Kāpēc es pieteicos kursam ‘’Mana Jaunā Dzīve’’? Dzīvē bija pienācis brīdis, kad jutu, ka nepieciešama sevis atgūšana un atjaunošana. Šoreiz, lai apzinātos sevi un savas spējas, bija nepieciešams skolotājs un meistars, kas iedos rokās makšķeri un izstāstīs, iemācīs, dos padomus, kā ar to rīkoties, lai noķertu zivi, t.i., lai īstenotu sevis pilnveidošanu. Laimīgā gadījumā es satiku skolotāju un meistari Ilutu Repuli.
Viss kursa laikā saņemtais bija ļoti vērtīgs, – gan informācijas daudzums, gan Ilutas pasniegšanas veids. Iegūtie instrumenti dod rezultātus prātam un garam, ar nosacījumu, ka tie tiek kārtīgi un regulāri izmantoti savā ikdienā, līdzīgi kā sporta treniņš ķermenim. Rezultāti ir tad, ja tu trenējies..

Ja ir dators un interneta pieslēgums, tad tālmācības kursa apguve ierakstos ir ļoti ērtaun viegli pieejama jebkurā diennakts stundā. Kaut tie ir ieraksti, skatoties un klausoties rodas klātesamības sajūta, kas ļoti palīdzēja materiālu apguvē. Pēc katras nodarbības noklausīšanās jāizpilda mājasdarbs, kas liek mobilizēties nopietnam darbam ar sevi. Ļoti patīkami, ka Iluta nekavējoties sniedza komentārus par mājasdarbu, kā arī atbildes par interesējošajiem jautājumiem. Ar šī kursa apguvi nekas nebeidzas, jo ik brīdi ir iespēja noklausīties jebkuru nodarbību par attiecīgo aktuālo jautājumu savā dzīvē tik reizes, cik nepieciešams, lai nonāktu pie rezultāta.

Šo kursu iesaku ikvienam, kas vēlas būt noteicējs pār savu dzīvi un lemt par savu dzīvi, kļūt atbildīgs par to, kurš ir gatavs iedziļināties un izpētīt sevi. Ikviens, kas vēlas priecīgi pamosties no rīta, priecīgs aiziet gulēt, bet šobrīd tā viņam nav, ir vērts apgūt šo kursu. Nevajag sev noskaust dzīvi, kura, mums piedzimstot, visiem tiek iedota, lēmumu jau pieņemam mēs paši, kā to nodzīvot.

Komentāri

Nav komentāru.