+44 7477 532981
[email protected]

Man vienmēr ir paticis attīstīties un izprast sevi. Brīdī, kad bija kļuvis garlaicīgi un bija sajūta, ka es varu dzīvot apzinātāku dzīvi, nevis pavadīt to “automātā”, pamanīju Ilutas piedāvājumus un Sevis Apzināšanās skolas saturu, kas likās gana spēcīgs un aizraujošs, lai būtu sajūta, ka tas varētu arī kaut ko manī mainīt un ietekmēt. Man patika Ilutas pieeja, ka viss ir balstīts uz dabas likumiem, nevis kādām ticībām vai pozitīvo domāšanu. Man kā reālistei bija nepieciešams kaut kas reāls un īsts.

 
Šajā kursā visvairāk patika personiskā pieeja no Ilutas puses, atgriezeniskā saite kā būtiska pievienotā vērtība, kas vēl papildus lika domāt, apsvērt dažādus jautājumus un aspektus. Vispār visa kursa uzbūve ir loģiski uzbūvēta un pasniegta. Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu nenormāli plašas informācijas apkopojumam vienā kursā – katrā ziņā ieguvums noteikti ir lielāks par ieguldīto summu naudas izteiksmē.

 

Ļoti daudz instrumentu vienuviet, kurus pielietot praksē (katra paša ziņā). Patika, ka bija mājas darbi un Ilutas kontrole pār tiem, jo citādāk cilvēka “slinkā daba” ņemtu virsroku, taču tieši mājas darbu pildīšana deva lielāko ieguldījumu sevī.

 

Ieguvu atšķirīgāku skatījumu uz dzīvi nekā iepriekš, izpratni par dažādiem procesiem, daudz būtisku atziņu un tehniku, ko pielietot ikdienā.
Šo kursu varu ieteikt cilvēkiem, kas grib vairāk iepazīt sevi un mēģināt paskatīties uz dzīves procesiem no atšķirīgākas šķautnes, nekā tas darīts iepriekš. Šajā kursā saņemsiet instrumentus, kas iemācīs to darīt. Šis kurss var palīdzēt apzināties sevi, kāpēc es reaģēju tieši tā, uzlabot pašapziņu, virzīties uz mērķiem. Varu apgalvot, ka Iluta tiešām savu lietu dara no sirds un ar lielu enerģiju! Dažbrīd likās, ka informācija ir tik daudz un instrumentu tik daudz, ka, kā lai to visu atceras un pielieto, kā lai paņem to visu labo, lai neaizmirstas 😉Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu