+44 7477 532981
[email protected]

Esmu tikai pašā ceļa sākumā un šobrīd apgūstu tikai otro nodarbību kursam “Mana jaunā dzīve”. Un esmu ieintriģēta un preicīgu nojausmu iedvesmota pat, ko uzzināšu, sapratīšu un atklāšu jaunu par sevi turpmākajās apmācībās. Tikusi tikai līdz otrai nodarbībai esmu saņēmus jau vairākas atklāsmes par sevi, par to, kā uztveru sevi un savu dzīvi, savas emocijas un savas jūtas.

Es zinu un ticu, ka šis kurs tik tiešam manu dzīvi apgriezīs kājām gaisā, pozitīvā veidā. Liels paldies Ilutai par šo lielisko iespēju atklāt tik daudz jauna par sevi, par cilvēka psihes uzbūvi, par it kā sen zināmām lietām, bet tomēr tik jaunā un dziļā izpratnes veidā. Es no visas sirds iesaku neželot ne laiku ne arī līdzekļus Ilutas izveidotajām apmācībām!

Tagad es zinu, ka tās spēj mainīt dzīvi ik vienam, pat visskeptiskākajam civlēkam uz pasaules. Šie kursi nav kārtējā pozitīvās domāšanas, iedvesmas vai ticības mācība. Šīe kursi ir reālistiski un uz dabiskiem un reāliem pamatiem būvēti. Nekā pārdabiska, bet tanī pašā laikā tik dziļa un transformējoša mācība. Paldies tev Iluta!Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu