi arvien tuvāk sev, savam kodolam, savai izpratnei un būtībai. Savam patiesumam.

Kas man patika ļoti – pats process. Tas, ka pašam dalībniekam ir daudz jāstrādā, jāseko līdzi savām sajūtām, izmaiņām sevī. Kurss man lika man dziļāk un uzmanīgāk ieskatīties sevī. Sapratu, ka daudz lietas es par sevi esmu domājusi citādāk, nekā tas parādījās šajā kursā. Es iepazinu sevi daudz labāk. Man arī ļoti patika, ka Tu mūs motivēji mājās strādāt, pildīt mājas darbus un rakstīt atskaites.

Manas supertēmas šajā kursā bija trīs: Mamma un procesi; par stresu un par pārliecībām, no kurām es personīgi guvu visvairāk. Instrumenti man piemērotākie škiet “Diskomforta izstrādāšana”, “Izdzēst bailes”, “Dziedinošais virpulis”, kuru noklausījos 21 reizi un “Vingrinājums par pārliecībām”. Vislielāko ietekmi tieši nodarbības laikā uz mani atstāja meditācija, kas bija nodarbībā Mamma un procesi, meditācija par stresa atlaišanu un meditācija par Visumu. Tās bija super! Pēc Visuma meditācijas vispār bija sajūta, ka negribu no tā stāvokļa aiziet. TĀDS PIEPILDĪTS PLAŠUMS, VARENUMS, KO NEGRIBAS PĀRRAUT!

Tēmā Mamma un procesi bija ļoti ļoti vērtīga teorētiskā informācija un ne mazāk praktiskie vingrinājumi, kas mani ļāva nonākt līdz dzimšanas brīdim un saprast, kas man neļāva mammu pieņemt pilnībā un izrādīt savu mīlestību.

Un pats galvenais – šī kursa laikā atbrīvojos no tās iekšējās trīcošās sajūtas, it kā “dvēsele karātos tievā diedziņā”. Tas arī bija tas, no kā es ar šī kursa palīdzību klusībā cerēju atbrīvoties. Tas pilnībā izdevās!!!

Paldies, Iluta, milzīgs! Tu mācēji kursu novadīt tā, ka katrs Tavs vārds atrada manī īsto vietu un atbalsojās! Tagad jāklausās vēlreiz ar “citām ausīm”, jāpiezīmē sev svarīgākais un jāpielieto, jāpielieto, jāpielieto viss iegūtais ikdienā.”

LASĪT VAIRĀK
DACE VIRBICKA Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Sveika! Ja man jādod atsauksme pāris vārdos,tad to es nevaru,tad būtu jāraksta ļoti daudz.
Kas mainījies manī.Patiesībā mainījusies visa mana pasaules uztvere.!Tu visu apgriezi kājām gaisā.Nebiju domājusi,ka viss pavērsìsies tik nopietni,jo dažreiz bail no savām tagadējām domām un plāniem.

Pirms šī kursa es nebūtu pat prātojusi par tādām pārmaiņām,ko vēlos veikt un jau esmu paveikusi.Kursa otrajā pusē visa mana būtne,ķermenis pretojās pārmaińām,bija krīze,kad apjautu,ka esmu dzīvojusi tik tukšu dzìvi,pareizāk būtu teikt,ka dzīvoju ne savu dzīvi.Neko ,ko istenibā vēlējos,nedarīju.Par sevi,savu pašsajutu nedomāju,man vajadzeja bùt labajai meitenei-paraugmātei,mājsaimniecei.

Tik daudzas reizes dzirdeju,ka esmu egoiste,ka pati tam ticēju un mocijos ar vainas apziņu vai žēloju sevi.Kad taisīju testus izrādījās,ka neveltu sev pat pāris punktu sava laika!.Dìvaini,ka tagad ir pazudušas daudzas lietas,kas traucēja,bet ,kuras palikušas-ir tik uzkrītošas un izteikti kaitinošas,ka uzreiz vsr redzēt ar ko jāstrādā.

Ieguvums man vērtīgākais ir -bailes ir daudzas pazudyšas,drosme un cēlusies paśapziņa.Tas tā ļoti īsi.Tagad turpināšu naudas kursu un tad skatīšos,ko ieteiksi nākamo.Liels paldies par visu.

LASĪT VAIRĀK
Dzintra Pokšāne Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Atbrīvošanās no izdabāšanas. Manā dzīvē viss bij sagājis škērsām. Es biju neirotikis, kurš netika galā ar savu dzīvi un patstāvīgi no tā cietu.

Visi mani iepriekšējie mēginājumi uzlabot manu haotisko dzīvi cieta neveiksmes, un es biju izmisumā. Nekas nebija tā kā es vēlējos. Es pat īsti nezināju ko es gribu, tikai lai būtu labāk, vieglāk un vienkāršāk.

Kad iepazinos ar Ilutu es no vińas pat pieprasīju vai nevar satikties klātienē? Jo likās, ja es vińu satikšu un redzēšu tad terapijas būs daudz vērtīgākas un vai vińa vispâr man spēs palīdzēt! Cik labi, ka es paklausîju savai intuīcijai un piekritu nodarbībām pa Skype, nevis sadusmoties, kārtējo reizi piepūsties un nospriest – man atkal neveicas!

Es biju pretrunu un vēlmju sapīta. Pat kārtīgi saplānotās lietas atliku uz vēlāku laiku un iesāktos darbus nevarēju novest līdz galam. Plēsos vai pušu izpatīkot citiem, tai pašā laikā vińus visus vainojot kā man vińu dēł tādai izpalīdzīgai jābūt. Kā man patika žēloties un tēlot upuri!Bet to jau es sapratu tikai tagad, pēc terapijām ar Ilutu. Es nogāju to visgrūtāko ceła posmu kopā ar Ilutu, par to man ir neizsakāms prieks par sevi un dziła pateicība vińai.

Tagad es saprotu kas es esmu. Es jūtu un redzu sevi. Es vairāk sev nemeloju, es cienu sevi un lepojos ar sevi. Es pieńēmu savus vecākus tādus kādi vińi man ir, un es iemācījos priecāties par dzīvi un mīlēt neko neprasot par to pretim.

Es pat nezināju, ka tā var justies. Tā brīvi no bailēm un raizēm, ar pasakainu mieru sirdī. Man sākas jauna dzīve. Mana dzīve, mana izvēle un mana laime, manis pašas izveidota!Es pamazām kłūstu tāda, kādu visums un daba mani ir izveidojuši… bez izkropłojumiem….Man vairāk nav bail pateikt ko es gribu, ko es jútu, kas man patīk vai nepatīk. Man patīk tas, kā es tagad jútos. Man vairāk nav tās absurdās vēlēśanās visiem palïdzēt, bút labākai par citiem, kaunēties no kautkā par kautko, bailes izdarīt kautko ne tā, ja nu kādam tas nepatīk.Tagad Es jútos brīva, un laimīga. Viss ir mans, manis izvēlēts un ja man kas nepatīk, es vienmēr to varu izmainīt. “

LASĪT VAIRĀKKĀ NOTIEK TĀLMĀCĪBAS KURSI?

Apmācības onlainā ļauj skatīties kursa ierakstus neierobežotā laikā.
Tādējādi jūs nepalaidīsiet garām nevienu svarīgu domu!
 • Netiek kavēta neviena nodarbība. Piedaloties onlaina kursos, jūs precīzi zināt, ka nepalaidīsiet garām nevienu nodarbību. Ja jums nesanāks piedalīties tiešraides vebināros, t.i., reālajā laikā, jūs vienmēr varēsiet noskatīties ierakstu – tad, kad jums ir ērtāk.jūs atrodaties (mājās, darbā, komandējumā, ceļojumā utt.). 
 • Dzīvajā seminārā jūs varat saņemt kādu palīdzību tikai nodarbības laikā. Starp nodarbībām un pēc kursa jūs paliekat vienatnē ar sevi. 
  Onlaina kursos jums ir pieejama palīdzība visa kursa laikā (e-pastu sarakstē, skype). Visa kursa laikā jums būs sajūta, ka jūs vienmēr kāds pavada un atbalsta. 
 • Katra nodarbība ir izstrādāta līdz pēdējam sīkumam un sadalīta divās/trijās daļās: teorija un prakse. 
 • Atgriezeniskā saikne no kursa vadītājas visa kursa laikā. 
 • Vienkāršība. SAS onlaina kursos jūs patīkami pārsteigs apmācību vienkāršība.
 • Jums nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas. 
 • Lai piedalītos kursos, jums nepieciešams noskatīties bezmaksas ievadvebinārus, lai saprastu, par ko tiks stāstīts jūsu izvēlētajā kursā.
 • Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi par kursiem onlainā, uzrakstiet mums, un mēs jums atbildēsim;

ko sevī ietver tālmācību kursi?

Tālmācības kurss sevī ietver nodarbības video ierakstus, mājas darbus (word un excel formātā), dažādus papildu materiālus efektīvākai tēmas uztveršanai. Katra nodarbība ir veltīta konkrētai tēmai un tā ir adaptēta tālmācības kursu apguvei. Neapšaubāma priekšrocība tālmācības kursiem ir tajā, ka jūs varat mācīties sev piemērotā tempā, pēc sava grafika, sev brīvā laikā. Pēc reģistrācijas un kursa apmaksas ar jums sazināsies kursa vadītāja un uz norādīto e-pastu izsūtīs saiti kursa materiāliem. Jums vajadzēs noklausīties nodarbības materiālus, izpildīt uzdevumus un nosūtīt kursa vadītājai. Visa informācija ir konfidenciāla. Konfidencialitātes noteikumus paraksta abas puses – kursa apguvējs un kursa vadītājs

Mājas uzdevumu mērķis – savu iekšējo procesu apzināšanās un izstrādāšana, kā arī, kursa vadītāja, vadoties pēc jūsu atskaitēm, spēs noteikt, kā jūs esat sapratis nodarbības materiālus. Tas pats kā parastā skolā – nepāriet uz nākamo līmeni, kamēr iepriekšējais netika apgūts. Papildu materiālu daudzums pastāvīgi tiek papildināts (tas ir kā bonuss kursa dalībniekiem). Visa kursa laikā jums ir iespējams uzdot savus jautājumus – e- pastu sarakstē un vadītāja jums noteikti palīdzēs! Slēgtajā Facebook grupā jūs varēsiet atrast sev domubiedrus no dažādām pasaules valstīm. Pie katras nodarbības jūs saņemsiet saiti uz materiāliem, kuri ir izvietoti gdiskā.  

Kā iegādāties tālmācību kursu?

 • Izvēlieties sevi interesējošo kursu sadaļā ”Kursi”;
 • Piesakieties tālmācībām, aizpildot reģistrācijas formu;
 • Uz jūsu e-pastu atnāks rekvizīti izvēlētajam kursam;
 • Saņemiet e-pastā piekļuves nodarbību materiāliem;
 • Iepazīstieties un apgūstiet piedāvātos nodarbību materiālus;

Apmācību  laikā saņemtie instrumenti kļūs par jūsu dzīves stilu. Daudz ērtāku, interesantāku un bagātīgāku dzīvi. Pilnveidojieties kopā ar mums!

Sadarbības līgums

Uz augšu