logo SAS

Mēs mainām dzīvi uz labo pusi.

Visi skolas kursi ir domāti tiem cilvēkiem, kuri vēlas izzināt sevi, izveidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un atrast savas dzīves jēgu.

      

Skolas kursi ir izveidoti, lai cilvēks pilnībā apzinātos un izstrādātu savu ciešanu patiesos iemeslus. Skolā ir milzīgs instrumentu daudzums, ar kuru palīdzību cilvēks spēj atrast atbildes uz savas dzīves svarīgākajiem jautājumiem. Dzīves laikā mēs apaugam ar milzīgu daudzumu dažādu koncepciju par to, kas mēs esam, kādi mēs esam, ko mēs drīkstam un ko mēs nedrīkstam, kā ir iekārtota pasaule un caur kādiem likumiem mēs ar to sadarbojamies. Kādā brīdī visi šie likumi pārvēršas par ķēdēm, sakām, kieģeļu sienām, no kurām mums paliek arvien grūtāk izkļūt ārā. Tad uzrodas dabisks jautājums – “Ko darīt?”

 

Instrumenti, ar kuriem es dalos, ir domāti, lai jūs atklātu paši sevi, lai jūs iekšēji sajustu sevis atjaunošanos, lai jūs iemācītos sajust sevi, savu ķermeni, savas emocijas. Jo vairāk cilvēks valda pār sevi, jo vairāk viņš ir piepildīts ar apzinātību.

Visi skolas kursi sākas no punkta 0, kur es dalībniekiem piedāvāju sākt sevi novērot un uzdodu jautājumu: “Kā būtu, ja mēs paskatītos uz tavu dzīvi no malas?”, “Kādas maskas tu sev velc virsū?”, “Kāds ir tavs dzīves teātris?”

Kursu laikā jūs sastapsieties ar savu iekšējo Es un ar to, no kā jūs tik ļoti kaunējāties. Jūs iepazīsieties ar jūsu potenciāla dažādību un bagātību. Sajutīsiet atbildību par savu dzīvi. Jūs ieraudzīsiet pasauli kā savas dzīves darbnīcu. Es Jums tikai piedāvāju instrumentus, bet jāstrādā ar tiem būs Jums pašiem.

Ar kādām metodēm es strādāju?

Lai ķermenī un dzīvē ienāktu pārmaiņas, ir nepieciešams identificēt un atrisināt iekšējos konfliktus. Ir nepieciešams atrast programmu, kura ir ieslēgusi noteiktu slimību, simptomu, atkarību, liekā svara uzņemšanu vai uzmācīgu uzvedības modeli.

Zem katras “slimības” slēpjas neatrisināts emocionālais konflikts. Atklājiet savas apspiestās emocijas, atrodiet savas destruktīvās pārliecības, un jūs izdziedināsieties. Mans uzdevums ir nodot Jums pašus efektīvākos instrumentus, ar kuru palīdzību Jūs pilnībā spēsiet izmainīt savu pašsajūtu un savu dzīvi.

Instrumenti, kurus Jums piedāvāju, satur sevī apslēptu reaktīvu “tabletīt”. Jūs iegūstat jaunas zināšanas, pildāt uzdotos vingrinājumus, un jūsu dzīvē sāk notikt pārmaiņas. Tās nav ne Visuma dāvanas, ne karma, ne arī kāda sakritība – Jūs paši sākat mainīt savu dzīvi. Pilnīgi apzināti!

Pilnveidojieties, atbrīvojieties no iekšējiem konfliktiem un sasniedziet mērķus kopā ar mums!    

Apmeklējiet saites zemāk un iepazīsimies tuvāk:

 

Apmeklējiet skolas bibliotēku 

Pilnveidojoties skolas kursos 

Lasiet atsauksmes par skolu

Ar cieņu

Iluta Repule