+44 7477 532981
[email protected]

Es pieteicos šim kursam,jo ilgāku laiku cīnījos ar dažādām iekšējām trauksmēm,bailēm un nezināšanas,kā patiesi un no sirds dzīvot ar sajūtām.Ilgāku laiku lasīju dažādas grāmatas un meklēju informāciju,kā ar to visu tikt galā.Rezultāti bija īslaicīgi.Tad vienā reizē ieraudzīju internetā aprakstu par šo kursu,izlasīju un bez šaubīšanās sapratu,ka tas ir tas,kas man vajadzīgs.

 
Šajā kursā ļoti patika visa informācija, kā Iluta pasniedza un izskaidroja.Katra nodarbība bija pārdomāta un tā sakārtota, lai gribētos turpināt un uzzināt,kas sekos tālāk.Visa informācija,ko Iluta pasniedz ir paskaidrota vienkāršā,saprotamā valodā.Uzdotie mājas darbi,lika vairāk sevi sakoncentrēt un sāk darīt,nevis tikai noklausīties.Pateicoties šiem mājas darbi arī ir rezultāti.

 
No šī kursa esmu ieguvusi zelta vērtas zināšanas un instrumentus,kā ar sevi strādāt un transformēt savu dzīvi.Manī ir mazinājušies trauksmes stāvokļi,esmu iemācījusies atbrīvoties no sava iekšējā dialoga un ar prieku kontaktējos ar citiem cilvēkiem un samazinājušās bailes atrasties tumsā.Ir izmainījies mans skatījums uz dzīvi un citiem cilvēkiem,jo saprotu mehānismu kā viss ir iekārtots.

 
Es ieteiktu iegādāties šo kursu tiem,kuri nezin ko un kā darīt,lai nodzīvotu savu dzīvi labsajūtā. Ikvienam,kuram patīk pilnveidoties un iepazīt sevi,kā arī iegūt instrumentus,kas sniedz ilglaicīgus un noturīgus rezultātus visas dzīves garumā.
Liels paldies Tev Ilut,par ieguldīto laiku un darbu,lai izveidotu šādu kursu.Paldies par visām zināšanām un toolbox.
Paldies par nodarbību, kā pareizi izstrādāt un izdzīvot mērķi.
Atziņa:jūtos kā no jauna piedzimusi,jo ir zināšanas un metodes kā iegūt to,ko vēlies.
Ar cieņu: Zanda”Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu