+44 7477 532981
[email protected]

”Es nezinu kā jūtas citi ejot cauri šiem dažādiem nodarbību cikliem. Un īsti tam jau nav nozīmes..Bet es esmu pateicīga vēljoprojām savai dzīvei un savam iekšējam ES, ka viņš ļāva man aizdzīvoties līdz šodienai, kura man deva jau pirmos augļus par maniem iekšējiem konfliktiem.

Paldies manai dzīvei, kura mani iepazīstināja ar Tevi viedais cilvēk. Ja kādā brīdī domāju jautājot dažādus jaut;ajumus tev par šo un to…tad tas tikai tāpēc ka manas reptiļa smadzenes bija neziņā kas te notiks, taču prāts un emocijas jau sen meklēja ko šādu. Esmu jau teikusi šais meklējumos esmu jau sen un vienmēr ir bijusi sajūta nē šis nav tas ko meklēju.

Esmu lasījusi, bijusi dažādās grupās. Taču nekur tālāk par informācijas uzņemšanu neesmu tikusi. Šobrīd tā nav, un tas nav tāpēc ka liekuļoju jo gribu būt laba un izpatikt.NĒ. tā es patiešām jūtos. Un šobrīd rakstot jutu ka visas manas smadzeņu daļas ir saistītas un harmoniskas. Galvenā atziņa pēc šīs nodarbības ir tā, ka tagad es zinu kā strādā amnas draudzenes smadzenes, protu tās saprast, sajust, ja pacenšos varu pat nosaukt un saprast kādās dzīves situācijās kuras dominē. Paldies vēlreiz par šo nodarbību. Ejam uz priekšu esmu gatava. Vēl nekad nebiju tik ļoti sajutusi sevi. Domāju ka izpratne par smadzeņu darbība dara savu…”Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu