+44 7477 532981
[email protected]

Pēc ilgstoša stresu perioda, kas bija saistīts ar tuva cilvēka slimību, arī pati biju zaudējusi dzīvesprieku. Arī ikdienas darbs tad prasīja lielas pūles. Rezultāts bija pilnīgs spēku izsīkums un iestrēgšana; ne depresija, bet tāds apātisks lāča ziemas miegs. Tādā brīdī man skatiens aizķērās aiz virsraksta “Psihosomatikas skola”, un ieslēdzās interese. Sapratu, ka varētu atrast izskaidrojumu saviem stāvokļiem : tramīgumam, iekšējam nemieram, aizmāršībai negaidītu stresa situāciju rezultātā. Diagnozi VD sev nekad “nepiemērīju”, jo tā likās neko neizsakoša. Tomēr simptomi darīja mani uzmanīgu. Šīs skolas informācija varētu iedot man atbildes, kā tikt ar sevi skaidrībā. Iegādājos kursu.

Un tad tikai sākās! Biju paredzējusi aisberga redzamo daļu. Zināšanas.
To, ka būs tik daudz jāstrādā pašai, ka nepietiks ar izlasīšanu, būs nopietni jāatceras un jāanalizē savas dzīves notikumi, un visgrūtākais – jāapraksta, nekad negaidīju.

Bet tas arī “ievilka”, un visā šajā izrādījās pats intriģējošākais. Pēc pabeigta un aizsūtīta mājasdarba ikreiz iestājās tāda transformējoša pašapliecināšanās sajūta. Jutu enerģijas pieplūdumu. Kaut gan domās un sajūtās bija daudz haosa, aprakstot, tās procesa gaitā pamazām sakārtojās.”Kājām gaisā” apgriezās mana pasaules uztvere. Ka visu dzīves notikumu cēloņi ir manī pašā, nevis apkārtējos cilvēkos. Ka tā filma ir manas zemapziņas pasūtīta, un baidīties no ļaunākā nozīmē to pasūtīt – lai vairāk nebūtu jābaidās.

Kursa tēmas uztvēru ļoti personīgi, īpaši darbu ar dzimtu. Mājasdarbs izvērtās par pētījumu. Rezultātā atvērās emocijas, pieņemšana, piederības un spēka sajūta. Sakārtojās tagadējās attiecības ar tuviniekiem.

Otra ļoti iedarbīga bija lekcija par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs “norauties” ar pieēšanos, bet viss notika… pats no sevis.

Vēl – klausoties ierakstus, burtiski “izlec” atziņas, vienkāršas, bet kā ģeniāli atklājumi. Algoritmi, ko pārbaudīt darbojoties.

Pateicoties Ilutas dotajām zināšanām, man sakārtojās pasaules redzējums: nu monētai ir gan averss, gan reverss.
Tiem, kam nepieciešams atmosties no “ziemas guļas” un izberzēt acis, lai ar jaunu skatienu un sajūtām izbaudītu dāvanu, ko sauc par lielo dzīvi – vērsieties pie Ilutas! Ar viņas zināšanām un paša lielu darbu rezultāti būs!

 

 Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu