Home Reviews

Reviews

Indra B. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Read more
Egija Indriksone Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA
Brīvība no migrēnas
“Mans labākais lēmums 2021.gadā viennozīmīgi bija individuālā terapija pie Ilutas. Man vajadzēja lielu stimulu, lai to uzsāktu-briesmīgāko migrēnu, kādu jebkad biju līdz šim piedzīvojusi, pēc parasta video iefilmēšanas par sevi kādam no kursa materiāliem.
Tā man beidzot lika pateikt STOP, es tā vairs nevēlos dzīvot. Ir kas lielāks par mani šobrīd, kur smadzenes mani sargā, bet tai pat laikā-dara man ļoti pāri.
Tas nebija tāpat viegls lēmums. Ilutu jau biju iepazinusi attālināti caur viņas brīnišķīgajiem kursiem, kas viens pēc otra veda jaunā zināšanu pasaulē. No vienas puses jutu, cik Ilutas tehnikas ir spēcīgas un iedarbīgas. Tik viņa man trigeroja un projecēja visu iespējamo, kur smadzenes kliedza-Tev to nevajag, nedari pāri sev. Tai pat laikā, paldies zināšanām, ar kurām Iluta bija dalījusies līdz tam savā FB grupā un kursos, ko šīs pretestības patiesībā man vēlējās pateikt-smadzenes un prāts tikai vēlējās pasargāt mūs, jo tas vadās no dzīves laikā uzkrātās pieredzes nevis dziļākiem mūsu resursiem, kas mūsos ir.
Uzsākot individuālo terapiju-labu laiku bija sajūta, ka eju pie bargās kundzes, bailes, ka tik pasaku visu, ko vajag utt. Un sāku redzēt kā patiesībā dzīvoju savu dzīvi ikdienā, kā tveru pasauli tik destruktīvā veidā. Kaut ārēji neviens to pat nepateica. Visiem šķita-viss taču ar Tevi ir kārtībā. Ko Tu ņemies. Lai gan jutu jau sen, ka patiesībā tā nav, jo vēlējos būt brīva, laimīga un lidot, bet nespēju un nekas līdz šim izmēginātā nedeva ilgstošu rezultātu.
No šodienas skatījuma-vai šis vispār bija par migrēnu? Šodien es nezinu, kas tā migrēna tāda ir un terapijās kā tāds simtoms ne reizi neizlīda laukā.
Bet paldies tam, ka aizveda mani pie Ilutas. Šis bija patiesi labākais, ko varēju sev sniegt-lūgt palīdzību, lai ar pilnu drošības sajūtu, ko Iluta sniedza, gremdētos atkal un atkal kārtējā savā sāpē un sevi sāktu dziedināt-soli pa solim.
Lai gan tas viss sākumā tik ļoti biedēja, viss nezināmais, neizskaidrojamais priekš mana vadošā prāta, taču ar katru tikšanos mans iekšējais spēks auga, jo zināju-jā, būs iespējams atkal uz mirkli nepatīkami un sāpīgi. Bet, cik ilgi-5-10-15 min? Un pēc tam? Atgriezti tiks atkal un atkal nenovērtējamie mani iesaldētie resursi. Un es plauku kā zieds.
Cik katram vajadzīgas būtu terapijas? Tas noteikti ir ļoti individuāli. Bet es joprojām ticu, ka terapija vajadzīga mūža garumā ar atelpas mirkļiem. Es absolūti ieguvu atkarību, ka var dzīvot labāk, vieglāk, brīvāk un neatlikt dzīvi. Katra jaunā reize, kad šķiet, ka kas gan vēl tur iekšā gruzd-uzpeld jauns fantāns. Pēc liela kopdarba (30 terapijām), es beidzot elpoju, ar pilnu krūti, pa īstam, sāku dzīvot nevis izdzīvot, ticēt saviem spēkiem un ļauties nezināmajam.
Vai viss tagad notiek kā uz burvju nūjiņas? Ak, nē. Taču dzīve vairs nebiedē, tā nestindzina, neparalizē, tā nav ciešanu pilna. Katru rītu mostos ar pateicību, ka es varu šādi beidzot piedzīvot mirkli. No uzmanības, kā jūtas citi-es atguvu spēku sākt sajust sevi. Ļaut citiem piedzīvot savu dzīvi, lēmumus un nest par tiem atbildību. Mana atbildība ir tikai un vienīgi mana dzīve. Es patiesi ticu, ka pirms glābt citus (lai cik cēli un patiesi to vēlamies)-sākumā tiešām vajag izglābt sevi.
Un terapija ir noteikti vērtīgākais instruments, ar ko sākt. Ilutas tehnikas un instrumenti ir absolūti tas, kas vajadzīgs tiem, kas vēlas atbildes un risinājumu šeit un tagad nevis gaidīt gadiem, kad notiks pārmaiņas. Būtu drosmīgāka-es to būtu sākusi daudz agrāk. Bet kas zin-visam savs laiks.
Šodien es iegriežos atkal pie Ilutas pēc pauzes, nevis ka es jūtos atkal vāja, ka rezultāti zaudēti vai kā citādi, bet ka es tagad zinu, ka es gribu dzīvot ar pilnu krūti. Un ja kur kas stagnē, es netieku jau mirkli saviem spēkiem uz priekšu, tad nav jāatliek, ir vienkārši jāpalūdz palīdzība, jāpielabo kas un jāpleš spārni un jālido tālāk. Mēs visi esam lemti lidot kā putni brīvi debesīs! Tad kādēļ mēs to liedzam sev? Uzrunāja-gribi? Uzdrošinies! Es lidoju! Paldies Iluta Tev vēlreiz, kas atgādināja, ka to spēju!”
Read more
Līga S. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Read more
Juris Nīca Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Brīvība no panikas lēkmēm.

Read more
Inga T. Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Read more
Dace Delaney Par kursu INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA

Simptoms – Vertigo

Read more
Uz augšu