Uz kursu VVAA pieteicos gandrīz vienlaicīgi ar kursu MJDz. Izlasot mājas lapā to, ka ir šis kurss, zināju, ka agri vai vēlu tos iziešu, jo man šī tēma ir aktuāla. Šis kurss man patika, jo uzzināju informāciju, kas beidzot manam prātam ir stabila. Pirms tam informācija, kura iegūta gan internetā, gan grāmatās, gan no skolotājiem, dziedniekiem , paziņām utt. manī radīja ļoti lielu apjukumu, pazaudēju sevi (neiepazīstot sevi )un tagad saku lielu paldies, ka esmu Sevis apzināšanās skolā, jo beidzot esmu sapratusi, kam ticēt un uzticēties. Divu mēnešu laikā man pazuduši VD simptomi, esmu apguvusi metodes, kā reağēt uz problēmsituācijām, apguvusi zemapziņas darbības principus, kas pirms tam bija tumša bilde… , pietuvojos savai dzimtai, vecākiem ar Ilutas sniegtajām tehnikām.
Kursu ieteiktu visiem, kuri ir vientuļi, gan attiecībās, jo sniegtā informācija noder visiem… runa neiet tikai par pāru attiecībām, bet arī par dzimtas attiecībām, kuras ir svarīgi sakārtot, lai mēs varētu virzīties uz priekšu.
Uzskatu, ka neko nevajag kursā mainīt , jo redzu, ka Iluta ir sava darba meistars, katra lekcija ir piepildīta ar vērtīgu informāciju, tehnikām, mums atliek to visu pieņemt, izjust un baudīt rezultātu.

Komentāri

Nav komentāru.